تبليغات در پي‌هالز

نمایش نتایج 1 به 5 از 5

نام گفتگو: قیمت جدید محصولات مدیران خودرو

زمان پیوستن
    24 May 2011
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    Nissan MAXIMA
    گوشی موبایل
    SG Gio

پیش گزیده قیمت جدید محصولات مدیران خودرو

خـــودرو قيمت(ريال) زمان تحويل خودرو
    MVM 110 3Cyl 107,030,000 30 روز کاری
    MVM 110 4Cy 117,230,000 30 روز کاری
    MVM 530 240,700,000 30 روز کاری
    MVM X33 353,900,000 30 روز کاری
    MVM 315 در حال حاضر فروش این خودرو بسته است

زمان پیوستن
    28 Mar 2007
    شهر
    دزفول
    گوشی موبایل
    Nokia 5800 Xpress Music

پیش گزیده

بلاخره کمیته قیمت گذاری با افزایش قیمت مدیران خودرو موافقت کرد و دوباره فروش عادی شروع شد
    اما سرنوشت Mvm 315 چی شد؟ این خودرو رو مدیران خودرو به دلیل افزایش حدود 10 میلیونی در بازار (از 18 کارخونه به 28 در بازار) فروششو کامل متوقف کرده بود و حالا بیشتر چشم ها در این جلسه متوجه قیمت ام وی ام 315 بود . کسی خبر داره که قیمتش چی شد ؟؟
    we can
    ... but
    if we want

زمان پیوستن
    19 Jul 2011

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط sarir007 مشاهده گفتگو
    بلاخره کمیته قیمت گذاری با افزایش قیمت مدیران خودرو موافقت کرد و دوباره فروش عادی شروع شد
    اما سرنوشت Mvm 315 چی شد؟ این خودرو رو مدیران خودرو به دلیل افزایش حدود 10 میلیونی در بازار (از 18 کارخونه به 28 در بازار) فروششو کامل متوقف کرده بود و حالا بیشتر چشم ها در این جلسه متوجه قیمت ام وی ام 315 بود . کسی خبر داره که قیمتش چی شد ؟؟
    من دو هفته پیش تو نمایندگی مدیران خودرو(یکی از نمایندگی های یزد) یه دونه سفیدشو دیدم. نمایندگی گفت فروش دارم اما فقط نقدی و 27 تومان.
    بچه ها در حالی که دو تا شاخ از صحبت های جناب سریر رو کلم سبز شده چند تا سوال دارم. زودتر جواب بدید.
    1) یعنی کارخونه فقط برای اینکه قیمتش تو بازار آزاد این قدر شده فروش این ماشین رو اینجوری کرده؟
    2) چرا تو بازار آزاد این جوری میشه یه دفعه؟ واقعا دلال ها این قدر قدرت دارن و این جور جو رو می تونند بد کنند؟
    3) آخه کارخونه چکارش به قیمت بازار؟ اصلا تو بازار صد تومان باشه. کارخونه کار خودشو بکنه. مگه قیمت تمام شده یه خودرو تو کارخونه قانون نداره که کارخونه برا سود بیشتر هر کار که دلش خواست میتونه بکنه؟؟؟؟ وقتی قیمت ارز ، قطعات و هر آنچه که تو قیمت یه خودرو تاثیر داره مشخص هست دیگه چه معنی ای داره که کارخونه ده تومان بکنه رو این قیمت ها.
    به جای اینکه بازار رو درست کنه خودشم میاد به این اوضاع آشفته دامن می زنه؟

زمان پیوستن
    29 Aug 2012

پیش گزیده

چون کارخونه خودش اول نمیتونه قیمت رو بالا ببره بازار رو توسط همین دلال ها تشنه میکنه بعد با این توجیه قیمت رو بالا میبره یعنی به عبارتی دستش با اینا تو یک کاسست

زمان پیوستن
    28 Mar 2007
    شهر
    دزفول
    گوشی موبایل
    Nokia 5800 Xpress Music

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط saeed_gh_h مشاهده گفتگو
    من دو هفته پیش تو نمایندگی مدیران خودرو(یکی از نمایندگی های یزد) یه دونه سفیدشو دیدم. نمایندگی گفت فروش دارم اما فقط نقدی و 27 تومان.
    بچه ها در حالی که دو تا شاخ از صحبت های جناب سریر رو کلم سبز شده چند تا سوال دارم. زودتر جواب بدید.
    1) یعنی کارخونه فقط برای اینکه قیمتش تو بازار آزاد این قدر شده فروش این ماشین رو اینجوری کرده؟
    2) چرا تو بازار آزاد این جوری میشه یه دفعه؟ واقعا دلال ها این قدر قدرت دارن و این جور جو رو می تونند بد کنند؟
    3) آخه کارخونه چکارش به قیمت بازار؟ اصلا تو بازار صد تومان باشه. کارخونه کار خودشو بکنه. مگه قیمت تمام شده یه خودرو تو کارخونه قانون نداره که کارخونه برا سود بیشتر هر کار که دلش خواست میتونه بکنه؟؟؟؟ وقتی قیمت ارز ، قطعات و هر آنچه که تو قیمت یه خودرو تاثیر داره مشخص هست دیگه چه معنی ای داره که کارخونه ده تومان بکنه رو این قیمت ها.
    به جای اینکه بازار رو درست کنه خودشم میاد به این اوضاع آشفته دامن می زنه؟
    کارخونه میاد میگم من زحمت کشیدم این ماشین رو تولید کردم چرا دلال بیشتر از من سود ببره ؟ 10 میلیون سود هم چیز کمی نیست !
    (اگه خوتو جای تولید کننده بذاری و یه کالایی رو زحمت بکشی تو خط تولیدت تولید (یا حتی مونتاژ)کنی و با این همه زحمت مثلاً 2،3 میلیون سود ببری و اونوقت دلال بیاد براحتی 10تومن رو جنسی که تو زحمتش رو کشیدی سود بخوره و اونو به مشتریای تو بده اونوقته که توهم زورت میاد!)
    شرکت هم که خودش نمی تونه قیمت فروشش رو از یه حد بیشتر ببره ناچاراً فروش رو متوقف کنه تا با چونه زدن با مسئولان وزارت بتونه قیمت فروشش رو بالا بکشه
    این مشکل وقتی پیش میاد که عرضه کمتر از تقاضاس مثل ویروس کاهش تولیدی که اخیراً صنعت خودروی ایرانو گرفته و تولید ایرانخودرو سایپا 40درصد کم شده و با کم شدن شدید عرضه ، بیشتر بودن تقاضا موجب افزایش زیاد قیمت در بازار آزاد شده و این وسط هم عروسی دلال هاس که جولان بدن
    we can
    ... but
    if we want

6. کاربر زیر از دوست گرامی sarir007 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

saeed_gh_h (20 September 2012)

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد