تبليغات در پي‌هالز

صفحه 9 از 14 اولاول ... 234567891011121314 آخرآخر
نمایش نتایج 105 به 117 از 170

نام گفتگو: مكان هاي صيد ماهي Fishing Places ا

زمان پیوستن
    16 Aug 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پراید
    گوشی موبایل
    HTC Touch Dual

پیش گزیده

دوستان به نظرتون تو تهران الان دریاچه ارم بهتره یا دریاچه رازی؟
    چه ماهی هایی دارن؟

زمان پیوستن
    02 Apr 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Sportage 2010 و 206تیپ5
    گوشی موبایل
    NOKIA N85 ,k750i

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط shervinrv مشاهده گفتگو
    دوستان به نظرتون تو تهران الان دریاچه ارم بهتره یا دریاچه رازی؟
    چه ماهی هایی دارن؟
    به نظرم هیچ کجا!!! خونه بمونی بهتره
    نصف لذت ماهیگیری خارج شدن از شهر رفتن تو دل طبیعته و حداقل تو تهران رفتن به جاهای مصنوعی تهه الافیه
    پارک رازیو نمیدونم ولی جاهایی مثل ارم و دریاچه ازادی دیگه بدرد نمیخوره این دریاچه ها 4-5 سال قبل واسه ماهیگیری خوب بودن و الان دیگه بدرد این کار نمیخورن
    عجب صبری خدا دارد...

3. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی payam64 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

achachi (16 October 2008), arashmax (15 October 2008), nobody2000 (2 November 2008), Romans (15 October 2008), shervinrv (15 October 2008)

زمان پیوستن
    16 Aug 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پراید
    گوشی موبایل
    HTC Touch Dual

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط payam64 مشاهده گفتگو
    به نظرم هیچ کجا!!! خونه بمونی بهتره
    نصف لذت ماهیگیری خارج شدن از شهر رفتن تو دل طبیعته و حداقل تو تهران رفتن به جاهای مصنوعی تهه الافیه
    پارک رازیو نمیدونم ولی جاهایی مثل ارم و دریاچه ازادی دیگه بدرد نمیخوره این دریاچه ها 4-5 سال قبل واسه ماهیگیری خوب بودن و الان دیگه بدرد این کار نمیخورن
    ممنون دوست عزیز بابت پستت
    بله خب منم خیلی دوست دارم جایی خارج شهر برم ولی چه کنم که وقتش نیست
    در مورد ارم . به چه دلیل میگید دیگه به درد نمیخوره؟ حال نمیده ؟ ماهی نداره ؟ یا ...؟
    ممنون میشم دلیلتونو بدونم
    جایی نزدیک تهران طوری که بشه صبح رفت و عصر برگشت سراغ دارید؟ هم الان ماهی داشته باشه هم مجوز بدن
    ممنون

زمان پیوستن
    02 Apr 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Sportage 2010 و 206تیپ5
    گوشی موبایل
    NOKIA N85 ,k750i

پیش گزیده

ممنون دوست عزیز بابت پستت
    بله خب منم خیلی دوست دارم جایی خارج شهر برم ولی چه کنم که وقتش نیست
    در مورد ارم . به چه دلیل میگید دیگه به درد نمیخوره؟ حال نمیده ؟ ماهی نداره ؟ یا ...؟
    ممنون میشم دلیلتونو بدونم
    جایی نزدیک تهران طوری که بشه صبح رفت و عصر برگشت سراغ دارید؟ هم الان ماهی داشته باشه هم مجوز بدن
    ممنون
    سلام
    تو این دریاچه ها چون دیگه ماهی نمیریزن اصلا توش هیچی نیست و شما فقط پول بیخودی میدی من پارسال چند بار ازادی رفتم ولی شاید باورتون نشه حتی ماهی به قلاب تک هم نمیزنه و اگرم چیزی باشه همین ماهی های عید بیچاره هستن که اون تو بزرگ شدن و به قلابا میفتن
    تا وقتی هوا سرد نشده همین ساوه میشه رفت حالا درسته من چند روز پیش ماهی بزرگ نگرفتم ولی توش پرماهیه و شاید شما رفتی و یه 2کیلویی گرفتی کما اینکه من دفعه های پیش ماهی های بزرگ میگرفتم ولی اون روز شانس با من یار نبود راهشم از تهران تا دم سد 1.5 ساعته
    میتونی بری سد سفید رود یا بری سمت شمال الان تو دریا پر از ماهیه. ولی وقتتو تو ارم و جاهای دیگه تلف نکن جاش برو دربند یا درکه بیشتر حال میده
    یه دریاچه مصنوعی مخصوص ماهیگیری و اموزش هم توی فیروزکوه به سمت روستای مهراباد(تا اونجایی که شنیدم روبروی دانشگاه ازاد میشه) هست که من تاحالا نرفتم ولی از چند نفر شنیدم جای خوبیه اگه خواستی بری تو فردوسی ادرس دقیقشو بپرس
    عجب صبری خدا دارد...

6. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی payam64 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

achachi (16 October 2008), mtrack (15 October 2008), shervinrv (15 October 2008), silverparnian (28 April 2010)

زمان پیوستن
    16 Aug 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پراید
    گوشی موبایل
    HTC Touch Dual

پیش گزیده

سلام
    تو این دریاچه ها چون دیگه ماهی نمیریزن اصلا توش هیچی نیست و شما فقط پول بیخودی میدی من پارسال چند بار ازادی رفتم ولی شاید باورتون نشه حتی ماهی به قلاب تک هم نمیزنه و اگرم چیزی باشه همین ماهی های عید بیچاره هستن که اون تو بزرگ شدن و به قلابا میفتن
    تا وقتی هوا سرد نشده همین ساوه میشه رفت حالا درسته من چند روز پیش ماهی بزرگ نگرفتم ولی توش پرماهیه و شاید شما رفتی و یه 2کیلویی گرفتی کما اینکه من دفعه های پیش ماهی های بزرگ میگرفتم ولی اون روز شانس با من یار نبود راهشم از تهران تا دم سد 1.5 ساعته
    میتونی بری سد سفید رود یا بری سمت شمال الان تو دریا پر از ماهیه. ولی وقتتو تو ارم و جاهای دیگه تلف نکن جاش برو دربند یا درکه بیشتر حال میده
    یه دریاچه مصنوعی مخصوص ماهیگیری و اموزش هم توی فیروزکوه به سمت روستای مهراباد(تا اونجایی که شنیدم روبروی دانشگاه ازاد میشه) هست که من تاحالا نرفتم ولی از چند نفر شنیدم جای خوبیه اگه خواستی بری تو فردوسی ادرس دقیقشو بپرس
    خیلی ممنون از وقتی که گذاشتی
    راستی من 1-2 روز پیش رفتم از خود پارک سوال کردم گفت 7000 تا کپور ریختیم تو دریاچه
    تو نت هم از بعضی دوستان ماهیگیر که حرفه ای هم هستم شنیدم که تو ارم چند هزار کپور ریختن

8. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی shervinrv به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

achachi (16 October 2008), payam64 (15 October 2008)

زمان پیوستن
    02 Apr 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Sportage 2010 و 206تیپ5
    گوشی موبایل
    NOKIA N85 ,k750i

پیش گزیده

راستی من 1-2 روز پیش رفتم از خود پارک سوال کردم گفت 7000 تا کپور ریختیم تو دریاچه
    تو نت هم از بعضی دوستان ماهیگیر که حرفه ای هم هستم شنیدم که تو ارم چند هزار کپور ریختن
    اگه اینجوری باشه که میگی پس حتما برو ونتیجه را به ما هم بگو. منتظریم
    عجب صبری خدا دارد...

10. کاربر زیر از دوست گرامی payam64 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

shervinrv (15 October 2008)

زمان پیوستن
    16 Aug 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پراید
    گوشی موبایل
    HTC Touch Dual

پیش گزیده

اگه اینجوری باشه که میگی پس حتما برو ونتیجه را به ما هم بگو. منتظریم
    چشم حتما
    البته من زیاد حرفه ای نیستم
    ممکنه نتونم بگیرم و ایرادم از من باشه

زمان پیوستن
    02 Apr 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Sportage 2010 و 206تیپ5
    گوشی موبایل
    NOKIA N85 ,k750i

پیش گزیده

چشم حتما
    البته من زیاد حرفه ای نیستم
    ممکنه نتونم بگیرم و ایرادم از من باشه
    با خمیر بربری حتما امتحان کن
    برو نونوایی بگو یه نون و واست نیم پخت کنه بعد حسابی تا وقتی که داغه ورزش بده تا کاملا یدست بشه اگه بتونی چند بار از تو چرخ گوشت ردش کنی و ورز بدی عالی میشه و بهش زرد چوبه هم بزن مطمئن باش اگه 7000 تا ماهی توش باشه(که من به صحت حرفشون شک دارم) با این طعمه باید بتونی حداقل 7تا بگیری. طعمه ها رو کرمی به سر قلاب بزن چون فکر نکنم ماهیاش انقدر بزرگ باشن که بتونن طعمه ها رو اگه گرد بزنی بقاپن
    آخرین ویرایش به وسیله payam64 : 15 October 2008 در 09:27 PM
    عجب صبری خدا دارد...

13. کاربر زیر از دوست گرامی payam64 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

shervinrv (16 October 2008)

زمان پیوستن
    24 Mar 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    رنو21
    گوشی موبایل
    LG KE990 Viewty

پیش گزیده سد ساوه

با سلام خدمت دوستان

روز شنبه 4 آبان ماه برای اولین بار رفتم سد ساوه. البته یه خورده دیر رسیدم ولی خوب وسایلم رو سریع آماده کردم و قلاب انداختم.
    هنوز یه 10 دقیقه ای نگذشته بود که محیط بان سرو کله اش پیدا شد. اولش یخورده غر زد که چرا بدون پروانه ماهی میگیری و این جور چیزا ولی بعد از یک ربع دیدم موتور قایق رو از پشت وانتش پیاده کرد و به قایقی که توی ساحل بود وصل کرد و یا علی

رفت جلوی سازه اصلی سد و آقا شروع کرد به تور انداختن و بعد که کارش تموم شد برگشت ساحل که چای تازه دم نوش جان کند.
    در طی اون روز دو سه بار این کار رو انجام داد و عصر که داشتن تشریف می بردن ماهی ها رو به یه خانواده که از ساوه اومده بودن فروخت!

من و باقی ماهی گیر ها که شاهد این صحنه ها بودیم کارد میزدی خونمون در نمی اومد مخصوصا که هیچکداممان هم نتونسته بود چیز قابل توجهی بگیره .

ولی ماهی هایی که این آقای محیط بان صید کرده بود زیر 40 سانت نبود و ماهی درشت هم توش دیده میشد.

نتیجه اخلاقی : برای ماهیگیری و تفریح، سد ساوه نرید چون خیلی حالتون گرفته میشه
    آخرین ویرایش به وسیله dosec : 2 November 2008 در 10:36 AM

زمان پیوستن
    28 Nov 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    206
    گوشی موبایل
    HTC HD2

Arrow

قبلنا که یادمه ارم ماهی آزاد داشت که پلانگتن میخوره و به قلاب نمیزد .بعضیها با چند تا قلاب 3 شاخ پرت میکردند و میکشیدن شاید شانسی به یه جا از تن یکیشون میگرفت

زمان پیوستن
    02 Apr 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Sportage 2010 و 206تیپ5
    گوشی موبایل
    NOKIA N85 ,k750i

پیش گزیده

سلام به همه دوستان گلم
    دیدم اینجا خیلی گرد و خاک گرفته گفتم یه دستی به سر و روش بکشم
    جاتون خالی دیروز ساوه بودم.از 6صبح تا ساعت 1 ظهر الاف بودم و فقط 2تا ماهی گرفتم!!!
    اگه یادتون باشه سال قبل گفته بودم که دیدم تو ساوه یه نفر با فنر خیلی خوب ماهی میگرفت ولی من خودم تاحالا استفاده نکرده بودم امسال هم یادم رفت ببرم
    حدودای ساعت 1 بود که خیلی شانسی اطراف جایی که نشستم یه فنر پیدا کردم طبق چیزی که از پارسال یادم بود امادش کردم شاید باورتون نشه ولی از ساعت 1.30 تا 4 که اونجا بودم 13 تا ماهی باهاش گرفتم حتی یه بار 2تا ماهی به قلاب گیر کرد. هر بار که این فنر و تو اب مینداختم بدون ماهی بالا نمیومد
    من دوتا چوب ماهیگیری دارم. تو این2 ساعت و نیم چوبی که بهش فنر وصل کرده بودم 13 تا ماهی بهش افتاد اونیکی چوبم که یه ریسه سه تایی عادی داشت فقط یه ماهی گرفت اخرش هم با 16 تا ماهی برگشتم تهران و در کل روز بسیار خوبی بود
    اگه از صبح این فنر و پیدا کرده بودم شاید 30-40 تا میگرفتم
    عکس این فنر و واستون میزارم واقعا عالی جواب میده
    دوستان من تصمیم دارم امسال زیاد برم ماهیگیری و اکثرا هم تنها هستم و پایه ی ماهیگیر ندارم اگه کسی هست خوشحال میشم با هم بریم
    عجب صبری خدا دارد...

17. 6 نفر از کاربران ، از دوست گرامی payam64 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

achachi (13 July 2009), B@B@K (14 July 2009), baris (14 July 2009), Mr.Hossein (13 July 2009), soli_aqua (14 July 2009), viny (30 November 2009)

زمان پیوستن
    13 Nov 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Benz 230E + 206 T5
    گوشی موبایل
    HTC ONE X

پیش گزیده

روش استفاده از این فنر رو لطفا" شرح بدید و اگر میتونید عکس هم بزارید .
    من آخر هفته میرم شمال ، تو این فصل تو ساحل دریاکنار ( خ 6 - خ 14 و خ 17 ) و همچنین تو بندر فریدونکنار کپور دریایی درشت فراوونه . با فنر هم تست بکنیم ببینیم چجور جواب میده .

زمان پیوستن
    21 Mar 2004
    اتومبيل
    MAZDA 3
    گوشی موبایل
    iphone 4

پیش گزیده

دوستان من تصمیم دارم امسال زیاد برم ماهیگیری و اکثرا هم تنها هستم و پایه ی ماهیگیر ندارم اگه کسی هست خوشحال میشم با هم بریم
    من به عنوان کسی که این تاپیک رو ایجاد کردم و بعد از گذشت بیش از 1 سال الان تونستم وارد این تاپیک بشم از تمامی دوستان عزیزم عاجزانه تقاضا دارم بسیار بسیار مراقب خود باشند.
    آخر سر این مرض و کرم ماهیگیری رفتن من و خانوادم رو داغدار کرد.
    متاسفانه پارسال به تاریخ 14 تیرماه روز جمعه من، یگانه برادر دکترم رو که 29 سال بیشتر نداشت رو در دریاچه تار جلوی چشمانم ناباورانه از دست دادم و گاهی اوقات نفرین میکنم به کسی که منو از آب بیرون کشید و نجات داد که الان این روزهای تلخ رو سپری کنم. من برای نجات دلبندم به آب پریدم اما نشد که نشد او در چند متری خشکی غرق شد اما من سگ جون پوست کلفت رو شاید از 50 متری خشکی بیرون کشیدند ، به گفته دوستم وقتی من آخرین تلاش هامو میکردم و به جلو پرتابش میکردم که نجاتش بدم دوستم تنها 30 سانت فاصله داشت که دستش بهش برسه. هر چند شاید قبل از اینکه در آب غرق بشه هم اگر بیرون کشیده میشد باز مرده بود. چون بمحض اینکه تو آب افتاد اصلا حرکتی نکرد ، نه دستو پا زد نه فریاد زد..........منهم لحظات آخر که رمقم بکلی تمام شد و جریان آب کم کم دورم کرد قطعا میدونستم که خواهم مرد، حتی نای فریاد رو هم نداشتم ولی خوشحال میمردم چون خیال میکردم دوستم برادرم رو گرفته و با آغوش باز به استقبال مرگ میرفتم کاملا خونسرد فقط یک جمله تو دلم با خودم گفتم که کارت تمام شد همین
    اگر میدانستم همان لحظه که آب داره منو میبره برادرم به زیر آب رفته قطعا منهم همونجا تموم کرده بودم.
    دیگه اشک مجالم نمیده.....................

20. 9 نفر از کاربران ، از دوست گرامی baris به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

abolfazl_flower (29 November 2009), Anoush (15 July 2009), arashmax (7 August 2009), farzad_Sh_2020 (20 February 2010), hitman_ebs (15 July 2009), mtrack (31 August 2009), payam64 (22 July 2009), pouyan (29 November 2009), viny (30 November 2009)

صفحه 9 از 14 اولاول ... 234567891011121314 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد