تبليغات در پي‌هالز

نمایش نتایج 1 به 3 از 3

نام گفتگو: مکانيک ماشين کاري عمودي

زمان پیوستن
    27 Mar 2007
    شهر
    بوشهر
    اتومبيل
    Sedan Alx+T3
    گوشی موبایل
    i-phone5

پیش گزیده مکانيک ماشين کاري عمودي

سلام
    دوستان من اول هفته آينده بايد مبحث مکانيک ماشين کاري عمودي که فصل دوم کتاب اصول ماشين کاري فلزات هست رو بايد ارائه بدم به صورت کنفرانس. اما کتاب خيلي گنگه و حتي عکس هاشم اصلا معلوم نيست چي رو دقيقا نشون ميدن. اين اراوه هم برام مهمه چون اين ترم 4 تا درس مکانيک دارم که 3 تاش با همين استاده.ميدونم بچه هاي مکانيک اينجا کم نيستن.لطفا رانماييم بفرماييد.
    چرمنت چي هست؟کي بوده؟قانوناش چين! فرمولاش مهمن؟
    اصلا اين ماشين کاري عمودي رو نميفهمم يعني چي! کليتش برام سواله. من روي سي ان سي ها چيزايي که ديدم با عکساي کتابم فرق دارند که اين گيچم کرده.حتي يک عکس واضح از اين پروسه ميتونه تمام سوالاي من رو جواب بده.
    پيشاپيش ممنونم.
    Be the change you want to see in the world

2. کاربر زیر از دوست گرامی Sayeye Khorshid به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MaZi Zo0M Z0oM (9 October 2012)

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDASPEED CONCEPT LINE ELEVEN
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

با سلام.
    شاید منظور از ماشین کاری عمودی،بطور کل ماشین هایی است که در اونها قطعه به میز ثابت و فیکس شده و این ابزار هست که در حال گردش میباشد.
    بمانند انواع ماشینهای فرز(ماشین فرز معمولی،ماشین فرز دروازه ای،فرز CNC و ...) - ماشینهای کله زنی - انواع ماشین های سوراخکاری(دریل رومیزی - دریل ستونی و ... ) و ...

4. کاربر زیر از دوست گرامی MaZi Zo0M Z0oM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Sayeye Khorshid (9 October 2012)

زمان پیوستن
    27 Mar 2007
    شهر
    بوشهر
    اتومبيل
    Sedan Alx+T3
    گوشی موبایل
    i-phone5

پیش گزیده

والا اين عکسي هست که تو کتابه.تقريبا همه عکساش همينه حالا کمي مثلا قسمت کرنش زياد شده تو بعضياش يا مثلا قسمت chip پهنتر باشه که دقيق نميدونم شايد خطاي کشيدنشون باشه.تو اين عکس بالا مثلث سمت راستي روش نوشته tool وسط chip سمت چپ هم نوشته work ببخشيد با گوشي عکس گرفتم،گفتم سريعتر باشه يعني نسبت به اسکنر
    Be the change you want to see in the world

6. کاربر زیر از دوست گرامی Sayeye Khorshid به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MaZi Zo0M Z0oM (9 October 2012)

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد