تبليغات در پي‌هالز

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمایش نتایج 14 به 26 از 27

نام گفتگو: راهنمايي در خريد ماشين با شرايط مورد نظر تا 75 ميليون

زمان پیوستن
    07 Jan 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDA 3
    گوشی موبایل
    Apple Iphone 4S

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط arash_2ti مشاهده گفتگو
    دوست عزیز به نظر من یا بودجه رو بالا ببرید یا از قید یه سری چیزایی که می خواهید و ضروری نیست مثل سانروف و گرمکن و ... بگذرید و یه ماشین نوتر و سالم تر بگیرید.
    راستش به این دوستم نتیجه های این بحثو خبر دادم . فعلا که برای خرید دست نگه داشته که ببینه وضعیت بازار چی میشه .

زمان پیوستن
    07 Jan 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDA 3
    گوشی موبایل
    Apple Iphone 4S

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط MaZi Zo0M Z0oM مشاهده گفتگو
    با سلام.

اول قسمت دوم رو بگم:
    اون یک بار هم تازه تا 7200 پر نکردی دنده رو،تو آپارات برای فهماندن این موضوع 3 هفته انرژی گذاشتم...!
    I30 تیپترونیک نداره و اتوماتیک معمولی هست

حالا پیشنهاد برای قسمت اول:

به راحتی میتونی مزدا3 جدید تیپ 1 پیدا کنی،مدل 89-90-سدان و هاچبک

با کمی گشتن مزدا3 جدید تیپ 2 هم میتونی پیدا کنی.فقط سدان
    البته اون از تابستان 90 شروع شد به تحویل.نسبت به تیپ 1 سانروف جزو مواردی که بهش اشاره کرده بودی هست.
    حتی پدل شیفتر تیپ 3 رو هم داره،سپر عقبشم عین سپر تیپ 3 هست.فقط چراغ جلوش مثل تیپ 1 هست و AFS و Bi-Xenone نداره.

میتونی روی نمونه کارکرده سراتو 1600 هم حساب باز کنی

همینطور هیوندای کوپه 2008 Tiburon

توی SUV هم شاید بتونی PAJERO گروه بهمنی پیدا کنی!البته به سختی...!

MG500 مدل 2010 هم میشه گیر آورد(دیگه بعد از 3 سال و بررسی نظرات مالکان،خودرویی است که قابل اطمینان نشون میده و مشکل حاد یا افت کیفیتی بعد از گذشت از چند 10 هزار کیلومتر مشاهده نشده)
    اول دوم : چرا 3 هفته !!! میگفتی شخصا 3 سوته حلش میکردم !!!
    در مورد پیشنهادات به نظرم مزدا نیوی تیپ 2 و سپس I30 و سپس تیپ 1 به نظرم معقول باشه
    با این تفاصیر یه کم قلقلکم دادی که مال خودمم عوض کنماااااااااااا !!!
    ولی بعید میدونم بشه با این قیمت این ماشین هایی رو که گفتی خرید . الان باما رو چک کردم دیدم قیمتا خیلی بالاترن .

3. کاربر زیر از دوست گرامی romeo_1593 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MaZi Zo0M Z0oM (5 May 2013)

زمان پیوستن
    09 Feb 2010
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy CORE

پیش گزیده

یکی از دوستان فرمودن از خیر یه چیزایی مثل سانروف و اینا بگذر

ضمن احترام به نظر ایشون عرض کنم که خیر وفتی داری پول میدی از خیر هیچی نگذر، تمام لذت ماشین به امکاناتشه. ضمنا برای فروش بعدی مردم ماشین فول فول رو بهتر میخرن تا نیمه فول و 2 ایربگ و اینا

هرچی خریدید فول ترین تیپ

اصلا و ابدا دنبال مثلا مزدا تیپ 1 نباشید چون میشه مدل بالاتر و به قیمت فول مدل پایین خرید. چرا ازرون تره.

مثلا ماشینی مثل سوناتای 2013 صفر 2 ایربگ از 12 ایربگ صفر 20 و خورده‌ای میلیون ارزونتره کم پولی نیست ولی کسی نمیخره طرف میره یه 12 ایربگ 2012 یا 2011 میخره کارکرده ولی اینو نمیخره
    خداوندا، اين کشور {ايران} را از سه چيز دور بدار* دروغ، دشمن، خشکسالي*
    کلوپ آزرا TG "نسل قديم" https://t.me/joinchat/AAAAAEJD5FGypbQAwMbBmA

آيا مي‌دانيد کاربرد دکمه سپاس چيست؟

زمان پیوستن
    18 Mar 2007
    شهر
    مشهد MaSHaD
    اتومبيل
    206SD - v8 LX 1.6 & سمند LX EF7/CNG
    گوشی موبایل
    Sony Xperia Z Ultra

پیش گزیده

دوستان ببخشید ما هم میام میون بحث
    با بودجه 85 تومن تا چه خد دستمون باز تر میشه... ؟!

زمان پیوستن
    01 Feb 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    206 تیپ 5
    گوشی موبایل
    sony ericsson p990i

پیش گزیده

با درود .دوست عزي زاز اونجايي که من خودم اخيرا دنبال خريد ماشين تو اين رنج قيمتي بودم نظرات شخصي خودم رو بهتون ميگم .تا رنج 85 ميليون يکي از بهترين گزينه ها کيا اپتيما 2010 هستش .البته يه مقدار تو بازار شايد گرون تر از اين قيمتها بهت بگن اما اگه بگردي مي توني يه فروشنده واقعي پيدا کني ميشه خريد .گزينه دوم سراتو هست که مدل 2011 رو ميشه خريد .البته اگه تا 92-3 تومن برسونيد پولتون رو مي شه يه 1600 صفر خريد .مزدا 3 مدل 89 هم با 85 تومن ميشه خريد .تو شاسي بلند ها هم شايد بتوني يه هيونداي توسان مدل 2009 پيدا کني .البته من انتخابم هيچکدوم از اينا نبود ;)

7. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Real Madrid به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash99ir (6 May 2013), mil-i300 (5 May 2013), PAYAM (5 May 2013)

زمان پیوستن
    07 Jan 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDA 3
    گوشی موبایل
    Apple Iphone 4S

پیش گزیده

یه سوال اینقدر این بحث برام جذاب شده که رفتم دل و روده ی سایت باما رو در آوردم .
    قیمت های به نظر با چیزهایی که دوستان می فرمایند یه 10 تا 15 میلیونی اختلاف داره .
    آیا تو بامام ملت گرون قیمت میدن یا قیمت بازار هم همینه .
    من خودم مزدا اتاق قدیم تیپ 1 مدل 89 دارم که نعرف دوستان و بزرگان هست اینجا .
    اگه چیزی که مازیار میگه درست باشه (که شخصا خودشو قبول دارم ) آیا با فروش ماشین خودم هم میتونم چیزی در حد مواردی که معرفی می کنین بر دارم . به عبارت دیگه ماشین من در چه حد قیمتی فروش میره ؟
    جدا دارین قلقلکم میدینااااااا

زمان پیوستن
    09 Feb 2010
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy CORE

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط romeo_1593 مشاهده گفتگو
    یه سوال اینقدر این بحث برام جذاب شده که رفتم دل و روده ی سایت باما رو در آوردم .
    قیمت های به نظر با چیزهایی که دوستان می فرمایند یه 10 تا 15 میلیونی اختلاف داره .
    آیا تو بامام ملت گرون قیمت میدن یا قیمت بازار هم همینه .
    من خودم مزدا اتاق قدیم تیپ 1 مدل 89 دارم که نعرف دوستان و بزرگان هست اینجا .
    اگه چیزی که مازیار میگه درست باشه (که شخصا خودشو قبول دارم ) آیا با فروش ماشین خودم هم میتونم چیزی در حد مواردی که معرفی می کنین بر دارم . به عبارت دیگه ماشین من در چه حد قیمتی فروش میره ؟
    جدا دارین قلقلکم میدینااااااا
    عزیز برادر
    باما جای فروشنده هایی که انگار میخوان بازار خودرور همیشه رو به بالا پرواز کنه. ولی خیلی وقتا دیدم که از بازار واقعی هم جا مونده
    فروشنده واقعی تو باما کم پیدا میشه ولی واقعا هست یک ماه پیش خودم یکی اش بودم (دسته گلم رو دادم رفت )
    مثلا: طرف سوناتای 2010 رو قیمت زده 99 تومن یکی دیگه 2009 رو زده 100 هر دو سفید بیرنگ و درجه یک تازه 2010 هنوز گارانتی داشت. ببین شما

باما اصلا معیار نیستش ولی وسیله خوبیه که اگه جوینده باشی فروشنده واقعی رو هرجا باشه میابی

10. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی a_rudi به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

MaZi Zo0M Z0oM (5 May 2013), mil-i300 (5 May 2013), PAYAM (6 May 2013), Real Madrid (5 May 2013), romeo_1593 (5 May 2013)

زمان پیوستن
    09 Feb 2010
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy CORE

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mil-i300 مشاهده گفتگو
    دوستان ببخشید ما هم میام میون بحث
    با بودجه 85 تومن تا چه خد دستمون باز تر میشه... ؟!
    علایق و سلایق رو معلوم کن دوست من

با این پول میشه ردیف ترین ماشین رو خرید یعنی سوناتا مدل 2009 به راحتی گیرت میاد فول و به نظر من جنازه‌اش به ماشینی مثل سراتو 1600 صفر می ارزه یا حتی مزدا 3 جدید مدل 89. تنها رقیبش اپتیماس مدل 2010 که البته کمی گرونتره ولی با وجود موتور 2700 فقط مصرق سوختش از سوناتا بیشتره، سوناتا ماشین عمومی تریه و همه چی اش راحت تر پیدا میشه. خداییش ماشین خوش ریختی هم هست.
    البته اپتیما امکانات الکترونیکی بیشتری داره نسبت به سوناتا

12. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی a_rudi به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

mil-i300 (5 May 2013), PAYAM (6 May 2013), Real Madrid (5 May 2013)

زمان پیوستن
    18 Mar 2007
    شهر
    مشهد MaSHaD
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    Sony Xperia Z Ultra

پیش گزیده

والا ما معيارمون کم خرج بودن و راحتي ماشين هست... صداي داخل کابين کم باشه... به طبع اتوماتيک باشه و کروز و سانروف هم داشته باشه. تقريبا همونايي که دوستمون Romeo در پست اول تاپيک فرمودن
    تو نظرمون کرولا کارکرده بود... هنوز نتونستيم به اني قيمت مد نظر و کيلومتر پايين پيدا کنيم!
    سوناتا هم بدمون نمياد.. اگه در حد کرولا کم اصطحلاک و کم صدا باشه... سواريش رو هم ديدم و ميدونم که از اوون تيزتره
    ممنون

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDASPEED CONCEPT LINE ELEVEN
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

با سلام.
    نقل قول نوشته شده توسط romeo_1593 مشاهده گفتگو
    در مورد پیشنهادات به نظرم مزدا نیوی تیپ 2 و سپس I30 و سپس تیپ 1 به نظرم معقول باشه .
    ولی بعید میدونم بشه با این قیمت این ماشین هایی رو که گفتی خرید . الان باما رو چک کردم دیدم قیمتا خیلی بالاترن .
    حقیقتش اینه که اگر فرنام رو خاطرت باشه(مزدا3 جدید تیپ3 سدان-قرمز متالیک دو پوششه-مدل شهزیور 89 بهمراه امکانات و آپشنهایی که از دیماه 89 به بعد حذف شد-بهمراه رینگ و لاستیک"17 - مانیتور چینی فابریک نصب شده در خود آپشن مرکزیو به همراه 2عدد LCD پشت سری با کیلومتر واقعی 4800 کیلومتر و دارای گارانتی و مهمتر از همه بدون تصادف و حتی خط و خش ...)اوایل بهمن ماشینشون رو 72 تومن فروختند.
    ضمن اینکه گروه بهمن تو دیماه 91 فروش داشت که زمان تحویل اسفند 91 و اردیبهشت 92 بود و از قضا به قیمت قطعی 95 میلیون تومن که 70 تومن پیش بود و موقع عقد قرار داد و مابقی در زمان ارسال دعوتنامه بود(البته سود مشارکت هم نداشت).چون فروش قطعی بود 1 قرون بالاتر هم نمیتونست گروه بهمن از مالک اخذ کنه.پس منصفانه بخوایم در نظر بگیریم،قیمت مزدا3 تیپ 3 صفر کیلومتر FL نهایتا میتونه 100 تومن قیمت داشته باشه(قیمتهای 120 و 115 و 110 که تو باما دیده میشه توهم فروشنده و دزدی محض هست)
    مسخره نیست شما 70 تومن پولتو 2 ماه بخوابونی به حساب یک شرکت ،بعد با پرداخت 25 تومن در زمان تحویل خودرو،خودروی که 95 تومن برای خریدار قیمتش تموم شده،اونوقت فرداش بخوای ماشین رو با 25 میلیون تومن سود که یک شبه نصیبت شده،بفروشی 120 میلیون تومن؟اونوقت این پول حلال هست؟گرونفروشی محسوب نمیشه؟شاید دلالان بگن حلاله،چون مشتری اومده و باهاش معامله کرده و فروخته!ولی من به هیچ وجه تو مخیلات و ذهنم نمیگنجه چنین چیزی...!

این یعنی شما با 75 میلیون تومن پول قبل از عید حتی میتونستید بهترین نمونه مزدا3 جدید تیپ 3 سدان -کارکرده ولی واقعا مشابه صفر و استثنایی رو با کلی اپشن اضافی و دارای گارانتی بخری!
    حالا که صفر تیپ 3 FL رو خود گروه بهمن 95 میلیون تومن فروخته و داره تحویل میده،اونوقت نمونه کارکرده تیپ 1 از 89 تا 91 و تیپ 2 مدل 90 تا 91 چند قیمت میخوره؟

البته باز هم مسخره است که بگیم 20 میلیون تومن اختلاف قیمت بین نمونه تیپ 1 و تیپ 3 هست در حال حاضر و بر اساس نظر سنجی که گروه بهمن تو دیماه تو خود سایتش گذاشته بود(و البته عینا اونرو در تاپیکی در تالار گروه بهمن قرار دادم)
    یادش بخیر،در ابتدای سال 89 مابه التفاوت قیمتی تیپ1 و تیپ3 تنها 3 میلیون تومن بود.بطوریکه قیمت تمام شده تیپ1 رو 36.5 و تیپ 3 رو 39.5 و نمونه تیپ 3 هاچبک رو 40 تومن بفروش میرساند.... قضیه مثل خاطرات 20-30 سال پیشی که پدران و مادرانمان تعریف میکنند نیست بخدا،ماجرای دقیقا 3 سال پیش هست....!

بگذریم....

اخیرا هم گروه بهمن مزدا3 با موتور 1.6 و گیربکس 5 دنده دستی رو به قیمت 75 میلیون تومن بفروش میرسوند.

هرچی خریدید فول ترین تیپ

اصلا و ابدا دنبال مثلا مزدا تیپ 1 نباشید چون میشه مدل بالاتر و به قیمت فول مدل پایین خرید. چرا ازرون تره.
    اتفاقا به شخصه اگر اگر اگر که یه روزی بخوام مزدا3 جدید صفر بخرم،حتما میرم تیپ2 رو میگیرم.چون بجز 2 بلندگو+DSC +AFS & Bi-Xenone Head Light+Keyless Go چیزی از تیپ 3 کمتر نداره.و مهمترین عاملش هم چراغ جلو هست که من چون در تجربه قبلیم به لطف چشم برخی از اطرافیان و البته کم قتی خودم،تصادف از جلو زیاد داشتم،حداقل مابه التفاوت چراغ کامل تیپ 3 با تیپ1 به اندازه 1 چراغ کامل تیپ 1 هست که سکته نکنم...!

ولی با قسمتی از صحبتتون با تصحیح البته معتقدم :بیشترین لذت رانندگی میتونه با امکانات کاملتر داخل اتاق ماشین شکل بگیره.

رومئو جان شما لطف دارید.اینکه ماشین شما چه قیمتی داره و بفروش میرسه رو یه حدود قیمت بهم میگم.
    پریروز یعنی جمعه صبح با یکی از دویتان رفتیم دنبال دیدن چند تا مزدا3 برای خرید.از قضا یکی از اونها تیپ 1 بود،مدل 87 با 57000 تا کارکرد و بدون رنگ شدگی.به قیمت 62 میلیون تومن-رنگ سورمه ای.که عمرا کسی با اون وضعیت،همون قسمت بخره اون ماشین رو.
    البته بدون رنگ بود ولی همه جوره خط و خش و قر شدگی و شکستگی توش کاملا معلوم بود و اصلا ماشین تمیزی و سلامتی از لحاظ ظاهری نبود
    ولی مطمئنا ماشین شما که 89 هست و باز هم مطمئنم که از اون چیزی که دیدیم و واقعا هم طرف ماشینش رنگ نداشت ولی همه جوره راننده از خجالت ماشین درومده بود،سالمتر و تمیز تر هست و فکر کنم رنج قیمتیش تو محدوده 55-65 قرار بگیره.(البته گفتم که فکر کنم،چون نه تو کار خرید و فروش ماشین هستم و نه از قیمت روز بازار خبر دقیقی دارم!)

طرف سوناتای 2010 رو قیمت زده 99 تومن یکی دیگه 2009 رو زده 100 هر دو سفید بیرنگ و درجه یک تازه 2010 هنوز گارانتی داشت.
    با این پول(85 میلیون تومان) میشه ردیف ترین ماشین رو خرید یعنی سوناتا مدل 2009 به راحتی گیرت میاد فول و به نظر من جنازه‌اش به ماشینی مثل سراتو 1600 صفر می ارزه یا حتی مزدا 3 جدید مدل 89
    آخر سوناتا 2009 فول قیمتش چقدر میشه؟100 تومن یا 85 تومن؟
    ولی در مورد سراتو 1600 اشتباه نکنید.من خودم فکر نمیکردم که راه رفتنش خیلی خوب باشه.ولی با درگی که با 206 7.4.4 و سراتو کوپ 1.6 (گیربکس 6 دنده تیپترونیک) انجام دادیم و در فضایی بطول 200 متر، در کمال ناباوری 7.4.4 مغلوب سراتو شد و نشون داد که قدرت 124 اسب بخاری این ماشین،بی دلیل نیست.درسته که حجم موتور 1.6 لیتری اون همرو به اشتباه میندازه.
    همونطور که کسی باور نداره که MG550 بتونه با وجود حجم موتور 1.8 اش تا سرعت 200 تا ابرسه به ماکسیما اتوماتیک.
    یا اینکه حتی آلفارومئو جولیتا با موتور 1.4 و قدرت 170 اسب بخار،بتونه در حد و اندازه های سوناتا 6 سیلندر و حتی با اغراق نزدیک به ماکسیما دنده ای راه بره.
    همه چیز حجم موتور نیست و البته همه چیز هم شتاب نیست.
    منم اون خودروها رو به نسبت گفته های رومئو جان که برای استفاده یک خانواده جوان 3 نفری(2 نفر بالغ و یک بچه)گفتم.و اینکه ایشون به نقل از دوستشون فرموده بودند که کلا خودروی سوناتا مد نظرشون نیست،نه اینکه بخوام بگم که با سوناتا مشکل دارم،نه اینطور نیست و فقط سعی کردم با توجه به مشخصات و داده های مسئله،چیزی رو که به ذهنم میرسه و حداقل تجربه سواری در موردش رو داشتم معرفی کنم.
    وگرنه خودروی کارکرده و دست دوم که با توجه به سال ساخت و مدل و وضعیتش،تو این رنج قیمتی کم نیست ...!

یا حق ...

15. 9 نفر از کاربران ، از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash99ir (6 May 2013), arash_2ti (7 May 2013), arman 321 (6 May 2013), babaxan7 (6 May 2013), mil-i300 (6 May 2013), mohammadrezaef (6 May 2013), n@vid (6 May 2013), PAYAM (6 May 2013), romeo_1593 (6 May 2013)

زمان پیوستن
    09 Feb 2010
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy CORE

پیش گزیده

مازيار جان سوناتاي 2009 بالاي 85 الان مشتري نداره حالا اگه كسي بگه 100 هيچ بني بشري نميخره

ضمنا مزدا 3 داشتم و هر جور حساب كني از سوناتاي 2400 4 سيلندري كه داشتم تيز تر بود. ولي حداكثر سرعت خير و همينطور پايداري تو جاده عمرا به پاي سوناتا برسه، از اينا كه بگذريم ميرسيم به بحث پايين بودن كفش و ارتفاع كم مزدا كه واقعا رو اعصابم بود.

سراتو 1600 خوبه اما 2000 يه چيز ديگه است.

سوناتا كلا ماشين خانوادگي تريه تا ايناي ديگه

رخ هم كه ديگه نگو

امكانات هم فقط كي لس نيست و شيفتر پشت فرمون نداره گيرباكسش كه به اندازه مزدا باهوشه و از نظر اصطحلاك هم بالاتر از بقيه نيست

سوناتا مدل 2009 اتاق جديد اولين پيشنهاد 85 ميليوني منه
    بعد اپتيما 2009 يا 2010 اگه با اين قيمت پيدا بشه
    بعد سراتو 2011 موتور 2000
    بعد مزدا 3 جديد مدل 89

از ديدگاه مدل ميبينيد كه سراتو از همه ارزونتر نسبتا پس نشون ميده تو بازار بخت و اقبالش نسبت به بقيه كمتره اين مورد هم ببينيد كه اگر تقي به توقي بخوره و دوباره قيمتا بره بالا هيچي تو افزايش قيمت به گرد پاي آزار و سوناتا نميرسه ديدم كه ميگم

مزدا 3 مدل 88 رو پارسال وقتي خريدم اختلاف قيمتش با آزراي 2011 كه ميدونيد چه شاخيه 30 ميليون بود. آخر سال اين اختلاف رسيد به بيشتر از 70 تومن
    اختلاف همون مزدا با سوناتاي 2010 بود 15 تومن كه آْخر سال شد 30 تومن

فقط جهت اطلاع بود نه ايراد بحث جديد

17. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی a_rudi به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

mil-i300 (6 May 2013), PAYAM (6 May 2013)

زمان پیوستن
    18 Mar 2007
    شهر
    مشهد MaSHaD
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    Sony Xperia Z Ultra

پیش گزیده

خب دوستان با این حساب... یک سوناتای 2009 فول با 50-55 هزار کارکرد گیر بیاد.. چه خرج های اولیه ای داره و تا چه زمانی دیگه خرج اساسی نحواهد داشت...
    بعد اینکه من هنوز نفهمیدم نسبت به کرولا آیا صدای کابین و نرمی بهتره یا خیر.. ممنون

زمان پیوستن
    09 Feb 2010
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy CORE

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mil-i300 مشاهده گفتگو
    خب دوستان با این حساب... یک سوناتای 2009 فول با 50-55 هزار کارکرد گیر بیاد.. چه خرج های اولیه ای داره و تا چه زمانی دیگه خرج اساسی نحواهد داشت...
    بعد اینکه من هنوز نفهمیدم نسبت به کرولا آیا صدای کابین و نرمی بهتره یا خیر.. ممنون
    کرولا رو تست نکردم اما کلاس این دوتا با هم متفاوته. اگه میگفتی کمری میگفتم اونو بگیر چون کلا تویوتا یه ماشین ژاپنیه و می ارزه تا کره‌ای ها.

خرج اولیه هیچی نداره روغنشو عوض کن خیالت راحت باشه. تسمه تایم هم که نداره زنجیری هستن اینا.

صدای داخل کابین هیچه اصلا هنگام عبور از دست اندازا هم اصلا متوجه نمیشی. تعلیق عالی.

20. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی a_rudi به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash99ir (6 May 2013), mil-i300 (6 May 2013), PAYAM (6 May 2013)

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد