تبليغات در پي‌هالز

صفحه 11 از 14 اولاول ... 4567891011121314 آخرآخر
نمایش نتایج 131 به 143 از 171

نام گفتگو: مكان هاي صيد ماهي Fishing Places ا

زمان پیوستن
    28 Apr 2009
    شهر
    فاز 1 انديشه
    اتومبيل
    پرايد, سمند معمولی, فعلاً پياده
    گوشی موبایل
    K800

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط ienmanam مشاهده گفتگو
    سلام دوست گرامي منظورم همون سد نزديك دليجان بله البته از امسال جاده اصلي سدو بستن بايد سدو دور بزني كه مسيرش كمي خاكي وگمراه كنندست حالا شايد باز كزده باشن چون من از برج8 به بعد نرفتم جاي خاصي نداره
    حالا شايد توي تعطيلات عيد برم يه سرببينم ميشه چيزي گرفت يانه من خودم شخصا براي ماهيگيري از فنر استفاده ميكنم چون ماهي خوب توي اين مناطق ماهي كپور حالا من نميدونم شما ميدونيد فنر چيه يا نه ولي هر سري رفتم دست خالي برنگشتم به شما هم توصيه ميكنم از روش فنر استفاده كنيد چون ماهي كپور ماهي كف خوابي هستش خيلي خوب جواب ميده بعد من اونجا ماهي تا وزن 7 كيلوهم گرفتم ماهيهاي درشتي داره وهمينش خيلي به ادم حال ميده اميدوارم شما هم لذت ببريد
    سلام دوست عزيز
    لطف کن روش فنر را توضيح بده.

زمان پیوستن
    28 Jan 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    BMW X3
    گوشی موبایل
    iphone 7

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط jrahimpour مشاهده گفتگو
    سلام دوست عزيز
    لطف کن روش فنر را توضيح بده.
    http://ww.phalls.com/showpost.php?p=...&postcount=118
    فروید : جاودان کسی است که بسیاری مردمان بی نام و نشان او را دوست بدارند.

3. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Romans به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

B@B@K (16 March 2010), kamijo2car (10 May 2010), moh@mm@d reza (16 March 2010)

زمان پیوستن
    02 Mar 2010

پیش گزیده

سلام دوستان من تازه ورزش مفرح ماهیگیری روشروع کردم .

تو عید رفتم سد طالقان ریسه که بسته بودم بعد از دو بار پرتاب گیر کرد و سرب با 1 قلاب پرید.

ریسه ای که بسته بودم کف خواب با سرب ثابت انتهایی که شماره 2 بیضی بود فکر کنم و 3 تا انشعاب .

اگر میشه یه ریسه معرفی کنیید که سد طالقان به درد بخوره . در ضمن توی رودخونه طالقان چیزی پیدا میشه یا فقط سدش ماهی داره .

از روش ریسه با شناور چطور جواب میده یا نه ؟
    من تا حالا موفق به ماهیگیری نشدم قبل از عید لانسر خریدم .

مخام بدونم تو سد لانه مکشن یا تو رودخونه هم میشه ؟

تو رودخونه چه ریسهای با چه طعمه ای باید بست؟

اگر لطف کنیید و جوابم رو بدیید ممنون میشم.

زمان پیوستن
    22 Apr 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    بیوک
    گوشی موبایل
    سامسونگ استار -موتورولا 3v

پیش گزیده

سلام به همگی ،
    سد طالقان به این دلیل که هنگام بالا اومدن آب کلی از باغ ها و درختها زیر آب رفتن برای قلاب انداختن جای مناسبی نیست و اکثر وقتها قلاب بین درختهای زیر آب گیر میکنه و نخ پاره میشه ، اگه ماهی هم بگیرید باز ماهی تند و تند میره بین
    شاخه درختای زیر آب و بار نخ گیر میکنه و پاره میشه ، کلا اگه برای سد طالقان وقت نذارین بهتره
    به جای طالقان لتیان رو پیشنهاد میکنم
    اما اگه لتیان ماهی گرفتین حتمن چک کنید که ماهی زخمی نباشه چون ماهی های مریض اونجا هست ، و باز تو سد لتیان اه ماهی گرفتید که حتمن میگیرین ، سر ماهی و اگه اشپل داشت رو نخورین ،

یک سوال از دوستان ،
    کسی سد منجیل رفته ، آیا باد اذیت میکنه اونجا؟
    ماهی چطور داره ؟

سپاس از همه

6. 7 نفر از کاربران ، از دوست گرامی kamijo2car به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

achachi (22 April 2010), moh@mm@d reza (22 April 2010), Mr.Hossein (22 April 2010), ogtay (22 April 2010), persia19191980 (1 June 2010), silverparnian (22 April 2010), soli_aqua (22 April 2010)

زمان پیوستن
    22 Apr 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    بیوک
    گوشی موبایل
    سامسونگ استار -موتورولا 3v

پیش گزیده

باز هم سلام ،

رفقا روش فنر که عالیه به جای خودش ، یه روش دیگه هم هست ، شبیه فنره ولی یه قسمتش فرق میکنه و کمی بیشتر وقت میبره

به جای فنر احتیاج به یه توری هست ، مثل توری های پلاستیکی یا توری های آلمینیومی برای پنجره ، تنها کاری که شما میکنی اینه که توری رو با خلاقیت خودت به صورت یه کیسه ی مستطیلی سه سانت در ده سانت میدوزی و سر توری رو یه زیپ میدوزی ، توری هم نبود یک کیسه ی پارچه ای ،

دو روز قبل از ماهیگیری تو یک قابلمه باید دونه های جو و ذرت ( تعداد دونه های جو خیلی بیشتر از ذرت باشه ) که دو سه روز خیس خوردن رو نیم پز کنی و بذاری سرد بشه توجه کنید که زیاد آب نداشته باشه وقتی نیم پز شد ، بعدش اون رو تو یه ظرف در دار میریزیم و تا روز ماهیگیری درش رو میبندیم و تو دمای معمولی خونه میذاریم ،

روز ماهیگیری یه قاشق همراهمون میبریم و در ظرفمون رو باز میکنیم ( که بوی مائ الشعیر بلند میشه ) بعد اون کیسه رو پر از جو و ذرت میکنیم ، و درش رو میبندیم ،

قلاب ها هم مثل روش فنر به بالا یا پایین کیسه وصل میشن ، طعمه ی اونا رو هم از همین جو یا ذرت میزنیم ،

یه کار دیگه هم میشه کرد ، آب جو پخته شده رو دور نریزین ونون بربری رو با اون آب خمیر کنید و قلاب های اطراف کیسه رو با اون خمیر بپوشونید و همونطور که دوستمون فرمودن نوک تیز قلاب بیرون باشه ،

تو خمیرتون پنبه هم بزنید که خمیر سفت باشه و از قلاب نیوفته ،

شاد باشید !
    فقط برای همه ماهی بذارید ! :-)

8. 7 نفر از کاربران ، از دوست گرامی kamijo2car به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Anoush (24 April 2010), Ashkan P (21 May 2010), farzad_Sh_2020 (19 May 2010), moh@mm@d reza (23 April 2010), ogtay (24 April 2010), silverparnian (23 April 2010), soli_aqua (23 April 2010)

زمان پیوستن
    07 Jun 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پژو 206

پیش گزیده

سلام
    کلا بهتره قید خوردن ماهیهای سد لتیان و بزنید . اگه گرفتید بهتره دوباره ولش کنید . ماهیهیای اونجا اکثرا مریضی دارن
    یه تیکه از گوشت ماهی رو جدا کن بذار تو آفتاب رو سنگ بعد از ده بیست دقیقه میتونی (حتی باچشم غیر مسلح)موجودات سفید ریزی رو ببینی که روی گوشتش حرکت میکنن .

من سد منجیل زیاد ماهی گرفتم . با سرب سنگین زیرآبی بندازی باد زیاد اذیت نمیکنه . من اونجا کپور ، زرده پر ، اسبله (90 سانتی) گرفتم راستی ماهی عروسم داره . ولی بهتر به جای سد بری بعداز سد خیلی صفاش بیشتره
    همیشه روان راستی پرستان از بهره نیک برخوردار خواهد بود . گاتها

10. 7 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mehdies به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

achachi (21 May 2010), ar@sh (11 June 2010), Ashkan P (2 August 2010), kamijo2car (16 June 2010), moh@mm@d reza (20 May 2010), persia19191980 (1 June 2010), silverparnian (20 May 2010)

زمان پیوستن
    15 Feb 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پراید
    گوشی موبایل
    k800

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mehdies مشاهده گفتگو
    سلام
    کلا بهتره قید خوردن ماهیهای سد لتیان و بزنید . اگه گرفتید بهتره دوباره ولش کنید . ماهیهیای اونجا اکثرا مریضی دارن
    یه تیکه از گوشت ماهی رو جدا کن بذار تو آفتاب رو سنگ بعد از ده بیست دقیقه میتونی (حتی باچشم غیر مسلح)موجودات سفید ریزی رو ببینی که روی گوشتش حرکت میکنن .

من سد منجیل زیاد ماهی گرفتم . با سرب سنگین زیرآبی بندازی باد زیاد اذیت نمیکنه . من اونجا کپور ، زرده پر ، اسبله (90 سانتی) گرفتم راستی ماهی عروسم داره . ولی بهتر به جای سد بری بعداز سد خیلی صفاش بیشتره
    سلام
    دوست عزیز چطور میشه رفت سد منجیل (یعنی مسیرش از کجاست)
    مجوز هم میخواد؟

زمان پیوستن
    07 Jun 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پژو 206

پیش گزیده

سلام
    از تهران میرید قزوین و بعد جاده رشت . وقتی رسیدی منجیل بین اولین تونل و دومی یه جاده باریک سمت چپتون هست که میره بعد از تاج سد در میاد یه پل فلزی هست که فقط به اندازه یه ماشین عرض داره
    از اون که رد شدی یه جاده باریک هست اونو به سمت چپ برو اولش شیب تندی داره ولی بعدش خوبه .
    جاده کنار سد امتداد داره هرجا که راحت بودی و جا بود که ماشینو پارک کنی توقف کن و برو کنار دریاچه
    چند نکته :
    1- بهتر اینه که همه تونل ها رو ردکنید و بعد از خروج از آخرین تونل به فاصله 100 تا 200 متری سمت چپ یه جاده هست که فکر کنم تابلوی طارم - گیلوان داره این جاده خطرش کمتر از جاده بین دو تونله در نهایتم میره رو همون پل فلزی
    2 - جاده ای که در امتداد سد امتداد داره خیلی پر پیچ و خمه پس "لطفا آهسته"
    3- کرم خاکی و روده مرغ فراموش نشه
    4- من که میرفتم مجوز نمیخواست
    موفق باشید

13. 9 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mehdies به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

achachi (31 May 2010), Anoush (31 May 2010), ar@sh (11 June 2010), Ashkan P (31 May 2010), kamijo2car (16 June 2010), moh@mm@d reza (31 May 2010), payam64 (9 June 2010), silverparnian (6 June 2010), soli_aqua (31 May 2010)

زمان پیوستن
    07 Jun 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پژو 206

پیش گزیده

سلام
    دوستانی که علاقه به صید قزل آلا دارن یه جای محشری هست به اسم ریجاب
    از کرمانشاه باید برید اسلام آباد غرب و بعد به سمت قصرشیرین . از کرند که رد شدید میرسید به ریجاب
    هم جای با صفایه هم قزل داره تپل . به نظر من بعد از رودخانه کرج و حوره تو چهارمحال و بختیاری بهترین جا برای گرفتن قزله .

اینم یه منظره کوچیک از ریجاب(منبع عکس Google Earth)

15. 9 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mehdies به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

achachi (31 May 2010), Anoush (9 June 2010), ar@sh (11 June 2010), Ashkan P (9 June 2010), kamijo2car (16 June 2010), moh@mm@d reza (31 May 2010), mtrack (31 May 2010), silverparnian (6 June 2010), soli_aqua (31 May 2010)

زمان پیوستن
    07 Jun 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پژو 206

پیش گزیده

سلام
    دوستان ماهیگیر شمارش معکوس برای ماهیگیری تو رودخونه کرج آغار شده.
    از اول تیر میشه اونجا ماهیگیری کرد . مجوز روزانه رو باید از محیط زیست پورکان بگیرید .
    قلابای 5 و 6 با سرب تیله ای یادتون نره ( از همه مهم تر کرم خاکی درشت ) . راستی به نظر من بهترین روزها برای ماهیگیری تو کرج دوشنبه
    تا چهارشنبه هستش ( من خودم این سه روز بهترین جوابو گرفتم بخصوص چهارشنبه ) پنجشبه و جمعه
    که کنار آب شلوغه و صدا زیاده و ماهی میترسه و اصلا به سمت قلاب نمیاد شنبه و یکشنبه هم دوستداران
    محیط زیست که آخر هفته اونجا بودن تهمونده غذاهاشون رو (البته با ظرفش و نایلونها و بطریهای آب و نوشابشون)
    که انداخته بودن تو آب رو ماهیا میخورن و میلی به قلاب نشون نمیدن .

فقط در تکمیل پست 138 بگم که دوستان بهتره مجوز یکساله ماهیگیری رو از محیط زیست پارک سرخه حصار تهیه کنن ( به مبلغ 1500 تومان) تا دیگه خیالشون راحت باشه .

17. 9 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mehdies به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

achachi (9 June 2010), Anoush (9 June 2010), Ashkan P (9 June 2010), kamijo2car (16 June 2010), M.D. (16 June 2010), moh@mm@d reza (10 June 2010), payam64 (15 June 2010), persia19191980 (14 June 2010), silverparnian (16 June 2010)

زمان پیوستن
    07 Jun 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پژو 206

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط hagi-naser مشاهده گفتگو
    سلام دوستان من تازه ورزش مفرح ماهیگیری روشروع کردم .

تو عید رفتم سد طالقان ریسه که بسته بودم بعد از دو بار پرتاب گیر کرد و سرب با 1 قلاب پرید.

ریسه ای که بسته بودم کف خواب با سرب ثابت انتهایی که شماره 2 بیضی بود فکر کنم و 3 تا انشعاب .

اگر میشه یه ریسه معرفی کنیید که سد طالقان به درد بخوره . در ضمن توی رودخونه طالقان چیزی پیدا میشه یا فقط سدش ماهی داره .

از روش ریسه با شناور چطور جواب میده یا نه ؟
    من تا حالا موفق به ماهیگیری نشدم قبل از عید لانسر خریدم .

مخام بدونم تو سد لانه مکشن یا تو رودخونه هم میشه ؟

تو رودخونه چه ریسهای با چه طعمه ای باید بست؟

اگر لطف کنیید و جوابم رو بدیید ممنون میشم.
    سلام
    دوست عزیز بهتره برای اول جاهایی برید که قبلا تست شده باشه و یقین داشته باشی که اونجا میتونی ماهیگیری کنی تا از ماهیگیری زده نشی
    قبلا یادمه که دریاچه استادیوم آزادی و دریاچه پارک ارم ماهی داشت و شما مجوز یک روزه میگرفتید و ماهیگیری میکردید
    شما برای دفعه اول اصلا جای خوبی رو برای ماهیگیری انتخاب نکردید .
    اگه دوجای بالا اجازه ماهیگیری ندادند یا علاقه به رفتن اونجا نداشتی بهترین جا ( البته به نظر من ) سد ساوه هستش
    برای رفتن به سد ساوه میرید کمربندی آزادگان و از اونجا اتوبان ساوه ( البته بهتره بگیم بزرگراه ساوه)از ساوه میرید
    جاده قدیم همدان بعد از پلیس راه سمت چپ یه جاده نسبتا پهن هستش که آخرش میرسه به سد . درضمن اول جاده تابلو هم داره
    اگه اکشن چوبتون بالاست از سرب 3 استفاده کنید . بهتره ریستون چهارتایی باشه فاصله قلابها از هم 30 سانت و نخ هر قلاب حدود 15 سانت .
    قلابتون حتما سفید و شماره 5 و 4 باشه و بهترین طعمه کرم خاکی درشته . روده مرغ هم نسبتا خوبه.
    موفق باشید

19. 6 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mehdies به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

achachi (15 June 2010), Anoush (14 June 2010), Ashkan P (14 June 2010), kamijo2car (16 June 2010), moh@mm@d reza (14 June 2010), payam64 (15 June 2010)

زمان پیوستن
    15 Feb 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پراید
    گوشی موبایل
    k800

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mehdies مشاهده گفتگو
    سلام
    دوست عزیز بهتره برای اول جاهایی برید که قبلا تست شده باشه و یقین داشته باشی که اونجا میتونی ماهیگیری کنی تا از ماهیگیری زده نشی
    قبلا یادمه که دریاچه استادیوم آزادی و دریاچه پارک ارم ماهی داشت و شما مجوز یک روزه میگرفتید و ماهیگیری میکردید
    شما برای دفعه اول اصلا جای خوبی رو برای ماهیگیری انتخاب نکردید .
    اگه دوجای بالا اجازه ماهیگیری ندادند یا علاقه به رفتن اونجا نداشتی بهترین جا ( البته به نظر من ) سد ساوه هستش
    برای رفتن به سد ساوه میرید کمربندی آزادگان و از اونجا اتوبان ساوه ( البته بهتره بگیم بزرگراه ساوه)از ساوه میرید
    جاده قدیم همدان بعد از پلیس راه سمت چپ یه جاده نسبتا پهن هستش که آخرش میرسه به سد . درضمن اول جاده تابلو هم داره
    اگه اکشن چوبتون بالاست از سرب 3 استفاده کنید . بهتره ریستون چهارتایی باشه فاصله قلابها از هم 30 سانت و نخ هر قلاب حدود 15 سانت .
    قلابتون حتما سفید و شماره 5 و 4 باشه و بهترین طعمه کرم خاکی درشته . روده مرغ هم نسبتا خوبه.
    موفق باشید
    سلام
    دوست عزیز دریاچه استادیوم دیگه تعطیل شده
    ولی برای آوزش پارک ارم جای خیلی خوبیه
    کپور 10تا20سانتی زیاد داره بعضی وقتا قزل هم میزنه البته قول دادن 2هفته دیگه کپور درشتتر هم بریزن
    اینم بگم کپور 60تا 90 سانتی هم داره ولی شانسیه
    موفق باشی

21. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی silverparnian به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

achachi (16 June 2010), Anoush (16 June 2010), M.D. (16 June 2010)

زمان پیوستن
    26 Apr 2010
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    Type5 Gillassi
    گوشی موبایل
    Nokia E51

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط silverparnian مشاهده گفتگو
    سلام
    دوست عزیز دریاچه استادیوم دیگه تعطیل شده
    ولی برای آوزش پارک ارم جای خیلی خوبیه
    کپور 10تا20سانتی زیاد داره بعضی وقتا قزل هم میزنه البته قول دادن 2هفته دیگه کپور درشتتر هم بریزن
    اینم بگم کپور 60تا 90 سانتی هم داره ولی شانسیه
    موفق باشی
    من خیلی وقته که میخوام برم ماهیگیری ولی نمیشه. اگه پارک ارم آموزش داشته باشه خیلی خوبه تو مسیره. میشه یه مقدار اطلاعات در مورد اون بدین. برای آموزش وسایل هم میدن یا باید قبلش تهیه کنیم؟
    کجا هست؟ از همون ورودی تو اتوبان باید بریم؟
    ممنون
    خورشید باش تا اگر خواستی بر کسی نتابی، نتوانی "زرتشت"

صفحه 11 از 14 اولاول ... 4567891011121314 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند