تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 18

نام گفتگو: انتخاب خودرو بین 50 تا 60 میلیون

زمان پیوستن
    22 May 2007

پیش گزیده انتخاب خودرو بین 50 تا 60 میلیون

با سلام
    از دوستان محترم تقاضا دارم توی رنج 50 تا 60 تومن خودرو پیشنهاد بدهن. گزینه های خودم:
    1- آوانته اتومات
    2- کیا سراتو 2008 اتومات
    3- جک j5 1.8 (اتومات)

گزینه های دیگری هم توی این رنج هست؟ با توجه به صفر بودن جک آیا ارزش خرید نسبت به دو ماشین دیگه که دست دوم هست داره؟ (دست دوم هم قصه ی خودش رو داره)

انتظاری هم که از ماشین دارم:
    رانندگی نرم (اهل گاز و ویراژ نیستم)
    استهلاک کم
    امنیت مناسب

اگر پیشنهادی داده میشه راهنمایی کنید نسبت به بقیه چرا اون انتخاب انجام شده

با تشکر

زمان پیوستن
    20 Jan 2015
    شهر
    رشت
    اتومبيل
    206 t5وmazda 3N
    گوشی موبایل
    Sony Z1

پیش گزیده

درود بر شما
    به نظر من اصلا سمت جک نرو چون سواريش واسه من که 1ساعتي دستم بوده چندان دل چسب نيست و نمونه دست دومش هم تو بازار طرفدار چنداني نداره و افت زياد داره وخدمات خوبي هم ناره.
    سواري آوانته نرمتر از 2گزينه ديگرتون هست ولي يکم قديمي شده اما ماشين بي دردسريه.
    کيا سراتو سواريش اسپرت وصندق و جاي پاي نفراتش بيشتر از 2گزينه ديگرهست و قطعات يدکي آن هم تو بازار يافت ميشه و طراحيش به نظر من زيباتر هست.ضمنا گيربکس 5سرعته اتومات داره و تيپ ترونيک هم داره که دو گزينه ديگرتون گيربکس 4سرعته دارند ومصرف سوختشون کمي بيشتر از کيا هست.

زمان پیوستن
    20 Jan 2015
    شهر
    رشت
    اتومبيل
    206 t5وmazda 3N
    گوشی موبایل
    Sony Z1

پیش گزیده

دوست گرامي راستي من اگر مي خواستم تا 60تومان ماشين بخرم انتخاب اول خودم مزدا 3n مدل90 هست به خاطر:
    1.استهلاک بسيار پايين
    2.راحتي در يافتن قطعات يدکي اصلي
    3.ايمني بالا
    4.مصرف سوخت کم
    5.بازار فروش دست دوم بهتر
    6.قابليت تعويض دنده از پشت فرمان
    7.gpsفابريک و صندلي چرمي گرمکن دار
    اما ايراد مزدا اينه که براي سرنشينان عقب فضاي پا کمه و با توجه به ورود نسل جديد يکم قديمي شده ولي به نظرم از بقيه انتخابهايي که مطرح کرديد بهتر ميتواندباشد.

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDASPEED CONCEPT LINE ELEVEN
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

با سلام.

کيا سراتو سواريش اسپرت وصندق و جاي پاي نفراتش بيشتر از 2گزينه ديگرهست و قطعات يدکي آن هم تو بازار يافت ميشه و طراحيش به نظر من زيباتر هست.ضمنا گيربکس 5سرعته اتومات داره و تيپ ترونيک هم داره که دو گزينه ديگرتون گيربکس 4سرعته دارند ومصرف سوختشون کمي بيشتر از کيا هست.
    دوست عزیز کجای کیا سراتو 2008 گیربکس 5 دنده اتوماتیک(تیپترونیک) داره؟
    حتی سراتو های وارداتی سال 2010 هم گیربکس 4 دنده اتوماتیک داشتند!

نقل قول نوشته شده توسط silver 206 مشاهده گفتگو
    دوست گرامي راستي من اگر مي خواستم تا 60تومان ماشين بخرم انتخاب اول خودم مزدا 3n مدل90 هست به خاطر:
    1.استهلاک بسيار پايين
    2.راحتي در يافتن قطعات يدکي اصلي
    3.ايمني بالا
    4.مصرف سوخت کم
    5.بازار فروش دست دوم بهتر
    6.قابليت تعويض دنده از پشت فرمان
    7.gpsفابريک و صندلي چرمي گرمکن دار
    اما ايراد مزدا اينه که براي سرنشينان عقب فضاي پا کمه و با توجه به ورود نسل جديد يکم قديمي شده ولي به نظرم از بقيه انتخابهايي که مطرح کرديد بهتر ميتواندباشد.
    دوست عزیز،جناب silver 206 :
    متأسفانه با 60 میلیون تومان مزدا3 قدیم تیپ 3 مدل 1386 هم شاید نشه گیر آورد.اونوخت با 60 تومن انتظار خرید مزدا 3N مدل 90 اونم تیپ 3 رو دارید؟

خودروی مورد نظرتون در نمونه سالم و مدل 90 تیپ3 حداقل 90 میلیون تومان قیمتش در بازار دست دوم خواهد بود.
    و اینکه مزدا3 عرضه شده در منطقه آمریکای شمالی و کانادا هست که مجهز به GPS فابریک میباشد.

یا حق ... !

زمان پیوستن
    22 May 2007

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط MaZi Zo0M Z0oM مشاهده گفتگو
    دوست عزيز،جناب silver 206 :
    متأسفانه با 60 ميليون تومان مزدا3 قديم تيپ 3 مدل 1386 هم شايد نشه گير آورد.اونوخت با 60 تومن انتظار خريد مزدا 3N مدل 90 اونم تيپ 3 رو داريد؟

خودروي مورد نظرتون در نمونه سالم و مدل 90 تيپ3 حداقل 90 ميليون تومان قيمتش در بازار دست دوم خواهد بود.
    و اينکه مزدا3 عرضه شده در منطقه آمريکاي شمالي و کانادا هست که مجهز به GPS فابريک ميباشد.

يا حق ... !
    بله مزدا 3 قديمي هم با 60 تومن درست حسابي نيست

يک مورد مزدا 323 اتومات تميز هم هست 50 ميگه. درمورد مزدا 323 نظرتون چيه؟

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

با سلام.
    50 تومن برای مزدا323 یکم زیاده.323 خیلی تمیز و سالم و با کارکرد معقول بخواهید حداکثر 42 تا 45 قیمتش هست.

شما در این رنج میتونید به مگان 2000 مدل 2006 یا نمونه های 1600 مدل 89 هم نیم نگاهی داشته باشید.
    که در عین حال از لحاظ هزینه نگهداری بنظرم آوانته کم هزینه تر هست.
    با 2-3 تومن بالاتر هم میشه MG550 مدل 2010 گیر آورد.
    همچنین ماکسیما مدل 83-84 و احتمالا تویوتا کمری مدل 2006.
    شاید هم بشه i30 مدل 2010 گرفت(توصیه نمیشود)

و ...

یا حق ... !

زمان پیوستن
    20 Jan 2015
    شهر
    رشت
    اتومبيل
    206 t5وmazda 3N
    گوشی موبایل
    Sony Z1

پیش گزیده

درود درسته من در مورد قيمت مزدا اشتباه کردم البته تو باما ميشه نمونه هاي تا 60تومن مدل 88سالم پيدا کرد...

زمان پیوستن
    22 May 2007

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط MaZi Zo0M Z0oM مشاهده گفتگو
    با سلام.
    50 تومن براي مزدا323 يکم زياده.323 خيلي تميز و سالم و با کارکرد معقول بخواهيد حداکثر 42 تا 45 قيمتش هست.

شما در اين رنج ميتونيد به مگان 2000 مدل 2006 يا نمونه هاي 1600 مدل 89 هم نيم نگاهي داشته باشيد.
    که در عين حال از لحاظ هزينه نگهداري بنظرم آوانته کم هزينه تر هست.
    با 2-3 تومن بالاتر هم ميشه MG550 مدل 2010 گير آورد.
    همچنين ماکسيما مدل 83-84 و احتمالا تويوتا کمري مدل 2006.
    شايد هم بشه i30 مدل 2010 گرفت(توصيه نميشود)

و ...

يا حق ... !
    ممنون از راهنمايي شما
    ماکسيما برام جذابيت نداره (خيلي قديمي هست براي اين محدوده قيمت) مصرف سوخت بالايي هم داره
    سمت MG هم نرم بهتره
    بنظر شما آوانته دنده اي بهتره يا مزدا 323 اتومات؟
    در مورد سراتو چيزي نگفتيد

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

با سلام.
    من بشخصه سمت سراتو 2008 نمیرم.نه اینکه بخوام عیب رو ماشین بزارم.اتفاقا خودروی نرمی هم هست(نسبت به خیلی از خودروها).ولی نه چهره جذابی داره،نه امکانات ویژه و خاصی که منجر بشه 7 سال کارکردش رو پوشش بده.
    چه بسا فکر میکنم تویوتا کمری 2400 مدل 2005 و 2006 از لحاظ نرمی و راحتی بهتر ازسراتو 2008 باشه و خانوادگی تره و فضای بیشتری هم در اختیار سرنشینان قرار میده.
    البته در مورد مصرف بالای ماکسیما مخالف نظر شما هستم ولی چون گزینه مورد انتخابتون نیست،بحثی به میون نمیارم که تاپیک به بیراهه کشیده نشه!
    باز اگر سراتو 2010 مورد انتخابتون بود حداقل از لحاظ قطعات و خدمات و تعمیرات به مدد مونتاژ این خودرو در سال جاری در سایپا،جای هیچگونه نگرانی و مشکلی وجود نداشت.ولی در مورد سراتو 2008 از لحاظ قطعات،به مدد گذشت 7 سال از تاریخ عرضه و اینکه حتی تعداد سراتوهای در حال تردد در خیابان های شهر تهران بسیار کم هست و شاید در هنگام تردد چند ساعته در خیابان های تهران یکدستگاه هم از این خودرو به چشم نخوره(شایدم بخوره)و از لحاظ قطعات یدکی شما رو تو زحمت بندازه.

در مورد مزدا323 اتوماتیک و آوانته دنده ای درسته مزدا323 همچنان خودروی محبوب و کم خرجی است و حتی سطح امکانات بسیار خوبی رو در زمان مونتاژش تا اوایل سال 86 داشته(تیپ5 که دارای سانروف و 2 عدد ایربگ و آیینه های برقی و پخش کنوود و گیربکس یکسان با مزدا3 قدیم و ... همچنان عرضه لوازم اصلی و ارائه خدمات از جانب نمایندگیهای مجاز گروه بهمن،ولی هیوندای آوانته هم جزو خودروهای بسیار خوب خودش بحساب میاد و از لحاظ استهلاک جزو خودروهای کم استهلاک قرار میگیره.اینجا میبایست به این نکته دقت کنید که هدف از خودروی انتخابی چی هست و به چه نکاتی برای اولویت بندی و اهمیت از خرید،برای شما مهم بحساب میاد.
    یکی بدنبال شتاب و قدرت موتور و گشتاور هست(خصوصا در زمانیکه خودرو پر از سرنشین و صندوق بار هم پر هست).
    یکی ممکنه امکانات و آسایش و رفاه نسبی سرنشینان در اولویت هاش قرار داشته باشه و قید شتاب نسبتا خوب و قدرت موتور و گشتاور رو زده و با انتخاب خودروی اتوماتیک حتی زحمت تعویض دنده و کلاچ گرفتن رو از روی دوش خودش برمیداره.

اینجا تماما به انتظارات شما و توقعات شما از خودروی انتخابی بر میگرده و نهایتا این شما هستید که تصمیم گیری نهایی رو انجام خواهید داد.

از این نظر گفتم که بدونید در مورد سراتو 2008 من نظر و دیدگاه خودم رو اعلام کردم،الزاما میتونه درست نباشه یا شخص دیگری با دیدگاه دیگری نظر مساعدی نسبت به خرید سراتو 2008 داشته باشه!

یا حق ... !

10. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

PAYAM (14 February 2015), sysman (11 February 2015)

زمان پیوستن
    22 May 2007

پیش گزیده

خوب يک بنده خدايي ميگفت سراتو 2008 با 2010 از نظر فني توي يک مايه هستن و بيشترين تفاوت در اتاق هست که عوض شده براي همين تامين قطعه اش مشکلي نداره
    فکر کنم تا اينجا بايد دنبال يک آوانته دستي مدل بالاتر باشم
    جک چطور؟ صفر بودنش وسوسه انگيزه تا انتخاب يک ماشين 6 7 سال کارکرده

زمان پیوستن
    22 May 2007

پیش گزیده

جک رو بيخيال شدم.
    يک گزينه ديگه هم هست. ال 90 اتوماتيک صفر. اين چطوره؟

زمان پیوستن
    09 Feb 2010
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy CORE

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط sysman مشاهده گفتگو
    جک رو بيخيال شدم.
    يک گزينه ديگه هم هست. ال 90 اتوماتيک صفر. اين چطوره؟
    بهترين انتخاب کارکرده تا حداکثر 60 ميليون و ماشين بي رنگ ميشه آوانته 88-89 و مگان 88-89 و شايد مزدا 3 اتاق قديم مدل86
    بهترين انتخاب کارکرده و يک تکه رنگ ميشه مزدا 3 اتاق قديم 87 - مگان 89 گلگير جلو رنگ ولي کارکرد واقعا پايين
    بهترين انتخاب کارکرده و دو تکه رنگ ميشه مزدا 3 اتاق قديم 88 کارکرد بالا - مگان 90
    بهترين انتخاب کارکرده و سه تکه رنگ ميشه مزدا 3 اتاق قديم مدل 88 کم کار - مگان 91
    بهترين انتخاب تمام رنگ هم ميشه سوناتا 2009 که اگر خوب جمع شده باشه ميشه بهش فکر کرد.
    و الي آخر اينا دنده اتومات بودن
    ميتونيد به جيلي 2013 کاکرده زير 60 تومن فکر کنيد و درجه يک بدون رنگ اما دنده دستي

براي خودرو صفر انتخابي جز چيني جات نداريد يا همين تندر 90 که نسبت به موارد بالا ارزشي نداره و کلا هر دو گزينه افت قيمت بالايي شامل حالشون ميشه

ميتونيد به پارس 91 موتور tu5 بدون رنگ اتومات هم فکر کنيد کمي بيشتر از 50 تومن
    خداوندا، اين کشور {ايران} را از سه چيز دور بدار* دروغ، دشمن، خشکسالي*
    کلوپ آزرا TG "نسل قديم" https://t.me/joinchat/AAAAAEJD5FGypbQAwMbBmA

آيا مي‌دانيد کاربرد دکمه سپاس چيست؟

14. کاربر زیر از دوست گرامی a_rudi به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

sysman (11 February 2015)

زمان پیوستن
    20 Jan 2015
    شهر
    رشت
    اتومبيل
    206 t5وmazda 3N
    گوشی موبایل
    Sony Z1

پیش گزیده

درود
    تو اين رنج بين 58تا 60تومان ميشه تويوتا ياريس 2008 اتوماتيک بدون رنگ ميشه پيدا کرد که واسه داخل شهر گزينه خوبيه و استهلاک پاييني داره.البته کرولاي xli اتومات با يه لکه رنگ هم ميشه تا 60 تومان گرفت.
    موفق باشيد.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند