تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 15

نام گفتگو: النترا 2014

زمان پیوستن
    29 Mar 2007
    شهر
    اطراف تهران
    اتومبيل
    هيونداي النترا مدل 2014
    گوشی موبایل
    سامسونگ گلکسی نوت 2

پیش گزیده النترا 2014

با سلام خدمت دوستان و تبريک به مناسبت باز گشايي مجدد سايت. فکر کنم بسته بودن سايت1 سالي طول کشيد.بگذريم. تو اين مدت هيونداي النترا به وفور و تو تيپ ها و آپشن هاي مختلف توسط وارد کننده هاي متفرقه و نمايندگي رسمي اين خودرو يعني آسان موتور وارد کشور شده.بنده هم ماشين قبليم که تندر 90 بود رو پارسال فروختم و اين خودرو رو خريدم. حالا دوستاني که اين خودرو رو دارن يا مي خوان بخرن تو اين کلوپ دور هم جمع بشيم و از تجربيات خودمون بگيم.
    راستش من الان حدود 6 ماهه که اين خودرو رو از آسان موتور خريدم و فول هست و امکانات خوبي هم نسبت به قيمتش و هم رده هاش داره. کسي سوالي داشت در خدمتم.

2. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی KAZEMLU به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

مهرداد الف (4 August 2014), MaZi Zo0M Z0oM (3 August 2014), rza_bgy (10 August 2014)

زمان پیوستن
    29 Mar 2007
    شهر
    اطراف تهران
    اتومبيل
    هيونداي النترا مدل 2014
    گوشی موبایل
    سامسونگ گلکسی نوت 2

پیش گزیده

درود بر دوستان عزيز و گرامي. اين خوردو با 2 چهره الد فيس و نيو فيس الان تو بازار موجوده که مشخصات نيو فيس رو مي تونيد تو سايت هيونداي ببينيد:
    http://worldwide.hyundai.com/WW/Showroom/Cars/Elantra-2013/PIP/index.html#contents_interior

زمان پیوستن
    11 Apr 2011

پیش گزیده

KAZEMLU عزيز ميخواستم بدونم از بزرگي داخل اتاق وراحتي صندليها راضي هستي يانه؟
    ممنون

زمان پیوستن
    29 Mar 2007
    شهر
    اطراف تهران
    اتومبيل
    هيونداي النترا مدل 2014
    گوشی موبایل
    سامسونگ گلکسی نوت 2

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط .farzin مشاهده گفتگو
    KAZEMLU عزيز ميخواستم بدونم از بزرگي داخل اتاق وراحتي صندليها راضي هستي يانه؟
    ممنون
    درود بر شما. بله دوست عزيز .صندلي ها و فضاي جلوي پا هم جلو و هم عقب راحته. فقط اگه قد بلند باشيد بايد صندلي رو تو پايين ترين ارتفاع قرار بديد تا سرتون به سقف گير نکنه.

6. کاربر زیر از دوست گرامی KAZEMLU به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

.farzin (16 August 2014)

زمان پیوستن
    11 Apr 2011

پیش گزیده

باسلام وتشکر از پاسخ شما دوست گرامي....يک سوال ديگرهم داشتم اصولا باتوجه به موتور 1800 سي سي والبته 150 اسب ماشين ، تاحال پيش اومده شتابش رو بخصوص درسرعتهاي بالاي 80 کيلومتر با ماشينهاي زير مقايسه کنيد.
    1- مزدا 3
    2- ام جي
    3- تويوتا کرولا
    با تشکر مجدد
    تظاهر ، بي انضباطي وافراط وتفريط عوامل انحطاط جامعه ايراني .

8. کاربر زیر از دوست گرامی .farzin به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

KAZEMLU (14 August 2014)

زمان پیوستن
    29 Mar 2007
    شهر
    اطراف تهران
    اتومبيل
    هيونداي النترا مدل 2014
    گوشی موبایل
    سامسونگ گلکسی نوت 2

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط .farzin مشاهده گفتگو
    باسلام وتشکر از پاسخ شما دوست گرامي....يک سوال ديگرهم داشتم اصولا باتوجه به موتور 1800 سي سي والبته 150 اسب ماشين ، تاحال پيش اومده شتابش رو بخصوص درسرعتهاي بالاي 80 کيلومتر با ماشينهاي زير مقايسه کنيد.
    1- مزدا 3
    2- ام جي
    3- تويوتا کرولا
    با تشکر مجدد
    من خودم به شخصه با خودروهاي بالا مقايسه نکردم ولي تو سايت ديگه اي دوستاني که خودروهاي فوق رو سوار شدن هم النترا ،گفتن النترا پر شتابتره

10. کاربر زیر از دوست گرامی KAZEMLU به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

.farzin (16 August 2014)

زمان پیوستن
    11 Apr 2011

پیش گزیده

بازم ممنون

12. کاربر زیر از دوست گرامی .farzin به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

KAZEMLU (14 August 2014)

زمان پیوستن
    29 Mar 2007
    شهر
    اطراف تهران
    اتومبيل
    هيونداي النترا مدل 2014
    گوشی موبایل
    سامسونگ گلکسی نوت 2

پیش گزیده

دوستان سلام. هفته قبل يک سفر چند روزه به استان کردستان داشتم که تجربه اون رو ميخوام خدمتتون عرض کنم.
    مبدا سفر شهريار از توابع کرج بود. تعداد سرنشين هم 3 نفر. من و بچه و مادر بچه .کيلومتر کارکرد خودرو هم 3200 بود. مسير رفت از شهرهاي اشتهارد و بويين زهرا و ابهر و قيدار و خدابنده و گرماب در استان زنجان بود که هدف آن بازديد از غار زيباي کتله خور بود. اين مسير کاملا جاده غير اتوباني با حد اکثرسرعت مجاز بعضي جاها 110 کيلومتر و بعضي جاها 90 کيلومتر بود.از مبدا تا شهر ابهر مسير کفي و از ابهر تا غار هم مسير کوهستاني و بعضا با شيب هاي تند بود. در تمام اين مسير موتور پر قدرت خودرو جواب شما رو ميده . هر جا که نياز به سبقت از خودروي جلويي بود در حالت دنده اتوماتيک با يک فشار ناگهاني به پدال گاز گيربکس سريع معکوس مي داد و سبقت مي گرفتم و چند جا هم حالت دنده دستي تست کردم که ديدم فرقي نداره. رو دنده اتوماتيک هم به راحتي سبقت گرفته ميشه و اصلا نيازي به دنده دستي نيست.
    قسمتي از مسير هم با کروز رانندگي مي کردم. يک توضيح کوچک در مورد کروز اين خودور خدمت دوستان بدم و اون هم اينه که شما سرعت رو رو يک عددي ست مي کنيد مثلا110 بعد مي ريد و ميرسيد به خودرويي که با سرعت 90 تا داره مي ره. به محض ترمز گرفتن از کروز خارج مي شيد ولي پس از سبقت نيازي نيست که دوباره گاز بديد و سرعت رو به 110 برسونيد و –set رو بزنيد بلکه همون دکمه +rest رو که بزنيد سرعتتون رو 110 ست ميشه و ميره ميرسه به 110.
    مصرف خودرو از مبدا تا غار کتله خور بدون کولر و همونطور که گفتم تو جاده غير اتوباني با سرعت مجاز 110 و 90 به روايت تصوير:
    مسافت طي شده:

سرعت متوسط در طول مسير:

مصرف در 100 کيلومتر:

بعد از بازديد از غار به سمت سسندج از مسير همدان راه افتاديم. اين مسير با کولر روشن مصرف متوسط 6.4 شد که 0.2 از مصرف در حالت بدون کولر بيشتر شد. در همدان سوخت گيري کردم و به سمت سسندج راه افتادم. دوستاني که اين مسير رو رفتن مي دونن که قسمتي از جاده سرعت مجاز 110و قسمتي هم 90 هست. بهترين مصرف بنزين تو اين قسمت جاده بود که مصرف به 5.4 ليتر رسيد!! که براي اين خوردو عالي است . نمي دونم کسي از دوستان به اين رکورد رسيده تا بحال ؟

ادامه سفرمون به شهرهاي مريوان و بانه و تکاب در آذربايجان غربي بود و بازديد از نقاط ديدني اين شهر ها و خريد مفصل از بانه و بازگشت به منزل از طريق اتوبان زنجان .
    در مسير بازگشت به دليل خريد از بانه شامل يک دستگاه کولر گازي و يک دستگاه سينما خانواده و مايکروفر و کلي وسايل ديگه مجبور به نصب باربند بر روي خوردو شدم که اين قضيه باعث بالا رفتن وحشتناک مصرف خودرو شد.وزن بار حدود 200 کيلو ميشد که قسمتي داخل صندوق عقب و قسمتي روي باربند و قسمتي هم روي صندلي عقب قرار داده شد.
    عکسي از خودرو در مسير سسندج به مريوان:

عکس هنگام بازگشت با باربند :

از تکاب تا زنجان مسير غير اتوباني و سرعت مجاز بيشتر جاها 90 تا بود که با توجه به بار روي باربند مصرف 7.5 نشون مي داد.تو اين مسير يک اتفاق نا ميمون !! که براي بار اول رخ داد و اون هم اين بود که 3 بار کف ماشين به ساندويچ هاي کف خيابون گير کرد. البته بايد بگم که سرعتي هم که از روي دست انداز رد مي شدم زياد بود. از زنجان تا منزل هم مسير اتوبان بود که باسرعت 125 کيلومتر و کولر روشن و کروز کنترل مصرف رو 8.9 نشون مي داد.
    مصرف در اتوبان به خاطر داشتن باربند:

تجربه من از اين سفر اين بود که النترا خودرويي است که اکثر نيازهاي يک خانواده رو برطرف مي کنه.کولر خوب –صندليهاي راحت – موتور پرقدرت –هندلينگ خوب – فرمان نرم و مناسب از ويژگي ها و نقاط قوت اين ماشين محسوب ميشه.
    دوتا نقطه ضعف هم مشاهده شد.
    1- پايين بودن ارتفاع که اگه بارخودرو زياد باشه بايد با احتياط سرعت گيرها رو رد کنيد وگرنه کف خودرو ساييده مي شه.
    2- ماشين زياد نرم نيست و هنگام عبور از جاده هاي خراب و پر از قلمبه سلمبه از سيستم تعليق و کمک فنرها سروصدا بلند ميشه و ضربات به اتاق منتقل ميشه که از يک خودروي صفر توقع بيشتري ميره.
    در آخر ببخشيد که طولاني شد.
    موفق باشيد.

14. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی KAZEMLU به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

.farzin (6 September 2014), mmm2007 (10 September 2014), rezadokoo (2 March 2015)

زمان پیوستن
    11 Apr 2011

پیش گزیده

از انتقال تجربياتتون ممنون ..به نظر ميرسه درمورد نرم بودن ماشين ترتيب اتوموبيلها ازنرم به خشک به صورت زير باشد . تويوتا کرولا -مزدا3- النترا - کيا سراتو - ام جي البته اين ترتيب رو فقط درمورد نرمي وخشکي ماشين وبراساس اطلاعات مختلف عرض کردم.

16. کاربر زیر از دوست گرامی .farzin به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

KAZEMLU (6 September 2014)

زمان پیوستن
    29 Mar 2007
    شهر
    اطراف تهران
    اتومبيل
    هيونداي النترا مدل 2014
    گوشی موبایل
    سامسونگ گلکسی نوت 2

پیش گزیده

ميخوام براتون نحوه ورود به تنظيمات خودرو رو بگم. البته اين روش مال الد فيسه . مال نيو فيسها شايد جور ديگه باشه و شايد هم اينجور باشه. يک جوون مرد که نيو فيس داره چک کنه و بگه.دکمه تريپ رو چند بار بزنيد تا برسيد به ستينگ. بعد همونطور که خودش گفته دکمه تريپ رو بيشتر از 2 ثانيه نگه داريد تا وارد منو بشيد که اول راهنماي دکمه ها مياد و سريع ميره .همونطور که خودش توضيح داده براي حرکت بين گزينه ها از کليد تريپ استفاده کنيد و براي ورود به اون گزينه از دکمه ريست استفاده کنيد.حالا وارد تنظيمات مي شيد.اينجا مي تونيد با زدن دکمه ريست وارد تنظيمات خودرو بشيد يا با زدن تريپ گزينه EXIT رو انتخاب و از تنظيمات خارج بشيد.

18. کاربر زیر از دوست گرامی KAZEMLU به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

.farzin (15 September 2014)

زمان پیوستن
    29 Mar 2007
    شهر
    اطراف تهران
    اتومبيل
    هيونداي النترا مدل 2014
    گوشی موبایل
    سامسونگ گلکسی نوت 2

پیش گزیده

همون طور که قول داده بودم مي خوام آپشن هايي که قابل تنظيم از داخل منوي تنظيم هستند رو خدمت دوستان معرفي کنم.جسارت نباشه حضور اساتيدي که خودشون تست کردن و مي دونن. فقط جهت دوستاني که شايد تا حالا به اين گزينه ها دقت نکردن .
    گزينه هايي که قابل تنظيم هستند :
    1-قفل شدن اتوماتيک دربها:
    [url=http://up2www.com/][img]http://up2www.com/uploads/74381.jpg[/img][/url]
    که شامل گزينه هاي :1-غيرفعال 2- قفل هنگام حرکت خودرو 3-قفل با تغيير موقعيت از P به D است.
    2-باز شدن اتوماتيک قفل دربها:
    [url=http://up2www.com/][img]http://up2www.com/uploads/74382.jpg[/img][/url]
    [url=http://up2www.com/][img]http://up2www.com/uploads/74383.jpg[/img][/url]
    که شامل گزينه هاي 1-غيرفعال 2- وقتي موتور خاموش ميشه 3-وقتي درب سمت راننده باز بشه 4- موقع تغيير وضعيت از D به P .
    3- تاخير در خاموش شدن چراغهاي جلو که اگه فعال بشه در حالتي که چراغ رو اتو باشه با تاخير حدود 20 ثانيه پس از خاموش شدن خودور چراغها خاموش مي شن:
    [url=http://up2www.com/][img]http://up2www.com/uploads/74384.jpg[/img][/url]
    که شامل دو گزينه 1- فعال 2- غير فعال است.
    4-سه بار راهنما زدن پس از چرخش فرمان :
    [url=http://up2www.com/][img]http://up2www.com/uploads/74385.jpg[/img][/url]
    که شامل دو گزينه 1- فعال 2- غير فعال است.
    5-ريست شدن خودکار مصرف متوسط پس از هر بار سوخت گيري. اگه فعال باشه هربار که سوختگيري کنيد مصرف متوسط رو ريست مي کنه:
    [url=http://up2www.com/][img]http://up2www.com/uploads/74386.jpg[/img][/url]
    که شامل دو گزينه 1-فعال 2- غير فعال است.

20. کاربر زیر از دوست گرامی KAZEMLU به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

.farzin (15 September 2014)

زمان پیوستن
    19 Dec 2014

پیش گزیده

با سلام
    ماشين النترا با مشخصات بالا که داراي سيستم بلوتوث است اما با موبايل هاي با سيستم عامل اندرويد نمي تواند ارتباط برقرار کند در واقع ماشين يک کد امنيتي را نشان ميدهد که موبايل اين کد امنيتي را نمي خواهد و آن را رد مي کند
    لطفا ما را راهنمايي کنيد
    با تشکر

زمان پیوستن
    29 Mar 2007
    شهر
    اطراف تهران
    اتومبيل
    هيونداي النترا مدل 2014
    گوشی موبایل
    سامسونگ گلکسی نوت 2

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط rezamohori مشاهده گفتگو
    با سلام
    ماشين النترا با مشخصات بالا که داراي سيستم بلوتوث است اما با موبايل هاي با سيستم عامل اندرويد نمي تواند ارتباط برقرار کند در واقع ماشين يک کد امنيتي را نشان ميدهد که موبايل اين کد امنيتي را نمي خواهد و آن را رد مي کند
    لطفا ما را راهنمايي کنيد
    با تشکر
    سلام و درود بر شما. اتفاقا گوشي من هم اندرويدي هست و بدون درد سر تعريف شده .شايد روش کارتون درست نبوده. دو مرحله رو انجام بديد نتيجه مي گيريد:
    1- روي پخش دکمه setup رو مي زنيد بعد وارد ستينگ مي شيد. اونجا phone رو انتخاب مي کنيد بعد وارد مي شيد .اونجا pair رو انتخاب مي کنيد. در اين موقع روي مانيتور خواهيد ديد که پيغام داده درگوشي 0000 وارد کنيد.
    2- وارد تنظيمات گوشي بشيد و بلوتوث رو انتخاب کنيد. حالا scan رو بزنيد تا دستگاه هاي در دسترس را پيدا کند .دقيقا مثل موقعي که مي خواهيد فايلي را براي گوشي کسي براي بار اول بفرستيد. بعد که elantra رو گوشي پيدا کرد اون رو انتخاب کنيد در اين حالت کادري روي گوشي ظاهر ميشه که بايد شما چهار تا صفر رو وارد کنيد يعني 0000.بعد از شما سوالي روي گوشي پرسيده مي شه مبني بر اجازه براي دسترسي به فون بوک که yes رو بزنيد و تمام. اگه نتونستيد انجام بديد بفرماييد تا با عکس براتون توضيح بدم.

23. کاربر زیر از دوست گرامی KAZEMLU به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

rezamohori (25 December 2014)

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند