تبليغات در پي‌هالز

نمایش نتایج 1 به 11 از 11

نام گفتگو: انتخاب گوشي تا سقف 2 و خورده اي ميليون

زمان پیوستن
    27 Mar 2007
    شهر
    بوشهر
    اتومبيل
    Sedan Alx+T3
    گوشی موبایل
    i-phone5

پیش گزیده انتخاب گوشي تا سقف 2 و خورده اي ميليون

سلام
    بچه ها ممنون ميشم راهنماييم کنيد براي يک انتخاب مناسب براي خريد گوشي.
    بعد از اينکه پارسال يک آيپد گرفتم نيازم به گوشي فقط در حد برقراري تماس و ارسال و دربافت پيامک خلاصه شد. به شکلي که الان مدت هاست حتي شماره هم توي گوشيم ذخيره نميکنم و البته دردسراي بعديش!
    الان که ديگه 6-7 ماهي هست گوشي 6120 م پوکيده در حدي که شايد 5-6 تومن قيمتش باشه.

بگذريم. راستش من از کلاس آيفون خيلي لذت ميبرم و به شدت بهش علاقه دارم. اما خوب چيزي فراتر از تبلتم قرار نيست بهم ارائه بکنه! بلکه حتي لذت خود تبلتم بيشترم هست. تو فکر بودم يک گوشي شکيل بگيرم مثلا تاشوها با يک برند با کلاس مثل موترولا که حداقل از ظاهرش لذت ببرم اما بعد مشکل قبليم استفاده از دکمه و دردسر تايپ کردن پيامک رو دارم.
    منطقي اينه که بيام سراغ اندروييد و از اون استفاده کنم. اما باز به دلم نميشينن! (البته اگه باز قرار باشه منطقي صحبت کنيم که خريدن لپتاپ فعلا اولويت داره برام! ولي خوب فعلا اون هيچي.)
    نميدونم چه کنم راهنمايي کنيد لطفا يک چيزي بگيرم که پشيمون نشم از خريدش. البته آيفون بگيرم پشيمون که نميشم اما خوب استفاده اي نميتونم ازش بکنم! مسلما تبلتم بهتره! اما خوب مي دونيد که آبادانيا هم مارک براشون مهمه!!
    Be the change you want to see in the world

زمان پیوستن
    08 Apr 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Land Cruiser GXR & L90 E2+LP
    گوشی موبایل
    iPhone5 & Nokia C2-01

پیش گزیده

توی این رنج من تنها گوشی که میتونم بهت معرفی کنم همین iPhone5 هستش چون منم واقعا با اندروید نمیتونم کنار بیام حالا اگه هم میخوای تنوع سیستم عامل داشته باشی Nokia Lumia 920 رو میتونم بهت پیشنهاد بدم که windows phone 8 روش هستش واقعا هم هر کی که داره من ازش میپرسم راضی هستش چون منم معتقدم سیستم عامل خوب و آینده داریه لپتاپ هم توی این رنج قیمت 2 تا 3 تومن ASUS و IBM لپ تاپ های خوب کانفیگ بالایی دارن که واقعا نسبت به قیمتشون عالی هستن امیدوارم تونسته باشم بهت کمک کنم
    از این وبلاگ لطفا دیدن کنید www.carpatogh.blogfa.com

3. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mohammad 1991 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

PAYAM (17 May 2013), Sayeye Khorshid (17 May 2013)

زمان پیوستن
    19 Mar 2004
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    206 Type3
    گوشی موبایل
    iPhone 6

پیش گزیده

واسه گوشی بالای دو میلیون بنظر بنده هم روی چیز دیگه‌ای بجز آی‌فون فکر نکنید. اندروییدی‌هایی مثل htc one هم هست که انصافن گوشی خوبیه و کیفیت ساخت مناسبی هم داره ولی مثل همه اندروییدی‌ها مشکل تکراری و boring بودن طراحی و همچنین دمده شدن و اومدن گوشی جدیدترش بعد از دو سه ماه و افت شدید قیمت رو داره.
    خیلی هم گول زرق و برق و کاستومیزیشن و لانچر و رام‌های کاستوم اندرویید رو نخورید، همه اینا فقط واسه دو هفته اول براتون جذابه و نهایتن مثل همه‌ی ۹۹ درصد یوزرهای اندروید ظاهر و رام استاندارد رو ترجیح می‌دین.
    بنظر من یه آیفون۵ البته با فریمور زیر ۶.۱.۲ که بشه جلبرک کرد بهترین انتخابه، بعد از اون htc one باز بشرط منطقی شدن قیمت (الان حول و حوش ۳ تومنه). بعد سونی اکسپریا z ، سامسونگ رو هم بجز نوت هیچ مدلی رو پیشنهاد نمی‌کنم که اونم بدرد شمایی که تبلت داری نمی‌خوره.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

5. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی PAYAM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

mil-i300 (17 May 2013), mohammad 1991 (17 May 2013), Sayeye Khorshid (17 May 2013), shahram2006_m (17 May 2013)

زمان پیوستن
    27 Mar 2007
    شهر
    بوشهر
    اتومبيل
    Sedan Alx+T3
    گوشی موبایل
    i-phone5

پیش گزیده

دیشب یک آیفون 5 16 گیگ گرفتم. خوب اول اینکه این نوشته ها بهم دلگرمی داد و حالا که خریدمش ازش واقعا پشیمون نیستم و خدا رو شکر که نظر بقیه هم همینه.
    تو خرید آندروییدی هم راستش فرقی بین سامسونگ اس 4 و مثلا سامسونگ ایس که ربع اون قیمت داره تفاوت چندانی نمیدیدم! اما خوب به این هم فکر میکردم که احتمالا خرید آیفون غیر از اشتیاقی که به مارکش دارم با توجه به وجود آیپد تو دستم حس میکردم کسل کننده باشه اما واقعا تازگی داشت و اصلا این جوری نبود که ازش زده بشم و نسبت به آیپد کلی چیز جدید داره!

چیزای جالبی هم از اپل کشف کردم که نشان از درایت سازندگانش در هماهنگ سازی دستگاه هاشون با هم داره. مثلا با آیفون نرم افزاری رو دانلود کردم از اپ استور که صبح که بیدار شدم دیدم به صورت خودکار و حتی بدون اینکه من کاری کرده باشم روی آیپدم هم نصب شده بودن!
    ممنون از بچه ها که نظر دادن.

7. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Sayeye Khorshid به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

mil-i300 (3 June 2013), mohammad 1991 (17 May 2013), n@vid (3 June 2013), PAYAM (18 May 2013), shahram2006_m (18 May 2013)

زمان پیوستن
    08 Apr 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    iPhone5 & Nokia C2-01

پیش گزیده

آقا مبارک باشه ایشالا چرخش برچخه واست) چند خریدی؟ چه رنگی؟

9. کاربر زیر از دوست گرامی mohammad 1991 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Sayeye Khorshid (18 May 2013)

زمان پیوستن
    27 Mar 2007
    شهر
    بوشهر
    اتومبيل
    Sedan Alx+T3
    گوشی موبایل
    i-phone5

پیش گزیده

قربانت.قابلتو نداره.
    2375 هزار تومن.سفیده. تو بازار تا 2440 سراغ گرفته بودم.

11. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Sayeye Khorshid به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

mil-i300 (3 June 2013), mohammad 1991 (18 May 2013), n@vid (3 June 2013)

زمان پیوستن
    08 Apr 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    iPhone5 & Nokia C2-01

پیش گزیده

چاکرم پس اون i-mate رو از روی گوشی موبایلت ور دار بذار iPhone 5

13. کاربر زیر از دوست گرامی mohammad 1991 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Sayeye Khorshid (18 May 2013)

زمان پیوستن
    02 Oct 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    405BLACK-MEGANE2.0
    گوشی موبایل
    N97 Black

پیش گزیده

لومیا 920 چند هستش تو بازار ؟

زمان پیوستن
    18 Mar 2007
    شهر
    مشهد MaSHaD
    اتومبيل
    206SD - v8 LX 1.6 & سمند LX EF7/CNG
    گوشی موبایل
    Sony Xperia Z Ultra

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط amin.405 مشاهده گفتگو
    لومیا 920 چند هستش تو بازار ؟
    حول و حوش 1700 - 1800 باید باشه.

ما هم میخوایم آیفون 5 ( 16) بگیریم ها.. موندیم 20 خرداد چی میخواد رو کنه اپل... بخوره تو سره این ارزوون شه یکم!!

زمان پیوستن
    19 Mar 2004
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    206 Type3
    گوشی موبایل
    iPhone 6

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mil-i300 مشاهده گفتگو
    حول و حوش 1700 - 1800 باید باشه.

ما هم میخوایم آیفون 5 ( 16) بگیریم ها.. موندیم 20 خرداد چی میخواد رو کنه اپل... بخوره تو سره این ارزوون شه یکم!!
    کنفرانس‌های اپل قابل پیش‌بینی نیستن ولی تقریبن می‌شه مطمئن بود که20 خرداد هیچ گوشی جدیدی رونمایی نمی‌شه. رونمایی iOS 7 با کلی تغییرات ظاهری و باطنی (!) برای iPhone و iPad و iPod، و همین‌طور os x 10.8.4 برای مک البته قطعیه. احتمالش هم هست مک‌بوک رتیناهای جدید معرفی بشه که احتمالن از پدازنده‌های سری هانسول اینتل استفاده می‌کنه و بازهم باریک‌تر می‌شه و البته کم‌مصرف‌تر.
    آی‌فون جدید در خوشبینانه‌ترین حالت شهریور یا پاییز معرفی می‌شه، هرچند که تیم کوک قول داده اپل 2014 محصولات خارق‌العاده‌ای معرفی کنه.
    خلاصه اگه می‌خوای آی‌فون بخری منتظر نباش که 20 خرداد خبری باشه. همین الانشم هر روز داره قیمتش می‌ره بالاتر و از 2300 به نزدیکای 2600 رسیده.

17. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی PAYAM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

mil-i300 (3 June 2013), Sayeye Khorshid (3 June 2013)

زمان پیوستن
    27 Mar 2007
    شهر
    بوشهر
    اتومبيل
    Sedan Alx+T3
    گوشی موبایل
    i-phone5

پیش گزیده

منم معتقدم صبر کردن بی فایدست. معمولا آیفون جدید که میاد قیمتش با آیفون قبلی برابره و اگه قرار به ارزونتر شدنش بشه فقط برا اینه که فروشگاه ها از قبل نمونه ی قبلی رو داشته باشن که بخان ردش کنن ارزونتر بفروشنش که اونم تو بازار ایران با این قیمت ها کمتر فروشنده ای به تعداد داشته که اندازه بعدا ذخیره داشته باشه! (نمونش همینجایی که من ازش خریدم با قیمتی که تو پست قبلی گفتم، 2-3 روز بعدش برا یه بنده خدایی هاستم بگیرم نداشت دیگه و 2340 از جایی دیگه گرفتیم براش) اگه هم داشته باشه به قول خودشون سودش اینقدر کم هست که جا نداشته باشه ارزونتر بدنش. 20-30 تومن کمتر شدن هم تو این رنج قیمتی تقریبا قابل چشم پوشیه کمااینکه میتونی تو 5-6 تا مغازه گشتن هم میتونی به همین میزان ارزونی خریداری بکنی. (تازه اگه قراره صبر کنی باید تا یکی دو ماه بعد از انتخابات صبر کنی ببینی وضعیت دلار و تحریم ها به نفع ملت بهبود پیدا میکنه یا نه که اونم ریسکه!)

19. کاربر زیر از دوست گرامی Sayeye Khorshid به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

mil-i300 (3 June 2013)

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد