تبليغات در پي‌هالز

صفحه 10 از 14 اولاول ... 34567891011121314 آخرآخر
نمایش نتایج 118 به 130 از 171

نام گفتگو: مكان هاي صيد ماهي Fishing Places ا

زمان پیوستن
    03 Apr 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Sportage 2010 و 206تیپ5
    گوشی موبایل
    NOKIA N85 ,k750i

پیش گزیده

سلام به همه
    با عرض پوزش از همه مخصوصاachachi عزیز بابت تاخیر در فرستادن عکس فنر
    شیوه کار به این صورت هستش که فنر را با خمیر میپوشونید بعد قلابها را داخل خمیر پنهان میکنید به نحوی که قسمت تیز ان به سمت بیرون باشد
    در این روش دیگه به سرب نیازی نیست چون فنر وقتی با خمیر پوشش داده میشه کاملا سنگین میشه
    اینم عکسش. توضیحات بیشتر لازم بود در خدمتم
    عجب صبری خدا دارد...

2. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی payam64 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Anoush (5 September 2009), ar@sh (5 September 2009), Ashkan P (2 August 2010), moh@mm@d reza (6 September 2009)

زمان پیوستن
    06 Jun 2006
    شهر
    ته

پیش گزیده ماماهی ها هم احساس درد مینمایند

ماماهی ها هم احساس درد مینمایند !

من همیشه سر این موضوع با دوستانیکه برایه تفریح به ماهیگیری میپردازنند مشکل دارم اما :
    دانشمندان قسمت هایی را در سر ماهی هایه غزل آلایه رنگین کمانی پیدا کرده اند که دارایه وظیفه آنالیز و پاسخ به عوامل محرکه به ماهی میباشد و همچنین این دانشمندان یافته اند که ماهی ها نسبت به مواد مضر نیز واکنش هایه مخصوصی میدهند
    برایه مدت هایه مدیدی بحث و نزاعی بین ماهیگیران و فعالان حقوق حیوانات بر سر اینکه آیا ماهی ها احساس درد دارند یا خیر وجود داشته است
    در تحقیاقتی که بوسیله آقای دکترلین اسندون صورت گرفته ثابت شد که هنگامیکه ماهی غزل آلا در برار مواد مضر قرار بگیرد دارای واکنش هایی میباشد که میتوان آنها را با واکنش هایه پستانداران مقایسه نمیود
    درک حساسیت بالا :
    در تحقیقی که بوسیله تیم آقای دکتر اسندون صورت گرفت آنها از یک دسنگاه مکانیزه حرارتی-شیمیایی میباشد برای تحریک سر ماهی بیهوش شده استفاده نمودند که نتایج به شرح زیر میباشد :
    آنها در سر و صورت ماهی غزل آلا 52 نقطه تحریک پذیر یافتند حداقا هر کدام از آنها به یکی از این عوامل تحریک ککننده پاسخ میدهد
    آنها از میان این 52 نقطه تحریک پذیر 22 محل به عنوان پذیرنده تحریکات فشار فزیکی در دمای 40 درجه سانتیگراد یافتند و همچنین 18 مرکز نیز به عنوان پاسخ دهنده به تحریکات شیمیایی که آنها را مدل های چند گانه ناسیسپتور مینامند نیز یافتند
    این مراکز پذیرنده چند گانه اولین بار در ماهیان کشف شد که میتوان شباهت خوبی در میان پذیرنده هایه واکنشی انسانی - پستانداران و دوزیستان و پرندگان یافت
    اما نقاط تریک پذیر در پوست ماهیان حساسیت کمتری نسبت به انسانها دارند که که برای مثال شادید دلیلی بر این امر باشد که به چه علت بدن ماهیان زود آسیب میبیند
    تحقیات مضاعف :
    شکی بر این عقیده وجود دارد که آیا فقط حضور ناسیسپشن ها (مراکز پاسخ دهنده به محرکات آزاردهنده و همچنین کد گذارهایه عصبی ) تنها دلیل لازم برای احساس درد در حیوانات میتواند باشد ؟ چرا که ممکنست این عکس العمل در مقابل درد تنها ،عکس العمل غيرارادى باشد
    برای پاسخ و ثابت کردن دلیلی قانع کننده متخصصانهرفتار شناسی جانوری دست به تحقیات گوناگونی در این ارتباط زدنند که مشخص شد این واکنشه فقط واکننش هایه غیر ارادی بوسیله جانوران و ماهیان نمیباشد
    برای مثال محققان با تزریق سم زنبور عسل ( استیک اسید ) در لبهایه مایان غزل آلا و همچنین تزریق آب نمک در لب هایه غزل آلاهایه گروه دیگر و گروه آخر فقط با در دست گرفتنشان آنها را تحت بررسی و مانیتورینگ قرار دادند
    دکتر اسندون گفتند که ما رفتارهایه غیر عادی متفاوتی بوسیله ماهیانی که در معرض تزریق سم زنبور عسل و استیک اسید قرار گرفتند مشاهده نمودیم
    شایان ذکرست که تمام ماهیان قبل از تزریق و در دست گرفتن آنها دارایه شرایط مشابه تغذیه ای و محیطی بودند
    در تمامی ماهیان تحت بررسی مشاهده شد که بعد از اعمال موارد بالا ماهیان غزل آلا دارایه حرکات تند و ناگهانی به مشابه اکثر مهره دارانی مانند پستانداران که در معرض استرس قرار میگیرند هستند با این تفاوت که در آن دسته از ماهیان که در معرض تزریق اسید قرار گرفتند آنها لب های خئدشان را سنگ های کف مخزن و شیشه ها میمالند و همچنین ماهیانی مه در معرض تزریق سم زنیور و اسید استیم قرار گرفتند برایه صرف غذا زمانی 3 برابر ماهیان دیگر صرف نمودند
    ادامه این تحقیات برایه دسته مایان غضروفی مانند شارک ها و سفره ماهیان و استخوانی ادامه خواهد داشت
    منبع : news.bbc.co.uk/2/hi/sci/tech/2983045.stm

یادمان باشد که محیط زیست و جاندارانش از درونمایه ما هستند
    آخرین ویرایش به وسیله Romans : 28 October 2009 در 12:39 PM دلیل: فونت

4. 8 نفر از کاربران ، از دوست گرامی pouyan به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Anoush (28 October 2009), arashmax (28 October 2009), F@RSH@D rezayi (28 October 2009), KING_OF_NET (21 February 2010), payam64 (29 October 2009), Romans (28 October 2009), soli_aqua (28 October 2009), viny (30 November 2009)

زمان پیوستن
    28 Apr 2009
    شهر
    فاز 1 انديشه
    اتومبيل
    پرايد, سمند معمولی, فعلاً پياده
    گوشی موبایل
    K800

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط payam64 مشاهده گفتگو
    تو سد كرج ماهي گير مياد يا اينكه يه صبح تا شب بايد الاف يه ماهي بشيم؟
    تو خود سدكرج هم ميشه ماهيگيري كرد يا فقط تو رودخونه ميشه گرفت؟منظورم اينه كه اجازه براي خود سد ميدن يا نه؟
    بد جوري هوس ماهيگيري كردم چون خيلي به ادم ارامش ميده
    سلام
    من و برادرم هفته گذشته جمعه 88/8/1 رفتيم سد کرج (دقيقاً بعد از تونل 7 جاده چالوس) و بعد از کمی پياده روی و گذشتن از آب به آنطرف رودخانه رفتيم جايي که تازه رودخانه می خواد به درياچه سد بريزه. و شروع کرديم به قلاب زدن البته به روش کاسی. جاتون خالی خيلی خوش گذشت در مدت 3 ساعت حدود 100 تا ماهی کولی گرفتيم. طعمه هم خمير نان باگت. ولی چند نفر ديگر هم اومده بودند که از کرم يا جگر مرغ استفاده می کردند که آنها هم می گرفتند ولی نه به اندازه ما.

و اين هم ماهی زردپری که خرداد 87 در سفيدرود در زير پل آستانه اشرفيه صيد کردم به وزن حدود 3 کيلوگرم:
    آخرین ویرایش به وسیله moh@mm@d reza : 28 October 2009 در 06:45 PM

6. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی jrahimpour به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

achachi (28 October 2009), Anoush (29 October 2009), mtrack (28 October 2009), payam64 (29 October 2009), persia19191980 (17 March 2010)

زمان پیوستن
    28 Apr 2009
    شهر
    فاز 1 انديشه
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    K800

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط payam64 مشاهده گفتگو
    سلام به همه
    با عرض پوزش از همه مخصوصاachachi عزیز بابت تاخیر در فرستادن عکس فنر
    شیوه کار به این صورت هستش که فنر را با خمیر میپوشونید بعد قلابها را داخل خمیر پنهان میکنید به نحوی که قسمت تیز ان به سمت بیرون باشد
    در این روش دیگه به سرب نیازی نیست چون فنر وقتی با خمیر پوشش داده میشه کاملا سنگین میشه
    اینم عکسش. توضیحات بیشتر لازم بود در خدمتم

سلام دوست عزيز
    ممنون از عکسی که گذاشتی ولی من درست منظورتونو متوجه نشدم. یعنی چه که قلاب ها را داخل خمير پنهان می کنيد. آيا نمی شه فنر داخل خمير پنهان باشه و قلاب ها را همانطور که آويزان هستند خمير بزنيم و همه را با هم به داخل آب بياندازيم؟ اصلاً فلسفه اينکه تمام فنر را داخل خمير پنهان کنيم چيه؟ و در ضمن فنر بايد به چه اندازه باشه؟
    باز هم ممنون

زمان پیوستن
    18 Feb 2009

Smile سلام - زمستان کجا میشه رفت ماهیگیری؟

با سلام - میخواستم بدونم در ماه آبان - آذر کجا میتونم برم ماهیگیریببخشید من تازه وارد هستم

زمان پیوستن
    03 Apr 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Sportage 2010 و 206تیپ5
    گوشی موبایل
    NOKIA N85 ,k750i

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط jrahimpour مشاهده گفتگو
    سلام دوست عزيز
    ممنون از عکسی که گذاشتی ولی من درست منظورتونو متوجه نشدم. یعنی چه که قلاب ها را داخل خمير پنهان می کنيد. آيا نمی شه فنر داخل خمير پنهان باشه و قلاب ها را همانطور که آويزان هستند خمير بزنيم و همه را با هم به داخل آب بياندازيم؟ اصلاً فلسفه اينکه تمام فنر را داخل خمير پنهان کنيم چيه؟ و در ضمن فنر بايد به چه اندازه باشه؟
    باز هم ممنون
    سلام
    اول فنر رو با خمیر پوشش میدید بعد قلابها رو داخل خمیر به نحوی که قسمت نوک نیزش به سمت بیرون باشه داخل خمیر پنهان میکنید
    این کار حسنش اینه که توده خمیر باعث جذب باور نکردنی ماهیها میشه

کسایی که از روش بگیر و رها کن اسنفاده میکنن از فنر استفاده نکنن
    عجب صبری خدا دارد...

10. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی payam64 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

moh@mm@d reza (28 November 2009), Romans (29 November 2009)

زمان پیوستن
    02 Feb 2005

پیش گزیده Together we stand, Devided we fall

نقل قول نوشته شده توسط baris مشاهده گفتگو
    من به عنوان کسی که این تاپیک رو ایجاد کردم و بعد از گذشت بیش از 1 سال الان تونستم وارد این تاپیک بشم از تمامی دوستان عزیزم عاجزانه تقاضا دارم بسیار بسیار مراقب خود باشند.
    آخر سر این مرض و کرم ماهیگیری رفتن من و خانوادم رو داغدار کرد.
    متاسفانه پارسال به تاریخ 14 تیرماه روز جمعه من، یگانه برادر دکترم رو که 29 سال بیشتر نداشت رو در دریاچه تار جلوی چشمانم ناباورانه از دست دادم و گاهی اوقات نفرین میکنم به کسی که منو از آب بیرون کشید و نجات داد که الان این روزهای تلخ رو سپری کنم. من برای نجات دلبندم به آب پریدم اما نشد که نشد او در چند متری خشکی غرق شد اما من سگ جون پوست کلفت رو شاید از 50 متری خشکی بیرون کشیدند ، به گفته دوستم وقتی من آخرین تلاش هامو میکردم و به جلو پرتابش میکردم که نجاتش بدم دوستم تنها 30 سانت فاصله داشت که دستش بهش برسه. هر چند شاید قبل از اینکه در آب غرق بشه هم اگر بیرون کشیده میشد باز مرده بود. چون بمحض اینکه تو آب افتاد اصلا حرکتی نکرد ، نه دستو پا زد نه فریاد زد..........منهم لحظات آخر که رمقم بکلی تمام شد و جریان آب کم کم دورم کرد قطعا میدونستم که خواهم مرد، حتی نای فریاد رو هم نداشتم ولی خوشحال میمردم چون خیال میکردم دوستم برادرم رو گرفته و با آغوش باز به استقبال مرگ میرفتم کاملا خونسرد فقط یک جمله تو دلم با خودم گفتم که کارت تمام شد همین
    اگر میدانستم همان لحظه که آب داره منو میبره برادرم به زیر آب رفته قطعا منهم همونجا تموم کرده بودم.
    دیگه اشک مجالم نمیده.....................
    من فکر می کنم که ما دیگه "دوست" خوانده نمیشیم...

علت عمده اش هم این بوده که من بعد از اون فاجعه همیشه فکر می کردم که تو و خانواده ات به دید بدی به من نگاه می کنید.

کسی که مقصره
    کسی که حداقل عامل بوده
    با در خوشبینانه ترین کسی که دیگه بدرد رفاقت نمی خوره بدلیلی نا معلوم.

از برخورد های سرد و خشک خسته شده بودم و همه چیز رو رها کردم که خودت تصمیم بگیری.

گویا کار درستی هم کرده بودم چون عملاً تصمیمی جز ادامه رها کردن من نگرفتی و من حالا می فهمم که بهتر شد که پیگیر نشدم.

بعد از پست تو هیچ کس جوابی نداده چون نبودن که ببینن. گرچه اون اشغالهایی که اونجا بودن و دیدند ...

من فقط به یک دلیل دارم پاسخ می دم
    چون وقتی پستت رو خوندم احساس کردم طرز فکر من در مورد "آنچه که می پنداشتم تو در مورد من فکر می کنی" غلط بوده و من نباید رنجور می شدم.

حدود یک سال و نیم گذشته، مدتی که عملاً 80% اش رو شبها با کابوس بیدار شدم، اگر فکر چهره بهزاد گذاشته باشه که خوابیده باشم.

این پست رو جواب می دم برای اونایی که شبها برای خوابیدن نیاز با زاناکس ندارند.
    برای اونایی که فنا نشدن و مثل من "خانواده شون" رو از دست ندادند.

مادرم هنوز نمی دونه ولی جرأت نداره چیزی بپرسه.

بهترین دوست تمام عمرم، با اینکه فکر می کردم باید به تو زمان بدم که تصمیم بگیری اما همیشه گفته ام و باز هم می گم که :
    1) خوشحالم که تو هستی و گذشت زمان اهمیت بودنت رو بیشتر ملموس می کنه و من نفرینت رو در مورد نجاتت به جون می خرم.
    2) 7-8 ماه پیش یک ماهیگیر (پدر شری) وقتی دید من قادر نیستن لب آب برم، برای دلداری !!! اومد گفت اگه قلاب ماهیگیری رو مینداختی و میاوردیش بیرون شاید زخمی می شد اما ...
    از اون روز دوباره زندگی من بهم ریخته و دارم به شاید ها و اگر ها با اشک و درد قلب پاسخ می دم. نمی دونم تو چه روزگار سخت و سیاهی رو گذروندی اما امیدوارم به شاید ها ننگری و صورت مسئله را پاک کنی چون مسئله در زمان رخ داده و هرگز حل نمیشه چون بردار زمان منفی نمیشه...
    3) من رو ببخش برای هرچه که میدانی و میدانم و نمی دانی و نمی دانم. من فکر می کردم دوست خوبی هستم ولی تصمیم گرفتم نباشم. برای همین هم که شده من را ببخش چون من چیزهایی زیادی را برای همیشه از دست داده ام و شاید ارزش بخشیدن را داشته باشم.
    4) من پس از اون حادثه، امشب اولین باریست که از تو خبردار می شوم چون نمی دانستم اینجا هستی. ولی فکر می کنم همین برایم بس است. پس منتظر پاسخی نیستم و چیزی ننویس.

با تمام وجود دوستت دارم و صادقانه خاطراتمان را می ستایم.
    برایت فقط آرزوی موفقیت و سلامتی می کنم و چیزی جز اشک برای تقدیم کردن برایم نمانده.
    ساقول

12. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Jeff_Beck به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

farzad_Sh_2020 (20 February 2010), pouyan (29 November 2009), viny (30 November 2009)

زمان پیوستن
    23 May 2008
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    Hyosung GT250R & Pulsar 220 & پارس ELX
    گوشی موبایل
    Apple iphone 4

پیش گزیده

سلام
    توی این سفر چند روزه به بندر طاهری چندباری رفتیم ماهی گیری
    یک ماهی گرفتم با قلاب که اهالی اوونجا گفتن کله اسبی هست و تو مایه های مار ماهی بود . حیف که خوردنی نبود . از فرداش شروع کردیم به ماهی گیری ولی چیز زیادی نصیبمون نشد .
    چند باری لاک پشت قلاب رو زد و یکبار نزدیک بود لنسر و 3تامون رو با خودش ببره . اندازش شاید بتونم بگم حداقل لاکش دایره ای به شعاع 40 بود . سرش خیلی بزرگ بود . ولی در آخر کار که خواستیم بکشیمش بیرون چون ناشی بودیم و لنسر رو عمود گرفته بودیم لاک پشت یک دندون گرفت و کند و رفت . 3 بار این اتفاق افتاد ولی بعدی ها کوچک بودن و هرچی بهشون بند دادیم و کشیدیم در انتها شد همین دندون گرفتن و رها شدن .

ممنون میشم یکی بگه برای گرفتن لاک پشت باید چکار کرد ؟ خب تقصیر خودشونه میان سراغ قلاب وگرنه ما ماهی میخوایم . چون 3 تا قلاب پکوندن اگر یکی گرفته بودیم تا در خونه مینشستیم روش و میدووندیمش

برای ماهی گیری اطراف شیراز کجا میشه رفت و به نظرتون یک لنسر 50 تومانی خوب هست ؟
    خريد از كليه سايت هاي خارجي توسط Visa Card براي شما با كمترين قيمت

زمان پیوستن
    13 Nov 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Benz 230E + 206 T5
    گوشی موبایل
    HTC ONE X

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط farzad_Sh_2020 مشاهده گفتگو
    سلام
    توی این سفر چند روزه به بندر طاهری چندباری رفتیم ماهی گیری
    یک ماهی گرفتم با قلاب که اهالی اوونجا گفتن کله اسبی هست و تو مایه های مار ماهی بود . حیف که خوردنی نبود . از فرداش شروع کردیم به ماهی گیری ولی چیز زیادی نصیبمون نشد .
    چند باری لاک پشت قلاب رو زد و یکبار نزدیک بود لنسر و 3تامون رو با خودش ببره . اندازش شاید بتونم بگم حداقل لاکش دایره ای به شعاع 40 بود . سرش خیلی بزرگ بود . ولی در آخر کار که خواستیم بکشیمش بیرون چون ناشی بودیم و لنسر رو عمود گرفته بودیم لاک پشت یک دندون گرفت و کند و رفت . 3 بار این اتفاق افتاد ولی بعدی ها کوچک بودن و هرچی بهشون بند دادیم و کشیدیم در انتها شد همین دندون گرفتن و رها شدن .

ممنون میشم یکی بگه برای گرفتن لاک پشت باید چکار کرد ؟ خب تقصیر خودشونه میان سراغ قلاب وگرنه ما ماهی میخوایم . چون 3 تا قلاب پکوندن اگر یکی گرفته بودیم تا در خونه مینشستیم روش و میدووندیمش

برای ماهی گیری اطراف شیراز کجا میشه رفت و به نظرتون یک لنسر 50 تومانی خوب هست ؟
    بندر طاهری کجا هست ؟

در مورد صید لاکپشت ، توصیه میکنم من باب تفریح باعث آزار این جانداران نشید .من خودم بارها بصورت ناخواسته در رودخانه گرفتار این موضوع شدم که بسیار صحنه درد آوریه و کاریش نمیشه کرد فقط میشه نخو قیچی کرد . من که دل در آوردن قلاب از دهانش رو ندارم .
    اما اگر بخواهید روش صید اردک ماهی یا هر ماهی و چیزی که دندان داره و ریسمان رو پاره میکنه بدونید باید بگم که باید از وسیله ای به نام بکسل استفاده بکنید ( شبیه ریسمان ولی از جنس فلزی و به طول حدود 20 سانتیمتر که قابل انعطاف هم هست ) که در انتهای نخ بسته میشه .
    ولی با توصیفاتی که شما از سایز لاکپشت کردید من فکر میکنم یا نختون پاره میشه یا گره آن باز میشه بدلیل تحمل وزن و فشار زیاد .

15. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی achachi به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

farzad_Sh_2020 (20 February 2010), ogtay (20 February 2010)

زمان پیوستن
    23 May 2008
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    Hyosung GT250R & Pulsar 220 & پارس ELX
    گوشی موبایل
    Apple iphone 4

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط achachi مشاهده گفتگو
    بندر طاهری کجا هست ؟

در مورد صید لاکپشت ، توصیه میکنم من باب تفریح باعث آزار این جانداران نشید .من خودم بارها بصورت ناخواسته در رودخانه گرفتار این موضوع شدم که بسیار صحنه درد آوریه و کاریش نمیشه کرد فقط میشه نخو قیچی کرد . من که دل در آوردن قلاب از دهانش رو ندارم .
    اما اگر بخواهید روش صید اردک ماهی یا هر ماهی و چیزی که دندان داره و ریسمان رو پاره میکنه بدونید باید بگم که باید از وسیله ای به نام بکسل استفاده بکنید ( شبیه ریسمان ولی از جنس فلزی و به طول حدود 20 سانتیمتر که قابل انعطاف هم هست ) که در انتهای نخ بسته میشه .
    ولی با توصیفاتی که شما از سایز لاکپشت کردید من فکر میکنم یا نختون پاره میشه یا گره آن باز میشه بدلیل تحمل وزن و فشار زیاد .
    ما که کاریشون نداریم اینا هی میان با ما کار دارن . آره فکر کنم خیلی داشت قلاب اذیتش میکرد چون دائماً سرش رو میاورد بالا و دهنشو خیلی باز میکرد ولی بقیه اینجوری نمیکردن

وای ی ی چه کاری کردم گفتم . سال اول رفتیم بندر طاهری دریا مال خوده خوده خوده خودمون بود . هیشکی نبود . سال بعدش شاید کل چند روزی که اوونجا بودیم 10 تا مسافر ندیدیم .

سال بعد ترش یکم شلوغ شد . امسال که شلوغ تر بود و تو پارکاش جای چادر زدن هم نبود . چقدرم پلاک تهران زیاد بود . خدارو شکر ما وبلا داشتیم
    بندر طاهری در 30 کیلومتری بندر عسلویه هست . واقعاً ساحل زیبایی داره . مخصوصاً برای شنا و قایق سواری (قایق پلاستیکی بادی ) .

اینم ماهی که گرفتم . ببخشید چون نصف شب بود خیلی بهم ریخته بودم خودم رو تو عکس ها حذف کردم :

قد من 185 تا 190 هست حدوداً .حالا اینو ببینید چقدره

باله هاش خیلی زیبا بود و وقتی تازه گرفته بودمش رنگش فسفری بود :

همه فقط میگفتن حواست باشه دندون نگیره که پاره میکنه و یکی از بومی ها بعد از 10 دقیقه که بی جون شده بود اوومد و از دهنش قلاب رو کشید بیرون . اینو با قلاب عادی گرفتم نه لنسر
    خريد از كليه سايت هاي خارجي توسط Visa Card براي شما با كمترين قيمت

17. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی farzad_Sh_2020 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

achachi (20 February 2010), Anoush (16 March 2010), Ashkan P (20 February 2010), B@B@K (28 February 2010), farhad-2007 (28 February 2010)

زمان پیوستن
    15 Mar 2010

پیش گزیده

سلام بچه ها خسته نباسيد من امروز عضو شدم ديدم بحث ماهيگيريه گفتيم ما هم هستيم من خودم شخصا براي ماهي گيري يا به سد 15 خرداد ميرم يا سد ورامه ميرم چون هيچ موقعه دست خالي بر نميگردم كپور هاي خوبي ميشه گرفت سد ساوه ام يه مدت ماهي نميشه گرفت بعلت تورهايي كه ميندازن ديگه ماهياش كم شده به الاف شدنش نميارزه بهر حال سوالي داشتيد ما در خدمتيم

19. کاربر زیر از دوست گرامی ienmanam به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Anoush (16 March 2010)

زمان پیوستن
    28 Apr 2009
    شهر
    فاز 1 انديشه
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    K800

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط ienmanam مشاهده گفتگو
    سلام بچه ها خسته نباسيد من امروز عضو شدم ديدم بحث ماهيگيريه گفتيم ما هم هستيم من خودم شخصا براي ماهي گيري يا به سد 15 خرداد ميرم يا سد ورامه ميرم چون هيچ موقعه دست خالي بر نميگردم كپور هاي خوبي ميشه گرفت سد ساوه ام يه مدت ماهي نميشه گرفت بعلت تورهايي كه ميندازن ديگه ماهياش كم شده به الاف شدنش نميارزه بهر حال سوالي داشتيد ما در خدمتيم

سلام دوست عزيز
    آيا منظور شما از سد 15 خرداد همان سد نزديک دليجانه؟ چون من سالی چند بار برای رفتن به خمين از اونجا رد می شم آيا جای خاصی داره برای ماهيگيری و آيا می شه با روش کاسی هم اونجا ماهيگيری کرد؟

زمان پیوستن
    15 Mar 2010

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط jrahimpour مشاهده گفتگو
    سلام دوست عزيز
    آيا منظور شما از سد 15 خرداد همان سد نزديک دليجانه؟ چون من سالی چند بار برای رفتن به خمين از اونجا رد می شم آيا جای خاصی داره برای ماهيگيری و آيا می شه با روش کاسی هم اونجا ماهيگيری کرد؟
    سلام دوست گرامي منظورم همون سد نزديك دليجان بله البته از امسال جاده اصلي سدو بستن بايد سدو دور بزني كه مسيرش كمي خاكي وگمراه كنندست حالا شايد باز كزده باشن چون من از برج8 به بعد نرفتم جاي خاصي نداره
    حالا شايد توي تعطيلات عيد برم يه سرببينم ميشه چيزي گرفت يانه من خودم شخصا براي ماهيگيري از فنر استفاده ميكنم چون ماهي خوب توي اين مناطق ماهي كپور حالا من نميدونم شما ميدونيد فنر چيه يا نه ولي هر سري رفتم دست خالي برنگشتم به شما هم توصيه ميكنم از روش فنر استفاده كنيد چون ماهي كپور ماهي كف خوابي هستش خيلي خوب جواب ميده بعد من اونجا ماهي تا وزن 7 كيلوهم گرفتم ماهيهاي درشتي داره وهمينش خيلي به ادم حال ميده اميدوارم شما هم لذت ببريد
    آخرین ویرایش به وسیله ienmanam : 15 March 2010 در 07:30 PM

22. کاربر زیر از دوست گرامی ienmanam به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Anoush (16 March 2010)

صفحه 10 از 14 اولاول ... 34567891011121314 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند