تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 55

نام گفتگو: مشاوره برای انتخاب محل سفر برای تعطیلات نوروز

زمان پیوستن
    26 Jan 2010
    شهر
    اراك
    اتومبيل
    SD V8 206
    گوشی موبایل
    NOKIA N78

پیش گزیده مشاوره برای انتخاب محل سفر برای تعطیلات نوروز

با عرض سلام خدمت دوستای گلم
    بنده به همراه خانواده برای عید قصد سفر به یکی از شهر های زیبای ایران را داریم
    تا حالا به شهرهای زیادی سفر کردم از جمله شیراز.اصفهان.تبریز.ارومیه.سنندج.کرمانشاه.رشت.ساری. شهرکرد.انزلی.مشهد....
    ولی متاسفانه تا حالا به جنوب کشور سفر نکردم.. خیلی دوست دارم دوستان از شهرشون و زیبایی هاش اینجا بنویسن تا با شهرهای جنوبی و زیبایی هاش بیشتر آشنا بشم
    دوست داشتم به بند عباس سفر کنیم و بعد از طریق کشتی به قشم ولی فکر کنم برای تعطیلات عید خیلی شلوغ باشه..
    راجب بوشهر و اهواز هم هیچ اطلاعاتی ندارم

2. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Erfan Hidden به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash99ir (15 February 2012), arsheya123 (15 February 2012)

زمان پیوستن
    27 Jun 2004
    اتومبيل
    kia optima-2010
    گوشی موبایل
    iphon-4s

پیش گزیده

جنوب ایران توی ایام عید فوق العاده شلوغه..و همین شلوغیم به جذبش اضافه میکنه
    مردم جنوب خونگرمو مهمون نوازند
    توصیه میکنم حتما تشریف ببرید
    یه سری هم به بندر گناوه و دیلم بزنید خالی از لطف نیست..اجناس خارجی بقیمتم میتونید بخرید..هر چند با این وضعیت دلار کسی جرات خرید نداره...
    پرسیدن عیب نیست...
    ندانستن عیب است...

4. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی afi به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

abs206 (15 February 2012), arsheya123 (15 February 2012), Erfan Hidden (15 February 2012)

زمان پیوستن
    29 Jan 2009
    شهر
    Kerman
    اتومبيل
    Peugeot Pars
    گوشی موبایل
    Galaxi S2

پیش گزیده

سلام دوست عزیزم

خیلی خوشحالم که این تاپیک راه افتاد خیلی خوبه که بچه ها از دیدنی ها و نقاط گردشگریه شهرشون بگن تا اگه کسی خواست به اون نقطه سفر کنه بهتر اونجا رو بشناسه.

بزارید کامل و جامع در مورد سفر به بندرعباس براتون صحبت کنیم.

اگه محل سکونتتون اراک باشه , اول نقطه ای که باید سفر کنید اصفهانه . از اصفهان دو مسیر برای رفتن به بندرعباس پیش رو دارید

1. اصفهان , آباده , شیراز , لار , بندرعباس

2. اصفهان , یزد , شهربابک , حاجی آباد , بندرعباس

خوب راه اول که تا شیراز جاده به صورت دوطرفه (دولاین رفت , دولاین برگشت)هستش و راحت اما از شیراز جاده یکطرفه (یک لاین رفت,یک لاین برگشت)میشه و تا نزدیکی های

بندرعباس به همین صورته , لازم به ذکر هست از مسیر شیراز , فسا , داراب بندرعباس هم میشه سفر کرد

راه دوم تا یزد جاده بصورت دوطرفه هستش اما از یزد به سوی شهربابک و در ادامه سیرجان جاده یکطرفه میشه ولی در ادامه بعد از سیرجان دوباره جاده بصورت دوطرفه وجود

داره یکی از معایب این مسیر اینه که به دلیل ترانزیت بودن این جاده بعد از یزد با انبوهی از کامیون و تریلرهایی مواجه میشوید که از بندرعباس بسوی اقصار نقاط کشور بارگیری

شدند.

اگر قصد شما از سفر به بندرعباس رفتن به جزیره قشم هستش , پیشنهاد من به شما مسیر شماره یکی یعنی اراک , اصفهان , شیراز , جهرم , لار و در نهایت بندرعباس هست

که بهترین و امن ترین راه هستش , شما از لار بعد از طی مسیری حدود 200 کیلومتر به یه پاسگاه میرسید از پاسگاه مسیر سمت چپ میره به سمت بندرعباس و مسیر

مستقیم رو اگه ادامه بدید میره به سمت بندر خمیر و بندر لنگه و . . .

اگه میخواهید به قشم برید و دیدن بندرعباس رو برای وقتی دیگر گذاشته اید بهتون پیشنهاد میکنم مسیر مستقیم رو بطرف بندر خمیر ادامه بدید تا به تابلوی بندر پل برسید

(حدودا 10 کیلومتر بعد از پاسگاه) به سمت بندر پل حرکت کنید بعد از 5 کیلومتر به اسکله بندر پل میرسید اینجا میتونید با استفاده از مدارک ماشینتون و با هزینه ای معادل

8000 تومن(اگه تا اون موقع بالاتر نره) خودتون رو به همراه ماشینتون توسط لندی گراف به جزیره قشم برسونید , به دلیل وسعت زیاد جزیره اگر با خودرو سفر کنید براتون بسیار

صرفه اقتصادی داره.

جزیره قشم جاهای دیدنیه بسیار زیادی داره که اگه دوست داشتین بپرسین تا براتون در موردشون توضیح میدم , راستی تا یادم نرفته بهتون پیشنهاد میکنم اگر خواستین از جزیره قشم

خرید کنید چونه زیاد بزنید چون در ایام تعطیلات نوروزی قیمت ها در جزیره بصورت دوبله و سوبله بالا میرن.

سوالی بود درخدمتم موفق باشید و خوش بگذره

آخرین ویرایش به وسیله Rain Man 4498 : 15 February 2012 در 03:34 PM
    درد من زیستن و مردن در سرزمینی است , که مردمش انقلاب کردند , تا کارهای قبل از انقلاب رو دزدکی انجام بدن

6. 8 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Rain Man 4498 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

?!...sia (15 February 2012), abs206 (15 February 2012), arash99ir (15 February 2012), arsheya123 (15 February 2012), Erfan Hidden (15 February 2012), rza_bgy (16 February 2012), samuraii40 (18 February 2012), XELTEK (16 March 2012)

زمان پیوستن
    10 Aug 2011
    شهر
    Rasht
    اتومبيل
    LOGAN
    گوشی موبایل
    SonyEricson Xperia Neu V

پیش گزیده

درود بر شما
    البته ترجیحا تو قشم از درگهان خرید کنید .
    من هم خیلی دوست دارم همین مسیر رو طی کنم ولی شنیدم امکانات رفاهی قشم خیلی ضعیفه و تو شلوعیا جای خوب و مناسب پیدا نمی شه . البته وقتی با خونواده هستم ترجیح میدم تو چادر نخوابم و بعد از این همه رانندگی یه دوش و استراحت تو یه جای نرم و تمیز رو با دنیا عوض نمی کنم . واسه همین گذاشتم تو یه موقعیت بهتر و با فرصت بیشتر برم . راستی Rain Man مسر بعد از لار تو نقشه خیلی کم رنگ میشه . شما که این مسیر رو رفتین فاصله لار تا بندر خمیر جادش چطوره ؟و این لندی گراف ها تا ساعت چند فعالیت می کنند . چون من که از رشت میرم باید شب رو شیراز بخوابم و از شیراز تا اونجا هم فکر کنم حدود 500 کیلومتر باشه باید حدود ساعت 1-2 بعد از ظهر برسم به بندر پل ؟
    امسال تعطیلات نوروزی تصمیم دارم اگه خدا بخواد و هتل جور بشه برم یزد . از بس این دوستان کویر نشین تعریف از شبهاشون کردند وسوسه شدم برم . جاهای دیدنی هم زیاد داره و تو 3-4 روز می خوام حسابی بگردم . ( اگر خدا بخواهد )

8. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی arash99ir به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arsheya123 (15 February 2012), Erfan Hidden (15 February 2012)

زمان پیوستن
    10 Aug 2011
    شهر
    Rasht
    اتومبيل
    LOGAN
    گوشی موبایل
    SonyEricson Xperia Neu V

پیش گزیده

راستی دوستان یه سایت خوب هست که میتونید مبدا و مقصد تون رو مشخص کنید انوقت به شما کوتاه ترین مسیر رو پیشنهاد میکنه خیلی جالبه و حسابی به درد می خوره .

http://www.behrah.com/map.php

10. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی arash99ir به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

abs206 (15 February 2012), arsheya123 (15 February 2012), Erfan Hidden (15 February 2012), Saman.Cls (15 February 2012)

زمان پیوستن
    26 Jan 2010
    شهر
    اراك
    اتومبيل
    SD V8 206
    گوشی موبایل
    NOKIA N78

پیش گزیده

البته همینطور که آرش خوان عزیز گفتن انتخاب محل اقامت هم مهمه..
    من که از اراک راه می افتم احتمالا شب رو باید شیراز یا آباده بمونم و چون با خانواده هستم خوب قطعا انتخاب جایی راحت و مطمئن خیلی مهمه
    شیراز که بعید می دونم بعد الظهر که برسیم جا پیدا بشه ولی آباده اون سری که رفتیم شیراز از طریق خانه معلمشون و پدرم که فرهنگی هست یه جای خوب پیدا کردیم
    اما بندر عباس را اطلاع ندارم.. قیمت هتل ها تو بندر عباس چه جوریه؟ مثل اصفهان و شیراز که نیست؟؟!!
    همینطور توی قشم اینطور که میگن نمیشه جای خوبی پیدا کرد توی شلوغی های عید
    بعد یه سوال بندر گناوه کجا میشه دقیقا یعنی همون سمت بندر عباسه؟

12. کاربر زیر از دوست گرامی Erfan Hidden به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

arsheya123 (15 February 2012)

زمان پیوستن
    29 Jan 2009
    شهر
    Kerman
    اتومبيل
    Peugeot Pars
    گوشی موبایل
    Galaxi S2

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط arash99ir مشاهده گفتگو
    درود بر شما
    البته ترجیحا تو قشم از درگهان خرید کنید .
    من هم خیلی دوست دارم همین مسیر رو طی کنم ولی شنیدم امکانات رفاهی قشم خیلی ضعیفه و تو شلوعیا جای خوب و مناسب پیدا نمی شه . البته وقتی با خونواده هستم ترجیح میدم تو چادر نخوابم و بعد از این همه رانندگی یه دوش و استراحت تو یه جای نرم و تمیز رو با دنیا عوض نمی کنم . واسه همین گذاشتم تو یه موقعیت بهتر و با فرصت بیشتر برم . راستی Rain Man مسر بعد از لار تو نقشه خیلی کم رنگ میشه . شما که این مسیر رو رفتین فاصله لار تا بندر خمیر جادش چطوره ؟و این لندی گراف ها تا ساعت چند فعالیت می کنند . چون من که از رشت میرم باید شب رو شیراز بخوابم و از شیراز تا اونجا هم فکر کنم حدود 500 کیلومتر باشه باید حدود ساعت 1-2 بعد از ظهر برسم به بندر پل ؟
    امسال تعطیلات نوروزی تصمیم دارم اگه خدا بخواد و هتل جور بشه برم یزد . از بس این دوستان کویر نشین تعریف از شبهاشون کردند وسوسه شدم برم . جاهای دیدنی هم زیاد داره و تو 3-4 روز می خوام حسابی بگردم . ( اگر خدا بخواهد )
    درود

بله همونطور که آرش جان فرمودند متاسفانه جزیره قشم امکانات اقامتی و رفاهی ضعیفی داره , مخصوصا در ایام

تعطیلات نوروز به دلیل هجوم مسافرین دیگه جای سوزن انداختن نیستش , آرش جان باید خدمتتون عرض کنم

فاصله بین لار تا بندرخمیر تقریبا 200 کیلومتره و جادش از آسفالت و علائم خوبی برخورداره فکر میکنم 2سال پیش

کاملا یه روکش اسفالت کشیدن و اینکه لندی گراف ها در روزهای عادی از صبح تا ساعت 12 شب بصورت یکسره

کار میکنند اما در ایام نوروز بصورت شبانه روزی مشغول فعالیت هستند , شما اگه صبح از شیراز راه بیفتین با

سرعت مطمئن حول حوش ساعت 12 بندر پل هستین که مطمئنا در اون ساعت لندی گراف ها مشغول کار هستند و

به مشکلی برنمیخوردید , آرش جان شما که تا یزد دارین میایین یه سر هم بیایین کرمان و از نزدیک کلوت های

شهداد رو ببینید تا از نزدیک آسمون کویر رو لمس کنید.

http://www.phalls.com/vbulletin/show...A%D1-%C7%D3%CA

نقل قول نوشته شده توسط Erfan Hidden مشاهده گفتگو
    البته همینطور که آرش خوان عزیز گفتن انتخاب محل اقامت هم مهمه..
    من که از اراک راه می افتم احتمالا شب رو باید شیراز یا آباده بمونم و چون با خانواده هستم خوب قطعا انتخاب جایی راحت و مطمئن خیلی مهمه
    شیراز که بعید می دونم بعد الظهر که برسیم جا پیدا بشه ولی آباده اون سری که رفتیم شیراز از طریق خانه معلمشون و پدرم که فرهنگی هست یه جای خوب پیدا کردیم
    اما بندر عباس را اطلاع ندارم.. قیمت هتل ها تو بندر عباس چه جوریه؟ مثل اصفهان و شیراز که نیست؟؟!!
    همینطور توی قشم اینطور که میگن نمیشه جای خوبی پیدا کرد توی شلوغی های عید
    بعد یه سوال بندر گناوه کجا میشه دقیقا یعنی همون سمت بندر عباسه؟

درود

عرفان جان باید خدمتتون عوض کنم بهترین هتل های بندرعباس هتل هرمز و هتل هما هستند که هردو 5 ستاره و لب دریا

واقع شده اند و قیمت اتاقشون هم فکر نمیکنم با شیراز و اصفهان

تفاوتی داشته باشه البته هتل گوهرشاد هم هست اما ستاره های کمتری نسبت به اون دو هتل داره .

تا جایی که من اطلاع دارم قیمت اقامت هر نفر در هتل گوهرشاد حدود 30000 تومن و برای هتل هما حدود

100000 تومن هستش .

باید خدمتتون عرض کنم بندر گناوه در فاصله 150 کیلومتری استان بوشهر واقع شده است و برای رسیدن به این

بندر باید از این مسیر عبور کرد .

شیراز , کازرون , برازجان , بندر گناوه

درد من زیستن و مردن در سرزمینی است , که مردمش انقلاب کردند , تا کارهای قبل از انقلاب رو دزدکی انجام بدن

14. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Rain Man 4498 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

abs206 (15 February 2012), arash99ir (15 February 2012), arsheya123 (15 February 2012), Erfan Hidden (15 February 2012)

زمان پیوستن
    07 Dec 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    new mazda 2010
    گوشی موبایل
    samsung Galaxy tab p1000

پیش گزیده

با سلام خدمت دوستان
    من هم احتمالا" هفته دوم تعطيلات بندر عباس هستم چون عروسي دعوتم واگر قسمت شد و رفتيد حتما" يه نهار يا شام توي يكي از هتلها چلوكباب ماهي شير بزنيد به بدن چون مزه اش تا مدتها زير زبونتون خواهد ماند در هر صورت اميدوارم همگي از سفر نوروزي لذت ببريد و به سلامت بريد و با خاطره اي خوش از سفر به شهرتون برگرديد.

16. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی arsheya123 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

abs206 (15 February 2012), Erfan Hidden (15 February 2012), Rain Man 4498 (15 February 2012)

زمان پیوستن
    20 Feb 2009
    شهر
    اهواز

پیش گزیده

راستی دوستان یه سایت خوب هست که میتونید مبدا و مقصد تون رو مشخص کنید انوقت به شما کوتاه ترین مسیر رو پیشنهاد میکنه خیلی جالبه و حسابی به درد می خوره .

http://www.behrah.com/map.php
    سلام.آقا آرش خوب هستید؟این سایت به نظرم اشکال داره.من مسیر تهران تا اهواز را زدم اول مسافت را زد نهصد خورده ای که باعث تعجبم شد حالا که نگاه میکنم مسیر شهر ها را میبنم از قم به محلات ،الیگودرز و دورود را زده در صورتی که مسیر تهران به اهواز از تهران شروع میشه قم ،اراک،بروجرد،خرم باد و...اصلا از محلات و دورد رد نمیگذریم بیشتر به مسیر قطار میاد تا مسیر ماشین.

18. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی abs206 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Erfan Hidden (15 February 2012), Rain Man 4498 (15 February 2012)

زمان پیوستن
    07 Dec 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    new mazda 2010
    گوشی موبایل
    samsung Galaxy tab p1000

پیش گزیده

راستي يادم رفت تو نوشته بالا از ديدنيهاي كرمان هم بگم ودوستان ميتونن موقع برگشت از بندر عباس كرمان هم دو سه روزي توقف داشته باشند واز ماهان و جوپار و بازار و مجموعه گنجعلي خان و بسياري از ديدنيهاي كرمان هم بازديد كنن و كلي هم موقع برگشت زيره و كلمپه و كماج و خرما و.... بخرن و بزنن به بدن و حالشو ببرن واز مهمان نوازي كرمانيها لذت ببرن راستي حيف كه ديگه از ارگ بم چيز زيادي نمونده چون ديدن ارگ با اون همه خشت وگل و برج وباروهاش خالي از لطف نبود.
    آخرین ویرایش به وسیله arsheya123 : 15 February 2012 در 06:32 PM

20. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی arsheya123 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash99ir (15 February 2012), Erfan Hidden (15 February 2012), Rain Man 4498 (15 February 2012)

زمان پیوستن
    10 Aug 2011
    شهر
    Rasht
    اتومبيل
    LOGAN
    گوشی موبایل
    SonyEricson Xperia Neu V

پیش گزیده

عباس جان درود
    به هر نرم افزاره و ممکنه خطا داشته باشه . در مورد راه رسیدن به قشم هم وقتی که نزدیک ترین مسیر رو زد از شیراز و جهرم من تعجب کردم چون تا بوده همیشه اتوبوسها از مسیر یزد و سیر جان و حاجی آباد میرفتن و من هم قبلا از همین مسیر رفته بودم در حالی که این مسیر جدید رو دوست عزیز Rain man رفتند و میگن واقعا نزدیک تر و خلوت تر هست . شاید مسیر پیشنهادی نزدیکترین مسیر باشه .
    عرفان جان درود
    الان سایت هتل یار رو چک کردم اگه از الان هتل هما رو رزرو کنید با 10 درصد تخفیف اتاق دو تخته 154 تومن شبی هتل هرمز 162 هتل آتیلار 150 کلا هتل های بندر عباس چون ملوان و پرسنل کشتی های خارجی زیاد میان گرونه . البته کلا هتل های 5 ستاره ( مثلا 5 ستاره ) تو ایران الکی گرونه .
    هتل کوثر اصفهان تابستون رفتم شبی 160 تومن باور کنید هتل 3 ستاره دبی تمیز تر بود .
    هتل شهریار تبریز رفتم شبی 150 صبحونه فقط نون و ÷نیر و کره و مربا و عسل داشت با تخم مرغ پخته
    تو قشم یه سری هتل آپارتمان هست که شنیدم قیمتاش خوبه اگه کسی رو تو بندر عباس دارین میتونند براتون رزرو کنند

22. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی arash99ir به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

abs206 (15 February 2012), Erfan Hidden (15 February 2012), Rain Man 4498 (15 February 2012)

زمان پیوستن
    26 Jan 2010
    شهر
    اراك
    اتومبيل
    SD V8 206
    گوشی موبایل
    NOKIA N78

پیش گزیده

Rain Man 4498 عزیز خیلی ممنون از توضیحات کاملت
    راستش اینجور که تو خونه مشورت کردم احتمالا مسیر یزد را انتخاب کنیم چون خیلی نزدیک تر از از مسیر شیرازه
    توی قشم خانه معلم داره؟
    و اینکه یه سوال دیگه این لندی گراف چی هست؟
    تا حالا نشنیدم ببخشید:دی

24. کاربر زیر از دوست گرامی Erfan Hidden به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Rain Man 4498 (15 February 2012)

زمان پیوستن
    26 Jan 2010
    شهر
    اراك
    اتومبيل
    SD V8 206
    گوشی موبایل
    NOKIA N78

پیش گزیده

عباس جان درود
    به هر نرم افزاره و ممکنه خطا داشته باشه . در مورد راه رسیدن به قشم هم وقتی که نزدیک ترین مسیر رو زد از شیراز و جهرم من تعجب کردم چون تا بوده همیشه اتوبوسها از مسیر یزد و سیر جان و حاجی آباد میرفتن و من هم قبلا از همین مسیر رفته بودم در حالی که این مسیر جدید رو دوست عزیز Rain man رفتند و میگن واقعا نزدیک تر و خلوت تر هست . شاید مسیر پیشنهادی نزدیکترین مسیر باشه .
    عرفان جان درود
    الان سایت هتل یار رو چک کردم اگه از الان هتل هما رو رزرو کنید با 10 درصد تخفیف اتاق دو تخته 154 تومن شبی هتل هرمز 162 هتل آتیلار 150 کلا هتل های بندر عباس چون ملوان و پرسنل کشتی های خارجی زیاد میان گرونه . البته کلا هتل های 5 ستاره ( مثلا 5 ستاره ) تو ایران الکی گرونه .
    هتل کوثر اصفهان تابستون رفتم شبی 160 تومن باور کنید هتل 3 ستاره دبی تمیز تر بود .
    هتل شهریار تبریز رفتم شبی 150 صبحونه فقط نون و ÷نیر و کره و مربا و عسل داشت با تخم مرغ پخته
    تو قشم یه سری هتل آپارتمان هست که شنیدم قیمتاش خوبه اگه کسی رو تو بندر عباس دارین میتونند براتون رزرو کنند
    درود
    والا این قیمت ها که خیلی بالاست هتل 3 ستاره قیمتاش چه جوریه؟
    از تو اینترنت شماره هاشونا می تونم پیدا کنم زنگ بزنم رزرو کنم؟؟
    آره توی شیرازم آپارتمان کرایه کردیم ولی متاسفانه توی بندر عباس و قشم هیچکیو نمیشناسم و آشنا نداریم..
    اگه بخوام از یزد بریم شبو کدوم شهر بمونیم بهتره؟

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد