تبليغات در پي‌هالز

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 14 به 19 از 19

نام گفتگو: مشورت خرید تا 35 تومن

زمان پیوستن
    27 Mar 2007
    شهر
    بوشهر
    اتومبيل
    Sedan Alx+T3
    گوشی موبایل
    i-phone5

پیش گزیده

منم با پست a-rudi موافقم اينا مدل هايي که گفتند صرفا ظاهر 206 رو دارند. درواقع نقاط منفي اين خودرو که کم جايي و هندلينگ بد رو شامل ميشه رو داره و نقاط مثبت که سيستم الکترونيکي قوي و کيفيتي نسبتا بالاي قطعات هست رو نداره.
    البته ماشين من دنده اتومات هست و اين خودش کمي خصوصا در رانندگي شهري مصرف رو بالا ميبره. اما بازهم 14 زياد هست. نظر من روي مدل 90 هست نهايتا 91. گير نياوردي پارس tu5.

- - - Updated - - -

منم با پست a-rudi موافقم اينا مدل هايي که گفتند صرفا ظاهر 206 رو دارند. درواقع نقاط منفي اين خودرو که کم جايي و هندلينگ بد رو شامل ميشه رو داره و نقاط مثبت که سيستم الکترونيکي قوي و کيفيتي نسبتا بالاي قطعات هست رو نداره.
    البته ماشين من دنده اتومات هست و اين خودش کمي خصوصا در رانندگي شهري مصرف رو بالا ميبره. اما بازهم 14 زياد هست. نظر من روي مدل 90 هست نهايتا 91. گير نياوردي پارس tu5.
    Be the change you want to see in the world

2. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Sayeye Khorshid به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

a_rudi (5 September 2014), dehqan (6 September 2014)

زمان پیوستن
    21 Jun 2011

پیش گزیده

وقت خوش

ممنون ، ماشینی که 3 سال استفاده شده ..خدا میدونه چه مشکلاتی داشته و چه قطعاتی تعویض شده ، میشه فهمید ؟؟ مثلا جلوبندی ممکنه بیشتر قطعاتش عوض شده باشه قطعات نامرغوب الان باشه.. یعنی واقعا میگید ارزش نداره صفر؟

اینطور که شما میگید صفر تیپ 2 و 5 یکیه یجورایی الان ؟

زمان پیوستن
    21 Jun 2011

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Sayeye Khorshid مشاهده گفتگو

- - - Updated - - -

مممنون

کم جايي براي من نمره ي منفي نيست چون برام اهميت نداره
    اما بحث هندلينگ
    من دقيقا تعريف هندلينگ رو نميدونم ، منظور تعادل تو پيچ هاست ؟

تعادل توي پيچ براي من خيلي اهميت داره،
    يه سوالي که مطرح ميشه شتاب جي 206 هاچ بک بيشتره يا صندوقدار ؟
    اگه صندوقدار بيشتره آيا اگه هاچ بک رو ارتفاع بزنيم تعدالش تو پيچ در حد صندوقدار ميشه ؟
    هيچ جا دقيقا شتاب جي صندوقدار رقم داده شده ؟

زمان پیوستن
    27 Mar 2007
    شهر
    بوشهر
    اتومبيل
    Sedan Alx+T3
    گوشی موبایل
    i-phone5

پیش گزیده

سلام
    والا اعدادش رو دقيقا بخاطر ندارم اما سدان از هاچبک بهتره در مورد هندلنيگ و تعادل سر پيچ ها و تقريبا عکس العمل بهتر روي سرعتگيرها( البته اين آخري رو از من نشنيده بگير)
    اما خوب باز هم جفتشون با پارس و سمند خيلي فاصله دارن. مخصوصا سمند که هندلينگ خيلي خوبي داره و برا جاده به نظر من خودروي خوبي علاوه بر اينکه ترمز خوبي هم داره. اما بازم سمنده. اما پارس هم تو هندلينگ از سمند کم نداره و توي دست انداز ها و سرعتگير ها رضايت خيلي بيشتري رو نسبت به 206 برات فراهم ميکنه.
    براي اينکه 206 هاچبک رو بخاي به تعادل سدان برسوني بايد سيستم تعليق سدان رو روش بزاري که هزينه ميليوني داره و ارزش اين کار رو نداره. تازه ميگم که خود سدانش هم در تعادل همچين چيز دندون گيري نيست. 206 علي الرقم ايمني به مراتب بالاتر و پرفورمنس خيليب بهتر در زمان چپ کردن، متاسفانه استعداد بيشتري براي چپ کردن داره. اما اگر در يک رانندگي نرمال بخواهيم برسي کنيم مشکلي نخواهد داشت. اما باز هم رو سرعتگير ها يک خودروي اتاق کلاس دي چيز ديگه اي هست.
    Be the change you want to see in the world

6. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Sayeye Khorshid به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash99ir (6 September 2014), dehqan (6 September 2014)

زمان پیوستن
    21 Jun 2011

پیش گزیده

خوب من اس دي داشتم قبلا بدون اينکه ارتفاع زده باشم تعادلش واقعا خوب بود تو پيچ ها ، با اينکه دريف هم زياد ميزدم تو پيچها با سرعت بالا

اما نميدونم هاچ بک تعادلش تو پيچ چقدر کمتره ..ارتفاع هم بزنيم دوباره ماشين رو زودتر خراب نکنه يه بحثيه ...
    آخرین ویرایش به وسیله dehqan : 6 September 2014 در 08:30 PM

زمان پیوستن
    21 Jun 2011

پیش گزیده

دوستان

شتاب جي خيلي برام مهمه .

فقط نميدونم کدوم از نظر تعادل بهتره ، صندوقدار که داشتم بخاطر بودن صندوق عقب و اکسل عقب تعادلش واقعا خوب بود و براحتي با سرعت بالا تو پيچ ها ميرفتم يعني شتاب جي اش و پايداري تو پيچ اش بالا بود .

اما هاچ بک رو زياد سوار نشدم اما احساس ميکنم در حالت عادي شتاب جي اش خيلي پايين تر، مگه اينکه ارتفاع ماشين رو کم کنم ، که اينطوري رفتن باهاش هر جايي يکم مشکل ميشه ...

نظر شما چيه ؟

ممنون

صفحه 2 از 2 اولاول 12

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند