تبليغات در پي‌هالز

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 14 به 24 از 24

نام گفتگو: راهنمای خرید تلفن بیسیم

زمان پیوستن
    02 Oct 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    405BLACK-MEGANE2.0
    گوشی موبایل
    N97 Black

پیش گزیده

مدلای زیمنس میدونم که خوبه ولی اکثرا گرونن ... من یه چیزی حدود 170 نهایت 180 میخوام که هم قیافش خوب باشه و هم کارایی و کیفیت خوبی داشته باشه .
    رو main اش هم نمیخوام شماره گیر داشته باشه (چون اصلا کاربرد نداره و فقط قیمت بالا میره )

اینم عکس 3722 ( که دوتا گوشی بی سیم داره ):

زمان پیوستن
    27 Mar 2007
    شهر
    بوشهر
    اتومبيل
    Sedan Alx+T3
    گوشی موبایل
    i-phone5

پیش گزیده

من e-com را پیشنهاد میکنم.آلمانیه.تو ایرانم ضمانت 3 ساله داره.هم کاراییش بالاست هم شکیله هم قیمتش همین حدوداست.البته زرنگی کنی با 40-50 تومن ارزونترم میتونی بخریشون.من خودم از بانه 130 خریدم 3-4 سال پیش اما تو سایتهای مختلف 5-6 جا همون مدل رو 180 دیدم.قابلیت دریافت و ارسال اس ام اس هم داره اکثر مدلهاش.(البته همون3-4سال پیش هبرشو داشتم محابرات تهران فعاله خطهاش برا اس ام اس.)
    از پاناسونیک ارزشمندتر میبینمش.
    Be the change you want to see in the world

3. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Sayeye Khorshid به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

سپندار مزد (19 September 2012), Sayeye Khorshid (28 October 2012)

زمان پیوستن
    02 Oct 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    405BLACK-MEGANE2.0
    گوشی موبایل
    N97 Black

پیش گزیده

E-COM ها اکثرا ساخت چین هستن و فکر میکنم لیبل آلمان خورده روش.... همین زیمنس ها هم اکثرا ساخت چین هستن به جز چند مدلش .

زمان پیوستن
    27 Mar 2007
    شهر
    بوشهر
    اتومبيل
    Sedan Alx+T3
    گوشی موبایل
    i-phone5

پیش گزیده

خدا خیرت بده آقا امین، الان که دیگه اپل هم چین میزنه! بله ecom چینی هست اما تکنولوژی مهمه، اصالت شرکت مهمه، پاناسونیک هم مدل ژاپنی نداره، همه چیز چینی، ecom اصالتا آلمانیه که من فکر میکنم تو تکنولوژی بیسیم از ژاپن بهتر باشه، هرچند ژاپن هم از بهترینهاست.
    خوبی ecom به اینه که باتریش نیم قلمیه عموما و راحتتر پیدا میشه نسبت به پاناسونیک تو این ۳ سال و نیم من فقط۱ بار براش باتری خریدم.، بعد اینکه دستگاهش یا آنتن میده و مکالمه برقراره یا آنتن نمیده و برقرار نیست، اینکه خش خش داشته باشه با فاصله گرفتن از مادرش توشون نیست و این خیلی خوبه.
    تو این مدت تنها عیبی که من تو این دستگاه دیدم این بوده که صفحش رنگی نیست که البته مدل صفحه رنگی هم داشت. من که نسبت به پاناسونیکی که خونه پدربزرگم اینا هست ازش خیلی راضیترم.
    اما خوب شاید سلیقه ای باشه!
    Be the change you want to see in the world

6. کاربر زیر از دوست گرامی Sayeye Khorshid به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Sayeye Khorshid (30 December 2012)

زمان پیوستن
    02 Oct 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    405BLACK-MEGANE2.0
    گوشی موبایل
    N97 Black

پیش گزیده

سلام . شما درست میفرمایید.
    البته پاناسونیک هنوز بعضی از مدل هاش ژاپنی هستن. بعد اکثرا مالزی (و البته چینی هم داره) ... اینم که من عکسشو گذاشتم مالزی هستش.

پاناسونیک هم اکثر مدلاش خیلی وقته که باطری نیمه قلمی شارژی میخوره .

(حالا ما یه آشنای وارد کننده و پخش کننده عمده گوشی بیسیم داریم که میرم پیش اون ببینم چی میشه)

زمان پیوستن
    05 Apr 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    دوو سی یلو و موهاوی
    گوشی موبایل
    Apple Iphone 4 16Gb

پیش گزیده

این روزها کلا خرید هر چیزی با وضع افتضاح دلار اشتباهه اما ما الان 2361 رو داریم
    تو این 5 سال 2 بار باطری عوض کردم ! و متاسفانه بازهم باطریش ایراد داره ! در مجموعه بد نیست ولی انچنان هم عالی نیست
    کیفیت و متریال زیمنس رو من از اون بالاتر میبینم

9. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی XELTEK به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ehsan1152 (19 September 2012), سپندار مزد (19 September 2012)

زمان پیوستن
    02 Oct 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    405BLACK-MEGANE2.0
    گوشی موبایل
    N97 Black

پیش گزیده

زیمنس مدل های پایین تر و ارزونترش اصلا خوب نیست و اکثرا ساخت چین هستن . فقط مدل های بالاترش کیفیت و ساخت خوبی دارن که اونم قیمتشون خیلی خیلی گرونه . . .

شما باتری جنس خوب نمیخری ولی خوب قبول دارم که کلا لوازم جانبی اصل به سختی و شاید اصلا گیر نیاد ... ولی باتری هایی هم که میخرید عمرشون همون نهایت یکسال هستش و شما نباید توقع 2 الی 3 سال کار کردن ازش داشته باشی . مگر اینکه اصلیش رو پیدا کنید .

بعد این مشکل با باتری های نیمه قلمی شارژی در گوشی های جدید حل شده . یعنی باتری خودش اگر بعد چند سال خراب شد به راحتی جنس اصل (حتی مارک دیگه) پیدا میشه .

راستی منم همون موقع مدل 3722 رو با قیمت 170 خریدم (البته اون موقع هم دلار نوسان پیدا کرده بود ولی اولاش بود و الان فکر کنم230 الی250 باشه)

زمان پیوستن
    20 Nov 2008
    اتومبيل
    206A-Nissan Maxima
    گوشی موبایل
    iPhone

پیش گزیده

سلاممن هم گوشي ٣٧٢٢ رو خريدم حدودا يك ماه پيش ١٦٥ تومن به نظرم خيلي توازن خوبي بين قيمت، امكانات و كيفيت داره!

زمان پیوستن
    27 Dec 2012

پیش گزیده

درود

با 100-150 تومن چه تلفن بیـسیمی پیشنهـــاد میکنیــــد ?!؟

(از پاناسونیک، زیـمنس و e-com)

زمان پیوستن
    04 Mar 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Logan E2LP
    گوشی موبایل
    Galaxy Gio

پیش گزیده

اگه پاناسونيک TG6441 پيدا کردبد عاليه هم کيفيت اش خوبه خصوصا دکمه هاش صفحه نمايش بزرگ و خوانايي داره اي دي کالر گويا هم داره که کاربرديه ساخت مالزي هم باتري نيم قلمي شارژي داره ديگه خيالت راحته کيفيت و بردشم عاليه من 3 سال پيش 90 اينا خريدم قبل خريد حتما صفحه کليد و تو دستتون چک کنيد که با کيفيت و رنم باشه چيني ها اکثرا کليداشون سفت و بي کيفيته

زمان پیوستن
    20 Jul 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پرايد
    گوشی موبایل
    sx1

پیش گزیده

تلفن هاي بيسيم پاناسونيک اونهايي که سفارش آمريکا هستند معمولا کيفيت خوبي دارند. براي خريد بهتره که فقط از مکانهاي معتبر خريداري کنيد مثل عصر ارتباطات . http://panasonicir.com

صفحه 2 از 2 اولاول 12

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد