تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 16

نام گفتگو: بهترین گزینه برای تعویض 206 دوگانه سوز V2

زمان پیوستن
    26 Oct 2011
    شهر
    کرج
    اتومبيل
    ماکسیما و 206 تیپ5
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy S II

پیش گزیده بهترین گزینه برای تعویض 206 دوگانه سوز V2

با سلام به دوستان ارجمند.

سال گذشته بعلت ماموریت 9 ماهه به تبریز و رفت و آمدهای هفتگی بین کرج و تبریز مجبور به خرید یک خودروی گاز سوز جهت صرفه جویی در مصرف سوخت شدم.
    از طرفی هم میخواستم مصرف بنزینش هم کم باشد، نهایتا بعد از تحقیقات زیاد 206 V2 مدل 90 (آخر89) گرفتم.
    حالا که 6 ماهی هست ماموریت به اتمام رسیده هنوز وقت نشده است که این ماشین را تعویض کنم و هنوز از آن استفاده میکنم.
    البته دقیقا از موقع اتمام ماموریت از سوخت CNG استفاده نکرده ام و فقط بنزین به خوردش داده ام.
    با اینکه در عرض یک سال 40.000 کیلومتر راه رفته ولی هنوز هم مثل ساعت کار میکنه و بنده خیلی از آن راضی هستم. فقط بخاطر کپسول پشتش هست که میخواهم عوض کنم.

206 خودروی دوم بنده هست و بیشتر زیر پای همسرم میباشد، البته خودم هم بسیار از آن استفاده میکنم.
    به نظر شما بهترین خودروی جایگزین این خودرو با اضافه کردن 4 تا 5 میلیون چه خودرویی میتواند باشد؟
    قیافه 206 کمی برایمان تکراری شده ولی اگر انتخاب های دیگر معقول نباشد، خواهیم خرید.

نو بودن ماشین مهم هست حالا اگر صفر نبود خیلی کم کار باشد.
    کم مصرف هم اولویت دارد.
    اتومات یا منوال فرقی نمیکند ولی اتومات ارجحیت دارد.
    آپشن زیاد مطرح نیست ولی آینه برقی و دربهای عقب حتما برقی باشد.
    پارس، 206 تیپ 6 و V9 ، تندر ، و با کمی سهل گیری لیفان 620 انتخابهایی هست که به نظر خودم میرسد ولی اگر دوستان پیشنهاد دیگری دارند نظر بدهند.

ممنون.

2. کاربر زیر از دوست گرامی ehsan1152 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

moje90 (25 June 2012)

زمان پیوستن
    26 Jan 2010
    شهر
    اراك
    اتومبيل
    SD V8 206
    گوشی موبایل
    NOKIA N78

پیش گزیده

سلام احسان جان
    آقا توی این کار عجله نکن توی تابستون انواع 206 با افزایش قیمت شدید مواجه میشه
    به هر حال تقاضا بالاست و تولید و عرضه بسیار محدود
    ضمنا با توجه به احتمال افزایش قیمت بنزین خودروی گاز سوز بازهم گرون تر میشن و میتونی ماشینت را با قیمت خیلی بالاتری بفروشی
    به نظرم الان یه ماشین بنویس پیش خرید کن وقتی دعوت نامه اومد ماشینتو بفروش.. قیمت کارخونه هم خیالت راحت تا آخر سال احتمالش کمه بیشتر بشه
    اگه بالاتر بره قیمت بازار بالاتر میره نه کارخونه

4. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Erfan Hidden به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ehsan1152 (25 June 2012), moje90 (25 June 2012)

زمان پیوستن
    13 Jan 2011
    اتومبيل
    ماکسیما+206type2
    گوشی موبایل
    nokia N8

پیش گزیده

بنظرم بهترین انتخاب با 20 تا 22 تومن پارس ELX هستش......الان فروشش دوباره شروع شده بقیمت حدود 22.....واقعا ماشین عالیه پارس ELX تو این رنج،بدون دردسر،نرم،خوشدست و خلاصه من بهتون پیشنهاد میکنم رو پارس ELX حتما فک کنید

6. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی shahin1990 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ehsan1152 (25 June 2012), moje90 (25 June 2012)

زمان پیوستن
    26 Oct 2011
    شهر
    کرج
    اتومبيل
    ماکسیما و 206 تیپ5
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy S II

پیش گزیده

ممنون عرفان جان، شرایط پیش فروش رو حتما یه بررسی میکنم.

شاهین جان ممنون، پارس ELX از لحاظ مصرف و کیفیت چطوره؟ یه دونه قبل از عید دیدم بعضی از آپشنهاش رو نسبت به مدلهای قبلی حذف کردن.!

8. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی ehsan1152 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Erfan Hidden (25 June 2012), moje90 (25 June 2012), shahin1990 (25 June 2012)

زمان پیوستن
    04 Oct 2008
    شهر
    شیراز--بچه شهر
    اتومبيل
    ix35...تندر ...تیبا
    گوشی موبایل
    SE w810...SAMSUNG WAVE I

پیش گزیده

دوستان پارس ELX سیستم تهویه اتوماتیک داره یا مثل پژو ها دستیه ؟؟؟هنوزم از صندلی بنز استفاده میکنن یا اونم فرق کرده؟؟؟
    سایت آپلود عکس http://img4up.com/
    آسمان فرصت پرواز بلندی است
    قصه این است چه اندازه کبوتر باشی

10. کاربر زیر از دوست گرامی moje90 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

ehsan1152 (25 June 2012)

زمان پیوستن
    13 Jan 2011
    اتومبيل
    ماکسیما+206type2
    گوشی موبایل
    nokia N8

پیش گزیده

سیستم تهویه دستیه و صندلی معمولی گذاشتن......ولی بازم ارزششو داره.......ELX یه ماشین جون سخته بیشتر ادارات دولتی ازش استفاده میکنن،خیلی ماشین جالبیه.....از لحاظ مصرف سوخت تو جاده مصرفش خیلی خوبه ماله من حدود 7 تو شهرم از 10 رد نمیشه خوب بستگی به نحوه رانندگیت داره....ولی در کل من بتون پیشنهاد میکنم ک حتما امتحانش کنید....واقعا من ک ازش راضیم

12. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی shahin1990 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ehsan1152 (25 June 2012), Erfan Hidden (25 June 2012)

زمان پیوستن
    26 Jan 2010
    شهر
    اراك
    اتومبيل
    SD V8 206
    گوشی موبایل
    NOKIA N78

پیش گزیده

من پشت ELX نشستم.. توی جاده کاشان ماشین مدل 84 بود جز اولین سری فکر کنم برای یکی از آشنایان(حدود 14 میلیون خریده بودش اون زمان صفرشو)
    از نظر موتوری واقعا فوق العاده بود.. روی هر دنده ای با هر دور موتوری به ماشین گاز میدادم بهم جواب میداد..
    اطلاعات فنیش را کامل نمیدونم ولی تا جایی که میدونم موتورش موتور زانتیا 1800 درسته؟
    پس عجیبه که مصرفش توی شهر تو رنج 10 باشه.. یعنی این عدد واقعا عدد خوبیه برای این موتور...

14. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Erfan Hidden به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ehsan1152 (25 June 2012), shahin1990 (25 June 2012)

زمان پیوستن
    26 Oct 2011
    شهر
    کرج
    اتومبيل
    ماکسیما و 206 تیپ5
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy S II

پیش گزیده

ممنون از پیشنهادت شاهین جان. کیفیت متریال داخلش چطوره؟ این 206 که دستمه انصافا کیفیتش خیلی خوبه.
    به نظرتون اتاق پارس یه کم قدیمی نیست؟

16. کاربر زیر از دوست گرامی ehsan1152 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

shahin1990 (25 June 2012)

زمان پیوستن
    13 Jan 2011
    اتومبيل
    ماکسیما+206type2
    گوشی موبایل
    nokia N8

پیش گزیده

ببینید من از نظر کیفی تضمینش میکنم براتون........مخصوصا فنی........موتوریش و سیستم گیرباکس و از همه مهمتر ترمزاش حرف نداره......ظاهر داخلی و خارجیشم کاملا سلیقه ایه من که کلا ELX رو دوس دارم.....چنتا عکس یه صفر کیلومتر مدل 91 ک تو سایت همسایه بود مبذارم اینجا ک خودتون اگه جزئیاتی مد نظرتونه تو عکس ببینید....

http://upload.tuningtalk.com/upload/P190612_14.45.jpg
    http://upload.tuningtalk.com/upload/P190612_14.46.jpg
    http://upload.tuningtalk.com/upload/P190612_14.44.jpg

18. کاربر زیر از دوست گرامی shahin1990 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

ehsan1152 (25 June 2012)

زمان پیوستن
    09 Feb 2010
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy CORE

پیش گزیده

سورن ELX موتور ملي رو هم بيار جزء آپشنهات

هم داخلش جديده و هم امکانات خوبي داره در ضمن موتورش هم کم مصرفه و بسيار پرقدرت و پرشتاب

در کل گزينه خوبيه ترمز عقب هم که ديسکي شده به نظر من بهتر از ليفان هست چون بازار دست دوم رو از دست نميدي اما ليفان رو اگه بخواي بفروشي خون به جيگرت ميکنه ضمنا صفر ليفان رو قيمت داري يه نگاه به سايتش بکن اصلا نمي ارزه با اين قيمت
    خداوندا، اين کشور {ايران} را از سه چيز دور بدار* دروغ، دشمن، خشکسالي*
    کلوپ آزرا TG "نسل قديم" https://t.me/joinchat/AAAAAEJD5FGypbQAwMbBmA

آيا مي‌دانيد کاربرد دکمه سپاس چيست؟

20. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی a_rudi به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ehsan1152 (25 June 2012), shahin1990 (25 June 2012)

زمان پیوستن
    26 Oct 2011
    شهر
    کرج
    اتومبيل
    ماکسیما و 206 تیپ5
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy S II

پیش گزیده

سلام به همه دوستان و تشکر بابت توجهتون.

شاهین جان بنا به توصیه ای که کردی امروز رفتم در یک نمایندگی که یک پارس ELX امانی داشت از نزدیک دیدمش و از مسئولش اجازه گرفتم و یه استارتی بهش زدم و همون در جا یه عقب جلو کردم.
    اولین ایرادش اون حس قدیمی بودن طراحی تکراری اتاق و داشبورد 405 هستش که به آدم القا میشه.
    کیفیت متریال داخلش از لحاظ جنس کلیدها و دسته راهنما و داشبورد خیلی افت کرده و بدجور تو ذوق میزنه، فکر کنم خودت هم اگه داخل صفرش بشینی همین حس رو داشته باشی.
    با کمال تعجب صندلیهای همون صندلی سمندی بودن که اونها هم چنگی به دل نمیزد و فکر کنم با مدل ماشین شما اگه مقایسه کنی که اعصابت داغون میشه.
    بعد از استارت اون صدای آشنای پمپ بنزین اینقدر زیاد بود که صدای موتور توش خفه بود.
    دنده ها بدجوری سفت جا میرفت که البته فکر کنم بخاطر نویی بود.
    کلاچ نسبت به 206 خیلی سفت تر بود.
    آپشنهاش هم چنگی به دل نمیزد.
    در مقایسه با قیمتش که میشه باهاش یه V9 مشابه صفر خرید که آپشنهایی مثل ایربگ سرنشین،ترمز EBD، تهویه اتوماتیک، چراغ همراهی، کیفیت بسیار بالاتر و از همه مهمتر گیربکس اتومات و قابلیت نصب کروز و لیمیتر داره، به نظرم پارس با این قیمت اصلا ارزش خرید نداره.

بازم ممنون از پیشنهادت.
    در مورد سمند ELX میشه یه کم راجب آپشنهاش و کیفیتش اطلاعات بدید؟
    منتظر نظرات دوستان همچنان هستم.

22. کاربر زیر از دوست گرامی ehsan1152 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

shahin1990 (25 June 2012)

زمان پیوستن
    26 Jan 2010
    شهر
    اراك
    اتومبيل
    SD V8 206
    گوشی موبایل
    NOKIA N78

پیش گزیده

در مورد سورن ELX با موتور به اصطلاح ملی من زیاد تحقیق کردم قبل از انتخاب وی 8
    آپشن که تمام آپشن های سمند ای ایکس را داره به علاوه ترمز های عقب دیسکی
    داخلش قشنگ تره(ظاهرش به نظرم سمند ال ایکس قشنگ تره) و از نظر موتوری هم ماشین کاملیه..(مصرف کمتر توان بیشتر)
    ولی من شخصا هیچوقت نمیخرمش چون الان سمندی که زیر پامه بعد از 80 هزار کارکرد شدید به سر صدا افتاده و صداهای عجیبی مثل انبساط انقباض از داخل درها شنیده میشه..!!
    بعد از این کارکرد توی خرج افتاده(ماشین خودمه دوسش دارم ولی می خوام راستشو بگم و از روی تعصب قضاوت نکنم) با اینکه واقعا به درستی ازش استفاده شده و تمام سرویس ها از اول بر اساس دفترچه...
    قطعا سورن هم باید همینطور باشه چون بدنه یکیه.. نمیدونم چرا در ها را انقدر سنگین طراحی کردن!
    افت قیمت شدیدی داره و مثل بقیه مدل های سمند باز هم خوش فروش نیست..
    ستون A همیشه اذیتم کرده و چندین بار نزدیک بوده برام حادثه ساز بشه
    ولی در عوض مزایا انواع سمند:
    با هر سرعتی که دوست داری فرمون را بچرخون و نگران عدم تعادل یا سر خوردن عقب ماشین نباش
    توی جاده با خیال راحت میتونی سرعت بالا را باهاش تجربه کنی بدون اینکه حس بدی بهت بده
    فضای جادار داخل خودرو و داخل صندوق عقب موقعیت سفر های طولانی را فراهم میکنه برات
    ضمنا امکانات رفاهی نه چندان با ارزش ولی کارا(چراغ سقفی عقب-چراغ نقشه خوان-چراغ داشبورد-صندلی با تنظیم برقی-چشم سوم-کنسول جلو و عقب-دسترسی راحت به تنظیمات کلیه شیشه ها و آینه ها برای راننده و ......

24. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Erfan Hidden به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ehsan1152 (26 June 2012), shahin1990 (25 June 2012)

زمان پیوستن
    04 May 2006
    شهر
    کرج
    اتومبيل
    206
    گوشی موبایل
    n82

پیش گزیده

آقا احسان ماشین رو میفروشی ؟اگه میفروشی قیمت رو برام پ خ بفرست.چون من هم به همون دلیل که شما ماشین گاز سوز خریدی من هم باید چند وقتی با توجه به بالا بودن قیمت سوخت آزاد ماشیمن گاز سوز سوار شم

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد