تبليغات در پي‌هالز

نمایش نتایج 1 به 8 از 8

نام گفتگو: لمینت یا پارکت

زمان پیوستن
    07 Jan 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDA 3
    گوشی موبایل
    Apple Iphone 4S

پیش گزیده لمینت یا پارکت

دوستان گرامی

مثل همیشه امیدوارم در اینمورد هم راهنماییم کنین :
    تصمیم گرفتم خونه رو لمینت کنم . لطفا در انیمورد راهنماییم کنین . اصلا نمیدونم قیمت ها چجورین ؟ کیفیت ها چطورن و کدوم برندها کیفیت بهتری دارن .

فکر کنم ضد آب بودن ، تغییر نکردن رنگ ، صدا ندادن و به صدا نیافتادن ، نشکستن و مقاومت در برابر تغییرات دمایی مهمترین مشخصات تاثیر دار در کیفیت باشن . اگه موارد دیگه ای هست که باید در نظر بگیرم لطفا راهنماییم کنین .

زمان پیوستن
    05 Apr 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    دوو سی یلو و موهاوی
    گوشی موبایل
    Apple Iphone 4 16Gb

پیش گزیده

سلام
    ضد اب مطلق نیست ! یعنی اگه بخواین توی اب معلقش کنین ویا توی محیط مرطوب ازش استفاده کنین احتمال بروز مشکل هست
    تو افتاب شدید ، تغییر رنگ البته بعد از مدت طولانی پیدا میکنه
    نمیشکنه و در برابر دما مقاومه
    اما اگز زیر سازی نامناسب باشه صدا میده ، و خود لمینت هم کلا وقتی که با کفش بخواید روش راه برید صدا رو داره

قیمت هم از متری 15 داره تا متری 500 تومن که تفاوتشون توی ضخامت و نوع جنس رویه لمینته !
    در مجموع من خودم هیچ وقت سمت لمینت شاید نرم !

3. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی XELTEK به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

equinoxe (9 September 2012), kian99 (10 September 2012), romeo_1593 (9 September 2012)

زمان پیوستن
    03 Aug 2005
    شهر
    اهواز
    اتومبيل
    206
    گوشی موبایل
    htc incridible s

پیش گزیده

من کارم دکوراسون داخلیه کمکی خواستید در خدمتم
    دیگه لمینت 15 تومنی وجود نداره و به تاریخ پیوسته تنوع برند ها هم اینقدر زیاده که گاهی اوقات خود من هم که 4 ساله تو این کارم برندهای جدید زیادی میبینم و هر روز هم اضافه میشن 90درصشون هم یا چینن یا ترک
    اصولا لمینت ها یا 8 میلن یا 12 میلیمتر و عرض های مختلف از 16 تا 20 سانتیمتر لمینت های 12 میل ماندگاری و طول عمر بیشتری دارن
    سعی کنید لمینتی رو انتخاب کنید که کلاسش AC4 باشه یعنی برای مناطق پر تردد باشه این لمینت ها جنس رویه مجکم تر و کلیک قوی تری دارن
    بازم راهنمایی بیشتری خواستید در خدمت هستم

5. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی pesaremelli به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash99ir (9 September 2012), mahdi13 (9 September 2012), romeo_1593 (9 September 2012)

زمان پیوستن
    07 Jan 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDA 3
    گوشی موبایل
    Apple Iphone 4S

پیش گزیده

در مورد پارکت چی ؟
    آیا پارکتی که مثل لمینت دراز باشه داریم ؟ نصبش به راحتی لمینت هست ؟
    جناب آقای/خانم pesaremelli میشه برند و قیمت معرفی کنین ؟
    در خصوص صدا هم آیا راهی برای حل این مشکل نداریم ؟ (ما زیاد با کفش تو خونه راه میریم....امان از پاشته بلند خانم ها :beaten: )

زمان پیوستن
    03 Aug 2005
    شهر
    اهواز
    اتومبيل
    206
    گوشی موبایل
    htc incridible s

پیش گزیده

به نظر من پارکت نسبت به قیمتش نمیارزه .بله پارکت بلند هم داریم ابعادش 7 سانتیمتر عرض در 180 سانتیمتر طول هستش پارکت نگهداری میخواد هر سال باید ساب و لاک کنید و چون بر خلاف لمبینت با چسب به زمین میچسبه خیلی در برابر رطوبت از کف مقاومتش کمتر از لمینته
    در مورد صدا اگه لمینت با فوم سایلنت کار بشه میتونه تاثیر خوبی داشته باشه ولی در کل نوع لایه رویی صدا رو وقتی با کفش تردد میکنید منعکس میکنه(مخصوصا پاشنه بلند خانوما)
    در کل اگه حساس نباشید صداش ازار دهنده نیست.

8. کاربر زیر از دوست گرامی pesaremelli به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

romeo_1593 (10 September 2012)

زمان پیوستن
    15 Oct 2008

پیش گزیده

منم یه مدتی دنبال پارکت بودم اما بدلیل ضعف در برابر رطوبت و هزینه ،بیخیالش شدم و گرانیت(نه سرامیک) کار کردم، بنظرم مزیت پارکت به گرانیت اینه که محیط خونه رو گرمتر و صمیمی تر میکنه، اما گرانیت درجه یک هم درخشش و روشنی زیبایی داره و در انواع ایرانی و چینی از حدود متری 15 تومن تا 50 تومن متغیره
    ...آزادي حق نيست...

10. کاربر زیر از دوست گرامی rza_bgy به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

romeo_1593 (10 September 2012)

زمان پیوستن
    10 Aug 2011
    شهر
    Rasht
    اتومبيل
    LOGAN
    گوشی موبایل
    SonyEricson Xperia Neu V

پیش گزیده

درود بر شما
    در حال حاضر بهترین سرامیک گرانیتی رو در ابعاد مختلف بهسرام و تک سرام میزنن که هردوشون مال یک نفر هستند . سرامیک گرانیتی کاوه هم هست که کیفیت چندانی نداره . برای اطلاع از کیفیت کاشی گرانیتی باید یک تکه از همون سرامیک رو روی یکی دیگه بکشید از روی تیزی اگه جاش موند جنسش خوب نیست . در حال حاظر تکسرام و بهسرام با هزینه نصب بین 24 - 28 تومن متری در میاد . این که گفتم مال طرح لوزیشه که پرتیش زیاده و به دلیل لوزی بودن و برش زیاد سختی کارش هم زیاد تره و تقریبا متری 10 تومن دستمزدشه . سرامیک گرانیتی به چند دلیل برای خونه مناسب نیست . اول اینکه بسیار سرده یعنی تو خونه بدون دمپایی نمیشه موند . مگر اینکه سرمایش از کف کار بشه . دوم اینکه بسیار سره طوری که با جوراب قشنگ میتونید روش اسکیت کنید . چون سطح بسیار صیقلی داره . مورد دیگه هم به دلیل همین صیقلی بودن فرش روش سر میخوره که حتما باید از این چیزا که جلوی سر خوردن فرش رو میگیره بزارین . ولی واقعا بزرگترین ایرادش سرماست . راستی باعث انعکاس صدا هم میشه .
    در تصاوير سنگ هاي تخت جمشيد، هيچ کس عصباني يا اخمو يا در حال فرياد زدن نيست در اکثر جاهاي تخت جمشيد نقش گل به وفور يافت ميشود از جمله در دست چب داريوش شاه وعشق چيزيست كه در پارسه منحصر به فرد است...

12. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی arash99ir به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ali1363 (9 September 2012), pesaremelli (10 September 2012), romeo_1593 (10 September 2012)

زمان پیوستن
    03 Aug 2005
    شهر
    اهواز
    اتومبيل
    206
    گوشی موبایل
    htc incridible s

پیش گزیده

به نظر من هم بهترین کفپوش حال حاضر برای خونه همون لمینته ،8 میلش هم کافیه اگه درست نصب بشه و فوم سایلنت هم زیرش بندازید میتونید سالها ازش لذت ببرید ضمن اینکه محیط رو خیلی صمیمی نشون میده و بسیار راحت هم تمیز میشه
    قیمت لمینت 8 میل خوب هم بین 27 تا 30 تومنه پایین تر نخرید که اشغالن

14. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی pesaremelli به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash99ir (9 September 2012), romeo_1593 (10 September 2012)

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد
  • کد [VIDEO] اکنون روشن مي‌باشد