تبليغات در پي‌هالز

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمایش نتایج 53 به 65 از 75

نام گفتگو: فيلتر هواي اسپرت چيست ؟

زمان پیوستن
    28 May 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    mercedes w203- mini
    گوشی موبایل
    htc chacha-iPhone 4

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط enginer03 مشاهده گفتگو
    والا تا اونجایی که ما میدونیم هوا را گرم میکنیم تا سوخت از حالت پودری تقطیر نشه
    اگر امکانش هست توضیح واضح تری بدید !؟

زمان پیوستن
    09 Oct 2010
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    ندارم
    گوشی موبایل
    GALAXY s plus

پیش گزیده

همین طور که میدونید انژکتور در انتهای مکش شروع به تزریق میکنه وسوخت را تبدیل به ذره های کوچک اتمی میکنه حالا اگر هوای سرد به اونها برسه تقطیر میشه وتبدیل به مایع میشه ومیچسبه به سیلندر که رقیق شدن سیلندر رو داراست وکاهش احتراق

زمان پیوستن
    28 May 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    mercedes w203- mini
    گوشی موبایل
    htc chacha-iPhone 4

پیش گزیده

همین طور که میدونید انژکتور در انتهای مکش شروع به تزریق میکنه وسوخت را تبدیل به ذره های کوچک اتمی میکنه حالا اگر هوای سرد به اونها برسه تقطیر میشه وتبدیل به مایع میشه ومیچسبه به سیلندر که رقیق شدن سیلندر رو داراست وکاهش احتراق
    فرایند احتراق و جرقه و...انقدر سریع هست که کار به تقطیر سوخت نمیرسه! همزمان که هوا و سوخت با هم مخلوط میشوند جرقه صورت میگیره و کار به تقطیر و ..نمیرسه.

4. کاربر زیر از دوست گرامی mohammadrezaef به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Sayeye Khorshid (11 January 2011)

زمان پیوستن
    09 Oct 2010
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    ندارم
    گوشی موبایل
    GALAXY s plus

پیش گزیده

هوا گرم موتور وارد میشه مگر اینکه بزاریمش تو گلگیر که مسیر ما بلند میشه

زمان پیوستن
    28 May 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    mercedes w203- mini
    گوشی موبایل
    htc chacha-iPhone 4

پیش گزیده

هوا گرم موتور وارد میشه مگر اینکه بزاریمش تو گلگیر که مسیر ما بلند میشه
    سلامی دوباره.
    دوست عزیز نیازی به اون کار نیست! اگر پراید شما انژکتوری هست فقط کافیه که باکسی که فیلتر فابریک در اون قرار داره رو باز کنید و فیلتر هوای اسپرت رو بجای اون نصب کنید.
    این هم تصویر فیلتر هوای چند بار مصرف هست که دوستان در صفحات قبل ذکر کردند.:

7. کاربر زیر از دوست گرامی mohammadrezaef به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Sayeye Khorshid (11 January 2011)

زمان پیوستن
    27 Mar 2007
    شهر
    بوشهر
    اتومبيل
    Sedan Alx+T3
    گوشی موبایل
    i-phone5

پیش گزیده

سلام
    دوستان من تصمیم دارم از طریق دستکاری فیلترهوا مصرفم رو کم کنم و در صورت امکان(حالا مثل اینکه دوست خوبم mohammadrezaef میگن نمیشه)توان ماشین افزایش پیدا کنه.
    به هر شکل کاهش مصرف برام مهم تره.
    206 1600 البت اتومات،من دقیق نمیدونم اما مثل اینکه قسمت تحتانی فضای توی کاپوت کمتر از دنده دستی هست.
    در ضمن هزینه نگهداریش از پول بنزین صرفه جویی شده بیشتر نشه.مثلا خود فیلترو نخام دو ماه 1بار عوض کنم،تو این شرایط فیلتری که بشه شستش و چندبار مصرف باشه فکر کنم به صرفه!
    حالا چی بهتره؟
    1-کل سیستم فیلترینگ هوا رو عوض کنم؟
    2-خود فیلتر چیز خاصی مد نظرتون هست که بخام از اون جنس و مارک استفاده کنم؟
    3-همین سیستم فیلترینگ فعلی با همین فیلتر رو دستکاری کنم مثلا با 1 تونل کشیدن برا مسیر هواش از 1 جایی غیر از پشت رادیات یا هر دستکاری دیگه ای!؟
    پیش پیش ممنون
    Be the change you want to see in the world

9. کاربر زیر از دوست گرامی Sayeye Khorshid به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

mohammadrezaef (11 January 2011)

زمان پیوستن
    22 Aug 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    آوانته

پیش گزیده

من خودم نظرم بیشتر روی مصرف بود تا قدرت.چون حتی اگر نیم لیترم کم کنه برا منی که تو ماه 5000 تا 6000 کیلومتر راه میرم محسوسه.
    این قضیه ماشینای انژکتوری که به اندازه ی هوا بنزین مصرف میشه رو هم تو فکرم بود.ولی فیلتری که حالا تو ایران 120 تومنه تو سایتش 45 دلار مصرفم میبره بالا رو شتاب هم تاثیر چندانی نداره چرا این قیمته و از بهترین فیلترای دنیاس؟

11. کاربر زیر از دوست گرامی 8cylinder به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

mohammadrezaef (11 January 2011)

زمان پیوستن
    28 May 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    mercedes w203- mini
    گوشی موبایل
    htc chacha-iPhone 4

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Sayeye Khorshid مشاهده گفتگو
    سلام
    دوستان من تصمیم دارم از طریق دستکاری فیلترهوا مصرفم رو کم کنم و در صورت امکان(حالا مثل اینکه دوست خوبم mohammadrezaef میگن نمیشه)توان ماشین افزایش پیدا کنه.
    به هر شکل کاهش مصرف برام مهم تره.
    206 1600 البت اتومات،من دقیق نمیدونم اما مثل اینکه قسمت تحتانی فضای توی کاپوت کمتر از دنده دستی هست.
    در ضمن هزینه نگهداریش از پول بنزین صرفه جویی شده بیشتر نشه.مثلا خود فیلترو نخام دو ماه 1بار عوض کنم،تو این شرایط فیلتری که بشه شستش و چندبار مصرف باشه فکر کنم به صرفه!
    حالا چی بهتره؟
    1-کل سیستم فیلترینگ هوا رو عوض کنم؟
    2-خود فیلتر چیز خاصی مد نظرتون هست که بخام از اون جنس و مارک استفاده کنم؟
    3-همین سیستم فیلترینگ فعلی با همین فیلتر رو دستکاری کنم مثلا با 1 تونل کشیدن برا مسیر هواش از 1 جایی غیر از پشت رادیات یا هر دستکاری دیگه ای!؟
    پیش پیش ممنون
    سلام
    طبق اون قضیه ای که گفتم مصرفتون بیشتر میشه نه کمتر.
    اکثر فیلتر اسپورتها قابلیت شستشو دارند یعنی زمانی که فیلتر رو خریداری میکنید همراهش بهتون یک عدد اسپری شستشو میدن که فیلتر رو هر چند وقت یکبار با اون اسپری تمیز کنید.
    نیازی نیست کار خاصی بکنید! کیت فابریک فیلتر هوا اسپرت برای 206 هست هم با برند k&n و ....اتفاقا" تو بازار ایران هم قابل تهیه و خریداری هست(از قیمتش اطلاعی ندارم)!چون از قبل درست طراحی شده و در جای درست تعبیه میشه و در واقع بجای فیلتر فابریک بسته میشه کاملا" اصولی هست و بیشترین بازده رو داره!!!
    عکس:

نقل قول نوشته شده توسط 8cylinder مشاهده گفتگو
    من خودم نظرم بیشتر روی مصرف بود تا قدرت.چون حتی اگر نیم لیترم کم کنه برا منی که تو ماه 5000 تا 6000 کیلومتر راه میرم محسوسه.
    این قضیه ماشینای انژکتوری که به اندازه ی هوا بنزین مصرف میشه رو هم تو فکرم بود.ولی فیلتری که حالا تو ایران 120 تومنه تو سایتش 45 دلار مصرفم میبره بالا رو شتاب هم تاثیر چندانی نداره چرا این قیمته و از بهترین فیلترای دنیاس؟
    دوست عزیز من تا الان تو هیچ مقاله علمی خارجی نخوندم که گفته باشند فیلتر هوا اسپرت مصرف رو کم میکنه!! ضمنا" قبلا" هم عرض کردم که اگر درست و در جای درست نصب بشه 100% تاثیر داره ولی نهایتا" تا 1 الی 2hp نه بیشتر.
    یک نکته ای رو بد نیست یاد اوری کنم که اون اعداد و ارقامی که توسط سازنده های فیلتر اسپرت عنوان میشه مثلا" 10hp یا بیشتر در صورتی هست که همزمان با نصب فیلتر اسپرت , هدرز و.... نصب کرده باشید.

13. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mohammadrezaef به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amir eshghefarmon (11 January 2011), imanrio (11 January 2011), Sayeye Khorshid (12 January 2011)

زمان پیوستن
    30 Sep 2009
    شهر
    ساری
    اتومبيل
    camaro +PARS+mazda 3
    گوشی موبایل
    iphone 5 + htc

پیش گزیده

نوشته پنهان شده

نوشته پنهان شده

سلام
    اتفاقا بر عکس ورود هوای خنک بازدهی موتور رو افزایش میده.
    دقیقا کاری که اینتر کولر انجام میده(خنک کردن هوای ورودی موتور)
    به این دلیل که هوای سرد چگالی کمتری داره و همین باعث میشه سیلندر به خوبی پر بشه.

FREE MAN

15. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی amir eshghefarmon به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

imanrio (11 January 2011), mohammadrezaef (11 January 2011), siavash_sg (12 April 2011)

زمان پیوستن
    30 Sep 2009
    شهر
    ساری
    اتومبيل
    camaro +PARS+mazda 3
    گوشی موبایل
    iphone 5 + htc

پیش گزیده

در مورد مصرف هم mohammadrezaef کاملا درست میفرمایند .
    تجربه من هم بعد از نصب روی پارس به همین صورت بود مصرف بالا رفت.
    به صورت علمی هم اگر نگاه کنیم فیلتر هوا اسپرت باعث افزایش هوای ورودی میشه که به همین نسبت باید سوخت بیشتری هم وارد موتور بشه.

FREE MAN

17. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی amir eshghefarmon به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

8cylinder (14 January 2011), mohammadrezaef (12 January 2011), فروزنده (12 January 2011)

زمان پیوستن
    27 Mar 2007
    شهر
    بوشهر
    اتومبيل
    Sedan Alx+T3
    گوشی موبایل
    i-phone5

پیش گزیده

نیازی نیست کار خاصی بکنید! کیت فابریک فیلتر هوا اسپرت برای 206 هست هم با برند k&n و ....اتفاقا" تو بازار ایران هم قابل تهیه و خریداری هست(از قیمتش اطلاعی ندارم)!چون از قبل درست طراحی شده و در جای درست تعبیه میشه و در واقع بجای فیلتر فابریک بسته میشه کاملا" اصولی هست و بیشترین بازده رو داره!!!
    این هم مصرف رو افزایش میده؟
    (تو بازار بخام دنبالش بگردم چی بگم؟)
    Be the change you want to see in the world

زمان پیوستن
    28 May 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    mercedes w203- mini
    گوشی موبایل
    htc chacha-iPhone 4

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Sayeye Khorshid مشاهده گفتگو
    این هم مصرف رو افزایش میده؟
    (تو بازار بخام دنبالش بگردم چی بگم؟)
    سلام
    بله مصرف رو افزایش میده با توجه به توضیحاتی که در صفحه قبل و همین صفحه توسط دوستان داده شد.
    بگید دنبال کیت کامل فیلتر هوا اسپرت هستید.

20. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mohammadrezaef به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amir eshghefarmon (12 January 2011), haftsin (13 January 2011), Sayeye Khorshid (12 January 2011), فروزنده (12 January 2011)

زمان پیوستن
    25 Sep 2008
    شهر
    رشت
    اتومبيل
    پراید هاشبک

پیش گزیده

سلام
    واسه پراید کاربراتوری چیزی هست که یکم صداش رو عوض کنه
    یه جایی دیدم مثل فابریک خودش بود فقط قابل شستشو بود ولی من دنبال مخروطیه ؟
    زندگی دو روزه
    یه روزشم امروزه

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند