تبليغات در پي‌هالز

صفحه 13 از 14 اولاول ... 367891011121314 آخرآخر
نمایش نتایج 157 به 169 از 171

نام گفتگو: مكان هاي صيد ماهي Fishing Places ا

زمان پیوستن
    07 Jun 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پژو 206

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط achachi مشاهده گفتگو
    یه کیلو ؟ آخه قرار نیست بریم کل ماهیای رودخونه یا سد رو تغذیه بکنیم که ( اونم با کرم پروتین بالا و درجه یک )
    شما با همون 2-3 تومن کارتون راه میوفته ، ولی یه وقت اگر خواستید از این پولا واسه طعمه خرج بکنید به جای کرم کیویی 55 تومنی برید با نصف اون پول یه دست دل و جیگر بخرید ببرید ماهیگیری و به ماهیا دل و جیگر بدید و خیالتون راحت باشه که اثرش از کرم بهتره ( البته اگر حساس به این موضوع نیستید که نژاد کرم سر قلابتون چیه و پروتئینش چقدره و کجا و با چی پرورششون دادن )
    سلام
    دوست عزیز دل و جیگر برای ماهیهایی مثل کپور و زرده پر خیلی خوبه ولی برای ماهیهای مهاجم مثل قزل آلا چون تو آب ساکن و حرکت خاصی نداره مناسب نیست .
    همیشه روان راستی پرستان از بهره نیک برخوردار خواهد بود . گاتها

زمان پیوستن
    13 Nov 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Benz 230E + 206 T5
    گوشی موبایل
    HTC ONE X

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mehdies مشاهده گفتگو
    سلام
    دوست عزیز دل و جیگر برای ماهیهایی مثل کپور و زرده پر خیلی خوبه ولی برای ماهیهای مهاجم مثل قزل آلا چون تو آب ساکن و حرکت خاصی نداره مناسب نیست .
    من تابحال صید قزل آلا نرفتم و اکثرا ماهیگیری من تو دریا و دریاچه بوده و رودخونه هایی هم که رفتم قزل نداشتند ، ولی کلا اگر نظرتون به اینه که کرم بدلیل زنده بودن تکون میخوره و جلب توجه میکنه من هم عقیده نیستم با شما چون کرم وقتی میزنی یه قلاب بعد 1 دیقه میمیره تو آب . بوی طعمه تاثیر بیشتری داره برای ماهی تا ظاهرش .
    من مخالف استفاده از کرم نیستم ، خیلی هم عالیه ، من حرفم اینه که کرمو با قیمت کم میشه تهیه کرد نه 55 تومن کیلویی ، حال نژادش هرچی میخواد باشه .

زمان پیوستن
    07 Jun 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پژو 206

پیش گزیده

من تابحال صید قزل آلا نرفتم و اکثرا ماهیگیری من تو دریا و دریاچه بوده و رودخونه هایی هم که رفتم قزل نداشتند ، ولی کلا اگر نظرتون به اینه که کرم بدلیل زنده بودن تکون میخوره و جلب توجه میکنه من هم عقیده نیستم با شما چون کرم وقتی میزنی یه قلاب بعد 1 دیقه میمیره تو آب . بوی طعمه تاثیر بیشتری داره برای ماهی تا ظاهرش .
    من مخالف استفاده از کرم نیستم ، خیلی هم عالیه ، من حرفم اینه که کرمو با قیمت کم میشه تهیه کرد نه 55 تومن کیلویی ، حال نژادش هرچی میخواد باشه .
    سلام
    دوست عزیز تکون خوردن کرم تو آب غیر ارادی چون شما قلاب رو از سر کرم وارد میکنید و بقیه کرم بیرون
    قلاب آویزونه بدن کرم با جریان آب تکون میخوره وحالت شنا کردن توآب به خودش میگیره در ضمن کرم خاکی
    سر قلاب خیلی بیشتر از یک دقیقه زنده میمونه البته اگر تیکه نشه یا قلاب از کل بدنش رد نشه .
    بوی طعمه هم خیلی تاثیر داره ولی فقط تا کشیدن ماهی به نزدیک قلاب .قزل آلا ماهی شکارچیه با بو میاد
    سمت طعمه ولی از وقتی که چشمش طعمه رو ببینه دیگه ظاهر طعمه هستش که باد ماهی رو وادار به حمله
    وگرفتن قلاب کنه . البته هرکس یه نظر داره من خودم اگر کرم خاکی پیدا نکنم نمیرم ماهیگیری البته قزل آلا.
    ولی من هم مخالف خریدن کرم با این قیمتهای نجومی هستم .

4. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mehdies به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

achachi (24 August 2010), Anoush (24 August 2010), moh@mm@d reza (24 August 2010)

زمان پیوستن
    07 Jun 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پژو 206

پیش گزیده

سلام به همه
    دوستان ماهیگیر کم لطف شدن و کمتر به اینجا سر میزنن .
    رفقا میتونید از روشهای ماهیگیریتون در جاهای مختلف بگید
    از طعمه هایی که استفاده میکنید
    از نخهای مناسب برای ماهی ها با توجه به نوع محل
    از ساعات مختلف در طول روز که بیشترین ماهیها رو گرفتین
    یا هر چیز دیگه که فکر میکنید برای بقیه ماهیگیر ها میتونه مفید باشه بگید .

زمان پیوستن
    08 May 2011

پیش گزیده

سلام به دوستان عزیز
    اواسط فروردین رفتم سد طالقان از ساعت 7 صبح تا 4 ظهر ماهی گیری کردم که هیچی گیرم نیومد البته هوا هم سرد بود نسبتا...
    قصد دارم تویه این ماه برم رودخونه کرج یا خوده سد ماهیگیری و به قصد قزل!!!
    به نظرتون تویه این فصل میشه چیزی گرفت؟ چون دفعه ی قبل که رفتم سد طالقان خیلی ضد حال خوردم...
    این دفعه میخوام دست پر برگردم
    بد جوری هم حوس قزل کردم...
    راستی کجای سد برای گرفتن قزل مناسب تره؟

زمان پیوستن
    28 Apr 2009
    شهر
    فاز 1 انديشه
    اتومبيل
    پرايد, سمند معمولی, فعلاً پياده
    گوشی موبایل
    K800

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mehdies مشاهده گفتگو
    سلام به همه
    دوستان ماهیگیر کم لطف شدن و کمتر به اینجا سر میزنن .
    رفقا میتونید از روشهای ماهیگیریتون در جاهای مختلف بگید
    از طعمه هایی که استفاده میکنید
    از نخهای مناسب برای ماهی ها با توجه به نوع محل
    از ساعات مختلف در طول روز که بیشترین ماهیها رو گرفتین
    یا هر چیز دیگه که فکر میکنید برای بقیه ماهیگیر ها میتونه مفید باشه بگید .
    سلام به دوستان
    من همين سه روز آخر هفته ای که تعطيل بود (15 تا 17 ارديبهشت) یه سر رفتم شمال. یه شهر کوچيکی به اسم تولم شهر نزديک صومعه سرا. یه روستايي داره به اسم ماتک که يک رودخانه خيلی قشنگی داره و الان فصل ماهيگيریشه. خلاصه سرتون رو در نيارم عين سه روز رو ساعت 5 صبح با برادرم بيدارم می شديم و می رفتيم برای ماهيگيری. البته الان اگه با قلاب بخواهيد ماهی بگيريد فقط می تونيد سياه کولی صيد کنيد که خيلی خوشمزس ولی اگه با تور بخواهيد بگيريد اگه شانس داشته باشيد شايد ماهی سفيد هم بگيريد. ولی من و برادرم و خيلی از افراد ديگه که اونجام بودند با قلاب ماهی گرفتيم. طعمه هم خمير نان آريا (نوعی نان شبيه نان همبرگر) و نوعی طعمه زنده به اسم رُش . ماهيگيری هم از نوع کاسی. خلاصه جاتون خالی خيلی حال داد.

8. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی jrahimpour به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Anoush (9 May 2011), kamijo2car (24 May 2012), mehdies (4 December 2011)

زمان پیوستن
    07 Jun 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پژو 206

پیش گزیده

سلام به همه دوستان
    ماهی گیرایه عزیز از رودخونه هراز قافل نشید که امسال تپل ماهی داره
    ساعت 5 صبح اونجا باشید که تا 8 8.30 میزنه .دوباره میره تا 6 عصر
    قلاب 5 و 6 و کرم خاکی یادتون نره . کرم مصنوعی فسفری و نارنجی هم خوبه
    وللی دم غروب حتمآ پشه استفاده کنید.
    موفق باشید

10. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mehdies به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

achachi (16 July 2011), kamijo2car (24 May 2012)

زمان پیوستن
    13 Nov 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Benz 230E + 206 T5
    گوشی موبایل
    HTC ONE X

پیش گزیده

ما دیروز اونجا بودیم ( قسمت ده نیاک ) از ساعت 9 تا 4 ، پروانه صید هم گرفتیم ولی هیچ خبری نبود ، کرم امتحان کردیم انواع لانسه و پشه امتحان کردیم ... هییییییییییچ
    10-12 ماهیگیر دیگه هم بودن که چیزی نگرفتن .
    شما کدوم قسمت رودخونه رفتین ؟

زمان پیوستن
    13 Nov 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Benz 230E + 206 T5
    گوشی موبایل
    HTC ONE X

پیش گزیده

برای تهیه کرم خاکی میتونید به فردوسی سر بزنید ، دو سه تا مغازه میارن ، قوطی ای 1500 تومن ، هر قوطی 50-60 تا داره

زمان پیوستن
    07 Jun 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پژو 206

پیش گزیده

ما دیروز اونجا بودیم ( قسمت ده نیاک ) از ساعت 9 تا 4 ، پروانه صید هم گرفتیم ولی هیچ خبری نبود ، کرم امتحان کردیم انواع لانسه و پشه امتحان کردیم ... هییییییییییچ
    10-12 ماهیگیر دیگه هم بودن که چیزی نگرفتن .
    شما کدوم قسمت رودخونه رفتین ؟
    برای تهیه کرم خاکی میتونید به فردوسی سر بزنید ، دو سه تا مغازه میارن ، قوطی ای 1500 تومن ، هر قوطی 50-60 تا داره
    سلام
    من دقیقا نیاک میرم .ماشینو جلوی رستوران پارک میکنم بعدپیاده میام عقب یکم که بیاید عقب سمت چپ یه پارکینگ مانند هستش از رو گاردریل ردشیدو برید پایین چندتا درخت گردو هم وقتی میرید پایین هست. رسیدید که به کانال آب به سمت راست از کنار کانل برید رودخونه سمت چپتونه هرجا تونستید برید پایین کنار رودخونه خیلی چاله ماهی داره اون قسمت . چند روز پیشم اونجا بودم 11تا گرفتم 2تاشم خال قرمز بود.بهترین روز دوشنبه و سه شنبس. یه توصیه : پنج شنبه و جمعه و شنبه اصلا نرید که واقعا از رفتنتون پشیمون میشید حتی توکم جم نمیکنید.
    در مورد کرم خاکی خیابون نوفل لوشاتو روبروی سفارت انگلیس زیر شمشادارو که یکم کنار بزنید کرم خاکی البته بعضیاش مارخاکی پیدا میکنید . فقط یکم بگردین جاهای مرطوب تر رو پیدا کنید.
    امیدوارم هرماهیگیری وقتی میره ماهیکیری حداقل یه ماهیو بکیره چون میدونم نکرفتنش خیلی عصاب آدمو بهم میریزه.
    فقط اینو اضافه کنم که کنار جاده نوا هم خوبه.
    شاد باشید و پایدار

14. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mehdies به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

achachi (5 August 2011), Anoush (6 August 2011), kamijo2car (24 May 2012)

زمان پیوستن
    07 Jun 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پژو 206

پیش گزیده

سلام
    امسال که فصل قزل گیری تموم شد. اگه عمری بود سال بعد یه برنامه میذاریم با هم میریم . لذتش با گرفتن هیچ ماهی
    قابل مقایسه نیست.
    شاد باشیدو پایدار

16. کاربر زیر از دوست گرامی mehdies به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

achachi (27 October 2011)

زمان پیوستن
    22 Apr 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    بیوک
    گوشی موبایل
    سامسونگ استار -موتورولا 3v

پیش گزیده

رفقا کسی سد ماملو رفته ؟

زمان پیوستن