تبليغات در پي‌هالز

نمایش نتایج 1 به 5 از 5

نام گفتگو: مشاوره جهت خرید مزدا 3 جدید

زمان پیوستن
    15 May 2005
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    Seranza
    گوشی موبایل
    Sony Ericsson p910i

پیش گزیده مشاوره جهت خرید مزدا 3 جدید

من چند ساله که یه ال نود e2 از صفر دستمه.حاا تصمیم گرفتم ماشین عوض کنم چشمم مزدا سه تیپ ۴ رو گرفته میخوام یه صفرشو بخرم ولی قبلش میخواستم از دوستان یه مشاوره بگیرم که دیگه تصمیمم 100% بشه.
    الان گروه بهمن با شرایطی تو دو سه مرحله دو ماهه تحویل میده.
    اگه دوستان فکر میکنن که خریدش منطقیه منو راهنمایی کنن.

فرستاده شده از HTC One_M8ِ من با Tapatalk
    قاجار.

زمان پیوستن
    10 Aug 2011
    شهر
    Rasht
    اتومبيل
    LOGAN
    گوشی موبایل
    SonyEricson Xperia Neu V

پیش گزیده

درود بر شما دوست عزيز
    من هم دقيقا شرايط شما رو دارم . يعني سال 1390 يک دستگاه ال نود E2 از ايران خودرو تحويل گرفتم فکر ميکنم حد.د 14و500. و 5 ساله که سوارم و تا حالا هم مسيرم به نمايندگي نخورده فقط وسايل مصرفي تعويض روغن و فيلتر و لنت و شمع همين . بي آزار بي آزار
    ولي الان تصميم گرفتم ماشين رو عوض کنم . مثل شما مردد و دو دل بودم . بين ياريس صفر کرولا 2012 يا 13 النتراي صفر و سراتوي نيوفيس ، اپتيماي 2012 خلاصه همين حدود 100 تا 110 . به نظر من با توجه به اينکه مزدا 3 نسل جديد دو سالي هست که با موتور اسکاي اکتيو وارد شده و الان ما توي منطقه آزاد انزلي مي بينيم مخصوصا مزدا 6 که اتاق بزرگي داره و بسيار مرغوب هست . جساراتا تا وارد کردن نسل جديد و با توجه به رفع تحريم ها من از تصميم خريد منصرف شدم و ترجيح دادم که فعلا صبر کنم تا نسل جديد وارد بشه . به نظر من عمر اين نسل تمام شده و بهمن هم ته مانده قطعاتي رو که قبلا سفارش داده بود رو داره تحويل ميگيره . يعني اين پارت تمام بشه خود بهمن توليد اون رو متوقف ميکنه .
    من فعلا يه تيوولي ثبت نام کردم با شرايط 55 ميليون پيش باقي زمان تحويل با سود مشارکت 22 درصد البته آذر ماه سال گذشته ثبت نام کردم با موعد تحويل 120 روزه که ميشه تقريبا 6 ماه يعني بايد توي خرداد تحويل بگيرم . ماشين کلا براي من 87 ميليون در مياد و الان قيمت باما بين 103 تا 107 ميليون هست . فعلا سوار ميشم تا ببينم در آينده نزديک چه خواهد شد .

http://www.phalls.com/vbulletin/show...IVOLI-XIV-100)
    اين هم لينکش
    البته علاقه قلبي من محصولات ژاپني هستند که از نظر استحلاک بسيار پائين هستند و بسيار بي دردسر .
    در تصاوير سنگ هاي تخت جمشيد، هيچ کس عصباني يا اخمو يا در حال فرياد زدن نيست در اکثر جاهاي تخت جمشيد نقش گل به وفور يافت ميشود از جمله در دست چب داريوش شاه وعشق چيزيست كه در پارسه منحصر به فرد است...

زمان پیوستن
    15 May 2005
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    Seranza
    گوشی موبایل
    Sony Ericsson p910i

پیش گزیده

در مورد یاریس چون کوچیکه و موتورش ضعیفه مخالفم.
    کرولا مدل 2012 2013 تمیزش خیلی بد گیر میاد .باشه هم زیر 110 قیمت نمیدن.البته ظاهرش هم زیاد برام جذاب نیست.
    النترا کنده و هر کی داره از این مورد ناراضیه.
    سراتو نیو قیمتش بالاست و از بودجه من خارجه.
    متاسفانه محصولات کیا و هیوندا گیربکسهای خوبی ندارن و بیشتر ظاهر شیکی دارن و سواری کیا هم خشکه.
    هیوندا گیربکسهاشو خودش میزنه که بعد از 70 80 تا خرابی گیربکسها شایعه.
    واسه هم فقط مزدا .
    که البته اشکالش قدیمی بودنش هست.
    بعید هم میدونم که اگه اسکای اکتیو یا مزدا شش بیاد قیمتش زیر 150 باشه و باز از بودجه من خارج.
    تیوولی هم خوشگله ولی موتور 1600 فکر نکنم به دردم بخوره از طرفی این ماشین بازار خوبی نداره.

قاجار.

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDASPEED CONCEPT LINE ELEVEN
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

با سلام.
    اینکه مزدا3 خودروی قدیمی بحساب میاد،در بازار جهانی درسته اما در بازار ما بنظرم آنچنان قدیمی نشده و تاریخ مصرفش تمام نشده.
    چرا که نمونه مونتاژی از نمونه فیس لیفت عرضه شده در بازار جهانی برای سال 2012 و 2013 میباشد که همچنان از لحاظ امکانات و سطح تجهیزات و ایمنی جزو برتریت خودروهای مونتاژی ایران است.برای مقایسه تنها کافیست با رقیب هم کلاس خودش که 2 سالی هست در سایپا مونتاژ میشه رو بررسی و مقایسه کنید.

نه سیستم ورود بدون کلید یا Keyless
    نه صندلی های چرمی و صندلی برقی راننده در 8 جهت
    نه 6 ایربگ جلو-جانبی-پرده ای
    نه چراغ های جلو Bi-Xenone و نه سیستم AFS
    نه سیستم DSC
    نه پدل شبفتر تعویض دنده پشت فرمان
    نه سانروف دو حالته
    نه تاشو برقی آیینه ها
    نه چراغ های خطر LED
    و نه 4 چرخ دیسک
    نه ایینه الکتروکرومیک
    نه سنسور باران
    نه لاستیک پیرلی یا کومهو
    با وجود اینکه سراتو موتور قویتر و با گشتاور تولیدی بیشتر و طراحی سال 2010 رو بهمراه داره و تازه از گیربکس 6 دنده هم بهره میبره و وزن کمتری نسبت به مزدا3 داره،اما هم مصرف سوخت ترکیبی آن طبق برچسب انرژی که توسط سازمان استاندارد محیط زیست و آزمون های انجام گرفته از خودرو 0.3Lit/100km بیشتر از مصرف ترکیبی مزدا3 هست(7.9Lit/100km برای سراتو که منجر به اخذ گرید C در مصرف انرژی شده در مقابل 7.6Lit/100km برای مزدا3 که منجر به اخذ گرید B مصرف انرژی شده)و هم آلایندگی سراتو که به میزان 189gr/km اندازه گیری شده در مقابل 180gr/km آلایندگی مزدا3 بیشتر هست.
    وقتی نگاه میکنیم که در بازار قیمت لنسر 1.6 جدید به 102میلیون تومان رسیده،قیمت تویوتا یاریس هاچ بک و صندوقدار از 114-118 میلیون تومان رسیده.هیوندای الانترا و کیا سراتو YD هم بین 125 تا 130 میلیون تومان قیمت داره.حتی قیمت کیا ریو به 120 میلیون تومان رسیده و هیوندای وولستر به 115 میلیون تومان رسیده و حتی هیوندای اکسنت هم در مرز 100 میلیونی ها قرار داره و خودروی MG6 هم بیش از 120 میلیون تومان بفروش میرسه.در بین خودروهای سواری یا باید به خرید رنو فلوئنس 2000 دنده ای Low Option نگاه کرد یا رنو اسکالا 1.6.یا سراغ کراس اوورهایی نظیر رنو داستر و رنو کپچر و سنگ یانگ تیوولی رفت.یا دنبال گزینه های چینی نظیر برلیانس V5 و هایما S7 و چری تیگو 5 و BYD S6 و هاوال H6 و خودروی سواری بایک اسنوا رفت.

به هر ترتیب شرایط فروش جدید مزدا3 FL جهت فرارسیدن اعیاد شعبانیه به شرح زیر میباشد:

مهمترین نکته اون در تحویل فوری 12 روزه هست.ضمن اینکه نسبت به قیمت سال قبل بجز افزایش نرخ بیمه شخص ثالث به مبلغ 150 هزار تومان،افزایش قیمتی نداشته.

یا حق ... !

زمان پیوستن
    15 May 2005
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    Seranza
    گوشی موبایل
    Sony Ericsson p910i

پیش گزیده

من دلو زدم به دریا یکی ثبت نام کردم.بیاد ببینیم خدا چی میخواد.

قاجار.

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند