تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 24 1234567811 ... آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 304

نام گفتگو: ديکد کردن VIN کد خودروهاي هيونداي جهت مشاهده مشخصات دقيق خودرو

زمان پیوستن
    29 Mar 2007
    شهر
    اطراف تهران
    اتومبيل
    هيونداي النترا مدل 2014
    گوشی موبایل
    سامسونگ گلکسی نوت 2

پیش گزیده ديکد کردن VIN کد خودروهاي هيونداي جهت مشاهده مشخصات دقيق خودرو

بنام خدا.
    دوستان سلام. اگر گذرتون به بازار خودروهاي وارداتي افتاده باشه متوجه مي شيد که 2 سري ماشين وارداتي داريم:
    1- ماشينهايي که توسط نمايندگي رسمي شرکت هيونداي يعني آسان موتور وارد کشور شده اند که معمولا شامل 150 هزار کيلومتر يا 5 سال گارانتي هستند.
    2- ماشينهايي که توسط واردکننده هاي متفرقه وارد کشور شده اند و فاقد گارانتي هستند.يا توسط شرکتهاي متفرقه گارانتي شده اند که خيلي هم گارانتي معتبري نيست.
    خودروهاي شرکتي معمولا به خاطر داشتن گارانتي از ماشين هاي گروه 2 گران تر هستند .بحث ما اينجا داشتن يا نداشتن گارانتي نيست. متاسفانه تو ماشينهاي گروه 2 بسيار مشاهده شده که آپشن ها يا اصلا وجود خارجي ندارند. ( مثلا ماشين 2 ايربگ رو جاي 6 ايربگ به خريدار فروخته اند. يا خودروي فاقد گرمکن صندلي رو به جاي خودروي داراي گرمکن صندلي فروخته اند.) يا اگر هم دارند به صورت به اصطلاح افتر مارکت و توسط افراد متفرقه تو دبي يا تهران روي خودرو نصب شده اند.
    اکثر خريداران خودرو هم افراد ناآشنا به اين مسائل هستند و مي رن خودرويي مي خرن و ممکنه تا آخر عمر هم متوجه نشن که خودروشون لو آپشنه و فول آپشن نيست. حالا راه کاري که واسه افراد خبره وجود داره براي اينکه سرشون کلاه نره اينه که قبل از اينکه پول ردو بدل بشه بيان VIN کد اون خودرو رو تو سايت هيونداي چک کنند.
    VIN کد يک عبارت شامل 17 کاراکتر که ترکيبي از حروف و اعداده مثل : 123456 KMHJU81C9EU
    اين کد رو مي تونيد روي ستون درب راننده و يا زير شيشه پايين برف پاک کن راننده ببينيد. درضمن اگه ماشينتون پلاک شده باشه اين کد همون شماره شاسيه که تو کارت خودرو نوشته ميشه.
    بعد از اينکه اين کدرو يادداشت کرديد بايد بريد به اين آدرس:
    http://service.hyundai-motor.com:444/euro5/login.tiles و بعد دکمه Registration رو بزنيد و فرمهاي مربوطه رو پر کنيد و يک يوزر نيم و پسورد هم براي خودتون معلوم کنيد. بعد از تکميل ثبت نام و ورود به سايت مي تونيد وين کد رو تو کادر مربوطه قرار بديد و با زدن جستجو مشخصات خودرو مودر نظر رو ببينيد.
    اگر حال ثبت نام تو سايت و ديکد کردن وين کدتون رو نداشتيد و يا به هر دليل موفق به اين کار نشديد وين کدتون رو تو اين تاپيک قرار بديد تا من براتون ديکد کنم و مشخصات خودروتون رو با آپشن هاش براتون اينجا بزارم.
    آخرین ویرایش به وسیله KAZEMLU : 10 August 2014 در 07:21 PM

2. کاربر زیر از دوست گرامی KAZEMLU به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

mmm2007 (14 August 2014)

زمان پیوستن
    01 Dec 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    النترا - pK
    گوشی موبایل
    galaxy S5

پیش گزیده

با سلام
    KMHDH41EBEU106562
    هيونداي النترا2014

4. کاربر زیر از دوست گرامی mmm2007 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

KAZEMLU (14 August 2014)

زمان پیوستن
    29 Mar 2007
    شهر
    اطراف تهران
    اتومبيل
    هيونداي النترا مدل 2014
    گوشی موبایل
    سامسونگ گلکسی نوت 2

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mmm2007 مشاهده گفتگو
    با سلام
    KMHDH41EBEU106562
    هيونداي النترا2014
    حدمت شما النترا 2014 نيوفيس:
    http://uploadazad.com/uploads/75hn_k...ebeu106562.rar

6 ايربگ با 2 گرمکن صندلي هاي جلو- رنگ هم سفيد با تودوزي مشکي- مخصوص کشورهاي سردسير هم هست.

6. کاربر زیر از دوست گرامی KAZEMLU به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

mmm2007 (3 September 2014)

زمان پیوستن
    16 Oct 2014

پیش گزیده KMHDH41EBEU045936

نقل قول نوشته شده توسط KAZEMLU مشاهده گفتگو
    بنام خدا.
    دوستان سلام. اگر گذرتون به بازار خودروهاي وارداتي افتاده باشه متوجه مي شيد که 2 سري ماشين وارداتي داريم:
    1- ماشينهايي که توسط نمايندگي رسمي شرکت هيونداي يعني آسان موتور وارد کشور شده اند که معمولا شامل 150 هزار کيلومتر يا 5 سال گارانتي هستند.
    2- ماشينهايي که توسط واردکننده هاي متفرقه وارد کشور شده اند و فاقد گارانتي هستند.يا توسط شرکتهاي متفرقه گارانتي شده اند که خيلي هم گارانتي معتبري نيست.
    خودروهاي شرکتي معمولا به خاطر داشتن گارانتي از ماشين هاي گروه 2 گران تر هستند .بحث ما اينجا داشتن يا نداشتن گارانتي نيست. متاسفانه تو ماشينهاي گروه 2 بسيار مشاهده شده که آپشن ها يا اصلا وجود خارجي ندارند. ( مثلا ماشين 2 ايربگ رو جاي 6 ايربگ به خريدار فروخته اند. يا خودروي فاقد گرمکن صندلي رو به جاي خودروي داراي گرمکن صندلي فروخته اند.) يا اگر هم دارند به صورت به اصطلاح افتر مارکت و توسط افراد متفرقه تو دبي يا تهران روي خودرو نصب شده اند.
    اکثر خريداران خودرو هم افراد ناآشنا به اين مسائل هستند و مي رن خودرويي مي خرن و ممکنه تا آخر عمر هم متوجه نشن که خودروشون لو آپشنه و فول آپشن نيست. حالا راه کاري که واسه افراد خبره وجود داره براي اينکه سرشون کلاه نره اينه که قبل از اينکه پول ردو بدل بشه بيان VIN کد اون خودرو رو تو سايت هيونداي چک کنند.
    VIN کد يک عبارت شامل 17 کاراکتر که ترکيبي از حروف و اعداده مثل : 123456 KMHJU81C9EU
    اين کد رو مي تونيد روي ستون درب راننده و يا زير شيشه پايين برف پاک کن راننده ببينيد. درضمن اگه ماشينتون پلاک شده باشه اين کد همون شماره شاسيه که تو کارت خودرو نوشته ميشه.
    http://service.hyundai-motor.com:444/euro5/login.tiles و بعد دکمه Registration رو بزنيد و فرمهاي مربوطه رو پر کنيد و يک يوزر نيم و پسورد هم براي خودتون معلوم کنيد. بعد از تکميل ثبت نام و ورود به سايت مي تونيد وين کد رو تو کادر مربوطه قرار بديد و با زدن جستجو مشخصات خودرو مودر نظر رو ببينيد.
    اگر حال ثبت نام تو سايت و ديکد کردن وين کدتون رو نداشتيد و يا به هر دليل موفق به اين کار نشديد وين کدتون رو تو اين تاپيک قرار بديد تا من براتون ديکد کنم و مشخصات خودروتون رو با آپشن هاش براتون اينجا بزارم.
    - - - Updated - - -

بنام خدا.

زمان پیوستن
    16 Oct 2014

پیش گزیده

KMHDH41EBEU045936
    ممنون مي شم اگه سريع برام بفرسيد
    چون فردا مي رم برا خريد ماشين

زمان پیوستن
    29 Mar 2007
    شهر
    اطراف تهران
    اتومبيل
    هيونداي النترا مدل 2014
    گوشی موبایل
    سامسونگ گلکسی نوت 2

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط azyy مشاهده گفتگو
    KMHDH41EBEU045936
    ممنون مي شم اگه سريع برام بفرسيد
    چون فردا مي رم برا خريد ماشين
    با عرض پوزش بابت تاخير در پاسخ. خودروي مورد نظر شما النترا 2014 هست.اگه از آپشن هاش خواستيد بگيد تا بگم:
    http://up2www.com/uploads/6d05KMHDH41EBEU045936.rar

زمان پیوستن
    16 Oct 2014

پیش گزیده

با عرض پوزش بابت تاخير در پاسخ. خودروي مورد نظر شما النترا 2014 هست.اگه از آپشن هاش خواستيد بگيد تا بگم:
    http://up2www.com/uploads/6d05KMHDH41EBEU045936.rar
    سلام
    بله
    النترا 2014 نیوفیس
    ممنون می شم آپشن هاش رو بگید

11. کاربر زیر از دوست گرامی azyy به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

azyy (19 October 2014)

زمان پیوستن
    16 Oct 2014

پیش گزیده

النترایی ک من دیروز تحویل گرفتم
    به عنوان 6 ایربگ تحویلم شد
    با کی لس استارتر و کروز کنترل هست
    اما تو فایلی ک شما لطف کردین و فرستادین
    نوشته دو ایربگ
    آیا اون آپشن های دیگه هم نصب شده
    یا نه مال خودش بوده
    چطور می تونم ایربگ ها رو چک کنم؟

13. کاربر زیر از دوست گرامی azyy به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

azyy (19 October 2014)

زمان پیوستن
    29 Mar 2007
    شهر
    اطراف تهران
    اتومبيل
    هيونداي النترا مدل 2014
    گوشی موبایل
    سامسونگ گلکسی نوت 2

پیش گزیده

النترايي ک من ديروز تحويل گرفتم
    به عنوان 6 ايربگ تحويلم شد
    با کي لس استارتر و کروز کنترل هست
    اما تو فايلي ک شما لطف کردين و فرستادين
    نوشته دو ايربگ
    آيا اون آپشن هاي ديگه هم نصب شده
    يا نه مال خودش بوده
    چطور مي تونم ايربگ ها رو چک کنم؟
    خودروي شما 6 ايربگ و 3 گرمکن هست. درواقع سطرهاي پايين رو ببينيد به عبارت Side abag و F/abg خواهيد ديد.

15. کاربر زیر از دوست گرامی KAZEMLU به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

azyy (20 October 2014)

زمان پیوستن
    16 Oct 2014

پیش گزیده

باتشکر از راهنمایی سودمند شما
    ممکن هست ک خواهش کنم که راهنمایی ام کنید
    برای استفاده از نویگشن چه کار کنم
    نقشه ایران را از کجا تهیه کنم و...
    ممنون

17. کاربر زیر از دوست گرامی azyy به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

KAZEMLU (20 October 2014)

زمان پیوستن
    29 Mar 2007
    شهر
    اطراف تهران
    اتومبيل
    هيونداي النترا مدل 2014
    گوشی موبایل
    سامسونگ گلکسی نوت 2

پیش گزیده

باتشکر از راهنمايي سودمند شما
    ممکن هست ک خواهش کنم که راهنمايي ام کنيد
    براي استفاده از نويگشن چه کار کنم
    نقشه ايران را از کجا تهيه کنم و...
    ممنون
    درود بر شما. نقشه رو چند تا شرکت هستند که اس دي رمش رو مي فروشند ولي قبلش مطمئن بشيد که پخشتون پشتياني مي کنه . به عبارتي اسلات رم روش هست. چون بعضي از اين مانيتور چينيها روش دکمه map هست ولي الکيه و اصلا جا براي مموري نقشه نداره. چک کنيد که مال شما اينجور نباشه.

19. کاربر زیر از دوست گرامی KAZEMLU به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

azyy (20 October 2014)

زمان پیوستن
    08 Nov 2014

پیش گزیده

KMHEC41CBEA629168 بينهايت سپاسگزارم

21. کاربر زیر از دوست گرامی ارش57 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

KAZEMLU (9 November 2014)

زمان پیوستن
    29 Mar 2007
    شهر
    اطراف تهران
    اتومبيل
    هيونداي النترا مدل 2014
    گوشی موبایل
    سامسونگ گلکسی نوت 2

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط ارش57 مشاهده گفتگو
    KMHEC41CBEA629168 بينهايت سپاسگزارم
    درود بر شما. سوناتا 2014 :
    http://up2www.com/uploads/4ef7KMHEC41CBEA629168.rar
    سفارش اردن-پخش معمولي بدون نويگيشن-شيشه ها سولار-آينه الکتروکروميک-پدل شيفتر-صندلي هاي جلو برقي-سنسور عقب-5 گرمکن-2 سردکن-سوپر ويژن-حافظه صندلي راننده-زنون- ايربگ کامل

صفحه 1 از 24 1234567811 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد