تبليغات در پي‌هالز

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمایش نتایج 27 به 39 از 41

نام گفتگو: چه اتومبيلي را جايگزين ريو خواهيد كرد

زمان پیوستن
    15 Nov 2011

پیش گزیده

مازیار جان آدرس مغازه این سبحانی رو واسم بنویس
    پیغامات پر بود اینجا گفتم

ممنون

زمان پیوستن
    15 Oct 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    PRO CEE'D
    گوشی موبایل
    HTC Wildfire S

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط اصغر مشاهده گفتگو
    ببينيد همه مي دانيم كه در امريكا يك مي نيمم هايي براي پذيرش يك اتوموبيل در بازار وجود دارد (همه ي ما BMW هاي سفارش امريكا با آن سپر هاي عجيب را يادمان است). يعني اگر اتوموبيلي از يك حد ايمني پايين تر باشد (احتمالا مثلا زير 4 ستاره) اجازه توليد يا فروش در امريكا را ندارد. چون لينكها از بين رفته من مجبور شدم از حافظه ام كمك بگيرم براي همين سعي كردم زياد راجع به آن صحبت نكنم.

خوب حالا شما فرض كنيد در مجموع 150 خودرو در بازار امريكا وجود دارد (خودرو هاي هم گروه ريو يعني سدان هاي 4 در) كاري كه Forbes كرده بود اين بود كه اين مثلا 150 (يادم نيست شايد كمتر شايد بيشتر) خودرو را به ترتيب ايمني نزولي مرتب (Sort) كرده بود و ريو آخرين خودروي ليست شده بود. خوب اين بدان معني است كه ريو از بين خودروهايي كه مي نيمم ايمني لازم براي حضور در بازارهاي امريكا را داشته اند آخر شده بود.

حالا ممكن است سوال شود كه اگر همه 5 يا 4 ستاره بوده اند چطور مي توان آنها را سورت كرد. پاسخ روشن است چون ستاره ها هر يك رنج وسيعي را شامل مي شوند. مثل ستاره هاي هتل ها كه 1 تا 5 ستاره اند (بگذريم كه در سالهاي اخير برخي مثلا به برج العرب در مقايسه با بهترين 5 ستاره هاي روز دنيا لقب 7 ستاره داده اند) ولي خيلي هتلها كه در يك گروه (مثلا 4 ستاره) قرار مي گيرند با هم متفاوتند و برخي در مي نيمم هاي 4 ستاره اند و برخي در ماگزيمم هاي 4 ستاره به همين دليل در سالهاي اخير در هتل ها شاهد پسوند هايي مثل T (يعني تاپ) يا A و B و C پس از تعداد ستاره هاي هتل ها بوده ايم. خودرو ها هم در آن ليست بر اساس امتياز واقعي (ريز شده) طبقه بندي شده بودند.
    اصغر جان توضيحات شما متين

ولي خواهشا اون لينك Forbes رو هم پيدا كنيد

THE POWER TO SURPRISE

زمان پیوستن
    02 Oct 2011
    شهر
    تهران-میدان هروی
    اتومبيل
    پژو 206 صنودقدار V8

پیش گزیده

فقط و فقط تنها جایگزین عاقلانه پژو 206 صندوقدار v8 خواهد بود.

از ما گفتن بود و گرنه پول تان را در خرید سمند تندر 405 به آشغال دونی خواهید ریخت.

4. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی saasaan به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Beta_Berlina (4 April 2013), NICE660 (2 April 2013)

زمان پیوستن
    04 Oct 2008
    شهر
    شیراز--بچه شهر
    اتومبيل
    ix35...تندر ...تیبا
    گوشی موبایل
    SE w810...SAMSUNG WAVE I

پیش گزیده

بنظرم پژو 206 صندوقدار v20 گزینه مناسبی هست توی همین رنج قیمت ریو ...بقیه ماشینا یا کیفیت ندارن یا پر مصرف مثله 405.سمند. یا قطعات گرونی دارن مثله ال90 ...البته قیمت ال90 بالا رفته و خیلی بصرف نیست وگرنه مناسبه
    سایت آپلود عکس http://img4up.com/
    آسمان فرصت پرواز بلندی است
    قصه این است چه اندازه کبوتر باشی

6. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی moje90 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Beta_Berlina (4 April 2013), saasaan (20 March 2012)

زمان پیوستن
    15 Oct 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    PRO CEE'D
    گوشی موبایل
    HTC Wildfire S

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط moje90 مشاهده گفتگو
    بنظرم پژو 206 صندوقدار v20 گزینه مناسبی هست توی همین رنج قیمت ریو ...بقیه ماشینا یا کیفیت ندارن یا پر مصرف مثله 405.سمند. یا قطعات گرونی دارن مثله ال90 ...البته قیمت ال90 بالا رفته و خیلی بصرف نیست وگرنه مناسبه

اتفاقا به نظر من یکی از بدترین مدل های 206 برای خرید همین V20

این همه پول میدی شتاب و کشش در حد آردی !

پیشرانه یکی ازمهمترین فاکتور ها برای خرید هست

V20 اصلا از این نظر جالب نیست

THE POWER TO SURPRISE

زمان پیوستن
    04 Oct 2008
    شهر
    شیراز--بچه شهر
    اتومبيل
    ix35...تندر ...تیبا
    گوشی موبایل
    SE w810...SAMSUNG WAVE I

پیش گزیده

من فقط بدلیل توی رنج قیمت ریو بودن گفتم V20 وگرنه میدونم مناسب نیست ...چون الان V8 حدودا داره 17.5 معامله میشه و تا ریو که 15 میلیون قیمت داشت 2.5 گرونتره
    سایت آپلود عکس http://img4up.com/
    آسمان فرصت پرواز بلندی است
    قصه این است چه اندازه کبوتر باشی

زمان پیوستن
    26 Jan 2010
    شهر
    اراك
    اتومبيل
    SD V8 206
    گوشی موبایل
    NOKIA N78

پیش گزیده

دمت گرم مصطف جون آرد؟! برم بفروشم پس ماشنو.. !!:د هه هه دگه گفتم شتاب پانه ول نه دگه در ان حدمصرفش پانه؛داخل و برونش زباست؛نرمه و کم صدا؛لوازم دک فراوان؛قابلتنصب کل آپشن و خل چزا دگه داره که من متونم جاگزن لاق رو بدونمش.. نشب

10. کاربر زیر از دوست گرامی Erfan Hidden به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Mostafa United (21 March 2012)

زمان پیوستن
    06 Mar 2012

پیش گزیده

دوستان عزيز سلام. سال نو شما مبارك
    با توجه به اينكه نظر من از ايجاد اين تاپيك اطلاع از نظر دوستان در خصوص ماشين مناسب جهت جايگزيني ريو بود به نظر مي رسد بعضاً بحث روي نقاط قوت ريو وارد شده و از موضوع اصلي خارج مي گردد. با توجه به اينكه من خودم در طول حدود 20 ماهي كه ريو دارم از آن كاملا راضي هستم و چند مورد را از بزرگترين مزاياي آن مي دانم به موارد ذيل از اهم آنها هستند:
    1- اغلب قطعات كره اي هستند و حتي لوازم يدكي هم دست نخورده و كره اي هستند (عامل اصلي افزايش كيفيت و كم شدن خرابي ماشين)
    2- كشش فوقالعاده ماشين به خصوص در شيبهاي تند و جاده هاي كوهستاني
    3-ارگونومي بسيار عالي صندلي ها و عدم خستگي راننده
    4-مصرف منطقي ماشين
    و...
    حقيقت اين است كه با توجه به تجربياتي كه با اين خودرو دارم بسيار به آن علاقند شده و اصلا دلم نمي آيد تا خرج آن بالا نرفته آنرا تعويض كنم. به خصوص كه آنرا در رده قيمتي خود بهترين دانسته و جايگزيني در حال حاضر در اين رده قيمتي براي آن نمي بينم. ماشين هاي فرانسوي موجود را هم به دلايل مختلف ( چيني و دست خورده بودن ماشين، ضعف شديد ايرانخودره نسبت به سايپا در مونتاژ با توجه به تجربيات خودم، پرخرج بودن فرانسوي ها -شايد به دلايل استعماري- و...) قبول ندارم. البته شايد به دليل تعريف هاي زيادي كه از ال 90 شنيده ام اگر ناچار باشم و ريو به خرج افتاده باشد شايد آنرا در حال حاضر جايگزين مناسب تري بدانم.
    البته نكاتي هم وجود دارد كه همه مي دانند مثلا ايمني بالاتر ماشين هاي ايربگ دار ( كه اگر ريو داشت و مال كره بود بهتر از كل محصولات چيني ايرانخودرو بود كه بعضا باز نمي شود) بديهي است محصولات موجود در بازار با ايربگ بايد از نظر ايمني بهتر از ريو باشند و يا عدم نصب ABS در مدلهاي تا نيمه اول 89 ريو كه باعث تاسف و كاهش ايمني مي باشد. ولي با توجه به به روز بودن ماشين و تستهايي كه روي همين مدلهاي ايراني ريو هم ديده ام از نظر من ايمني مناسبي دارد.
    با اين حال با توجه به مطالبي كه از دوستان در همين تاپيك خواندم فكر ميكنم بهتر است به صورت چند گزينه اي راي گيري كنيم تا بحث به حاشيه زيادي نرود. البته من نمي دانم چطور مي توانم تاپيك را بصورت نظر سنجي درآورم (مانند تاپيك مربوط به بهترين رنگ ريو ويا ...)
    با توجه به مطالب دوستان كدام گزينه را جايگزين مناسب تري ميدانيد:
    1- 206 ( شامل انواع مختلف تيپ ها و V20 و V8 و SD و ...)
    2- ال 90 (شامل مدلهاي مختلف E1 و E2 )
    3- محصولات ايرانخودرو با موتور TU5
    4- 207
    5- هيچكدام
    آخرین ویرایش به وسیله saeed-ge : 24 March 2012 در 01:22 PM

12. کاربر زیر از دوست گرامی saeed-ge به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

el matador (31 March 2013)

زمان پیوستن
    12 May 2010
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    ريو
    گوشی موبایل
    SE C903

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط saeed-ge مشاهده گفتگو
    حقيقت اين است كه با توجه به تجربياتي كه با اين خودرو دارم بسيار به آن علاقند شده و اصلا دلم نمي آيد تا خرج آن بالا نرفته آنرا تعويض كنم. به خصوص كه آنرا در رده قيمتي خود بهترين دانسته و جايگزيني در حال حاضر در اين رده قيمتي براي آن نمي بينم.

موافقم

نقل قول نوشته شده توسط saeed-ge مشاهده گفتگو
    با توجه به مطالب دوستان كدام گزينه را جايگزين مناسب تري ميدانيد:
    1- 206 ( شامل انواع مختلف تيپ ها و V20 و V8 و SD و ...)
    2- ال 90 (شامل مدلهاي مختلف E1 و E2 )
    3- محصولات ايرانخودرو با موتور TU5
    4- 207
    5- هيچكدام

به نظر من اگه با قيمت مشكلي نداشته باشين v8 و 207 انتخابهاي مناسبي هستن
    (نسبت به ساير گزينه ها)

زمان پیوستن
    15 Oct 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    PRO CEE'D
    گوشی موبایل
    HTC Wildfire S

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Erfan Hidden مشاهده گفتگو
    دمت گرم مصطف جون آرد؟! برم بفروشم پس ماشنو.. !!:د هه هه دگه گفتم شتاب پانه ول نه دگه در ان حدمصرفش پانه؛داخل و برونش زباست؛نرمه و کم صدا؛لوازم دک فراوان؛قابلتنصب کل آپشن و خل چزا دگه داره که من متونم جاگزن لاق رو بدونمش.. نشب

من v20 رو گفتم نه v8

THE POWER TO SURPRISE

15. کاربر زیر از دوست گرامی Mostafa United به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MaZi Zo0M Z0oM (4 April 2013)

زمان پیوستن
    08 Dec 2012
    شهر
    کرمان
    اتومبيل
    پژو 207
    گوشی موبایل
    ایفون4s

پیش گزیده

من یکسال تمام ریو داشتم بعد با ال90 عوض کردم که ماشین بهتری بود سال گذشته هم با 207 اتوماتیک عوض کردم که عالیه.

زمان پیوستن
    06 Oct 2010
    شهر
    تهران

پیش گزیده

2- كشش فوقالعاده ماشين به خصوص در شيبهاي تند و جاده هاي كوهستاني
    سعید جان دقیقا نقطه ضعف بزرگ ریو رو به جای نقطه قوتش گفتی. کشش این ماشین خیلی ضعیفه. در حد موتور TU3 دریچه سیمی هست.

به نظر من بهترین جایگزین برای ریو در درجه اول 206 صندوقدار و در درجه دوم النود است.
    النود از این نظر در رتبه دوم قرار میگیره که چند تا عیب داره:
    1) هندلینگ ضعیف به علت ارتفاع بلندش
    2) کشش دنده 5 ضعیف (عین ریو)
    3) شتابگیری ضعیف تو سرعت بالای 150 به علت ضریب آیرودینامیک 0.36

به نظر من 206 صندوقدارهای مدل 85 ماشینهای بسیار خوبی از آب در اومدند و تمیز کم کارکردش هم گیر میاد. ولی SD های جدید کیفیتشون افتضاحه. من النود صفر رو به SD صفر ترجیح میدم.
    البته مشکل اصلی SD هم فضای کم سرنشینان عقب است.

18. کاربر زیر از دوست گرامی Beta_Berlina به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

farshad_1988 (4 April 2013)

زمان پیوستن
    23 Nov 2010
    شهر
    جاي خوش اب و هوايي نيست!!!
    اتومبيل
    -TONDAR90-MAXIMA
    گوشی موبایل
    NOKIA N8

پیش گزیده

گزینه ها را که دوستان معرفی کردند
    ولی ال90 و v8 قیمتشون بالاتر هست از ریو
    405 slx فک کنم نزدیک تر باشه قیمتش
    در کل اگه ماشین از اول دست خودتون بوده و ازش راضی بودید نگهش دارید بهتره...

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد