تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 16

نام گفتگو: راهنمایی برای خرید فیلتر اکسترنال

زمان پیوستن
    02 Apr 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Peugeot 206, Hyundai Genesis 2009
    گوشی موبایل
    HTC Touch HD, iPhone 4

پیش گزیده راهنمایی برای خرید فیلتر اکسترنال

دوستان سلام
    من برای یه آکواریم 52 لیتری! میخواستم یه فیلتر اکسترنال بگیرم.
    اول یه فیلتر اینترنال ایهایم مدل پیک آپ 2010 گرفتم ولی به دلیل اینکه جایی برای ریختن ساب استرت پرو نداره میخواستم عوضش کنم و از سری اکوابال ایهایم بگیرم. ولی از دوستان پیشنهاد دادن که فیلتر اکسترنال بگیرم و از فیلترهای سطلی ایهایم مدل 2213 رو به من معرفی کردن. میخواستم بپرسم به نظر شما این فیلتر خوبیه؟ به درد میخوره؟ پیشنهاد دیگه ای دارید؟ از سری فیلترهای اکسترنال تترا چیزی هست که به درد من بخوره؟شاید در آینده اندازه ی تانک رو هم بیشتر کنم. قیمت مدل 2213 رو میدونید؟
    از مسائلی که برام مهمه اینه که توی آب تلاطم ایجاد نشه و سر و صدای زیادی نداشته باشه و کیفیت آب و تمیز بودن اون هم برام خیلی مهمه.
    ممنون

2. کاربر زیر از دوست گرامی ماندانگاس به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

B@B@K (16 April 2012)

زمان پیوستن
    25 Sep 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    مترو-تاكسي
    گوشی موبایل
    HUAWEI G750

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط ماندانگاس مشاهده گفتگو
    دوستان سلام
    من برای یه آکواریم 52 لیتری! میخواستم یه فیلتر اکسترنال بگیرم.
    اول یه فیلتر اینترنال ایهایم مدل پیک آپ 2010 گرفتم ولی به دلیل اینکه جایی برای ریختن ساب استرت پرو نداره میخواستم عوضش کنم و از سری اکوابال ایهایم بگیرم. ولی از دوستان پیشنهاد دادن که فیلتر اکسترنال بگیرم و از فیلترهای سطلی ایهایم مدل 2213 رو به من معرفی کردن. میخواستم بپرسم به نظر شما این فیلتر خوبیه؟ به درد میخوره؟ پیشنهاد دیگه ای دارید؟ از سری فیلترهای اکسترنال تترا چیزی هست که به درد من بخوره؟شاید در آینده اندازه ی تانک رو هم بیشتر کنم. قیمت مدل 2213 رو میدونید؟
    از مسائلی که برام مهمه اینه که توی آب تلاطم ایجاد نشه و سر و صدای زیادی نداشته باشه و کیفیت آب و تمیز بودن اون هم برام خیلی مهمه.
    ممنون
    سلام دوست عزیز تانک شما واقعا 52لیتر هست؟
    اشتباه اين بود هرجا رنجيدم لبخند زدم همه فكركردن درد ندارم سنگين تر ضربه زدن...

زمان پیوستن
    02 Apr 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    HTC Touch HD, iPhone 4

پیش گزیده

ممنون بابک جان، بله.
    طول: 60
    عرض: 25
    ارتفاع: 35
    چطور؟

زمان پیوستن
    25 Sep 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    مترو-تاكسي
    گوشی موبایل
    HUAWEI G750

پیش گزیده

ممنون بابک جان، بله.
    طول: 60
    عرض: 25
    ارتفاع: 35
    چطور؟
    به نظر من 2213 کلاسیک ایهایم زیاد هست برای این حجم همون آکوابال بهتره راستی نفرمودید که چه ماهیانی دارید؟
    آخرین ویرایش به وسیله B@B@K : 16 April 2012 در 11:41 PM

6. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی B@B@K به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ماندانگاس (17 April 2012), Anoush (17 April 2012)

زمان پیوستن
    02 Apr 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    HTC Touch HD, iPhone 4

پیش گزیده

اینا ماهی هاست. گوپی، کالرویدو، کالرفیش، لوچ دلقک، لوچ پاکستانی، کوریدوراس، کت فیش، مولی، پلاتی،‌ فلورسنت
    بابک جان توی بخش معرفی فیلتر های سایت ایهایم آسیا یه مدل از همین فیلتر سری کلاسیک هست که با شماره 150 معرفی شده. و برای آکواریوم های 50 تا 150 لیتری استفاده میشه، به نظر شما این مناسب نیست؟ و شما کودوم مدل از آکوابال رو پیشنهاد میکنید؟

8. کاربر زیر از دوست گرامی ماندانگاس به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

B@B@K (17 April 2012)

زمان پیوستن
    25 Sep 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    مترو-تاكسي
    گوشی موبایل
    HUAWEI G750

پیش گزیده

اینا ماهی هاست. گوپی، کالرویدو، کالرفیش، لوچ دلقک، لوچ پاکستانی، کوریدوراس، کت فیش، مولی، پلاتی،‌ فلورسنت
    بابک جان توی بخش معرفی فیلتر های سایت ایهایم آسیا یه مدل از همین فیلتر سری کلاسیک هست که با شماره 150 معرفی شده. و برای آکواریوم های 50 تا 150 لیتری استفاده میشه، به نظر شما این مناسب نیست؟ و شما کودوم مدل از آکوابال رو پیشنهاد میکنید؟
    سلام:
    اگر اون مدل 150موجود باشه خوبه ولی قبلا این مدل ها نبود و 2213-2215-2217بود شاید اینا جدید اومده اگر هم آکوابال خریدید مدل ویا180-130رو بخرید ظاهرا عدد مدلها تغییرکرده!

10. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی B@B@K به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ماندانگاس (17 April 2012), Anoush (17 April 2012), Mr.Hossein (17 April 2012)

زمان پیوستن
    02 Apr 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    HTC Touch HD, iPhone 4

پیش گزیده

عدد ها تغییر نکرده بابک جان. سایت آسیایی ایهایم مدلها رو اینجوری معرفی کرده. وگرنه سایت اصلی همین عددهایی که شما میگید استفاده کرده ولی خبری از مدل 150 که توی سایت آسیا معرفی شده نیست.

12. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی ماندانگاس به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Anoush (17 April 2012), B@B@K (17 April 2012)

زمان پیوستن
    25 Sep 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    مترو-تاكسي
    گوشی موبایل
    HUAWEI G750

پیش گزیده

عدد ها تغییر نکرده بابک جان. سایت آسیایی ایهایم مدلها رو اینجوری معرفی کرده. وگرنه سایت اصلی همین عددهایی که شما میگید استفاده کرده ولی خبری از مدل 150 که توی سایت آسیا معرفی شده نیست.
    آکوابال زیاد ایجاد جریان آب نداره و مناسب هست ولی اگر اون مدل 150کلاسیک باشه خیلی خوبه

14. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی B@B@K به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ماندانگاس (17 April 2012), Anoush (17 April 2012), Mr.Hossein (17 April 2012)

زمان پیوستن
    02 Apr 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    HTC Touch HD, iPhone 4

پیش گزیده

بابك جان متاسفانه هنوز فيلتر رو نگرفتم و مدل 150 كه اسم ديگه ش 2211 هستش پيدا نميشه و بيشتر فروشگاه ها 2213 دارن. باز هم بايد بگردم.
    خواستم نظرتون رو در مورد فيلترهاي اكسترنال تترا بدونم، به نظر شما از ايهايم بهتر نيستن؟ ميشه از ساب استرت پروي ايهايم توي اون استفاده كرد؟

16. کاربر زیر از دوست گرامی ماندانگاس به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

B@B@K (18 April 2012)

زمان پیوستن
    25 Sep 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    مترو-تاكسي
    گوشی موبایل
    HUAWEI G750

پیش گزیده

بابك جان متاسفانه هنوز فيلتر رو نگرفتم و مدل 150 كه اسم ديگه ش 2211 هستش پيدا نميشه و بيشتر فروشگاه ها 2213 دارن. باز هم بايد بگردم.
    خواستم نظرتون رو در مورد فيلترهاي اكسترنال تترا بدونم، به نظر شما از ايهايم بهتر نيستن؟ ميشه از ساب استرت پروي ايهايم توي اون استفاده كرد؟
    سلام فیلتر های تترا هم خوبند ولی من خودم ایهایم رو میپسندم و سالهاست دارم و راضی هستم بله سابستریت را میشه در تترا هم استفاده کرد فقط یادآوری کنم فیلتر های تترا چینی هستند

18. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی B@B@K به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ماندانگاس (18 April 2012), Mr.Hossein (18 April 2012)

زمان پیوستن
    02 Apr 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    HTC Touch HD, iPhone 4

پیش گزیده

بابك جان ممنون.
    يه چيزي كه در مورد فيلترهاي ايهايم خوندم اينه كه ميگن بعد از يه مدت قدرت فيلتر كم ميشه و بهتره فيلتري رو بگيريد كه حجمي كه ساپورت ميكنه بيشتر از حجم آكواريومتون باشه. شما اينو قبول داريد؟ با توجه به اين حرف بهتر نيست كه من 2213 بگيرم؟ قدرت فيلترهاي سري كلاسيك رو ميشه تنظيم كرد كه اگه مثلا توي آب تلاطم و كِشِش ايجاد كرد و ماهي ها رو اذيت كرد قدرتش رو كم كنيم؟

20. کاربر زیر از دوست گرامی ماندانگاس به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

B@B@K (18 April 2012)

زمان پیوستن
    25 Sep 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    مترو-تاكسي
    گوشی موبایل
    HUAWEI G750

پیش گزیده

بابك جان ممنون.
    يه چيزي كه در مورد فيلترهاي ايهايم خوندم اينه كه ميگن بعد از يه مدت قدرت فيلتر كم ميشه و بهتره فيلتري رو بگيريد كه حجمي كه ساپورت ميكنه بيشتر از حجم آكواريومتون باشه. شما اينو قبول داريد؟ با توجه به اين حرف بهتر نيست كه من 2213 بگيرم؟ قدرت فيلترهاي سري كلاسيك رو ميشه تنظيم كرد كه اگه مثلا توي آب تلاطم و كِشِش ايجاد كرد و ماهي ها رو اذيت كرد قدرتش رو كم كنيم؟
    سلام:
    به نظر من تمام فیلتر ها هر مدلی که باشه ممکن هست بعد از مدتی خب قدرتش کم بشه و معمولا اونی که حجم بیشتری را ساپورت میکنه ارجح تر هست ولی با توجه به نوع استفاده از آن. بین شلنگهای ورودی و خروجی یک قطعه ای هست دارای دو عدد شیر که میتونه قدرت فیلتر رو باهاش تنظیم کرد ولی ممکن هست به موتورش فشار بیاره و من صلاح نمیدونم (نظر کاملا شخصی)

22. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی B@B@K به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ماندانگاس (18 April 2012), n@vid (18 April 2012)

زمان پیوستن
    19 Jul 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Peugeot 206- Nissan Maxima
    گوشی موبایل
    Nokia N97-HTC Touch Viva

پیش گزیده

میتونید یک دیمر (مقاومت متغیر) سر راه سیم برق فیلتر قرار داده و قدرت خروجی واترپمپ رو به میزان دلخواه و مناسب تنظیم نمایید.

24. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی n@vid به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ماندانگاس (18 April 2012), B@B@K (18 April 2012)

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد