تبليغات در پي‌هالز

صفحه 3 از 15 اولاول 1234567891013 ... آخرآخر
نمایش نتایج 27 به 39 از 184

نام گفتگو: نيسان رونيز

زمان پیوستن
    27 Apr 2006
    اتومبيل
    Peugeot 206 SD v8 & Samand LX
    گوشی موبایل
    HTC Touch Diamond2

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط farzinkhan مشاهده گفتگو
    فكر كنم خودشون چسبوندن.چون تا جايي كه من ميدونم رونيز فقط يه مدل داره
    منم همچین فکری میکردم،ولی پشت خیلی از رونیزا نوشته،یکی دو تا نیست.
    خیلی برام شده سؤال...
    اگه از این پست خوشتون اومد از گزینه ی تشکردریغ نکنید.مرسی

زمان پیوستن
    28 Sep 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پرادو vx
    گوشی موبایل
    Iphone 5

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mehdi pride مشاهده گفتگو
    منم همچین فکری میکردم،ولی پشت خیلی از رونیزا نوشته،یکی دو تا نیست.
    خیلی برام شده سؤال...
    اتفاقا منم جندتا دیدم.
    اگه بیشتر دقت کرده باشی اکثرشون هم یکم دستکاری های ریزی(تیونینگ) دارن. و بغیر از اون برچسبی که گفتی برچسب ایرانروور هم دارن. من به نظرم ایرانروور که شرکت مخصوص تیونینگ 4wd های ایرانی است این برچسب و بهشون میفروشه. اگه براتون سواله (البته برای خودمم هم جالبه). یه زنگ بزنید ایرانروور سوال کنید ازشون. به ما هم خبرشو بدبد.
    تلفن :66910311 الی 12
    ادعا

زمان پیوستن
    01 Feb 2009
    اتومبيل
    مزدا 3 ، پارس Elx

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط natsihit مشاهده گفتگو
    انتنش مال من که به صورت برقی وقتی رادیو روشن میشه اتوماتیک بالا میره.
    من خودم یه نمایندگی هست انتهای خیابان شهید عراقی. چندتا مکانیکی بزرگ هست که مخصوص پاترول و رونیز و پیکاپ هست.
    اما نمایندگی اصلی انتهای اخرین کوچه شهید عراقی هست که نمایندگی رسمی پارسخودرو هست و فروش مورانو و ال90 هم داره. تمامه سرویس ها رو هم انجام میده. پلوس خلاص کن هم داره.
    اگه ماشین گارانتی داره ببرید همونجا اما خوب اگه از جیب میخواید بدید اونجا یکم گرونه و هر مکانیکی 4wd باز هم میتونه پلوس خلاص کن ببنده اونم تازه اگه خودتون بخرید حداقل کلا 20تومن ارزونتر در میاد براتون.
    سرویهای اب و روغن و ... اینا رو هم که خودتون هم میتونید.
    مرسي
    اين سري مي برمش فقط اگه ازشون شماره اي چيزي داشتي بزاري ممنون ميشم

زمان پیوستن
    28 Sep 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پرادو vx
    گوشی موبایل
    Iphone 5

پیش گزیده

یه خبر جالب در مورد رونیز:
    یه رونیز برنده ی مسابقات آفرود شاسی بلند های دو دیفرانسیل کویر ورامین در بهمن 87 شد. آقای مهدی خداوردی.
    منبع: صفحه ی 65 مجله ماشین شماره ی 314
    ادعا

زمان پیوستن
    14 Apr 2006
    شهر
    from death valley
    اتومبيل
    پژو 206
    گوشی موبایل
    N8

پیش گزیده

با این تعاریف خیلی علاقمند شدم به رونیز.

من در مسیری که میام یه راه میانبر هست در حدود 6-5 کیلومتر که به جاده اصلی منتهی میشه، البته جاده خاکی هست که تیغ هم ننداختن، به نظر من، البته بعد از مطالعه ی پستهای سودمند شما دوستان، رونیز SUV مناسبی هست، نظر شما چیه؟
    آیا واقعاً قدرتش با پرادو برابری میکنه؟ جالبه
    آیا رونیز صفر هنوزم تولید میشه؟

واقعاً که این نیسانی ها یه جورایی جادوگرن، هر چیزی که میسازن یه غولی از آب در میاد!!!
    .
    هر شب ستاره‌یی به زمین می‌کشند
    و این آسمان غم‌زده غرق ستاره‌ها است

زمان پیوستن
    07 Mar 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پراید
    گوشی موبایل
    5300

پیش گزیده

سلام
    مهدي جان موتورش همچين تعريفي نيست. قدرت بالاش هم به دليل ضريب سنگين دنده هاش است. فكر نكنم بتونه براي استفاده به صورت دائمي افرود دوام بياره. اگر افرود مي خواهيد پاژن مناسب تره...
    اما ظاهرش واقعا زيباست...
    آخرین ویرایش به وسیله shei2nak : 10 March 2009 در 12:11 AM
    3 اصل رستگار شدن:1.انديشه نيك 2.گفتار نيك 3.كردار نيك

زمان پیوستن
    28 May 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    mercedes w203- mini
    گوشی موبایل
    htc chacha-iPhone 4

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط meslehichkas مشاهده گفتگو
    با این تعاریف خیلی علاقمند شدم به رونیز.

من در مسیری که میام یه راه میانبر هست در حدود 6-5 کیلومتر که به جاده اصلی منتهی میشه، البته جاده خاکی هست که تیغ هم ننداختن، به نظر من، البته بعد از مطالعه ی پستهای سودمند شما دوستان، رونیز SUV مناسبی هست، نظر شما چیه؟
    آیا واقعاً قدرتش با پرادو برابری میکنه؟ جالبه
    آیا رونیز صفر هنوزم تولید میشه؟

واقعاً که این نیسانی ها یه جورایی جادوگرن، هر چیزی که میسازن یه غولی از آب در میاد!!!
    سلام
    به نظر من اصلا" قابلیت افرود بالایی نداره!!!
    در مورد قدرت موتور باید عرض کنم فقط جواب را رفتن ماشین را میده نه بیشتر قدرتش فکر کنم 130 اسب باشه البته فکر میکنم.
    صفرش تولید میشه اگر بخواهید از پارس خودرو خریداری کنید حول و حوش 32 میلیون هست اما در بازار ازاد 30 میلیون هست

زمان پیوستن
    27 Apr 2006
    اتومبيل
    Peugeot 206 SD v8 & Samand LX
    گوشی موبایل
    HTC Touch Diamond2

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mohammadrezaef مشاهده گفتگو
    سلام
    در مورد قدرت موتور باید عرض کنم فقط جواب را رفتن ماشین را میده نه بیشتر قدرتش فکر کنم 130 اسب باشه البته فکر میکنم.
    صفرش تولید میشه اگر بخواهید از پارس خودرو خریداری کنید حول و حوش 32 میلیون هست اما در بازار ازاد 30 میلیون هست
    سلام دوست عزیز.
    باید خدمتتون عرض کنم کنم که قدرت موتورش 160 اسب هست و با توجه به اینکه حجم موتورش 2400 سی سی هست نسبت به پرادوی 4 سیلندر که 2700 سی سی حجم موتور دارد و 150 اسب قدرتشه کاملاً برتری داره.
    و میشه دلیل منطقیتونو در مورد به درد نخوردن این ماشین در آفرود بفرمایید؟
    راستی چند وقت پیش به مناسبته دهه فجر نمایندگی 750 هزار تومان تخفیف میداد برای خرید رونیز که تقریباً میشد 30 میلیون و 250 هزار تومان.
    اگه از این پست خوشتون اومد از گزینه ی تشکردریغ نکنید.مرسی

زمان پیوستن
    28 May 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    mercedes w203- mini
    گوشی موبایل
    htc chacha-iPhone 4

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mehdi pride مشاهده گفتگو
    سلام دوست عزیز.
    باید خدمتتون عرض کنم کنم که قدرت موتورش 160 اسب هست و با توجه به اینکه حجم موتورش 2400 سی سی هست نسبت به پرادوی 4 سیلندر که 2700 سی سی حجم موتور دارد و 150 اسب قدرتشه کاملاً برتری داره.
    و میشه دلیل منطقیتونو در مورد به درد نخوردن این ماشین در آفرود بفرمایید؟
    راستی چند وقت پیش به مناسبته دهه فجر نمایندگی 750 هزار تومان تخفیف میداد برای خرید رونیز که تقریباً میشد 30 میلیون و 250 هزار تومان.
    یکی از دلایلش این هست که سیستم ضد هرز گردی نداره!!

زمان پیوستن
    28 Sep 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پرادو vx
    گوشی موبایل
    Iphone 5

پیش گزیده

یکی از دلایلش این هست که سیستم ضد هرز گردی نداره!!
    کدوم ماشین داره ؟؟
    پرادوی 4 سیلندر 65 ملیونی ؟؟
    سورنتو 50 ملیونی ؟
    توسان ؟؟ سانتافه ؟ اسپورتج ؟
    تنها ماشینی که تو قیمت زیر 70 ملیون این سیستم و داره کوراندو هست.

عجب اطلاعات دقیقی !!!
    شما یه پست ازین تاپیک و یا تاپیک جامع آفرود اصلا خوندی ؟؟
    یا حرفای مردم و شنیدی ؟؟ (رونیز همون پاترول خوشگله )
    واسه همین قابلیت ضعیف آفرودشه که همیشه تو مسابقات مقام میاره ؟؟
    یا واسه همینه که هر کسی میخواد ماشین آفرود زیر 30 ملیون ماشین بخره حرفه ایا میگن رونیز بخر؟؟

مهدي جان موتورش همچين تعريفي نيست. قدرت بالاش هم به دليل ضريب سنگين دنده هاش است. فكر نكنم بتونه براي استفاده به صورت دائمي افرود دوام بياره. اگر افرود مي خواهيد پاژن مناسب تره...
    من که زیاد اینکاره نیستم.
    اما همه ی اوناکه یکم این چیزا حالیشونه میدونن که قدرت موتور به گیربکس و وزن ماشین و ... ربطی نداره و توسط یه دستگاه خاصی که به خود موتور وصل میشه اندازه گیری میشه.
    در ضمن تکرار میکنم : موتور رونیز 2400سی سی 160 اسب بخار هست و از تمام شاسی بلندهای 4 سیلندر هم حجم خودش خودش تو ایران زمین قوی تر هست.
    در مورد پاژن و آفرود اینجا نظری ندارم. تو تاپیک جامع آفرود بحث زیاد شده. اما بدونید که هرچی باشه پاژن چون ذاتش حروم زاده هست مشکلات عدیده داره. انقدر از رو قیافه نظر ندین.
    یه کوچولوووو مطالعه. حتی همین تاپیک...
    ادعا

زمان پیوستن
    14 Feb 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    کِــــریم آقا

پیش گزیده

کدوم ماشین داره ؟؟
    سورنتو 50 ملیونی ؟

عجب اطلاعات دقیقی !!!
    یا واسه همینه که هر کسی میخواد ماشین آفرود زیر 30 ملیون ماشین بخره حرفه ایا میگن رونیز بخر؟؟

اما همه ی اوناکه یکم این چیزا حالیشونه میدونن که قدرت موتور به گیربکس و وزن ماشین و ... ربطی نداره و توسط یه دستگاه خاصی که به خود موتور وصل میشه اندازه گیری میشه.
    در ضمن تکرار میکنم : موتور رونیز 2400سی سی 160 اسب بخار هست و از تمام شاسی بلندهای 4 سیلندر هم حجم خودش خودش تو ایران زمین قوی تر هست.
    در مورد پاژن و آفرود اینجا نظری ندارم. تو تاپیک جامع آفرود بحث زیاد شده. اما بدونید که هرچی باشه پاژن چون ذاتش حروم زاده هست مشکلات عدیده داره. انقدر از رو قیافه نظر ندین.
    مرسی از اطلاعات خوبتون. ولی من فکر کنم در حال حاضر، هیچ ماشین صفری نداریم که بدون دستکاری( فنرها و کمکها و...) بتونه تو آفرود جدی دووم بیاره. همشون یه نقاط ضعفی دارن.
    نکتهء بعدی هم اینکه اگر دنبال آفرود باشین، خیلی مواقع tcs و ESP و بقیهء مخلفات، به درد نخورن. از جمله محسنات رونیز در آفرود اینه که ABS نداره.
    یه خواهشی داشتم ازتون؛
    اگر ممکن بود، از داخل رونیز چند تا عکس بگیرین( هیچ جا عکسی از توش ندیدم).
    از داشبورد، کنسول وسط، صندلی ها، جای پای عقب(Legroom)...
    آخرین ویرایش به وسیله swastika : 10 March 2009 در 10:15 AM
    Diagnosed with 4X4 fever

زمان پیوستن
    28 Sep 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پرادو vx
    گوشی موبایل
    Iphone 5

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط swastika مشاهده گفتگو
    مرسی از اطلاعات خوبتون. ولی من فکر کنم در حال حاضر، هیچ ماشین صفری نداریم که بدون دستکاری( فنرها و کمکها و...) بتونه تو آفرود جدی دووم بیاره. همشون یه نقاط ضعفی دارن.
    نکتهء بعدی هم اینکه اگر دنبال آفرود باشین، خیلی مواقع tcs و ESP و بقیهء مخلفات، به درد نخورن. از جمله محسنات رونیز در آفرود اینه که ABS نداره.
    یه خواهشی داشتم ازتون؛
    اگر ممکن بود، از داخل رونیز چند تا عکس بگیرین( هیچ جا عکسی از توش ندیدم).
    از داشبورد، کنسول وسط، صندلی ها، جای پای عقب(Legroom)...
    چشم در اولین فرصت اگه یادم موند امشب.
    درسته بین ماشین های داخل ایران در آفرود طولانی مدت هیچکدوم بغیر از 2 3 تا استثنای بالای 80ملیون بعد از یه مدت ایراداتشون میزنه بیرون. خوب لیندروور انگلیسی که نیستن
    ولی بین همین ماشینای داخل ایران بعضی هاشون این ایرادات بیشتر توش. مثلا پاژن بعد از یه مدت کم یا همون دفعه ی اول ایراد کمکهش دفش پلوسهاش.... میزنه بیرون بعد صاحبش مجبوره عوض کنه. که باز هم...
    اما همین رونیز بسیار بسیار... از لحاظ قطعات مکانیکی و حتی داخلی بهتر و مقاوم تر از ماشینی مثل پاژن هست که همه از رو قیافش میگن برای آفرود خوبه.
    تازه به قول شما و افراد دیگه ای که تو تاپیک جامع افرود بحثش شد همین سیستم ضد هرزگردی که یکی از دوستان علاقه داشتن و میگفتن آفرود بدون اون نمیشه ( البته شاید حواسشون نبود که همین الانشم تمام افراد خبره در جهان و همین ایران و تمامه افرود باز های حرفه ای هیچکدوم از این سیستم ها استفاده نمیکنن. این همه سال هم بوده که تمام صحرا ها و جنگل های ناشناخته توسط ماشین هایی کشف شدن که اصلا همچین سیستم هایی نداشتن مثل لندروور دیفندر یا ... بگذریم) کلی دردسر تو ماشینی مثل کوراندو 6سیلندر که مجهز به این سیستم هست ایجاد کرده و حتی مثل اینکه یه نفرم برده تو دره!!
    ادعا

زمان پیوستن
    28 May 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    mercedes w203- mini
    گوشی موبایل
    htc chacha-iPhone 4

پیش گزیده

کدوم ماشین داره ؟؟
    سورنتو 50 ملیونی ؟

عجب اطلاعات دقیقی !!!

سلام
    1= دوست عزیز اصلا" شما میدونی ومن نمیدونم!!
    وقتی گفتم قابلیت افرود نداره منظورم نسبت به ماشینهای در این رنج قیمت بود مثل همون کوراندو که گفتی اگر کسی صرفا" دنبال قابلیتهای افرود باشه خیلی چیزها براش مهمه مثل سیستم ضد هرزگردی مثل سیستم الکترونیکی هوشمند گیربکس و دفرنسیال و ...... اگر منظورت از اطلاعات دقیق قدرت موتورش هست که در همون پست بالایی گفتم فکر میکنم قدرت موتورش 130 اسب باشه که دوستمون اصلاح کردن و گفتن قدرتش چقدر هست.
    2= من به حرف مردم کاری ندارم مردم شاید خیلی چیزها بگن من به خودم کار دارم و نیازهایی که میخوام ماشینم برام براورده کنه
    3=pajan=santana

صفحه 3 از 15 اولاول 1234567891013 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند