تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 20

نام گفتگو: مشاوره براي خريد خودرو تا 35 ميليون

زمان پیوستن
    08 Jun 2009
    شهر
    تهـــــران
    اتومبيل
    سمند ال ايكس
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy S

پیش گزیده مشاوره براي خريد خودرو تا 35 ميليون

سلام دوستان . يکي از آشناهاي ما حدودا 35-36 تومن پول داره و ميخواد يه ماشين بگيره ! نو و کارکردش هم مهم نيست !
    ايشون به خاطر شغلش ميخواد ماشيني بگيره که يه جورايي کلاس کاريش بالا باشه ( در حد همون 35-36 ) تومن ! مثلا تندر 90 اصلا کلاس کاري نداره
    خودش يه مزدا 323 تر و تميز مدل 86 پيدا کرده طرف بهش گفته 36 تومن ! ماشين 113 تا هم کارکرده ! ماشين رو بردن بيرون و همه جوره تأييد شده ! چه از لحاظ فني چه از لحاظ خوردگي و ...

علاوه بر کلاس کاري طبيعتا چيزاي ديگه هم مهم هستش مثل لذت رانندگي ، راحت بودن توي سفر ، اذيت نکردن ، گير اومد قطعات و ...

حالا ميخواستم ببينم اين ماشين ارزش خريد داره يا نه !؟

اگه نه چي پيشنهاد ميکنين ؟

پيشاپيش بابت راهنمايي هاتون ممنون !

زمان پیوستن
    28 Feb 2009
    شهر
    ساری
    اتومبيل
    دوو سیلو-206تیپ5 -323
    گوشی موبایل
    SAMSUNG PIXON 12

پیش گزیده

سلام من چند سالی هست 323 دارم انتظاراتتونو از ماشین بگید شاید بتونم بگم این ماشین مناسب دوستتون هست یا نه

زمان پیوستن
    08 Jun 2009
    شهر
    تهـــــران
    اتومبيل
    سمند ال ايكس
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy S

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط ali_clo2002 مشاهده گفتگو
    سلام من چند سالی هست 323 دارم انتظاراتتونو از ماشین بگید شاید بتونم بگم این ماشین مناسب دوستتون هست یا نه
    دوست گلم گفتم دیگه ! کلاس کاریش میخواد بالا باشه !
    کلا خونوادگی باشه !
    از لحاظ پیدا شدن قطعات مشکلی نداشته باشه و ...

در کل میخواد با این هزینه بهترین چیز رو بگیره

زمان پیوستن
    28 Feb 2009
    شهر
    ساری
    اتومبيل
    دوو سیلو-206تیپ5 -323
    گوشی موبایل
    SAMSUNG PIXON 12

پیش گزیده

راجع به قطعه که تو تهران مشکلی وجود نداره غیر از نمایندگی ها کاشانی هم قطعاتش پیدا می شه ولی انتظار وفور قطعاتو در مقایسه با محصولات ایران خودرو نباید داشته باشی. راجع به استهلاک بسیارررر خودروی مناسبیه به عنوان مثال من با حدود 100000km جز قطعات مصرفی فقط میل موج گیر و 1 کمک فنر عوض کردم ولی قیمت قطعاتش پایین نیست به عنوان مثال زمانی که دلار 1100 بود کمک اصلیش بود 95 میل موج گیر اصلی 28 آینه بغل اصلی 160 مالزی 80 چین 50 ! سواری مناسبی داره تو مسافرت اصلا خسته کننده نیست صندلیاش عالیه. شتاب اولیش متوسطه ترمزاش خوبه ولی جا داشت بهتر از اینم باشه هندلینگش خوبه به نظر من تو رنج قیمت خودش از کلاس کاملا خوبی برخورداره. سواله دیگه ای بود در خدمتم

5. کاربر زیر از دوست گرامی ali_clo2002 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MoHaMaD Z (17 January 2013)

زمان پیوستن
    08 Jun 2009
    شهر
    تهـــــران
    اتومبيل
    سمند ال ايكس
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy S

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط ali_clo2002 مشاهده گفتگو
    راجع به قطعه که تو تهران مشکلی وجود نداره غیر از نمایندگی ها کاشانی هم قطعاتش پیدا می شه ولی انتظار وفور قطعاتو در مقایسه با محصولات ایران خودرو نباید داشته باشی. راجع به استهلاک بسیارررر خودروی مناسبیه به عنوان مثال من با حدود 100000km جز قطعات مصرفی فقط میل موج گیر و 1 کمک فنر عوض کردم ولی قیمت قطعاتش پایین نیست به عنوان مثال زمانی که دلار 1100 بود کمک اصلیش بود 95 میل موج گیر اصلی 28 آینه بغل اصلی 160 مالزی 80 چین 50 ! سواری مناسبی داره تو مسافرت اصلا خسته کننده نیست صندلیاش عالیه. شتاب اولیش متوسطه ترمزاش خوبه ولی جا داشت بهتر از اینم باشه هندلینگش خوبه به نظر من تو رنج قیمت خودش از کلاس کاملا خوبی برخورداره. سواله دیگه ای بود در خدمتم
    واقعا لطف کردین ! یه سوال دیگه !
    این ماشینی که پیدا کرده همونطور که گفتم توی 5 سال 113 تا کارکرده ! به نظرتون چنین ماشینی توی خرج نیفتاده ؟؟؟! البته اون طور که خودش میگفت طرف به ماشین رسیده !!!
    این ماشین با اون تعاریفی که کردم 36 تومن می ارزه ؟

زمان پیوستن
    10 Aug 2011
    شهر
    Rasht
    اتومبيل
    LOGAN
    گوشی موبایل
    SonyEricson Xperia Neu V

پیش گزیده

درود بر شما
    کلا در حال حاظر انتخاب زیادی تو این رنج قیمت وجود نداره . و البته وقتی که فکر می کنی و می بینی ماشینی که تا همین یک سال پیش نصف این قیمت بود و الان با بامبول ایران خودرو و تحریم و دلار مجبوری دو برابر براش پول بدی یکم دپرس میشم . به هر حال آش کشک خاله است . اگر تهران هستید یه سر عبدل آباد برین میگن آپشن های خوبی با حدود 10 درصد زیر قیمت نمایشگاهها پیدا میشه
    در تصاوير سنگ هاي تخت جمشيد، هيچ کس عصباني يا اخمو يا در حال فرياد زدن نيست در اکثر جاهاي تخت جمشيد نقش گل به وفور يافت ميشود از جمله در دست چب داريوش شاه وعشق چيزيست كه در پارسه منحصر به فرد است...

8. کاربر زیر از دوست گرامی arash99ir به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    01 Aug 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    206T4-Mazda 3n
    گوشی موبایل
    HTC Desire HD

پیش گزیده

مگان 1600 وارداتی هم فکر کنم بتونن گیر بیارن.35 تومن برای مزدای 110.000 کار کرده دیگه خیلی ستمه انصافا!
    گزینه ی دیگشون هم میتونه mvm 530 باشه که فکر کنم صفر یا در حد صفرش راحت گیر بیاد.موتورش 2000،ولی خوب از لحاظ کلاس و استهلاک فکر کنم همون 323 قدیمی از این سرتر باشه.
    I'm Done

10. کاربر زیر از دوست گرامی vahid_elx_645ci به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

equinoxe (17 January 2013)

زمان پیوستن
    13 Mar 2007

پیش گزیده

سلام
    مزدا 323 قدیمی رو داره میگه 36 تومن، تازه 113 تا هم کار کرده، آدم دیوونه میشه با این قیمتای الکی، به نظر من با توجه این قیمتای کاذبی که برای ماشینای دست دوم ایجاد شده، هر چند برای ماشینای نو هم هست این معضل، به نظر من نخریدن ماشین دست دوم هست، متاسفانه ملت دارن از این گرونی سوء استفاده میکنن و از آب گل آلود ماهی میگیرن، اگه همه این کار رو بکنن وقتی ببین ماشین دست دوم چند سال پیش انقدر گرون دارن میدن هیچ کس نخره دیگه هیچ کس نمیاد ماشینی که خودش پنج سال پیش خریده 20 میلیون یا حتی کمتر بعد با 113 تا کارکرد اومده میگه 36 تومن والله زور داره این ماشین عمر خودشو کرده، به نظر من نخر نه این مورد کلا ماشین دست دومی که طرف خودش زمانی خریده که قیمتش تا حدودی معقول بوده حالا اومده پول خون باباشو از فروشش در بیاره، به فامیلتون بگو ماشین صفر بخر.

12. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی aliaghil به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

equinoxe (17 January 2013), MoHaMaD Z (17 January 2013)

زمان پیوستن
    21 Sep 2009
    شهر
    کرمانشاه
    اتومبيل
    Ford C Victoria 1955
    گوشی موبایل
    Nokia 5700XM

پیش گزیده

اگر با این پول وولیکس سی 30 پیدا بشه به نظرم خیلی بهتره از این، ماشین خوبیه تاپیکش هم اینجاست:

http://www.phalls.com/vbulletin/show...WALL-C30/page8
    سرباز مرزباني، نقطه صفر مرزي

زمان پیوستن
    08 Jun 2009
    شهر
    تهـــــران
    اتومبيل
    سمند ال ايكس
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy S

پیش گزیده

سلام دوستان . بابت راهنمایی هاتون ممنون ! والا توی این مملکت آدم واسه هرچی بخواد پول بده زورش میاد چون قیمتش شدیدا بالاس !
    من خودم اس 3 رو خریدم 1300 الان 16 گیگش رو میدن 1750 ! :|
    بگذریم ! حالا این ماشین که گفتم دنده اتوماتیک هم هست ! به قول خودش تیپ 5 هست ! این آشنای ما پشتش هم نشسته ازش راضی بوده !
    من خودمم شخصا دوس ندارم این ماشین رو بگیره ! از طرفی انتخاب دیگه ای هم نیست !
    گریت وال هم من زیر 39 تومن ندیدم !
    ضمن اینکه به نظر شما کلاس کاریش بالاس یا نه ؟! ( منظورم زشت و زیبا بودن نیست )

15. کاربر زیر از دوست گرامی MoHaMaD Z به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

aliaghil (29 January 2013)

زمان پیوستن
    24 Aug 2012
    شهر
    Esfahan
    اتومبيل
    azera 2011
    گوشی موبایل
    Iphone 4

پیش گزیده

با سلام دوست عزیز با توجه به اینکه نوشتید کلاس کاری برای فامیلتون مهمه به نظره من اگر یکم همت کنین و بگردین بهترین انتخاب یه ماکسیما 81 یا 82 حالا چه اتومات چه دنده ایه .تمیزشو پیدا کنید حرف نداره تمام شرایطیم که گفتید داره فقط یکم بعضی قطعاتش گرونه ولی از لحاظ کلاسی واقعا عالیه نسبت به رنج ماشینایه این قیمتی و حتی بالاتر

زمان پیوستن
    08 Jun 2009
    شهر
    تهـــــران
    اتومبيل
    سمند ال ايكس
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy S

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط machine مشاهده گفتگو
    با سلام دوست عزیز با توجه به اینکه نوشتید کلاس کاری برای فامیلتون مهمه به نظره من اگر یکم همت کنین و بگردین بهترین انتخاب یه ماکسیما 81 یا 82 حالا چه اتومات چه دنده ایه .تمیزشو پیدا کنید حرف نداره تمام شرایطیم که گفتید داره فقط یکم بعضی قطعاتش گرونه ولی از لحاظ کلاسی واقعا عالیه نسبت به رنج ماشینایه این قیمتی و حتی بالاتر
    اتفاقا خودش هم نظرش روی ماکسیما بود ولی خب هرچی گشت پیدا نکرد ! اونایی هم که بود کارکردشون خیلی بالا بود !

زمان پیوستن
    23 Nov 2010
    شهر
    جاي خوش اب و هوايي نيست!!!
    اتومبيل
    -TONDAR90-MAXIMA
    گوشی موبایل
    NOKIA N8

پیش گزیده

قیمتش که بالاست
    اما در مورد کلاسش...اولا که به نظر من یه ماشین قدیمی و از دور رفته کلاس خاصی نمی تونه داشته باشه(به غیر از چند مدل از برند های خاص)
    دیگه مزدا 323 را سال هاست توی خیابون ها میشه دید و همه به عنوان ماشینی که قدیمی شده میشناسنش
    فکر نمی کنم توی خیابون برای هیچ کسی جذابیت خاصی داشته باشه و چشمی را به خودش جلب کنه
    از نظر من کلاس کاریش از سمند و پارس و... بالاتر نیست !
    هرچند با این قیمتا هم نمیشه انتظار سوار شدن به یک ماشین با کلاس را داشت
    دیگه ماشین های کمتر از مزدا3 و ازرا و سوناتا و... نه نشونه پولدار بودن هست و نه با کلاس بودن !!!
    یعنی کلا با این اوضاع قیمت ماشین 35 تومنی اصلا کلاس نداره !

اگه من بودم با این پول می گشتم دنبال یه ماشین صفر یا حداقل دست دوم با کارکرد کم !

19. کاربر زیر از دوست گرامی farshad_1988 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند