تبليغات در پي‌هالز

نمایش نتایج 1 به 6 از 6

نام گفتگو: مقایسه بین ix35 ( توسان جدید هیوندای ) و اسپورتیج جدید کیا

زمان پیوستن
    25 Sep 2011
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    مگان 2000

پیش گزیده مقایسه بین ix35 ( توسان جدید هیوندای ) و اسپورتیج جدید کیا

سلام به همه دوستان عزیز . سال نو بر همه شما مبارک .
    من تصمیم دارم بین نیو اسپرتیج و ای ایکس 35 یکی رو انتخاب کنم . دوستان لطفا نظرات تخصصیشون رو با دلیل و سند بفرمایند . دوستانی که هرکدوم از این دوتا ماشین رو دارند اگر لطفا کنند و تجربه رانندگیشون و معایب و مزایایی که هرکدوم از این دوتا شاسی بلند رو دارند بفرمایند بسیار سپاسگذار می شم . لطفا خصوصیات فنی هرکدوم رو هم بفرمایید . درضمن اگر در رنج قیمت این دوتا ، شاسی بلند مناسب تری پیشنهاد می کنید خوشحال می شم بدونم . مرسی . ( با توجه به قیمتهای کذایی این مدت تاریخ امروز رو اعلام می کنم . دوم فروردین ماه هزار و سیصد و نود و دو !!!! )

زمان پیوستن
    25 Sep 2011
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    مگان 2000

زمان پیوستن
    23 Nov 2010
    شهر
    جاي خوش اب و هوايي نيست!!!
    اتومبيل
    -TONDAR90-MAXIMA
    گوشی موبایل
    NOKIA N8

پیش گزیده

مشخصات فنی را خودتون سرچ کنید کامل پیدا می کنید
    ولی در کل شباهت فنی زیادی دارند به هم این 2 ماشین و یه جورایی میشه گفت ظاهر ماشین یه عامل مهم هست توی این انتخاب !
    من خودم باشم به احتمال زیاد توسان را انتخاب می کنم....

زمان پیوستن
    25 Sep 2011
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    مگان 2000

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط farshad_1988 مشاهده گفتگو
    مشخصات فنی را خودتون سرچ کنید کامل پیدا می کنید
    ولی در کل شباهت فنی زیادی دارند به هم این 2 ماشین و یه جورایی میشه گفت ظاهر ماشین یه عامل مهم هست توی این انتخاب !
    من خودم باشم به احتمال زیاد توسان را انتخاب می کنم....
    ممنون دوست عزیز . کلیه مشخصات هردو ماشین رو در پست قبلی لینک کردم . درسته . هردو ماشین از لحاظ فنی خیلی به هم شبیهن ولی در بسیاری موارد اطلاعات روی کاغذ با واقعیت عملا تفاوت می کنه . مواردی که ممکنه متفاوت باشه در این دو : نرمی و خشکی سیستم تعلیق ، جنس متریال داخلی ماشین ، فضای داخل کابین ، هندلینگ و پایداری ، دوام و کیفیت قطعات و در کل هر کدوم می تونن دارای معایب و مزایای خاص خودشون باشن که شاید جز کسی که اونها رو داشته و باهاش رانندگی کرده ندونه و تجربه شخصی هست . در ضمن فرمایش شما کاملا صحیح هست و بخش اعظمی از انتخاب بین این دو شاسی بلند بر می گرده به ظاهرشون و سلیقه شخص انتخاب کننده .

زمان پیوستن
    30 Oct 2012
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    مگان-پارس 84-207

پیش گزیده

ماشین های خوبین هردو ولی کلن ماشین کره ای در دراز مدت جواب نمیده...اگر واسه دراز مدت می خوای البته نظر من شخصیه دنبال اروپایی یا ژاپنی برو...

زمان پیوستن
    14 Mar 2016

پیش گزیده

سلام من چند روز پيش توسان 2014 خريدم قبلش هم 405 داشتم با اين مبلغي که دادم توقع بيشتر از اينها را داشتم اصلا راحتي نداره خيلي دلسرد شدم دوستان ميگويند همه شاسي بلندها اينجوري هستند .نميدونم شايد ماشينهاي سواري هيوندا نرمتر و بي سرو صداتر باشه از نظر من به غير از ابشنها که کاراي خاصي ندارد و صرفنظر از ايمني سواريش با 405 تفاوتي نداره

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد
  • کد [VIDEO] اکنون روشن مي‌باشد