تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 14 1234567811 ... آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 181

نام گفتگو: تاپیک جامع ماشين هاي آمريكايي

زمان پیوستن
    15 Aug 2004
    شهر
    tehran

Exclamation تاپیک جامع ماشين هاي آمريكايي

خصوصياتي درباره ي ماشين هاي آمريكايي مانند:
    كاديلاك و بيوك و پونتياك و مركوري و جيپ و كاپريس و شورولت و كامارو و داج و فورد و ...

زمان پیوستن
    15 Aug 2004
    شهر
    tehran

پیش گزیده

كاديلاك به نظر تو ايران يكي از بهترين ماشين هاست البته تميزش حتي يكي از بهترين خصوصيت آن اين است وقتي وزن ماشين زياد مشه و ماشين مي خوابه كاديلاك اينو مياره بالا و خودش تنظيم مي كنه اين يكي از ويژگي هاي كاديلاك هستش

زمان پیوستن
    12 Apr 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پاهام+مترو+تاكسي+اتوبوس!!
    گوشی موبایل
    k700i

پیش گزیده

دوست خوبم چرا از بدیهاش نمیگی؟؟؟؟

زمان پیوستن
    10 Dec 2004
    گوشی موبایل
    نوكيا 8250

پیش گزیده

سلام
    من شورلت بليزر دارم. با اينكه اين ماشين 27 سال كار كرده اما هنوز از رانندگي با آن لذت مي برم. به نظر من هيچ ماشيني به راحتي و قدرت و تكنولوژي ماشينهاي آمريكايي نمي رسد. خدا قسمت كنه مدلهاي جديدش رو سوار بشيم.

5. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی حميد روحبخش به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

benzin_ef (23 July 2008), BLACK-BLACK (31 August 2007)

زمان پیوستن
    12 Apr 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    k700i

پیش گزیده

دوستان خوبم دوران این ماشینها تموم شده این ماشینها به غیر از بدی هیچی ندارن چرا لذت به ادم میدن ولی.....
    سوخت مصرفی این خودروها واقعا زیاده
    الودگی دارن
    قطعات کمه
    و............................................
    جدیداش باز یه چیزی

زمان پیوستن
    26 Nov 2004
    اتومبيل
    pegeuot
    گوشی موبایل
    N95 8GB

پیش گزیده

عروسن!!!!!
    شمع و گل و پروانه . خل و چل و دیوانه

8. کاربر زیر از دوست گرامی bardiashamee به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

BLACK-BLACK (31 August 2007)

زمان پیوستن
    12 Apr 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    k700i

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط bardiashamee
    عروسن!!!!!
    دوستان عاشق ماشین امریکایی لطفا دلایلتونو بگید تا بقیه هم متوجه بشن

زمان پیوستن
    26 Nov 2004
    اتومبيل
    pegeuot
    گوشی موبایل
    N95 8GB

پیش گزیده

قدرت موتور
    آرامش
    امنیت
    تکنولوجی
    و....

11. کاربر زیر از دوست گرامی bardiashamee به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    10 Dec 2004
    گوشی موبایل
    نوكيا 8250

پیش گزیده

سلام.
    در اصطلاح عاميانه ميگن ماشيناي آمريكايي نامرد نيستن. يعني تا آخرين قطره خونشون ! كار ميكنن.
    مثلاهمين بليزر من. بيچاره يه مدت بود آمپر آبش ميچسبيد به آخر قرمز. فكر كردم شايد ترموستاتش دير عمل ميكنه بدش يه روز ديدم رادياتش رو هرچي پر ميكنم سه سوت خالي ميشه.دقت كردم ديدم داره از لوله اگزوزش آب ميريزه. خلاصه شصتم خبردار شد كه يا واشر سرسيلندر سوخته يا سرسيلندر ترك خورده. حالا قسمت جالبه ماجرا اينكه با همين حالت و بدون آب ماشين بيچاره روشن شد و حدود 15 كيلومتر تو ترافيك باهاش رفتم تا به تعميرگاه رسيدم. بعدش كه مكانيك سرسيلندرشو باز كرد ديدم شانس آوردم فقط واشر سوخته. به نظر من كه انصافا جنس قطعاتي كه تو ماشيناي آمريكايي استفاده كردن تو هيچ ماشين ديگه اي لنگه نداره .
    حالا فكرشو بكن اگه با يكي از همين ماشيناي امروزي باشي و مثلا آمپر آبش يك كم بالاتر بره چه بلايي سر ماشين و صاحب ماشين مياد.
    از نظر راحتي فكر نكنم هيچ فرماني نرم تر از ماشيناي آمريكايي باشه. صندليهاشم كه نيازبه گفتن نداره از مبلاي راحتي هم راحت تره.
    البته در كنار همه اين خوبيها هزينه نگهداري بالايي دارن. سوخت زياد مصرف مي كنن و . . .
    ولي من فكر ميكنم ارزششو داره

13. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی حميد روحبخش به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ali141 (5 November 2011), benzin_ef (23 July 2008), BLACK-BLACK (31 August 2007), hamed.benz (11 November 2008)

زمان پیوستن
    30 Jul 2004
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    Rio
    گوشی موبایل
    HTC Legend

پیش گزیده

من از بچگي با ماشيناي امريكايي بزرگ شدم .... به نظر من رو دست ندارن ....
    من نميدونم چرا هر وقت بحث مصرف ميشه همه نگاها ميره سمت ماشيناي آمريكايي ....
    جالبه بدونيد بليزر با موتور 6000 سي سي در هر 100 كيلومتر 18 تا 22 ليتر بنزين مصرف ميكنه كه دقيقن با مصرف بنزين پاترول با موتور 2400 سي سي برابري ميكنه ... سواري اين كجا و سواري و امكانات ... ايمني و جاداري بليزر كجا ....
    شورلت نوا داشتم سدي 15 مصرف داشت با موتور 6 سيلندر 4100 سي سي مصرف پيكان چقدره ؟؟ با موتور 1600
    سيستم سوخت پاشي انژكتور از حدود 35 سال پيش در خودروهاي امريكايي به كار گرفته ميشده حالا 405 با موتور انژكتوري ؟؟ !! خنده دار به نظر ميرسه وقتي هنوز مردم دنبال نوع كاربراتوري اون هستن .....
    شورلت كاپريس بروگهام LS مدل 92 توي اتوبان 7-9 ليتر مصرف داره .... باور نميكنيد از اهل فن بپرسيد ....

15. 6 نفر از کاربران ، از دوست گرامی محمد رضا محمدي به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

benzin_ef (23 July 2008), BLACK-BLACK (31 August 2007), BlackNGA (22 November 2007), hamed.benz (11 November 2008), Mazda-Drive (14 April 2009), salar_kafka (12 February 2009)

زمان پیوستن
    26 Nov 2004
    اتومبيل
    pegeuot
    گوشی موبایل
    N95 8GB

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط arash p mbz bmw
    قدرت موتور:قدرت موتور در اصل به خاطر اطاق بسار زمخت و سنگین نصف شده
    ارامش:با شما موافقم ولی هر چی درمیاری باید پوله بنزینشو بدی
    امنیت:---------------------------
    تکنولوژی:به نظر شما یه شورلت برای چند سال قبله که میگین تکنولوژی..............

در مورد قدرت موتور :امکان نداره از ماشین کولر بگیری کم بیاره یا داغ کنه

کادیلاک فلیدوود سال 75 رو هنوز اگه بهش اشاره کنی همه رو میخوره

پول بنزینم بشین حساب کن چقدر در سال فرقشه؟؟؟

همین کادیلاک ایران خودمون یا سویل خودشون خیلی از امکاناتی رو که هنوز بعضی ماشینا ندارن داره

کادیلاک فلیدوود امکان تنظیم برقی صندلی در سال1975!!

شورولت مونتکارلو مجهز به صندلی گردون برای سهولت در سوار وپیاده شدن سرنشینان عقبو..............

17. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی bardiashamee به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

BLACK-BLACK (31 August 2007), hamed.benz (11 November 2008), salar_kafka (12 February 2009)

زمان پیوستن
    15 Aug 2004
    شهر
    tehran

پیش گزیده

ماشين آمريكايي بهترينش و حتي تميزترينش بيشتر از 5ميليون نيست مانند كاديلاك بيوك پونتياك و...

19. کاربر زیر از دوست گرامی mohammad_major به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    12 Apr 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    k700i

پیش گزیده

اولا احتمالا به نظر دوستان مصرف 15تا22لیتر بنزین کمه
    بعدم منظور من کولر نیست منظورم اینه که بدلیل سنگینی بیش از حد ماشین قدرت موتور انچنان به چشم نمیزنه
    شما کمیاب بودن قطعات رو چی میگید
    مطمئن باشید با کوپونی شدن بنزین باید با اینجور ماشینها خداحافظی کرد پس نیازی به حساب کردن پول بنزین نیستش
    من مخالف ماشین امریکایی نیستم بلکه مخالف ماشین امریکاییهای قدیمی هستم که خود شرکتهای سازندهشون اوراقشون کردن ولی ما هنوز دنبالشونیم اونم با ذوق ............

صفحه 1 از 14 1234567811 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد