تبليغات در پي‌هالز

نمایش نتایج 1 به 11 از 11

نام گفتگو: ......::::::::سوپر مارکت ::::::::::........نیازمند راهنمایی شما هستیم!!!

زمان پیوستن
    16 Jul 2011

پیش گزیده ......::::::::سوپر مارکت ::::::::::........نیازمند راهنمایی شما هستیم!!!

سلام به همه
    دوستان ما یک جایی در خ خاوران جنب یک کارواش و یک تعویض روغنی داریم که حدودا 180 متر فضا هست که یک مغازه 20 متری بعلاوه یه 160 متری فضای داخلی که چهار دیواری هست داره.حالا من قصد دارم اونجارو یه سوپرمارکتی که از شیر مرغ تا جون ادم ایزاد هست بریزم توش که شامل همه چی بشه از مواد غذایی تا ابزار و قطعات اولیه ماشین و همه چی خلاصه بعدها هم در کنارش یه قضاخوری در بیارم حالا میخواستم دوستان هم نظر بدن ببینیم چه کاری و چجوری انجام بدیمش بهتره
    خلاصه راهنماییتون رو از ما دریغ نکنید

زمان پیوستن
    10 Aug 2011
    شهر
    Rasht
    اتومبيل
    LOGAN
    گوشی موبایل
    SonyEricson Xperia Neu V

پیش گزیده

درود بر شما
    دوست عزیز سوپر مارکت خوبه ولی تو سوپر مارکت لوازم یدکی دیگه چیه . دیدم که تو هایپر مارکت های خارج یه قسمتی رو اختصاص میدن به ابزار مثل پیچ گوشتی انبر دست و دریل فرز و خلاصه اینجور چیزا ولی لوازم یدکی نه ؟ تو قسمتی از سوپر هم میشه فست فود ارائه کرد که اون هم خوبه البته بعد از جا افتادن خود سوپر . یعنی باید یک سری مشتری ثابت جمع کنید بعد که مغازه شلوغ شد یه ذرتی ، اسنیکی ، سیب زمینی یا پیراشکی گوشتی و از این جور چیزها بزاری کنارش یه چیزی که پس فردا صنف بهتون گیر نده که دارین اغذیه فروشی میکنید یا بهداشت بهتون گیر نده که حالا که غذا دارید میدید باید تا زیر سقف کاشی کاری کنید و سرویس بهداشتی و روشویی داشته باشید و فکر میکنم کل پرسنل هم باید برن کارت سلامت بگیرن . البته اگر حتی یکی از وسایل تون بسته بندی نباشه مثلا کالباس فله بفروشید باید برین کارت سلامت بگیرین
    به هر حال امیدوارم موفق باشید
    در تصاوير سنگ هاي تخت جمشيد، هيچ کس عصباني يا اخمو يا در حال فرياد زدن نيست در اکثر جاهاي تخت جمشيد نقش گل به وفور يافت ميشود از جمله در دست چب داريوش شاه وعشق چيزيست كه در پارسه منحصر به فرد است...

3. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی arash99ir به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ABBAS48845 (29 May 2013), achachi (15 April 2013), MSv-Classic (14 April 2013), PAYAM (31 May 2013), Sayeye Khorshid (14 April 2013)

زمان پیوستن
    27 Mar 2007
    شهر
    بوشهر
    اتومبيل
    Sedan Alx+T3
    گوشی موبایل
    i-phone5

پیش گزیده

آرش خان درست ميگن.با اين مقدار فضا همچين پروژه اي رو حتي در چند طبقه هم نميشه اجرايي کرد. شما به نظر من ميتوني 2 تا چيز جدا در دو طبقه داشته باشي که مقلا طبقه پايين يه سوپري باشه طبقه بالاتم يه کافي شاپي يا فست فودي چيزي. البته اگه منطقه خوبي برا اين کار داري و فضات بالا شهره. که اگه جاي خلوتي هم هستي ميتوني طبقه دوم رو بعدها عملياتي کني و سالهاي اول به عنوان انبار ازش استفاده کني.

صحبت از اين جور جاها ميشه هايپر استار مجتمع خليج فارس شيراز ميتونه مثال و الگوي مناسبي باشه که واقعا اصولي و حرفه اي طراحي شده. البته اون فصاش چند هزار متر مربعه و تو 2-3 طبقست و توي يک مجتمع شکيل و مرتب و درست حسابي قرار داره. هرچند ساخت همچين مکاني دور از دسترس عام هست به دليل هزينه چند صد ميليارد تومنيش(فقط خود هايپر استارش) اما تو هر حوزه فعاليتي اي ميتونه يک نمونه مناسب براي الگوبرداري ازش باشه.
    Be the change you want to see in the world

5. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Sayeye Khorshid به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash99ir (15 April 2013), mortezagipsy (16 April 2013)

زمان پیوستن
    16 Jul 2011

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Sayeye Khorshid مشاهده گفتگو
    آرش خان درست ميگن.با اين مقدار فضا همچين پروژه اي رو حتي در چند طبقه هم نميشه اجرايي کرد. شما به نظر من ميتوني 2 تا چيز جدا در دو طبقه داشته باشي که مقلا طبقه پايين يه سوپري باشه طبقه بالاتم يه کافي شاپي يا فست فودي چيزي. البته اگه منطقه خوبي برا اين کار داري و فضات بالا شهره. که اگه جاي خلوتي هم هستي ميتوني طبقه دوم رو بعدها عملياتي کني و سالهاي اول به عنوان انبار ازش استفاده کني.

صحبت از اين جور جاها ميشه هايپر استار مجتمع خليج فارس شيراز ميتونه مثال و الگوي مناسبي باشه که واقعا اصولي و حرفه اي طراحي شده. البته اون فصاش چند هزار متر مربعه و تو 2-3 طبقست و توي يک مجتمع شکيل و مرتب و درست حسابي قرار داره. هرچند ساخت همچين مکاني دور از دسترس عام هست به دليل هزينه چند صد ميليارد تومنيش(فقط خود هايپر استارش) اما تو هر حوزه فعاليتي اي ميتونه يک نمونه مناسب براي الگوبرداري ازش باشه.
    ما جامون توی جاده هست و اطرافمون یه جورایی کارگاه وشهرک صنعتی هستش.از جاهای اطرافمون که من دیدم خیلی سرتر هستیم هم از لحاظ ظاهری و هم موقعیت مکانی ولی فضامون کم هست.

نقل قول نوشته شده توسط arash99ir مشاهده گفتگو
    درود بر شما
    دوست عزیز سوپر مارکت خوبه ولی تو سوپر مارکت لوازم یدکی دیگه چیه . دیدم که تو هایپر مارکت های خارج یه قسمتی رو اختصاص میدن به ابزار مثل پیچ گوشتی انبر دست و دریل فرز و خلاصه اینجور چیزا ولی لوازم یدکی نه ؟ تو قسمتی از سوپر هم میشه فست فود ارائه کرد که اون هم خوبه البته بعد از جا افتادن خود سوپر . یعنی باید یک سری مشتری ثابت جمع کنید بعد که مغازه شلوغ شد یه ذرتی ، اسنیکی ، سیب زمینی یا پیراشکی گوشتی و از این جور چیزها بزاری کنارش یه چیزی که پس فردا صنف بهتون گیر نده که دارین اغذیه فروشی میکنید یا بهداشت بهتون گیر نده که حالا که غذا دارید میدید باید تا زیر سقف کاشی کاری کنید و سرویس بهداشتی و روشویی داشته باشید و فکر میکنم کل پرسنل هم باید برن کارت سلامت بگیرن . البته اگر حتی یکی از وسایل تون بسته بندی نباشه مثلا کالباس فله بفروشید باید برین کارت سلامت بگیرین
    به هر حال امیدوارم موفق باشید
    من قصدم اینه که چیزهای پرمصرف یدکی و ابزار الات رو بریزم چون کنار جاده هست.وبیشتر رو مواد غذایی کار کنم.مثل همون پیچ گوشتی وانبردست و تسمه ماشین و رو فرمون و ...
    در کنارش یه غذا خوری میخوام بزنم
    چون محوطه حیاتی باصفایی داریم بعلاوه 60 متر زیر زمین که در حال حاضر سنگ کاریش رو تموم کردیم و قصد دارم اون رو اشپزخونه و داخل حیات رو و تخت بچینیم و اگه بتونیم جواز قهوه خونه رو بگیریم قلیون هم در کنارش بدیم.

7. کاربر زیر از دوست گرامی scroch به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

ABBAS48845 (29 May 2013)

زمان پیوستن
    26 Dec 2012
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    تندر L90
    گوشی موبایل
    XPERIA Arc S

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط scroch مشاهده گفتگو
    ما جامون توی جاده هست و اطرافمون یه جورایی کارگاه وشهرک صنعتی هستش.از جاهای اطرافمون که من دیدم خیلی سرتر هستیم هم از لحاظ ظاهری و هم موقعیت مکانی ولی فضامون کم هست.

من قصدم اینه که چیزهای پرمصرف یدکی و ابزار الات رو بریزم چون کنار جاده هست.وبیشتر رو مواد غذایی کار کنم.مثل همون پیچ گوشتی وانبردست و تسمه ماشین و رو فرمون و ...
    در کنارش یه غذا خوری میخوام بزنم
    چون محوطه حیاتی باصفایی داریم بعلاوه 60 متر زیر زمین که در حال حاضر سنگ کاریش رو تموم کردیم و قصد دارم اون رو اشپزخونه و داخل حیات رو و تخت بچینیم و اگه بتونیم جواز قهوه خونه رو بگیریم قلیون هم در کنارش بدیم.
    ماشالا ، اگه جا داری واسه معجون و بستنی و اینا هم برنامه ریزی کن .
    طرحتون خوبه ، فقط فکر اماکن و بهداشت رو هم بکنید .

Sent from my LT18i using Tapatalk 2

9. کاربر زیر از دوست گرامی ABBAS48845 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

scroch (31 May 2013)

زمان پیوستن
    16 Jul 2011

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط ABBAS48845 مشاهده گفتگو
    ماشالا ، اگه جا داری واسه معجون و بستنی و اینا هم برنامه ریزی کن .
    طرحتون خوبه ، فقط فکر اماکن و بهداشت رو هم بکنید .

Sent from my LT18i using Tapatalk 2
    فکر نکنم معجون و بستنی اونجا جواب بده.چشم عزیز به فکر اونها هم هستیم
    آخرین ویرایش به وسیله scroch : 29 May 2013 در 10:37 PM

11. کاربر زیر از دوست گرامی scroch به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

ABBAS48845 (29 May 2013)

زمان پیوستن
    16 Jul 2011

پیش گزیده

نبود دیگه...

زمان پیوستن
    19 Mar 2004
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    206 Type3
    گوشی موبایل
    iPhone 6

پیش گزیده

معمولن اطراف کارگاه‌ها و جاده غذاخوری و سوپر بیشتر به کار میاد. در زمینه غذا بیشتر روی کیفیت و قیمت حساب باز کنید تا شیک و تمیز بودن محل.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

14. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی PAYAM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ABBAS48845 (31 May 2013), achachi (31 May 2013)

زمان پیوستن
    16 Jul 2011

پیش گزیده

تا اینجا از همه بابت راهنماییهاشون ممنونم و ارزوی موفقیت دارم براشون در هر زمینه ای
    منتظر نظرات بقیه دوستان هم هستن

زمان پیوستن
    16 Jul 2011

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط PAYAM مشاهده گفتگو
    معمولن اطراف کارگاه‌ها و جاده غذاخوری و سوپر بیشتر به کار میاد. در زمینه غذا بیشتر روی کیفیت و قیمت حساب باز کنید تا شیک و تمیز بودن محل.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
    بله منمبه همین دلیل این دو شغل رو مناسب اونجا دیدم
    بله چون اونجا همه دنبال غذای خوب و با کیفیت همچنین با قیمت کمتر هستن

زمان پیوستن
    16 Jul 2011

پیش گزیده

نبود دیگه !!!؟؟؟؟

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید