تبليغات در پي‌هالز

صفحه 2 از 15 اولاول 12345678912 ... آخرآخر
نمایش نتایج 14 به 26 از 184

نام گفتگو: نيسان رونيز

زمان پیوستن
    13 Jan 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    ریو و پژو 405
    گوشی موبایل
    K750

پیش گزیده

در مورد سگ جون بودنش شک ندارم
    سال 78 تا 83 یه پاترول 74 داشتم فقط یه بار رفتم تعمیر گاه اونم به خاطر دیسک و صفحه
    الانم 405 مدل 83 که از اول دست خودم بوده کلافم کرده که به فکر رونیز افتادم.
    در مورد خرید رونیز دسته دو اگه نکته ای راهنمایی چیزی به ذهنتون می رسه بفرمایید.
    ممنون

زمان پیوستن
    05 Nov 2008
    شهر
    تبریز
    اتومبيل
    206 و سمند
    گوشی موبایل
    سونی پی 990

پیش گزیده

بنزین سهمیه ای بهش تعلق میگیره ؟ یا نرخ آزادی باید باشه . با توجه به 2400 بودنش ؟
    Fariborz

زمان پیوستن
    28 Sep 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پرادو vx
    گوشی موبایل
    Iphone 5

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط fariborz_altin مشاهده گفتگو
    بنزین سهمیه ای بهش تعلق میگیره ؟ یا نرخ آزادی باید باشه . با توجه به 2400 بودنش ؟
    فقط مدل 82 بهش تعلق میگیره. که قدیمی ترین مدلش هست.
    ادعا

4. کاربر زیر از دوست گرامی natsihit به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

mohammadrezaef (11 October 2010)

زمان پیوستن
    05 Nov 2008
    شهر
    تبریز
    اتومبيل
    206 و سمند
    گوشی موبایل
    سونی پی 990

پیش گزیده

sorry ba mobile vaslam va farsi nevis nadaram.

chandi pish savar roniz shodam.sandaliye monasebi dare.va did b birunesh khube. ziyad etelaat nemitunam bedam. darin had.

pars khodro in mah sabtenam mikard tahvil fori 31 melyun

باسلام
    لطفا کمی به قوانین پایبند باشید.

ترجمه:
    چندی پیش سوار رونیز شدم.
    صندلی مناسبی داره و دید به بیرونش خوبه.
    زیاد اطلاعات نمیتونم بدم.
    در این حد پارس خودرو این ماه ثبت نام میکرد تحویل فوری 31 میلیون
    آخرین ویرایش به وسیله mehdizadeh04 : 20 January 2009 در 03:10 AM
    Fariborz

زمان پیوستن
    01 Feb 2009
    اتومبيل
    مزدا 3 ، پارس Elx

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط natsihit مشاهده گفتگو
    میخاستم اضافه کنم اگر از پلوس خلاس کن استفاده کنید مصرفش تو جاده تا صدی 10.5 یا حتی 10 کاهش پیدا میکنه.
    سلام

بچه ها ما تازه يه پيكاپ دوكابين گرفتيم يه چند تا سوال داشتم

1) مصرفش و حساب كردم در بهترين حالت 12 بود ماله شما چه جوري به 10 رسوندين ؟
    منظورتون از پلس خلاص كن همون حالت 2 چرخ عقبه؟

2)با هاش تو اتوبان يا مخصوصا سر بالايي مي خاي تند بري يه حالت نا خوشايندي داره انگار چرخاي عقب بكسباد كنن البته نمي كنند.

3)عقب خيلي ميكوبه كسي ميدونه چه جوري ميشه بهترش كرد ؟ يكي گفت اگه كري بوي بزاري بهتر ميشه چون سنگينه!!! درسته؟

4)راستي از دوستان كسي مي دونه كري بوي واسه پيكاپ چه نوعيش خوبه و چنده و اصلا كچا پيدا ميشه؟
    چون بعضياشو ديدم بلندتر از اتاق اصلي ميشن يه خورده ضايعه ؛ فابريكيه خارجيشو ميدونين كجا دارن؟

مرسي از راهنماييتون

زمان پیوستن
    28 Sep 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پرادو vx
    گوشی موبایل
    Iphone 5

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Kohi مشاهده گفتگو
    سلام

بچه ها ما تازه يه پيكاپ دوكابين گرفتيم يه چند تا سوال داشتم

1) مصرفش و حساب كردم در بهترين حالت 12 بود ماله شما چه جوري به 10 رسوندين ؟
    منظورتون از پلس خلاص كن همون حالت 2 چرخ عقبه؟

2)با هاش تو اتوبان يا مخصوصا سر بالايي مي خاي تند بري يه حالت نا خوشايندي داره انگار چرخاي عقب بكسباد كنن البته نمي كنند.

3)عقب خيلي ميكوبه كسي ميدونه چه جوري ميشه بهترش كرد ؟ يكي گفت اگه كري بوي بزاري بهتر ميشه چون سنگينه!!! درسته؟

4)راستي از دوستان كسي مي دونه كري بوي واسه پيكاپ چه نوعيش خوبه و چنده و اصلا كچا پيدا ميشه؟
    چون بعضياشو ديدم بلندتر از اتاق اصلي ميشن يه خورده ضايعه ؛ فابريكيه خارجيشو ميدونين كجا دارن؟

مرسي از راهنماييتون
    مبارکه.
    1) در بهترین حالت توی سهر با پلوس خلاص کن رونیز و پیکاپ صدی 12 یا 12.5 هستن. عددی که خدمتتون عرض کردم برای جاده های صاف و اتوبان های خارج از شهر هست با خلاص بودن پلوس های جلو.
    پلوس خلاص کن وسیله ی مکانیکی دستی هست که روی رونیز و پیکاپ به صورت آپشنال وصل میشه و پلوس های جلو را از چرخها جدا میکنه که استهلاک درگیریه چرخها با دفرانسیل از بین بره. این وسیله روی تمامی پاترول ها در مرکز چرخهای جلوی اونا دیده میشه. البته وقتی از حالت 4h یا 4l استفاده میکنید باید پلوس خلاص کن را در حالت lock قرار بدید که چرخ های جلو نیز دیگیر بشن. از نمایندگی ها سوال کنید دقیق توضیح میدن. قیمتش هم حول و حوش 100 تومن درمیاد.

2و3) این ماشین به خاطر وانت بودنش و سبک بودن عقبش این مشکلات رو داره. کلا همه ی وانت ها اینگونه عقبشون میکوبه و چرخهای عقب هم بسیار بیشتر از یه suv بکسواد میکنه. چند راه وجود داره که میتونید تو تاپیک های مربوط به خودش دقیق ترشو پیدا کنید. البته سنگین کردن عقب بهترین راه میتونه باشه.
    ادعا

8. کاربر زیر از دوست گرامی natsihit به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    06 Feb 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سمند به زودی سورن
    گوشی موبایل
    8800 nokia sapphire arte

Post ajab !!

man khodam ghodrat e off-road e ronizo az nazdik didam va be in bavar residam ke baraye off--road khodroye taghriban monasebie ama gheimate balaei dare be khatere narmi va monaseb bodan barae estefadeye shahrie one.vegar na mese patrol hodode 10 mil gheimat dasht

زمان پیوستن
    01 Feb 2009
    اتومبيل
    مزدا 3 ، پارس Elx

پیش گزیده

مبارکه.
    1) در بهترین حالت توی سهر با پلوس خلاص کن رونیز و پیکاپ صدی 12 یا 12.5 هستن. عددی که خدمتتون عرض کردم برای جاده های صاف و اتوبان های خارج از شهر هست با خلاص بودن پلوس های جلو.
    پلوس خلاص کن وسیله ی مکانیکی دستی هست که روی رونیز و پیکاپ به صورت آپشنال وصل میشه و پلوس های جلو را از چرخها جدا میکنه که استهلاک درگیریه چرخها با دفرانسیل از بین بره. این وسیله روی تمامی پاترول ها در مرکز چرخهای جلوی اونا دیده میشه. البته وقتی از حالت 4h یا 4l استفاده میکنید باید پلوس خلاص کن را در حالت lock قرار بدید که چرخ های جلو نیز دیگیر بشن. از نمایندگی ها سوال کنید دقیق توضیح میدن. قیمتش هم حول و حوش 100 تومن درمیاد.

2و3) این ماشین به خاطر وانت بودنش و سبک بودن عقبش این مشکلات رو داره. کلا همه ی وانت ها اینگونه عقبشون میکوبه و چرخهای عقب هم بسیار بیشتر از یه suv بکسواد میکنه. چند راه وجود داره که میتونید تو تاپیک های مربوط به خودش دقیق ترشو پیدا کنید. البته سنگین کردن عقب بهترین راه میتونه باشه.
    مرسي ممنون

واقعا عجب ميكوبه اين عقب البته الان يه مدته بهتر شده بعد ه سرويس اوليه ولي نميدونين بار اولي كه عقب خودم نشستم فهميدم بقيه چي ميكشن سرم 3 دفه خورد به سقف ، جاش هنو هس.

اين قضيه پلوسو پرسيده بودم ، ميگفتن پيكاپ اينا پلوس برقين يعني اتوماتيك مو قع دنده كمك درگير ميشن ديگه مثه پاترول ني بخاي تو گل و شل پياده شي ( در گذشته يه همچي تجربه اي داشتيم‌)
    ، اون چيزي كه شما گفتي رو نميدونم يعني قطعه اضافه مي كنن و با اينكه رو خودشونه فرق داره؟؟
    چون حالت عادي 2 چرخ تا اونجا كه ميدونم پلوسا در گير نيست تو دفترچم ديدم نوشته هر چن وقت يه بار رو 4 چرخ بزارين براي خش نشدن پلوسا.

راستي اين قضيه كوبيدن عقبو من گشتم چيزي پيدا نكردم اگه ادرسي از گفتگو داشتي ممنون ميشم.

از رفقا اگه كسي از كري بوي چيزي ميدونه بگه چون در شرفه خريدم

مرسي

زمان پیوستن
    28 Sep 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پرادو vx
    گوشی موبایل
    Iphone 5

پیش گزیده

مرسي ممنون

واقعا عجب ميكوبه اين عقب البته الان يه مدته بهتر شده بعد ه سرويس اوليه ولي نميدونين بار اولي كه عقب خودم نشستم فهميدم بقيه چي ميكشن سرم 3 دفه خورد به سقف ، جاش هنو هس.

اين قضيه پلوسو پرسيده بودم ، ميگفتن پيكاپ اينا پلوس برقين يعني اتوماتيك مو قع دنده كمك درگير ميشن ديگه مثه پاترول ني بخاي تو گل و شل پياده شي ( در گذشته يه همچي تجربه اي داشتيم‌)
    ، اون چيزي كه شما گفتي رو نميدونم يعني قطعه اضافه مي كنن و با اينكه رو خودشونه فرق داره؟؟
    چون حالت عادي 2 چرخ تا اونجا كه ميدونم پلوسا در گير نيست تو دفترچم ديدم نوشته هر چن وقت يه بار رو 4 چرخ بزارين براي خش نشدن پلوسا.

راستي اين قضيه كوبيدن عقبو من گشتم چيزي پيدا نكردم اگه ادرسي از گفتگو داشتي ممنون ميشم.

از رفقا اگه كسي از كري بوي چيزي ميدونه بگه چون در شرفه خريدم

مرسي
    دقیقا قطعه ای هست که مثل همون پلوس خلاص کن پاترول میمونه ولی یکم تپل تره و مخصوص روتنیز و پیکاپ ساختن.
    این ماشینا هم تا جایی که من خبر دارم پلوس خلاص کن برقی ندارن و اگر دفترچه هم تا جایی که من خوندم نوشته بود اگر ماشین مجهز به پلوس خلاص کن هست اونو رو حالت lock در حالت های 4h , 4l قزاز بدید.
    ادعا

12. کاربر زیر از دوست گرامی natsihit به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    01 Feb 2009
    اتومبيل
    مزدا 3 ، پارس Elx

پیش گزیده

دقیقا قطعه ای هست که مثل همون پلوس خلاص کن پاترول میمونه ولی یکم تپل تره و مخصوص روتنیز و پیکاپ ساختن.
    این ماشینا هم تا جایی که من خبر دارم پلوس خلاص کن برقی ندارن و اگر دفترچه هم تا جایی که من خوندم نوشته بود اگر ماشین مجهز به پلوس خلاص کن هست اونو رو حالت lock در حالت های 4h , 4l قزاز بدید.
    راستي امروز فهميدم انتنش كجاس!!! كسي ميدونه چرا بالا نمياد مگه برقي ني؟؟؟ چون كليد خاصي نداره رو ضبطش دكمش هست ولي بالا نميره!
    راستي اگه نمايندگي خوبي ميشناسين بي زحمت بگين اين سرويس اوليه انگار تا حالا پيكاپ سرويس نكرده بودن اگه جايي ام ميشناسيد اين پلوس خلاص و بزاره ،
    ممنون ميشم راهنمايي كنين

زمان پیوستن
    28 Sep 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پرادو vx
    گوشی موبایل
    Iphone 5

پیش گزیده

راستي امروز فهميدم انتنش كجاس!!! كسي ميدونه چرا بالا نمياد مگه برقي ني؟؟؟ چون كليد خاصي نداره رو ضبطش دكمش هست ولي بالا نميره!
    راستي اگه نمايندگي خوبي ميشناسين بي زحمت بگين اين سرويس اوليه انگار تا حالا پيكاپ سرويس نكرده بودن اگه جايي ام ميشناسيد اين پلوس خلاص و بزاره ،
    ممنون ميشم راهنمايي كنين
    انتنش مال من که به صورت برقی وقتی رادیو روشن میشه اتوماتیک بالا میره.
    من خودم یه نمایندگی هست انتهای خیابان شهید عراقی. چندتا مکانیکی بزرگ هست که مخصوص پاترول و رونیز و پیکاپ هست.
    اما نمایندگی اصلی انتهای اخرین کوچه شهید عراقی هست که نمایندگی رسمی پارسخودرو هست و فروش مورانو و ال90 هم داره. تمامه سرویس ها رو هم انجام میده. پلوس خلاص کن هم داره.
    اگه ماشین گارانتی داره ببرید همونجا اما خوب اگه از جیب میخواید بدید اونجا یکم گرونه و هر مکانیکی 4wd باز هم میتونه پلوس خلاص کن ببنده اونم تازه اگه خودتون بخرید حداقل کلا 20تومن ارزونتر در میاد براتون.
    سرویهای اب و روغن و ... اینا رو هم که خودتون هم میتونید.
    ادعا

15. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی natsihit به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Kohi (10 February 2009), mohammadrezaef (11 October 2010)

زمان پیوستن
    27 Apr 2006
    اتومبيل
    Peugeot 206 SD v8 & Samand LX
    گوشی موبایل
    HTC Touch Diamond2

پیش گزیده

راستی دوستان یه سؤال؛
    پشت بعضی از رونیزا دیدم که به جای آرم پارس خودرو(سمت راست) یه برچسب هست که نوشته 3.0ZDi ،این جریانش چیه؟
    اگه از این پست خوشتون اومد از گزینه ی تشکردریغ نکنید.مرسی

زمان پیوستن
    04 Nov 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    مزدا 3 - هيونداي سوناتا
    گوشی موبایل
    Nokia 6500 Slide - SE G900

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mehdi pride مشاهده گفتگو
    راستی دوستان یه سؤال؛
    پشت بعضی از رونیزا دیدم که به جای آرم پارس خودرو(سمت راست) یه برچسب هست که نوشته 3.0ZDi ،این جریانش چیه؟
    فكر كنم خودشون چسبوندن.چون تا جايي كه من ميدونم رونيز فقط يه مدل داره
    ...آدمي ساخته افكار خويش است...
    فردا همان خواهد شد كه امروز مي انديشيده است

صفحه 2 از 15 اولاول 12345678912 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •