تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 14

نام گفتگو: اساتید نظر شما خرید چه ماشینی با این شرایط

زمان پیوستن
    21 Jun 2011

پیش گزیده اساتید نظر شما خرید چه ماشینی با این شرایط

درود ؛

اساتید نظر شما خرید چه ماشینی با شرایط زیر هست ؟

۱ - با توجه به اینکه بنده با ماشین حرکات نمایشی مثل دریف و.. که گاها خیلی خطرناک هم هستن انجام میدم ، ماشینی لازم دارم از لحاظ سیستم فرمان و تعادل و .. کیفیت عالی داشته باشه .بنابراین اصلا ماشین هایی که ایران دستکاری توش کرده باشه رو مد نظرم نیستن مثل انواع اقسام ۲۰۶ و ۲۰۷ و ...

۲ - قطعات ماشین توی شهرستان خوب گیر بیاد تو نمایندگی ،گرونی قطعات مهم نیست با وجود بیمه بدنه .

۳ - بالا هم اشاره کردم از لحاظ تعادل و ..هم حتما مناسب باشه

۴-قاعدتا قدرت مانور و شتاب و ..هم بالا باشه .

۵-در مورد قیمت هم تا ۵۰ تومن البته ماشینی که میخوام بردارم حتما باید از ناحیه شاسی و موتوری به هیچ وجه ضربه نخورده باشه اما ترجیحا میخوام درها یا مثلا گلگیر های عقب رنگ داشته باشه تا خدایی نکرده ضربه خورد پول افت ندم . نظرتون در مورد هیوندای کوپه چیه شرایط رو داره ؟شما چه پیشنهادی میکنین؟

2. کاربر زیر از دوست گرامی dehqan به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

PAYAM (8 May 2013)

زمان پیوستن
    14 Jun 2008
    شهر
    تهران

پیش گزیده

سلام
    به نظر من هیوندای کوپه از نظر کارهایی که می خواین با ماشین بدبخت انجام بدین مناسب نیست ... فقط ظاهر فریب دهنده ای داره ... یه کوپه دیفرانسیل جلو با یه موتور قدیمی ، پرحجم و کم بازده و گیربکس اتوماتیکی که اجازه انجام مانورهای این چنینی رو نمیده ... فقط شاید با توجه به مرکز جرم پایین پایداری مناسبی در پیچ جاده ها داشته باشه .
    فک می کنم با این بودجه فقط ماشینای قدیمی برای این هدف مناسبه که اونم مشکلات یافتن قطعه رو خواهد داشت. مثلا یه ب ام و 318 که اگه با این قیمتا پیدا بشه

4. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی parsa s به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

farshad_1988 (9 May 2013), PAYAM (8 May 2013)

زمان پیوستن
    21 Jun 2011

پیش گزیده

با توجه به اینکه ماشینی که میخوام بردارم ،ترجیجا دوست دارم رنگ داشته باشه اما در حد در یا گلگیر و موتور و جلوبندی کاملا سالم باشه خوب همین باعث افت قیمت مناسبی میشه مثلا مزدا۳ اتاق قدیم یا این مشخصات میشه برداشت ، نظرتون چیه ؟

زمان پیوستن
    27 Mar 2007
    شهر
    بوشهر
    اتومبيل
    Sedan Alx+T3
    گوشی موبایل
    i-phone5

پیش گزیده

این کوپه های دو در دنده دستی همدارند که اتفاقا از اتوماتشون گرونترم هست! البته راجع به شاسی و دیفرانسیلش چیزی نمیدونم.

بعد دوست عزیز همونطور که میگی ظاهرا ماشین خودت ضربه بخوره خیلی برات مهم نیست، اما فکر اون بنده خدایی هم بکن که قراره بزنی بهش! شاید ماشین اون پیش ماشین شما خیلی به چشم نیاد اما اونم دل داره و شاید خیلی ناراحت بشه که مثلا پراید بی ارزشش از چشم شما روش نقصی بیوفته. ( تازه اگه آسیب ها به زیان مالی ختم بشن!) امیدوارم هدفتون برا تو پیست باشه.
    Be the change you want to see in the world

7. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Sayeye Khorshid به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ABBAS48845 (8 May 2013), arash99ir (9 May 2013)

زمان پیوستن
    21 Jun 2011

پیش گزیده

بله درسته حتما همینطوره این حرکات انجام دادنش توی ترافیک و سطح شهر کار کاملا اشتباهی هست و حتما باید جای مناسب باشه ،
    بنده هم اگه گفتم دور رنگ باشه به این منظور نیست که حالا حتما قراره تصادفی بشه انشاا.. که هیچ موقع نمیشه اما اگه خدایی نکرده به هر دلیلی اتفاقی افتاد باعث تصادف نشه ...

یه هیوندای کوپه زرد رنگ هست اتومات میگه گیلگیرش فقط خورده به نظرتون چند میارزه ؟

زمان پیوستن
    29 May 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    mercedes w203- mini
    گوشی موبایل
    htc chacha-iPhone 4

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط dehqan مشاهده گفتگو
    درود ؛

اساتید نظر شما خرید چه ماشینی با شرایط زیر هست ؟

۱ - با توجه به اینکه بنده با ماشین حرکات نمایشی مثل دریف و.. که گاها خیلی خطرناک هم هستن انجام میدم ، ماشینی لازم دارم از لحاظ سیستم فرمان و تعادل و .. کیفیت عالی داشته باشه .بنابراین اصلا ماشین هایی که ایران دستکاری توش کرده باشه رو مد نظرم نیستن مثل انواع اقسام ۲۰۶ و ۲۰۷ و ...

۲ - قطعات ماشین توی شهرستان خوب گیر بیاد تو نمایندگی ،گرونی قطعات مهم نیست با وجود بیمه بدنه .

۳ - بالا هم اشاره کردم از لحاظ تعادل و ..هم حتما مناسب باشه

۴-قاعدتا قدرت مانور و شتاب و ..هم بالا باشه .

۵-در مورد قیمت هم تا ۵۰ تومن البته ماشینی که میخوام بردارم حتما باید از ناحیه شاسی و موتوری به هیچ وجه ضربه نخورده باشه اما ترجیحا میخوام درها یا مثلا گلگیر های عقب رنگ داشته باشه تا خدایی نکرده ضربه خورد پول افت ندم . نظرتون در مورد هیوندای کوپه چیه شرایط رو داره ؟شما چه پیشنهادی میکنین؟
    سلام
    اگر فشار زیاد به ماشین میارید به هیچ عنوان ماشینهایی مثل هیوندای کوپه و تویوتا و ...توصیه نمیشه چون به فرض الان کوپه سالم و تمیز حدود 70 تومن قیمت داره!! کوپه ای که 50 تومن باشه خیلی مشکل داره و مطمعن باشیدانقدر تصادفش شدید بوده که کار به شاسی و جلو بندی و ...رسیده. در حالت عادی هم کوپه حرفهای چندانی برای دریفت و پاورشیفت و ...نداره . علیرغم ظاهر خوب و کوپه ای که داره چندان اون حالت رو نداره. مگر اینکه کوپه سالم رو خریداری کنید.

در حالت عادی فکر میکنم بهتر هست برید سر وقت bmw e36 دهه 90 الی 98!! سالمش خیلی کم هست ولی پیدا میشه لوازمش تو تهران هست ولی تو شهرستان بعید میدونم به راحتی پیدا بشه.منتها bmw و bmw بازی و سواری برای خودش دنیایی داره.:

10. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mohammadrezaef به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

dehqan (9 May 2013), PAYAM (9 May 2013), Real Madrid (10 May 2013), shahram2006_m (9 May 2013)

زمان پیوستن
    21 Jun 2011

پیش گزیده

ممنون
    البته آقا محمد رضا ماشینی که تمیزش در حد ۷۰-۸۰ هست قاعدتا دور رنگش تا ۴۷-۸ تومن هم پیدا میشه ،بدون اینکه شاسی و جلوبندی ضربه خورده باشه ،میگم یه مورد خود مصرف کننده داره اتومات زرد فقط گلگیر خورده و ۲۰۰۸ هم هست قیمت خوب میشه ازش برداشت حالا میمونه اینکه دلیلتون چیه که میگید
    در حالت عادی هم کوپه حرفهای چندانی برای دریفت و پاورشیفت و ...نداره

12. کاربر زیر از دوست گرامی dehqan به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

mohammadrezaef (9 May 2013)

زمان پیوستن
    29 May 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    mercedes w203- mini
    گوشی موبایل
    htc chacha-iPhone 4

پیش گزیده

عرضم به خدمتتون که به چند دلیل این قضیه رو عرض کردم:
    1=به نسبت حجم انجینی که داره توان خروجی کمی داره : 2.7 لیتر ولی 167hp
    2=شتاب جانبی این ماشین هم حدود 0.82
    حالا مقایسه میکنم با مزدا3:
    1= حجم انجین 2لیتر ولی 150hp و
    2= شتاب جانبی 0.84

هر چند تکنولوژی bmw کلا" چیز دیگری هست ولی:
    حالا مشخصات انجین همون bmw e36 1991 2.0 رو براتون میگذارم:
    1,991 cc (1.991 L; 121.5 cu in)
    150 PS (110 kW; 148 hp)
    به نسبت سال 1991 و حجم 2.0 لیتر و تکنولوؤی ساخت در اون سالها حدود 148hp توان داشته!! با کمی تقویت و دستکاری روی همین انجین (m50b20) خیلی راحت حدود 190hp بدست میاد .

14. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mohammadrezaef به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

dehqan (10 May 2013), MaZi Zo0M Z0oM (9 May 2013), PAYAM (11 May 2013), shahram2006_m (9 May 2013)

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDASPEED CONCEPT LINE ELEVEN
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

Lightbulb

با سلام.
    فقط بخاطر اینکه محمدرضا سخن از مزدا3 به میون آورد،این کیسی بود که 2 هفته پیش در فروم دیگه ای اعلام فروش کرده،من هم عینا پست ایشون رو نقل قول میکنم،فقط 2 عدد از شمارشو پاک میکنم ...!

نقل قول نوشته شده توسط دانیال1
    سلام به همگی طرفداران مزدا 3
    راستیتش من نمیدونستم این مطلب رو کجا باید ارسال میکردم اگر جاش این جا نبود به بزرگی خودتون ببخشید
    در مورد فروش یک مزدا 3 استثنایی مخصوص مسابقات داکار است

قابل توجه ماشین بازها و ریس سوارها !!
    این ماشین :
    مزدا 3 مدل 86 بدون رنگ با کارکرد 20000 و 6 سال خوابیده با دنده دستی فنرهای مخصوص مسابقات داکار اهنکشی کامل داخل اتاق و زیر موتور به صورت حرفه ای لاستیکهای مخصوص داکار صندلیهای ریس تجهیزات ثبت زمان و سرعت برای مسابقات با قیمت توافقی به فروش میرسد
    لطفا جهت دریافت اطلاعات بیشتر و بازدید ماشین با شماره تلفن زیر تماس بگیرید
    44--0912130= محمدی

اونوقت بموجب نصب رول بار و آهن کشی های مربوطه،تو هر مسابقه ریس داخلی و حتی رالی داخلی و (انشاءالله قسمت کنه) رالی برون مرزی هم میتونید شرکت کنید...!

لینک منبع

16. کاربر زیر از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

mohammadrezaef (9 May 2013)

زمان پیوستن
    21 Jun 2011

پیش گزیده

ممنون
    اما بدون رنگ با کارکرد 20000 قاعدتا قیمتش ۶۰-۷۰ هست
    در مورد bmw قطعاتش تو شهرستان خوب گیر نمیاد پس گزینه مناسبی نیست ..
    یه کوپه زرد اتومات ۲۰۰۸ گلگیر رنگ با سیستم و رینگ میگه ۳۸ به نظرتون بردارم ؟

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDASPEED CONCEPT LINE ELEVEN
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

با سلام.
    نه دوست عزیز.متأسفانه قاعدتون اشتباه هست.چون الان مدل 88 و 89 رو با 50 تا کارکرد و البته تیپ 3 دارند به قیمت 65-70 میلیون تومن بفروش میرسونند.
    در صورتیکه این خودرو مشابه تیپ 1 هست و البته مدل 86 ولی مثلا سپر جلو اون بمانند نمونه تیپ 3 هست.
    نکته مهمتر از همه نکات اینکه این خودرو دارای گیربکس دنده ای میباشد،در صورتیکه همه خودروهای تحویلی گروه بهمن حتی تیپ 1،گیربکس اتوماتیک دارند.
    و در واقع این خودرو یجورایی تکه تو ایران،چون گیربکس دنده دستی روش نصبه!

و بالطبع چون صندلی خودش روش نصب نیست و رینگ های آلومینیومی خودش روش نیست و گیربکسش هم دنده دستی هست،پس عقل میگه قیمتش از نمونه تیپ 1 مدل 86 مشابه باید کمتر باشه.حالا ما بگیم کمتر نباشه نهایت برابر باشه و اینکه نمونه تیپ 1 مدل 87 رو هفته گذشته،45 تومن قیمت داشتم...!
    البته باز خودتون میدونید و مختارید.چون نه من فروشنده این ماشین هستم و نه ذی نفع،فقط با توجه به خواسته هاتون بنظرم این خودرو هم مناسب اومد که به شما معرفی کردم.
    یا حق ...

19. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

dehqan (11 May 2013), mohammadrezaef (11 May 2013)

زمان پیوستن
    21 Jun 2011

پیش گزیده

ممنون از توجهتون ، مطمئنا بنده استفاده میکنم اما خوب میدونید من بهتره ماشین بی رنگ بر ندارم تا در صورت برخورد افت قیمت نداشته باشه ،البته برای جالبه ماشین ریس بی رنگ هست یعنی تا حالا ضربه نخوردده یا اگر هم خورده گلگیر یا در فابریک براش پیدا کردن ؟

یه هیوندای کوپه اتومات زرد رنگ ۲۰۰۸ که میگه گلگیر رنگ داره و ۶۰ تا کارکرده رو شاید بتونم ۴۰ تومن ازش بردارم ، نظرتون چیه ؟قیمتش مناسبه ؟

زمان پیوستن
    09 Feb 2010
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy CORE

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط dehqan مشاهده گفتگو
    ممنون از توجهتون ، مطمئنا بنده استفاده میکنم اما خوب میدونید من بهتره ماشین بی رنگ بر ندارم تا در صورت برخورد افت قیمت نداشته باشه ،البته برای جالبه ماشین ریس بی رنگ هست یعنی تا حالا ضربه نخوردده یا اگر هم خورده گلگیر یا در فابریک براش پیدا کردن ؟

یه هیوندای کوپه اتومات زرد رنگ ۲۰۰۸ که میگه گلگیر رنگ داره و ۶۰ تا کارکرده رو شاید بتونم ۴۰ تومن ازش بردارم ، نظرتون چیه ؟قیمتش مناسبه ؟
    كوپه براي اين كارايي كه شما ميگي البته اگه خيلي بهش فشار نياري يه چندتادريفت كوچولو خوراكشه

كوپه ها ديف عقب ديگه؟ جنسيس كوپه كه عقبه و با كوچكترين اشاره گاز عقبش ميره تو لغزش كه خوراكه دريفت كاراس

خوب موتور و گيرباكس رو چك كن مشكل فني نداشته باشه قيمت بد نيست تحقيقاتت رو بيشتر كن
    خداوندا، اين کشور {ايران} را از سه چيز دور بدار* دروغ، دشمن، خشکسالي*
    کلوپ آزرا TG "نسل قديم" https://t.me/joinchat/AAAAAEJD5FGypbQAwMbBmA

آيا مي‌دانيد کاربرد دکمه سپاس چيست؟

22. کاربر زیر از دوست گرامی a_rudi به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

dehqan (11 May 2013)

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند