تبليغات در پي‌هالز

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمایش نتایج 40 به 52 از 75

نام گفتگو: فيلتر هواي اسپرت چيست ؟

زمان پیوستن
    30 Jun 2006
    شهر
    کرمان
    اتومبيل
    آوانته اتوماتیک - ماتیز
    گوشی موبایل
    HTC P3350

پیش گزیده

علی آقا فیلتر چه جنسی بندازم چه مارکی رو پیشنهاد می کنید

زمان پیوستن
    30 Jun 2006
    شهر
    کرمان
    اتومبيل
    آوانته اتوماتیک - ماتیز
    گوشی موبایل
    HTC P3350

پیش گزیده

علی آقا امروز باکس ها رو باز کردم تا برای فیلتر اسپرت جای مناسبی پیدا کنم به چند تا مشکل بر خوردم !
    1- به باکس فیلتر یک سنسور متصل هست ! چا کارش کنم ؟

2-اگه بخوام از سر خرطومی فیلتر رو نصب کنم این لوله باریک رو چه کار کنم ؟

این فضا برای فیلتر اسپرت مناسبه ؟

زمان پیوستن
    22 Feb 2009

پیش گزیده

سلام دوستان
    به نظر من که چند روز پیش یک فيلـتر هوای مخروطی 11000 تومانی خریدم وروی RD انداختم ،اتفاقا صدای موتور را کمتر کرد

سلام
    به شما دوست عزیز بگم که می خواهید فيلـتر روی ماتیز بندازید
    اون لوله باریک را بگذارید باشه،و فيلـتر را سر همان لوله ببندید

با سلام به پیمان عزیز
    می خواستی روی روآ فيلـتر ببندی
    می توانی از فيلـتر های مخروطی معمولی که قیمتش هم در حدود 11000 تومان است استفاده کنی،از نظر فضا هم مشکلی نداری.من خودم روی RD نصب کردم خیلی خوب جواب داده و صدای آن را هم تا حدی کم کرده
    آخرین ویرایش به وسیله shei2nak : 23 February 2009 در 04:02 PM

زمان پیوستن
    26 Nov 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Cerato & 207i
    گوشی موبایل
    HTC-Touch 2

پیش گزیده

يك عدد كيت كامل فيلتر K&N براي 206 مدل 57i آكبند جهت فروش.
    اطلاعات بيشتر http://www.knfilters.com/FIPK/fipk.htm
    ساخت انگلستان - سفارش امريكا

زمان پیوستن
    22 Aug 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    آوانته

پیش گزیده فیلتر هوای k&n

سلام.
    من امروز رفتم یه فیلتر k&n بگیرم.قیمتش نسبت به تابستون خیلی رفته بود بالا یکم زورم اومد بخرم بعدش ببینم تاثیری نداشته پشیمون بشم.میخواستم ببینم کسی تا حالا خریده و تاثیر محسوسی رو شتاب و مصرف دیده یا نه.البته از این مدلای مستطیلی که فابریک ماشینه نه اون مخروطیا

زمان پیوستن
    28 May 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    mercedes w203- mini
    گوشی موبایل
    htc chacha-iPhone 4

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط 8cylinder مشاهده گفتگو
    سلام.
    من امروز رفتم یه فیلتر k&n بگیرم.قیمتش نسبت به تابستون خیلی رفته بود بالا یکم زورم اومد بخرم بعدش ببینم تاثیری نداشته پشیمون بشم.میخواستم ببینم کسی تا حالا خریده و تاثیر محسوسی رو شتاب و مصرف دیده یا نه.البته از این مدلای مستطیلی که فابریک ماشینه نه اون مخروطیا
    سلام
    تاثیر که داره چون بالاخره درصد هوای ورودی به انجین بیشتر میشه و در نتیجه تراکم و احتراق بنزین کاملتر میشه.ولی به همون نسبت هم مصرف کمی بالاتر میره.
    ضمنا" اون مدلهایی که در اصطلاح مستطیلی هستند و شما به اسم فیلتر اسپرت میشناسید در واقع اسپورت نیستند ولی میشه گفت چند بار مصرف هستند!! چون قابلیت شسشتو دارند. (البته اکثر فیلترهای اسپورت قابلیت شستشو دارند ولی مدلی که شما مد نظرتون هست بیشتر جنبه چند بار مصرف دارند تا اسپرت).
    بیشترین تاثیر رو همون فیلترهای مخروطی دارند ولی به شرط اینکه در محل مناسب نصب بشوند. ضمنا" همونطور که گفتم تا حدی مصرف بنزین ماشینتون هم بالا میره.

7. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mohammadrezaef به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

8cylinder (11 January 2011), Sayeye Khorshid (11 January 2011)

زمان پیوستن
    27 Mar 2007
    شهر
    بوشهر
    اتومبيل
    Sedan Alx+T3
    گوشی موبایل
    i-phone5

پیش گزیده

سلام
    مطمئنید مصرف رو بیشتر میکنه؟دوستان که میگفتند مصرفشون با این فیلتر k&n نیم لیتر کمتر شده و قدرت ماشینشونم بیشتر شده!
    اگه با این فیلترها مصرف بالا میره پس اینکه میگن با ورود هوای بیشتر احتراق بهتر و کامل تر انجام میشه و بنزین خام از موتور بیرون نمیره و کامل میسوزه(که همین امر موجب افزایش قدرت میشه) چیه؟
    Be the change you want to see in the world

9. کاربر زیر از دوست گرامی Sayeye Khorshid به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

mohammadrezaef (11 January 2011)

زمان پیوستن
    28 May 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    mercedes w203- mini
    گوشی موبایل
    htc chacha-iPhone 4

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Sayeye Khorshid مشاهده گفتگو
    سلام
    مطمئنید مصرف رو بیشتر میکنه؟دوستان که میگفتند مصرفشون با این فیلتر k&n نیم لیتر کمتر شده و قدرت ماشینشونم بیشتر شده!
    اگه با این فیلترها مصرف بالا میره پس اینکه میگن با ورود هوای بیشتر احتراق بهتر و کامل تر انجام میشه و بنزین خام از موتور بیرون نمیره و کامل میسوزه(که همین امر موجب افزایش قدرت میشه) چیه؟
    سلام
    بله مصرف رو بیشتر میکنه!! چون اتفاقا" بنده هم تجربه نصب فیلتر اسپرت رو برای بعضی از ماشینها ازر جمله مگان و زانتیا داشتم.
    از لحاظ تئوری : چون هوای وروردی به محفظه احتراق بیشتر میشه در نتیجه ecu فرمان ورود بنزین بیشتر رو میده که مقدار مخلوط هوا و بنزین با درصد درست باشه. در نتیجه مصرف بالاتر میره. این قضیه بیشتر خودش رو در دورهای بالا نشون میده.
    در واقع فیلتر هوا اسپرت باعث ورود هوای بیشتری به محفظه احتراق میشه و باعث میشه بنزین کامل بسوزه و درصد خام سوزی و ...کمتر بشه ولی مصرف رو هم تا حدی بالا میبره.
    افزایش قدرت هم اونطور که دوستان میگن قابل لمس و حس کردن نیست! شاید نهایتا" با نصب فیلتر هوای اسپرت و اون هم در صورتی که در جای درست نصب بشه نهایتا" تا 1hp قدرت بده!(در بهترین شرایط).

11. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mohammadrezaef به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

8cylinder (11 January 2011), enginer03 (11 January 2011), Sayeye Khorshid (11 January 2011)

زمان پیوستن
    09 Oct 2010
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    ندارم
    گوشی موبایل
    GALAXY s plus

پیش گزیده

با سلام بنده میخام یه فیلتر اسپرت روی پراید بندازم نوع 15تومنیش چطوره؟آیا جواب میده؟

زمان پیوستن
    28 May 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    mercedes w203- mini
    گوشی موبایل
    htc chacha-iPhone 4

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط enginer03 مشاهده گفتگو
    با سلام بنده میخام یه فیلتر اسپرت روی پراید بندازم نوع 15تومنیش چطوره؟آیا جواب میده؟
    سلام
    مطمعنا" جواب میده و تاثیر داره اگر در محل درست و معقول نصب بشه. اما نکته ای که مهم هست اینه که از یک فیلتر ساده نباید انتظار تاثیر زاد رو داشته باشید. ضمن اینکه این فیلترهای ساده که فرمودید تا حدی برای انجین مضر هستند چون کامل هوای ورودی به انجین رو فیلتر نمیکنند و نمیتوانند جلوی کثافات هوا و گرد و خاک رو بگیرند که عواقیش میشه کثیف شدن هوزینگ هوا و ...

زمان پیوستن
    09 Oct 2010
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    ندارم
    گوشی موبایل
    GALAXY s plus

پیش گزیده

نظر شما چیه که یه پنکه جلو ماشین روشن کنم ببینم کجاش بیشتر هوا میاد؟

زمان پیوستن
    28 May 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    mercedes w203- mini
    گوشی موبایل
    htc chacha-iPhone 4

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط enginer03 مشاهده گفتگو
    نظر شما چیه که یه پنکه جلو ماشین روشن کنم ببینم کجاش بیشتر هوا میاد؟
    سلام
    دوست عزیز , منظور از نصب درست فیلتر هوا این نیست که کجا هوای بیشتری وارد بشه! منظور این هست که تا جایی که امکان داره فیلتر رو در محلی نصب کنید که هوای سرد وارد بشه نه هوای گرم!
    هر چه هواي وارد شده به همراه سوخت خنك تر باشه باعث خنكي سوخت و در نتيجه احتراق بهتر و ايجاد قدرت بيشتر ميشه و از انفجار زود رس سوخت تو سيلندر جلوگيري ميكنه! بنابر این سعی کنید فیلتر رو در محلی نصب کنید که هوای سرد وارد بشه نه گرم.ضمنا" صفحات قبل رو حتما" مطالعه بفرمایید
    آخرین ویرایش به وسیله mohammadrezaef : 11 January 2011 در 07:08 PM

16. کاربر زیر از دوست گرامی mohammadrezaef به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Sayeye Khorshid (11 January 2011)

زمان پیوستن
    09 Oct 2010
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    ندارم
    گوشی موبایل
    GALAXY s plus

پیش گزیده

والا تا اونجایی که ما میدونیم هوا را گرم میکنیم تا سوخت از حالت پودری تقطیر نشه

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد