تبليغات در پي‌هالز

نمایش نتایج 1 به 2 از 2

نام گفتگو: سانگ یانگ تیوولی (TIVOLI XIV 100)

زمان پیوستن
    10 Aug 2011
    شهر
    Rasht
    اتومبيل
    LOGAN
    گوشی موبایل
    SonyEricson Xperia Neu V

پیش گزیده سانگ یانگ تیوولی (TIVOLI XIV 100)

درود بر دوستان عزیز
    مدتی است که رامک خودرو شروع به ثبت نام این خودرو کرده و اولین سری اون رو در اسفند ماه 1394 تحویل خریداران داده .

رنگ های قابل انتخاب مشکی ، سفید ، خاکستری ، نقره ای ، سرمه ای ، قهوه ای و قرمز بود .

تریم های قابل انتخاب مشکی ، قرمز و کرم بود .

تیوولی یک خودرو شهری با قابلیت استفاده خارج از شهری با طراحی خاص و امکانات مناسب و حجم موتور 1600 به عنوان خودرو کره ای شناخته شده است ، شتاب صفر تا صد تیوولی با وزن در حدود 1270 کیلوگرم در حدود 10.5 ثانیه می باشد. سیستم تعلیق (دیفرانسیل جلو) به صورت مک فرسون (چرخ های جلو) و میله پیچشی در محور عقب است، حداکثر قدرت تیوولی 128 اسب‌ بخار و حداکثر گشتاور 160 نیوتن‌متر با مصرف سوخت 5.7 لیتر و حجم صندوق بارتیوولی 432 می باشد.
    استاندارد آلایندگی تیوولی یورو6 , و دارای پنج ستاره ایمنی از KNCAP می باشد . این خودرو کاندیدای خودروی برتر جهان (WCOTY) و اروپا (ECOTY) در سال 2016و برنده جایزه بهترین ارگونومی صندلی خودرو در کره جنوبی شده است.

ابعاد تیوولی

طول 4.2 ، عرض 1.8 و ارتفاع 1.6 متر

موتور

حجم موتور: 1600سی سی
    ضریب تراکم: 1 به 10.5
    تعداد سیلندر: 4
    آرایش سیلندر: خطی
    حداکثر قدرت: 128 اسب بخار
    حداکثر کشتاور: 160 نیوتن
    تغییر وضعیت الکترونیکی فرمان
    شما می توانید فرمان را بصورت الکترونیکی برای سه حالت مختلف تنطیم نمایید
    سیستم HSA- سیستم کمکی جهت شروع به حرکت در سربالایی
    امکانات
    سیستم Smart Key System
    کنترل سیستم صوتی و سیستم پاسخگویی به تلفن همراه بر روی غربیلک فرمان ، کروز کنترل و فرمان D شکل سه حالته
    صندلی های چرم مجهز به گرمکن صندلیها
    قابلیت تخت شدن صندلی های عقب جهت ایجاد فضای مناسب
    پشت آمپرهای LED به همراه کامپیوتر سفری
    ترکیب زیبای داشبورد به همراه LCD با قابلیت ورودی HDMI و USB
    ترکیبی زیبا و درخشنده در چراغ‌ های جلو به همراه Day Light
    سانروف برقی دو حالته در مدل های تک رنگ
    آیینه های جانبی با قابلیت جمع شدن برقی و راهنمای LED به همراه گرمکن
    مه شکن های قوی و زیبا
    6 کیسه هوا در ده نقطه و کمربندهای ایمنی سه نقطه ای محافظ جان تمام سرنشینان در هنگام وقوع حادثه می باشند.
    سیستم هشدار دهنده موانع عقب ، سیستم کمک پارک با سنسور جلو در دسترس می باشد .
    مجهز به سیستم ترمز ضد قفل (ABS) بعلاوه سیستم تقسیم نیروی الکترونیکی ترمز (EBD)، سیستم کنترل پایداری (ESP)، سیستم ضد واژگونی (ARP) و ASR - TCS - ESS - HSA.
    مجهز به 5 کمربند باسیستم پیش کشنده و اتصال سه نقطه به همراه سیستم ISoFix

این ماشین فعلا با دو تیپ الیت و اسپورت وارد کشور شده و تفاوت این دو تیپ در این است که تیپ اسپرت دو رنگ بوده که پلیس اجازه شماره گذاری نداده و به همین دلیل بصورت تک رنگ تحویل شده همچنین تیپ اسپرت دارای رینگ دایموند کات بوده و فاقد سان روف . بقیه مشخصات این دو تیپ مخصوصا امکانات فنی مشترک بودند .
    سری اول ثبت نامی ها با قیمت 83.5 میلیون با مانور روی قیمت انجام شد که البته بصورت ریز زیر جدول نوشته شد که مالیات بر ارزش افزوده بصورت مجزا دریافت میگردد . یعنی قیمت واقعی 91 میلیون شد . قبل از تحویل سری اول از طرف رامک اعلام شد که به دلیل افزایش گارانتی از 3 سال به 5 سال و همچنین نصب گیر بکس سه حالته ( اسپرت - برف - اکونومیک ) و نصب سنسور جلو 2 میلیون و 700 اضافه میگردد. قیمت خودرو به 93.7 رسید .
    در حال حاضر ثبت نام با قیمت 87 میلیون و با احتساب مالیات بر ارزش افزوده 95 میلیون انجام میشود . البته با موعد 120 روز کاری ( بدون احتساب پنج شنبه ، جمعه و تعطیلات رسمی تقریبا شش ماهه )
    از ایراد های این خودرو میتوان به نبود سرد کن صندلی ، دستی بودن تهویه مطبوع ، فاقد GPS بودن مانیتور سیستم ، نداشتن زاپاس و اختصاص دادن کیت پنچر گیری و پمپ برقی به جای آن ، حذف رینگ دایموند کات در تیپ الیت نام برد .
    رقبای این خودرو در ایران رنو کاپتور ، رنو داستر ، پژو 2008 ، جک اس 5 اتومات ، هایما نام برد .
    عکس هاي پيوست عکس هاي پيوست
    در تصاوير سنگ هاي تخت جمشيد، هيچ کس عصباني يا اخمو يا در حال فرياد زدن نيست در اکثر جاهاي تخت جمشيد نقش گل به وفور يافت ميشود از جمله در دست چب داريوش شاه وعشق چيزيست كه در پارسه منحصر به فرد است...

زمان پیوستن
    10 Aug 2011
    شهر
    Rasht
    اتومبيل
    LOGAN
    گوشی موبایل
    SonyEricson Xperia Neu V

پیش گزیده

درود بر شما
    چقدر اين سايت سوت و کور شده
    من اين ماشين رو يک سال و نيمه دارم حدود 25 هزار کيلومتر باهاش رفتم
    ماشين بسيار خوب و با کيفيتي هست و مشکل فني خاصي تا حالا برام پيش نيامده
    خرجي که براي اين ماشين طي اين مدت کردم غير از سرويس هاي دوره اي
    يه کفي سه بعدي گرفتم .
    يه لنت جلو عوض کردم 290 تومان
    لاستيک ها رو با سايز بزرگتر تعويض کردم 225/50/18 به دليل اينکه جاده هاي شمال پر از چاله چوله هست فاق کوتاه لاستيک خيلي اذيت ميکرد و ماشين بسيار خشک بود که با تعويض سايز لاستيک عالي شده .
    اينکه بعضي جاها ميشنوم که موتورش کم قدرته اصلا صحت نداره و من همه جور جاده باهاش رفتم
    جاده ماسوله ، ديلمان ، جواهر ده ، اسالم به خلخال ، پونل به خلخال ، گردنه حيران - گردنه کوهين رو که کلا روي کروز با 120 تا رفتم .
    اصلا تا حالا احساس کمبود قدرت نکردم . اينو بايد در نظر داشت که موتور يورو 6 نياز به بنزين خوب داره . پس هميشه سوپر ميزنم و اگر سوپر گير نياوردم اکتان خوب خارجي تو ماشين هست . با ماشين خوب تا کنيد تا ماشين هم به شما حال بده
    و منالله التوفيق
    در تصاوير سنگ هاي تخت جمشيد، هيچ کس عصباني يا اخمو يا در حال فرياد زدن نيست در اکثر جاهاي تخت جمشيد نقش گل به وفور يافت ميشود از جمله در دست چب داريوش شاه وعشق چيزيست كه در پارسه منحصر به فرد است...

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد
  • کد [VIDEO] اکنون روشن مي‌باشد