تبليغات در پي‌هالز

نمایش نتایج 1 به 3 از 3

نام گفتگو: راهنمایی لطفاً : sync اپلیکیشن هایی که با یه آی دی دیگه خریداری شده

زمان پیوستن
    12 Feb 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    همه ی ماشینایی که مسافر کشی می کنن!
    گوشی موبایل
    APPLE iphone 4S

Question راهنمایی لطفاً : sync اپلیکیشن هایی که با یه آی دی دیگه خریداری شده

در حال حاضر من مشکلی دارم که هر چی تو سایت گشتم سوالی در موردش پیدا نکردم، یکی از دوستان سال گذشته گوشی آیفون فور اس رو به عنوان کادوی تولد به من هدیه داد، زمانی که گوشی رو هدیه داد با اپل آیدی خودش هم یه سری برنامه واسه م ریخته بود، چند وقت پیش من به واسطه ی مشکلی مجبور شدم گوشیم رو ریستور کنم و بعد که بک آپ رو برگردوندنم و دکمه ی سینک رو زدم که اپلیکیشن ها هم نصب شه، فقط اون اپلیکیشنایی که خودم با اپل آیدی خودوم خریده بودم رو سینک کرده، و خب نرم افزاری مثل سایجیک رو من اون موقع خواستم خودم بخرم، ولی دوستم گفت خب هست و داره کار می کنه ، می خوای چه کار، که خب هنوز هم همون 39 دلار قیمتشه با این تفاوت که پارسال می شد نزدیک به شصت هزار تومن، و امسال می شه چیزی نزدیک به صد و پنجاه هزار تومن !! من نرم افزار رو روی هاردم دارم فقط نمی دونم چه جوری می تونم سینکش کنم . . . ممنون می شم راهنمایی کنید
    گور بابای دنیا ، خودت چطوری ؟!

زمان پیوستن
    19 Mar 2004
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    206 Type3
    گوشی موبایل
    iPhone 6

پیش گزیده

شما اگر مي‌خواي نرم‌افزاري رو که يک نفر ديگه خريده روي آي‌فونت سينک کني حنمن بايد پسورد اکانت اون رو داشته باشي. راه دیگه‌ای وجود نداره.

اما اگر بدون پول دادن بخوايي نرم‌افزاري رو نصب کني راه غيرقانونيش اينه که يا از نرم‌افزارهايي مثل 25pp استفاده کني که بدون جلبرک برنامه‌هاي کرک‌شده بريزي که مشکلش اينه که آپديت رو فقط از خود همون برنامه مي‌توني بگيري و مشکل بعديش اينه که اکثر برنامه‌ها معروف رو داره ولي بازم خيلي از برنامه‌ها از جمله برنامه‌هاي ايراني (مثل همن Sygic ايران) رو نداره.
    راه غيرقانوني دوم راهيه که همه ما استفاده مي‌کنم يعني جلبرک و نصب AppSync و بعد اينستال هر نرم‌افزاري که خواستي. اینم لینک داونلود Sygic Iran از AppVV:
    http://enapp.appvv.com/1283336.html

ديگه حالا خودت ببين کدوم راه برات مناسب‌تره

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

3. کاربر زیر از دوست گرامی PAYAM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Sayeye Khorshid (24 March 2013)

زمان پیوستن
    20 Nov 2008
    اتومبيل
    206A-Nissan Maxima
    گوشی موبایل
    iPhone

پیش گزیده

شما تا وقتی ریستور نکرده باشید می تونستید از نرم افزارهای نصب شده با اکانت قبلی استفاده کنید!
    الان هم اگه از دوستتون اطلاعات اکانتش رو بگیرید می تونید نرم افزارهایی که ایشون خریدن رو شما رایگان نصب کنید. ولی هر دفعه اگه آپدیتی نیاز بود باید مجددا پسورد ایشون رو وارد کنید.

5. کاربر زیر از دوست گرامی hamed_mo به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

PAYAM (6 April 2013)

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد