تبليغات در پي‌هالز

نمایش نتایج 1 به 7 از 7

نام گفتگو: بوق ممتد کشيدن سنسور عقب سانتفاقه

زمان پیوستن
    22 Nov 2012

پیش گزیده بوق ممتد کشيدن سنسور عقب سانتفاقه

سلام

من يک سانتافه 2009 دارم . اين الان 1 ماه الي يک ماه و نيم ميشه که وقتي ميزنم دنده عقب بوق ميکشه ! يکي دوباري روي سنسور هاشو با پارچه نم دار و غير نم دار تميز کردم و درست شد ولي باز الان بوق ممتد ميکشه هر کاريم ميکنم با لنگ تميز ميکنم با آب ميشورمش هر چي تو چنته دارم رو کردم ولي درست نشد که نشد . پدر مارو در آورده اندازه کشتي که هست عقبشم که معلوم نيست کجاست ! همشم صوت ميکشه آدم نميفهمه کي مي خواد بخوره تو ديوار . خلاصه اگر کسي راهي چيزي بلده بگه خيلي ممنون ميشم.

ارادت

2. کاربر زیر از دوست گرامی hosseinyz به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

haftsin (23 November 2012)

زمان پیوستن
    28 Sep 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پرادو vx
    گوشی موبایل
    Iphone 5

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط hosseinyz مشاهده گفتگو
    سلام

من يک سانتافه 2009 دارم . اين الان 1 ماه الي يک ماه و نيم ميشه که وقتي ميزنم دنده عقب بوق ميکشه ! يکي دوباري روي سنسور هاشو با پارچه نم دار و غير نم دار تميز کردم و درست شد ولي باز الان بوق ممتد ميکشه هر کاريم ميکنم با لنگ تميز ميکنم با آب ميشورمش هر چي تو چنته دارم رو کردم ولي درست نشد که نشد . پدر مارو در آورده اندازه کشتي که هست عقبشم که معلوم نيست کجاست ! همشم صوت ميکشه آدم نميفهمه کي مي خواد بخوره تو ديوار . خلاصه اگر کسي راهي چيزي بلده بگه خيلي ممنون ميشم.

ارادت
    شاید یه ضربه خورده یه یکی از سنسوراش قاطی کرده!
    ببر ازین سنسور بندا برات عوضش کنه کلش رو! هزینه ای نداره!
    یا میتونی ببری نمایندگی برات با هزینه ی زیاد یه دونه نوش رو ببنده رو ماشینت
    ادعا

4. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی natsihit به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

haftsin (23 November 2012), mohammadrezaef (22 November 2012)

زمان پیوستن
    28 May 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    mercedes w203- mini
    گوشی موبایل
    htc chacha-iPhone 4

پیش گزیده

سلام

ارادت
    سلام
    دوست عزیز , چون فرمودید با پارچه نم دار کشیدید و درست شده!! شاید در اثر فاشر اب رسوی کرده و اتصال کرده! بد نیست دونه به دونه سنسورها رو در بیارید و با یک اسپری کتاکت شور مثل ناهید(خشک) محل اتصال و خود سنسورها رو شستشو بدین . ضمنا" یکی از سنسورها و نه همگی احتمالا" خراب شده. تک تک ببینید کدومه و قطعش کنید اگر نمیخواهید همه رو تعویض کنید .

6. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mohammadrezaef به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

dawkins (23 November 2012), haftsin (23 November 2012), natsihit (23 November 2012), PowerMode (23 November 2012)

زمان پیوستن
    22 Nov 2012

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط natsihit مشاهده گفتگو
    شاید یه ضربه خورده یه یکی از سنسوراش قاطی کرده!
    ببر ازین سنسور بندا برات عوضش کنه کلش رو! هزینه ای نداره!
    یا میتونی ببری نمایندگی برات با هزینه ی زیاد یه دونه نوش رو ببنده رو ماشینت
    مرسی بابت جواب چند هست حالا ؟؟ نمایندگی چند بیرون چند ؟ خیلی دوست دارم خودم درستش کنم .

نقل قول نوشته شده توسط mohammadrezaef مشاهده گفتگو
    سلام
    دوست عزیز , چون فرمودید با پارچه نم دار کشیدید و درست شده!! شاید در اثر فاشر اب رسوی کرده و اتصال کرده! بد نیست دونه به دونه سنسورها رو در بیارید و با یک اسپری کتاکت شور مثل ناهید(خشک) محل اتصال و خود سنسورها رو شستشو بدین . ضمنا" یکی از سنسورها و نه همگی احتمالا" خراب شده. تک تک ببینید کدومه و قطعش کنید اگر نمیخواهید همه رو تعویض کنید .
    سلام
    ممنون بابت جواب آقا راحته اینکار‌؟؟ من زیاد وارد نیستم میشه لینکی چیزی بدید من یاد بگیرم و بعد وارد عمل بشم ؟
    آخرین ویرایش به وسیله mohammadrezaef : 22 November 2012 در 10:58 PM

8. کاربر زیر از دوست گرامی hosseinyz به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

haftsin (23 November 2012)

زمان پیوستن
    28 May 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    mercedes w203- mini
    گوشی موبایل
    htc chacha-iPhone 4

پیش گزیده

سلام
    ممنون بابت جواب آقا راحته اینکار‌؟؟ من زیاد وارد نیستم میشه لینکی چیزی بدید من یاد بگیرم و بعد وارد عمل بشم ؟
    سلام
    باز کردنشون کاری نداره. فقطباید با یک چیز نوک تیز مثل چاقو یا یک پیچ گوشتی 2سو نازک خیلی اروم سنسور رو از داخل سپر در بیارید اگر هم دسترسی به پشت سپر دارید از پشت سنسور ها رو حول بدین تا در بیاد بیرون.
    این رو هم مطالعه کنید بد نیست:http://www.genesisowners.com/hyundai...ead.php?t=5703

10. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mohammadrezaef به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

haftsin (23 November 2012), natsihit (23 November 2012), PowerMode (23 November 2012)

زمان پیوستن
    16 Apr 2009
    شهر
    Esfahan
    اتومبيل
    Nissan Roniz
    گوشی موبایل
    Nokia 1202

پیش گزیده

اگه اتصالی کرده باشه، باید دونه دونه قطعشون کنی ببینی کدومشون اتصالی کرده، نهایت اینه که فعلاً اون سنسور خرابو از دور خارج میکنید تا یکی جدید جایگزینش کنید
    چه بخشنده خداي عاشقي دارم،که مي خواند مرا با اينکه ميداند گنهکارم
    دلم گرم است و ميدانم بدون لطف او تنهاي تنهايم
    اي دوست،برايت من خدا را آرزو دارم

12. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی haftsin به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

mohammadrezaef (23 November 2012), natsihit (23 November 2012)

زمان پیوستن
    27 Apr 2006
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    TIBA
    گوشی موبایل
    N78

پیش گزیده

سلام دوستان
    سنسور من هم اینجوری شده البته من خودم رو ماشینم نصب کردم و فکر میکنم ضربه خورده باشه
    اول برای اینکه تست کنی خراب شده یا نه برو روی سنسورات دست بزار اون سنسوری که خرابه وقتی روش دست میزاری صدای بوق هم قطع میشه
    بعد باید ببینی که مشکل از سنسور هست یا از کیت برای این کار باید جای سنور ها رو در کیت جابجا کنی
    راستی وقتی فهمیدی کدوم سنسور هست آروم لمسش کن یه چیزایی زیر دستت حس میکنی که نسبت به بقیه سنسورا کمتر هست
    بهترین راه هم عوض کردن همون سنسور هست من 4 تا سنسور دارم یکیش خراب شده روش چسب برق زدم فعلا تا بعد درستش کنم
    ضمنا شما نمیتونی اون سنسور رو از مدار خارج کنی چون موقع دنده عقب گرفتن اگه نمایشگر داشته باشی و از نوع پیشرفته باشه میگه فلان سنسور قطع هست
    موفق باشی

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد