تبليغات در پي‌هالز

صفحه 8 از 14 اولاول 1234567891011121314 آخرآخر
نمایش نتایج 92 به 104 از 171

نام گفتگو: مكان هاي صيد ماهي Fishing Places ا

زمان پیوستن
    29 Oct 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پژو پرشیا
    گوشی موبایل
    I-Phone 3g 16 Gb

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Romans مشاهده گفتگو
    سلام
    روز جمعه به همراه یکی از اقوام رفته بودیم منطقه پلور برای ماهیگیری.بعد از انجام مقدمات کار بنده به یکسری وسایل و لوازم حرفه ای مسلح شدم.
    از انجایی که تجربه ای در این کار نداشتم زیاد هم به نتیجه کار امیدوار نبودم تا اینکه بعد از حدود یک ساعت و در کمال ناباوری یک قزل آلای غول پیکر به قلاب من نوک زد و با تلاش فراوان و کمک این دوستمون توانستم این ماهی را از اب خارج کنم.
    واقعن ماهی بزرگی بود چون تا بحال قزل به این بزرگی ندیده بودم.
    وزن : 5/2 کیلوگرم
    طول ماهی 56 سانتیمتر

سلام
    وزن ماهی 5200 گرم بود یا 2500 گرم ؟
    ببخشید چون علامت //// مشکل بوجود میاره این سئوالو پرسیدم

زمان پیوستن
    27 Aug 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    11

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط nobody2000 مشاهده گفتگو
    در مورد تار از يكى از دوستان شنيدم كه امساال مدیریتش از محيط زيست افتاده دست شیلات و هم جوازشو گرون كردن هم گويا تور كشيدن و ماهى خيلى كم شده .

در مورد اردک ماهى بزرگ شما حتما بايد با قايق به وسط مرداب انزلی بريد .ضمنا درسته كه هر چى ظعمه بزرگ تر باشه ماهى بزرگتر مى افته ولى تعداد ماهیهای صيد شده هم كم ميشه
    آقا من واقعا ممنون هستم از جواب ، البته من خودم جايي كه ميرم يه رودخانه هست كه تقريبا دارن خشكش ميكن و ما كاملا اتفاقي اونجا رو پيدا كرديم چون دورش ديوار بود ، به همين خاطر پهناي زيادي نداره و همينطور عمق زيادي پس حدس ميزنم بزرگاش فاصله دوري نبايد باشن فقط جذب ماهي رو توش شك دارم ، چون شنيدم اردك وقتي بزرگ ميشه كمتر به اكشن جواب ميده و بيشتر از بويايي استفاده مي كنه و بيشتر مردار خور ميشه (البته از يه آدم با سواد شنيدم).... من يكبار تو يه درياچه ماهيگيري ميكردم و حدود 40 تا ماهي گرفتم و ريختم تو يك ظرف خيلي بزرگ بعد از چند ساعت ديدم همه مردن آقا منم همه رو ريختم تو آب چند ساعت بعد در حال كشيدن لانسه از روي ساحل بودم كه ديدم يك اردك حدودا 1 متري يا بزرگتر دنبال لانسه در حال اومدن هست اما تا نزديك شد كله رو كج كرد و برگشت (روز بسيار آفتابي بود) و مطمئنا من رو ديده بود فردا كه اومدم ديدم 1 دونه از اون لاشه هاي ماهي هم ديگه اون دوروبر نيست همه خورده شده بود

زمان پیوستن
    27 Aug 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    11

پیش گزیده

آقا فصل صيد باراكودا كي هست؟؟

زمان پیوستن
    27 Aug 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    11

Talking

نقل قول نوشته شده توسط nobody2000 مشاهده گفتگو
    شهریار جان لطفا بگو بچه کجا هستی و کجا ساکنی ؟
    من مدت 3 سال هست ماهیگیری میکنم .

یه چند تا عکس هم میزارم برات .

رییس عقلا شما که باراکودا در دست داری یه جوابی به ما بده

زمان پیوستن
    07 Oct 2007

پیش گزیده

با سلام خدمت همگي دوستان.
    اين ماهي كه عكسش رو گذاشتم تو يه رودخونه نزديك همدان گرفتم تقريبا اين رودخونه از همدان مياد و به قزوين ميره بين مرز اين دو تا است .ماهي زياد بزرگي نيست اما تو اون رودخونه فكر كنم از بزرگترينها باشه.طعمه هم كرم خاكي بود.

6. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی vahidgg به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

achachi (11 September 2008), Anoush (11 September 2008), mehdies (21 September 2008), payam64 (11 September 2008), rasht11 (11 September 2008)

زمان پیوستن
    07 Jun 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پژو 206

پیش گزیده

دوستان سلام
    جمعه یه جای توپ برای ماهیگیری پیدا کردم . البته از تهران خیلی دوره
    برای دوستان ساکن کرمانشاه و اسلام آباد خوبه
    از اسلام آباد که بسمت کرمانشاه میاید بعد از گردنه حسن آباد یه جاده سمت راست جدا میشه
    که میره روستای شیان و سد شیان .جادشم خوبه هر ماشینی میره .
    کپور، زرده پر ، عروس و یه ماهی دیگه که نمنیشناختم داشت .میگن قزل هم ریختن ولی من نه گرفتم
    نه از کسی شنیدم که گرفته باشه .
    همیشه روان راستی پرستان از بهره نیک برخوردار خواهد بود . گاتها

8. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mehdies به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

payam64 (21 September 2008), rasht11 (21 September 2008)

زمان پیوستن
    16 Aug 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پراید
    گوشی موبایل
    HTC Touch Dual

پیش گزیده

سلام دوستان
    خیلی خوشحالم که این تاپیکو پیدا کردم مدتهاست تو نت دنبال چنین منبعی میگردم
    دوستان من برای بار اول میخوام وسط مهر برم یه جایی ماهیگیری یه سری راهنمایی میخواستم
    قصد داریم بریم چالوس و نوشهر طی تحقیقاتی که کردم مثل اینکه اون هوالی دریاچه ولشت هم منظره زیبایی داره و هم ماهی داره
    حالا اگه دوستان حرفه ای لطف کنن و جواب منو بدنن منت سرم گذاشتن
    ایشالا مام بتونیم یه ماهی بگیریم
    سوالام :
    1- آیا اطراف چالوس و نوشهر بهتر از ولشت منطقه ای هست؟
    2- آیا وسط مهر اونجا میشه ماهی گرفت؟ حالا چه از نظر طبیعی و وجود ماهی و چه از نظر قانونی؟
    3- آیا این منطقه آزاده یا نیاز به مجوز داره؟ و آیا این موقع مجوز میدن؟
    4- مثل اینکه ماهیش اردک ماهی هست. بهترین روش و طعمه برای صید اردک ماهی چیه؟

ممنون میشم پاسخ سوالاتمو بدید

زمان پیوستن
    13 Oct 2007

پیش گزیده

سلام به همه
    می خواستم بپرسم که توی ماه شهریور جواز توی سد طالقان می دن یا اصلا جواز نمی خواد و چه جور ماهی می شه اونجا گرفت
    اگه یکی به این سوال من جواب بده خیلی ممنون می شم

زمان پیوستن
    13 Nov 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Benz 230E + 206 T5
    گوشی موبایل
    HTC ONE X

پیش گزیده

شهريور كه تموم شد ! چه فرقي ميكنه ؟

زمان پیوستن
    03 Apr 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Sportage 2010 و 206تیپ5
    گوشی موبایل
    NOKIA N85 ,k750i

پیش گزیده

سلام به همه دوستان گلم
    هفته پیش ساوه بودم و متاسفانه از ماهی هیای بزرگتر از یه وجب خبری نیست طبق گفته یکی از محلیا(راست و دروغش و من خبر ندارم) یکی اومده تور دریایی پهن کرده و اونا هم به محیط بانی خبر دادن و طرف و گرفتن ولی ماهیایی که تو تور افتادن و دوباره تو دریاچه ول نکردن
    همه اونایی هم که بودن بزرگتر از یه وجب نمیگیرفتن خودمم 7تا گرفتم ولی رو هم نیم کیلو هم نشد و اخر سر همشونو ول کردم
    یه ریسه با فنر یاد گرفتم که خیلی جالبه و همه محلیا از اون استفاده میکنن و خوبم جواب میده اونم اینجوریه که یه فنر به نخ قلاب میبندن و روشو 8 تا قلاب گره میزنن به اینصورت که دو سر یه نخ 15 سانتی و قلاب میبندن بعد نخ و از وسط به فنر میبندن و به هر فنر 4تا از اون نخا که 8تا قلاب میشه میبدن و بعد تو کل فنر خمیر میکنن که خوب ماهیو جذب میکنه و به همه قلابا به صورت کرمی خمیر میزنن
    آخرین ویرایش به وسیله payam64 : 11 October 2008 در 10:12 PM
    عجب صبری خدا دارد...

13. 9 نفر از کاربران ، از دوست گرامی payam64 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

achachi (13 October 2008), Anoush (13 October 2008), arashmax (11 October 2008), B@B@K (11 October 2008), mehdies (29 January 2009), rasht11 (13 October 2008), Romans (12 October 2008), silverparnian (28 April 2010), Unknown97 (12 October 2008)

زمان پیوستن
    27 Aug 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    11

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط payam64 مشاهده گفتگو
    سلام به همه دوستان گلم
    هفته پیش ساوه بودم و متاسفانه از ماهی هیای بزرگتر از یه وجب خبری نیست طبق گفته یکی از محلیا(راست و دروغش و من خبر ندارم) یکی اومده تور دریایی پهن کرده و اونا هم به محیط بانی خبر دادن و طرف و گرفتن ولی ماهیایی که تو تور افتادن و دوباره تو دریاچه ول نکردن
    همه اونایی هم که بودن بزرگتر از یه وجب نمیگیرفتن خودمم 7تا گرفتم ولی رو هم نیم کیلو هم نشد و اخر سر همشونو ول کردم
    یه ریسه با فنر یاد گرفتم که خیلی جالبه و همه محلیا از اون استفاده میکنن و خوبم جواب میده اونم اینجوریه که یه فنر به نخ قلاب میبندن و روشو 8 تا قلاب گره میزنن به اینصورت که دو سر یه نخ 15 سانتی و قلاب میبندن بعد نخ و از وسط به فنر میبندن و به هر فنر 4تا از اون نخا که 8تا قلاب میشه میبدن و بعد تو کل فنر خمیر میکنن که خوب ماهیو جذب میکنه و به همه قلابا به صورت کرمی خمیر میزنن
    جالبه منم كه پارسال مي خواستم برم ساوه دقيقا اين وسيله رو مغازه ي صبوري به من فروخت ، البته من هم هيچ چيزي اون دفعه نگرفتم ، اما شب جوجه تيغي و خرگوش و روباه و شغال فراوون ديديم كه اندوه ماهي نگرفتن را از دل برد....

زمان پیوستن
    13 Nov 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Benz 230E + 206 T5
    گوشی موبایل
    HTC ONE X

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط payam64 مشاهده گفتگو
    سلام به همه دوستان گلم

ميشه بيشتر توضيح بديد كه اين ريسه چه شكليه ؟ فنرش چه اندازه اي بايد باشه ؟ قدرت فنر چقدر باشه ؟ اصلا" به كار بردن فنر به غير از اينكه خمير درونش قرار داده ميشه كارايي ديگه اي هم داره تو اين ريسه ؟
    ممنون

زمان پیوستن
    03 Apr 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Sportage 2010 و 206تیپ5
    گوشی موبایل
    NOKIA N85 ,k750i

پیش گزیده

:
    نقل قول نوشته شده توسط achachi مشاهده گفتگو
    ميشه بيشتر توضيح بديد كه اين ريسه چه شكليه ؟ فنرش چه اندازه اي بايد باشه ؟ قدرت فنر چقدر باشه ؟ اصلا" به كار بردن فنر به غير از اينكه خمير درونش قرار داده ميشه كارايي ديگه اي هم داره تو اين ريسه ؟
    ممنون
    سلام فکر کردم خوب توضیح دادم!!!
    ببینید فنر فقط نقشش اینه که توش میتونید مقدار زیادی خمیر بکنید و این توده خمیر بوی زیادی تو اب پخش میکنه و باعث جذب ماهی میشه. حتی یکی از محلیا که خیلی فقیر بود و واسه سیر کردن شکم زن و بچش اومده بود ماهی بگیره و نه واسه تفریح از یه مفتول استفاده کرد و این مفتول و جلوی ما به شکل فنر در اورد و 8 تا قلاب بهش بست
    این ریسه دیگه احتیاج به سرب نداره و همین توده خمیر کار سرب و میکنه تو همین هفته حتما اگه بتونم یه شکلی ازش میزارم تا بهتر متوجه بشید. بازم اگه سوالی بود در خدمتم
    عجب صبری خدا دارد...

17. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی payam64 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

achachi (14 October 2008), persia19191980 (29 November 2009), shervinrv (14 October 2008)

صفحه 8 از 14 اولاول 1234567891011121314 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد