تبليغات در پي‌هالز

نمایش نتایج 1 به 2 از 2

نام گفتگو: مشاوره خرید مزدا 323

زمان پیوستن
    26 Sep 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Mazda 323
    گوشی موبایل
    n70 nokia

پیش گزیده مشاوره خرید مزدا 323

با سلام من فکر می کنم مدیران محترم و زحمتکش یه دستی به این مشاوره ها خرید خودرو بزنند
    هر برندی دسته بندی بشه و داخل هر دسته بندی مدل گذاشته بشه که کسی بخواد راحتر بتونه بحث و مورد نظرشو پیداکنه
    البته اینو بگم کلا مخلص تمام مدیران هستیم
    حال درخواست مشاوره برای خرید مزدا 323
    من دو تا کیس دیدم یکی 83 تیپ 8 122 کیلومتر راه رفته بدنه خیلی تمیز و فنی تا حدودی درست چون هنوز پیش کارشناس یا نمایندگی نبردم می ده 38.5 رنگ نقره ای
    کیس دوم رنگ نقره ای مدل 85 103000 کارکرده فنی خوب ( در حد عالی نه )ولی داخل کمی کثیف و و بدنه کمی خط و خش داره حدود 41.5
    اگر کیس دوستان می دونند راهنمایی بفرمایند من نهایتاتا 10 روز آینده می خوام بخرم
    البته اینو اضافه کنم بعضی قیمت نجومی دادند 48 یا 51 دیگه مزدا 323 حدود قیمت رنج 40 حالا یک الی دو میلیون بالا یا پایین
    شاد تندرست باشید
    ارزش هر فرد به آن چیز هایی است که خودش را با آنان سرگرم کرده است ((آراسمیوس ))
    شیخی به زنی ف..ه گفتا مستی*هر لحظه به دام دگری پابستی* گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم* اما تو بدانچه می نمایی هستی- خیام

زمان پیوستن
    10 Oct 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    LOGAN L90
    گوشی موبایل
    3310-N80-Z800-W800-S700-P1

پیش گزیده

سلام. بله اکثرن قیمتای نجومی میدن. نمیدونم این قیمت می ارزه ماشین شش یا هفت سال کارکرده ای که قاعدتا خرجش گردن آدم‌ میفته؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد