تبليغات در پي‌هالز

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 14 به 20 از 20

نام گفتگو: مشاوره براي خريد خودرو تا 35 ميليون

زمان پیوستن
    08 Jun 2009
    شهر
    تهـــــران
    اتومبيل
    سمند ال ايكس
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy S

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط farshad_1988 مشاهده گفتگو
    قیمتش که بالاست
    اما در مورد کلاسش...اولا که به نظر من یه ماشین قدیمی و از دور رفته کلاس خاصی نمی تونه داشته باشه(به غیر از چند مدل از برند های خاص)
    دیگه مزدا 323 را سال هاست توی خیابون ها میشه دید و همه به عنوان ماشینی که قدیمی شده میشناسنش
    فکر نمی کنم توی خیابون برای هیچ کسی جذابیت خاصی داشته باشه و چشمی را به خودش جلب کنه
    از نظر من کلاس کاریش از سمند و پارس و... بالاتر نیست !
    هرچند با این قیمتا هم نمیشه انتظار سوار شدن به یک ماشین با کلاس را داشت
    دیگه ماشین های کمتر از مزدا3 و ازرا و سوناتا و... نه نشونه پولدار بودن هست و نه با کلاس بودن !!!
    یعنی کلا با این اوضاع قیمت ماشین 35 تومنی اصلا کلاس نداره !

اگه من بودم با این پول می گشتم دنبال یه ماشین صفر یا حداقل دست دوم با کارکرد کم !
    نه نه ! منظورم اینی نبود که شما گفتین !
    ببینید الان تندر 90 قیمتش با پارس تقریبا یکیه ! ولی اون حسی که پارس القا میکنه رو تندر 90 صد سال القا نمیکنه ! ( البته من خودم جنازه تندر رو هم با پارس عوض نمیکنم :دی )
    اگه بخواد صفر بگیره فکر میکنم بهترین انتخابش 206 هست . نه !؟

زمان پیوستن
    23 Nov 2010
    شهر
    جاي خوش اب و هوايي نيست!!!
    اتومبيل
    -TONDAR90-MAXIMA
    گوشی موبایل
    NOKIA N8

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط MoHaMaD Z مشاهده گفتگو
    نه نه ! منظورم ايني نبود که شما گفتين !
    ببينيد الان تندر 90 قيمتش با پارس تقريبا يکيه ! ولي اون حسي که پارس القا ميکنه رو تندر 90 صد سال القا نميکنه ! ( البته من خودم جنازه تندر رو هم با پارس عوض نميکنم :دي )
    اگه بخواد صفر بگيره فکر ميکنم بهترين انتخابش 206 هست . نه !؟
    اره...اگه بخواهد با اين ديد ماشين بگيره
    مگان1600 يا مثلا يه 207 اتومات اگه بتونه بگيره....يا V9 مشکي بگيره و رينگ و لاستيکشا عوض کنه خيلي بهتر از 323 هست !

3. کاربر زیر از دوست گرامی farshad_1988 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MoHaMaD Z (18 January 2013)

زمان پیوستن
    28 Aug 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    به زودي H30 کراس

پیش گزیده

جون مادرت مزدا 323 قدیمی و کارکرده کلاس داره؟

حتما بعد از خریدش خون به پلاکش هم میمالی؟

دهاتی بازی در نیار محمدجان.

5. کاربر زیر از دوست گرامی arash_1982 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    08 Jun 2009
    شهر
    تهـــــران
    اتومبيل
    سمند ال ايكس
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy S

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط arash_1982 مشاهده گفتگو
    جون مادرت مزدا 323 قدیمی و کارکرده کلاس داره؟

حتما بعد از خریدش خون به پلاکش هم میمالی؟

دهاتی بازی در نیار محمدجان.
    خداییش کلاسش از تندر خیلی بیشتره :دی
    والا من هیچ کاره ام . فقط دارم واسه یکی از آشناهامون مشاوره میگیرم ! :دی
    ما از این پولا نداریم )
    خون رو هم نمیدونم . ولی بعید میدونم :دی

زمان پیوستن
    23 Nov 2010
    شهر
    اتومبيل
    -TONDAR90-MAXIMA
    گوشی موبایل
    NOKIA N8

پیش گزیده

کلاس ماشين بستگي به ديد افراد داره اخه
    خيليا ماشيني را دوست دارن که به قولي ابهت داره...مثل لندکروز يا پرادو (که علي الخصوص توي پرادو خيلي وقت ها ميشه کسايي را ديد که رفتار و ظاهرشون مثل کسايي ميمونه که هنوز 24 ساعت از فروش گوسفنداشون نگذشته)
    بعضيام که فقط براشون خوشگلي مهمه...و ميرن سراغ ماشيني مثل سوناتا 2012 (که به حتم از ديد يه ماشين باز طراحي نداره که يه زمان طولاني چشم نواز باشه و يه جورايي الکي شلوغه)
    يه عده هم که پولشا دارن کلاس را به برند ماشين مي دونند...پورشه و بنز و مزراتي و...
    و...

ولي من هنوزم ميگم ديگه ماشين زير ازرا و مزدا 3 هيچ جوري کلاس کاري نداره...اون کسايي هم که هنوز ماشيني مثل پارس را با کلاس تر از مثلا تندر مي دونن به نظر من خودشون بي کلاسند و اصلا نمي دونند کلاس چيه !!!

8. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی farshad_1988 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

aliaghil (29 January 2013), arash_1982 (18 January 2013), MoHaMaD Z (18 January 2013), rza_bgy (18 January 2013)

زمان پیوستن
    28 Aug 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    به زودي H30 کراس

پیش گزیده

به نظر من کلاً خرید ماشین کارکرده و تکنونوژی قدیمی دیگه هیچ کلاسی نداره.

خرید ماشین جدید مخصوصاً صفر شاید کلاس داشته باشه. با میزان پول مشخص یک انتخاب با کلاس خریدن ماشین صفر از نمایندگی هست. نه خرید ماشین کارکرده از عبدل آباد!!

به عنوان مثال کسی که با 60 میلیون، یک مگان صفر میخره از نظر فرهنگ و کلاس و سواد فردی با کلاس تر از اونی هست که با 60 میلیون ماکسیمای 6 سال کارکرده میخره.

خرید ماشین کارکرده و دسته دوم ناشی از کمبود پول هست و کسی که پولش کم هست دنبال کلاس ماشین نباید باشه.

ولی به فامیلتون بگو یک سمند SE یا LX بخره چون کلاسش در حد دکتر و مهندس هست ! !

10. کاربر زیر از دوست گرامی arash_1982 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    23 Nov 2010
    شهر
    اتومبيل
    -TONDAR90-MAXIMA
    گوشی موبایل
    NOKIA N8

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط arash_1982 مشاهده گفتگو
    به نظر من کلاً خرید ماشین کارکرده و تکنونوژی قدیمی دیگه هیچ کلاسی نداره.

خرید ماشین جدید مخصوصاً صفر شاید کلاس داشته باشه. با میزان پول مشخص یک انتخاب با کلاس خریدن ماشین صفر از نمایندگی هست. نه خرید ماشین کارکرده از عبدل آباد!!

به عنوان مثال کسی که با 60 میلیون، یک مگان صفر میخره از نظر فرهنگ و کلاس و سواد فردی با کلاس تر از اونی هست که با 60 میلیون ماکسیمای 6 سال کارکرده میخره.

خرید ماشین کارکرده و دسته دوم ناشی از کمبود پول هست و کسی که پولش کم هست دنبال کلاس ماشین نباید باشه.

ولی به فامیلتون بگو یک سمند SE یا LX بخره چون کلاسش در حد دکتر و مهندس هست ! !
    البته بستگی به شرایط هم داره ها
    حالا ماکسیما را نمیگم چون دیگه تولید نمیشه
    ولی کسی اگه به جای مگان 70 میلیونی یه اشنایی دوستی داشته باشه که بشناسه طرف را و به جای مگان یه ازرا یا کمری بخره خب کار خیلی منطقی هم انجام داده و ماشین خیلی بهتری هم سوار میشه....
    یا به فرض به جای این که ix55 بخره میره یه بنز کلاس E میخره که دو سه سال هم بیشتر کار نکرده (قبلا میشد خرید الان نمی دونم با این قیمت ها )

12. کاربر زیر از دوست گرامی farshad_1988 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

صفحه 2 از 2 اولاول 12

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند