تبليغات در پي‌هالز

نمایش نتایج 1 به 2 از 2

نام گفتگو: فيديليو

زمان پیوستن
    10 Aug 2011
    شهر
    Rasht
    اتومبيل
    LOGAN
    گوشی موبایل
    SonyEricson Xperia Neu V

پیش گزیده فيديليو

درود بر شما
    تو فيلم آيز وايد شات که با حضور نيکل کدمن و تام کروز رمز ورود به جشن بالماسکه همين کلمه فيديليو بود .
    فيديليو اسم يه سايت هست که کارش معرفي رستورانهاي توي تهران هست . اين نرم افزار براي تهراني هاي عزيز کاملا مناسبه . و صد البته براي ما شهرستاني هايي که براي کاري به تهران ميريم و مجبوريم که يه غذايي بخوريم معمولا سرگردان هستيم و معمولا هم يا جايي رو از دفعه قبلي بصورت شانسي نشان کرديم . يا اگر توي بزرگراه ها نبوديم سر راه يه لقمه چيزي بخوريم و از تهران در بريم . چون توي بزرگراه ها حتي يه سرويس بهداشتي هم نيست چه برسه به رستوران يا فست فود .
    اين نرم افزار هم براي اندرويد هست ، هم براي اپل و هم نسخه جاوا . ولي نسخه اندرويدش يه چيز ديگست .
    اول اينکه جستجوي رستورانش خيلي جالبه يعني شما به چند طريق ميتونيد سرچ کنيد . بر اساس موقعيت فعلي . يعني از جي پي اس گوشي کمک ميگيره و رستورانهاي نشانه گذاري شده دور و بر شما رو بهتون معرفي ميکنه . وقتي رستوراني رو انتخاب کرديد . منوي رستوران با قيمت در دسترسه . يه عکس از محيط داخلي رستوران وجود داره و امکاناتشون مثل پارکينگ و واي فاي و ... از همينجا هم ميتونيد زنگ بزنيد و ميز رزرو کنيد .
    جستجو بر اساس قيمت ، جستجو بر اساس سبک غذا ، جستجو بر اساس محله ، جستجو بر اساس جاي پارک و .....
    يه قسمت ويکي فود هم داره که معرفي غذاي کشور هاي مختلف رو با عکس توضيح ميده
    من که چندين بار از اين نرم افزار بهره بردم . واقعا مفيد و کامل هست .
    http://fidilio.com/go/mobile-application
    در تصاوير سنگ هاي تخت جمشيد، هيچ کس عصباني يا اخمو يا در حال فرياد زدن نيست در اکثر جاهاي تخت جمشيد نقش گل به وفور يافت ميشود از جمله در دست چب داريوش شاه وعشق چيزيست كه در پارسه منحصر به فرد است...

2. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی arash99ir به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

d@nial (26 December 2012), mahdi13 (26 December 2012), natsihit (26 December 2012), PAYAM (26 December 2012), PJK (26 December 2012)

زمان پیوستن
    29 Aug 2004
    شهر
    پرت
    اتومبيل
    تويوتا کمري
    گوشی موبایل
    Galaxy S5

پیش گزیده

نرم افزار خوبیه ولی من یکم باهاش مشکل دارم ، مثلا توی قسمت رستورانیاب هیچ رستورانی رو برای من پیدا نمیکنه !!
    خود سایتش هم خوبه و گاها به مناسبتهای مختلف توی رستوران ها گردهمایی میزاره ( که آخریش به مناسبت شب یلدا بود )

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد
  • کد [VIDEO] اکنون روشن مي‌باشد