تبليغات در پي‌هالز

نمایش نتایج 1 به 7 از 7

نام گفتگو: سوالات مربوط به سازه های فلزی

زمان پیوستن
    31 Dec 2009

پیش گزیده سوالات مربوط به سازه های فلزی

تیر زیر تحت بارگذاری داده شده از مقطع IPE طراحی نمایید.

1.در فواصل یک متر دارای اتکای جانبی

2. در فواصل 50 تر دارای اتکای جانبی

ببینید اولی رو میشه از PL/3 حل کرد ولی استادمون این سه راه که تو شکل پایینه رو گفته نمیدونم دومی از چه راهیه البته یه چند تا کتاب معرفی کرده ولی وقت دنبالش گشتن رو ندارم و مطمئنم همینم تو امتحانش میده!!!!

Cinderella didn’t start out as a princess, but Prince Charming knows princess material when he sees it

زمان پیوستن
    31 Dec 2009

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط natsihit مشاهده گفتگو
    منم دقیق یادم نیست، فولاد 3 سال پیش پاس کردم، در هر صورت چون تکیه گاه جانبی داره مشکلی نداره، شما لنگر رو حساب میکنی که خیلی آسونه،
    بعد تنش ماکزیمم رو که در تیر دوم منفی هم میشه بدست میاری، اونوقت با یه تیر فرضی مساوی قرار میدی و یا اور دیزاین میشه یا آندر،
    هر کدوم که شد، سایز تیر فرضیت رو تغییر میدی... اگه یه تاپیک میزدی برات حلش میکردم، خودمم یادم زفته فولاد خیلی دلم میخواد دوباره مطالعه کنم یادم بیاد!
    میشه لطف کنید حلش کنین؟

نقل قول نوشته شده توسط epsi1on مشاهده گفتگو
    به نظرم یه تاپیک جدا میزدید خیلی بهتر بود چون ارتباط چندانی با ریاضیات نداره!
    سوال پیچیده ای نیست، ولی قبلش باید درک درستی از سوالتون داشته باشید. خودم هم موارد مربوط به طراحی تیرهای فولادی اصلا خاطرم نیست و باید به کتابش مراجعه کنم. الان مشکل شما بدست آوردن لنگر حداکثر در شکل پایین عکس اول هست؟
    دقیقا نمیدونم از کدوم راه برم با هیچ کدم از اینها مطابقت نداره شکلش ...
    Cinderella didn’t start out as a princess, but Prince Charming knows princess material when he sees it

زمان پیوستن
    28 Sep 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پرادو vx
    گوشی موبایل
    Iphone 5

پیش گزیده

تیر اول رو طراحی کنم یا کنسول رو؟
    ادعا

زمان پیوستن
    31 Dec 2009

پیش گزیده

دومی رو لطفا Lb =50 m

زمان پیوستن
    31 Dec 2009

پیش گزیده

امتحان ما که تمام شد برای اطلاعات عمومی مهندس عمرانیامون میگم اولیش میشه p.a دومیql2/2

زمان پیوستن
    09 Mar 2007

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط N.25 مشاهده گفتگو
    امتحان ما که تمام شد برای اطلاعات عمومی مهندس عمرانیامون میگم اولیش میشه p.a دومیql2/2
    من که آخر هم مشکل شما رو متوجه نشدم. اگر میگفتید (و میدونستید) مشکلتون دقیقا کجاست من و دوستان بهتر میتونستیم راهنمایی کنیم.

زمان پیوستن
    31 Dec 2009

Thumbs up

من در جواب شما گفتم دقیقا!!!
    ولی نمیدونم از کدوم باید حل کنم چون فرمول سومی رو استادمون نداده بود ولی ازش تمرین داده بود که فرمولش میشه همینی که نوشتم !!!!

بگذریم یه دوره هایی هست در رابطه با سازه که دانشگاه سراسری با هنر کرمان برگزار میکنه من که بشخصه هیچ تصوری راجع به سازه ی چیزهایی که طراحی میکنم ندارم ..
    در این دوره که گویا دو هفته ای هم هست ،یه دید کلی راجع به سازه و طراحی اون میده که برای دانشجویان عمران . معماری هستش

دانشگاه شهید باهنر کرمان در نظر دارد در چارچوب تفاهم همکاری علمی با دانشگاه Surrey انگلستان یک دوره فشرده و کارگاه آموزشی توسط آقای پروفسور هشیار نوشین با همکاری عده ای از اساتید برجسته کشور برگزار نماید.

من فقط این اطلاعیه رو پیدا کردم که مال سال 86 ولی انگار هر سال برگزار میشه و اواخر اسفند اطلاعیش روی سایت خود دانشگاه کرمان میاد
    www.uk.ac.ir

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد
  • کد [VIDEO] اکنون روشن مي‌باشد