تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 19

نام گفتگو: رانندگان تهرانی، بهترین رانندگان کشورند

زمان پیوستن
    24 Apr 2007
    شهر
    ارواین (کالیفرنیا_آمریکا)
    اتومبيل
    هیوندای النترا , داج استراتوس
    گوشی موبایل
    htc desire 310, SAMSUNG J3

پیش گزیده رانندگان تهرانی، بهترین رانندگان کشورند

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، از کاهش 102 کشته در تصادفات در 9 ماه امسال خبر داد.
    سردار سرتیپ رحیمی گفت: این آمار در مقایسه با متوسط جهانی (1 کشته در 10 هزار نفر) کمتر است. وی افزود: میزان تصادفات در تهران، یک چهارم کشته در 10 هزار نفر است.
    رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: آمارها نشانگر آنست که رانندگان تهرانی، بهترین رانندگان کشورند.

منبع:سایت ماشین

2. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی el matador به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ehsan1152 (9 January 2012), Mgh122 (6 May 2012), PAYAM (9 January 2012)

زمان پیوستن
    31 Dec 2004
    گوشی موبایل
    n500

پیش گزیده

دلایل اصلی چیز دیگری است...
    همان اولی که تمام امکانات کشور در خدمت شهروندان تهرانی است.
    زیر ساخت های شهری مناسب.
    اعتبارات بالای عمرانی ( حتی به نسبت جامعه آماری).
    بهره گیری اغلب شهروندان از خودرو و وسایط نقلیه و راه ایمن نسبت به سایر شهر ها.
    داشتن نگاه اقتصادی به تمام مسایل!
    بامید برابری سطح دسترسی به ایمنی برای تمام ایران و ایرانی چه تهرانی چه مشهدی چه اهوازی و سیستانی...

4. 6 نفر از کاربران ، از دوست گرامی alicnc به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

abbas_alavi (9 January 2012), Amir_mi2002 (9 January 2012), MaZi Zo0M Z0oM (9 January 2012), Mgh122 (6 May 2012), rza_bgy (9 January 2012), Saman.Cls (13 May 2012)

زمان پیوستن
    11 Nov 2010
    اتومبيل
    اسبرتیج و MB S350 و206
    گوشی موبایل
    chat 335

پیش گزیده

اتفاقا رانندگی تو تهران همچین هم خوب نیست

علت این امار کم چیز دیگری هست که همتون خیلی خوب میشناسیدش

ترافیک

تو ترافیک تصادفی هم باشه سبر به سبره
    اگه راست میگن امار تصادفات جزئی رو بدن تا تهران اول بشه

6. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی alirezad به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Amir_mi2002 (9 January 2012), houman90 (10 January 2012)

زمان پیوستن
    10 Jul 2008
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    پراید برای دانشگاه و BMW برای تفریح
    گوشی موبایل
    N73

پیش گزیده

چی ؟؟ تهران بهترین رانندگان را داره؟؟؟؟؟

هدف اصلی از انتشار این خبر به نظرم اینه که میخوان یه کم رانندگان را تشویق کنن.

اصلا یه طرز فکر بین رانندگان کل کشور هست که تو ۲ شهر رانندگی سخته : تهران و مشهد

امیدوارم ناراحت نشید ولی من هم بهش رسیدم . به خاطر کارم زیاد تهران میام و میرم . به نظرم چون رانندگان تهران همیشه تو ترافیک هستند اعصابشون خورده (حوصله ندارن) (البته حق دارند )

مثلا توجه کردم یه بار که داشتم از خیابون رد میشدم عرض ۲ دقیقه ۴ تا ماشین میخواستن باهام تصادف کنن. یعنی اگه نمیپریدم اون طرف میومدن از روم رد میشدن. اصلا انگار منو نمیدیدن !!

مشهد هم که دیگه هیچی !!!! انگار از همدیگه طلبکار هستن و یا ارث پدرشونو میخوان از عابر پیاده.

بازم میگم : معذرت میخوام از همه و امیدوارم کسی ناراحت نشه . من نظر خودمو گفتم

8. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی sigma rainy به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ehsan1152 (9 January 2012), haftsin (2 May 2012), mahdi13 (9 January 2012), Saman.Cls (13 May 2012)

زمان پیوستن
    24 May 2011
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    Nissan MAXIMA
    گوشی موبایل
    SG Gio

پیش گزیده

اول رانندگیم همیشه سعی می کردم از صد تا کوچه برم اما به میدان نرسم بدلیل اینکه اوج خرابی رانندگی مشهدی جماعت در میداناست

10. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mahdi13 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ehsan1152 (9 January 2012), haftsin (2 May 2012), mani60060 (2 May 2012), Mgh122 (6 May 2012), sigma rainy (11 January 2012)

زمان پیوستن
    26 Oct 2011
    شهر
    کرج
    اتومبيل
    ماکسیما و 206 تیپ5
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy S II

پیش گزیده

به نظر من علت اینکه رانندگان تهران بهترینند اینه که ماشااله اینقدر ترافیک هستش و همش یا ماشینا ایستادن یا دارن با سرعت زیر 40 کیلومتر رانندگی میکنن، پس دیگه فرصتی برای تند رفتن و تصادف منجر به مرگ نمیمونه!!!!!!!

12. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی ehsan1152 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

alirezad (9 January 2012), haftsin (2 May 2012), mahdi13 (9 January 2012), Mgh122 (6 May 2012), sigma rainy (11 January 2012)

زمان پیوستن
    09 Mar 2006
    شهر
    تهرون
    اتومبيل
    پژو 206 V8 SD
    گوشی موبایل
    Nokia

پیش گزیده

اگر در این تاپیک بحث علمی و کارشناسی بشود خوب است؛ ولی اگر قرار شود فحش و توهین و متلک نثار رانندگان یک شهر خاص شود قطعاً خلاف مقررات تالار است.

مردم دو گروهند: يا در دين با تو برادرند؛ يا در انسانيت با تو برابر

14. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی amahdavi2004 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

alirezad (9 January 2012), ehsan1152 (10 January 2012), haftsin (2 May 2012), Mgh122 (6 May 2012), PAYAM (9 January 2012)

زمان پیوستن
    15 Oct 2008

پیش گزیده

از نظر آمار تصادفات منجر به فوت ممکنه شهری نسبت به شهر دیگه وضعیت بهتری داشته باشه ولی نمیشه ازش نتیجه قطعی گرفت که رانندگان اون شهر بهترین رانندگان کشور باشند،
    وقتی این آمار با آمار جهانی مقایسه میشه من خیلی تعجب میکنم که ادعا میشه وضعیت تهران از میانگین جهانی خیلی بهتره، این یه بازی با آمار و کلماته...کشور بسیار مرفه سوئد رو تصور کنین که از نظر تمام شاخص ها تقریبا همیشه تو دنیا اوله...استکهلم که پایتختشه حدود یک میلیون نفر جمعیت داره با آماری که سردار سرتیپ داده تعداد کشته های رانندگی استکهلم میشه حدود 100 نفر و برای تهران که حدود ده میلیون جمعیت داره میشه حدود 250 نفر، یعنی تعداد کشته های تهران دوبرابر و نصفیه استکهلمه!!!با فرض صحیح بودن آمار آقای سردار سرتیپ: این روی دیگه سکه است

16. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی rza_bgy به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ehsan1152 (10 January 2012), sigma rainy (11 January 2012)

زمان پیوستن
    07 May 2011

پیش گزیده

خدا وکیلی رانندگی تهرانیا خوبه. با این سرعت رانندگی کردن و ترافیک، اگر جاهای دیگه بود تعداد تصادفات بیشتر میشد.
    من هر وقت از تهران میام اهواز حالم گرفته میشه. رانندگی تهرانی جماعت پر هیجانه. یه گزارشگر اومده بود ایران برای ساخت یه مستند. تو خاطراتش گفته بود چند روز اولی که تهران بودم احساس میکردم( دور از جون) راننده‌هاشون دیوونن که اینطور میرونن. ( با این فاصله از ماشین جلویی و سرعت). اما بعد از چند وقت فهمیدم چقدر دست فرمون اینها خوبه که اینطور میرن و مشکل حادی هم پیش نمیاد.
    مشهد هم رانندگیشون رو بد نمیدونم. اینقدی که من اونجا راحت بودم اهواز راحت نیستم. اما داستان اصفهان یه کم فرق میکنه.

18. 6 نفر از کاربران ، از دوست گرامی masoud687 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

alirezad (9 January 2012), ehsan1152 (10 January 2012), equinoxe (9 January 2012), Mgh122 (6 May 2012), Saman.Cls (13 May 2012), sigma rainy (11 January 2012)

زمان پیوستن
    19 Jul 2011

پیش گزیده

بچه ها کلا رانندگی ایرانی ها چندان خوب نیست حالا هر جا میخواد باشه باشه
    ما ایرانی ها تو همه چی با فرهنگ باشیم تو رانندگی خیلی عقبیم

20. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی saeed_gh_h به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

mehdi 2010 (2 May 2012), Mgh122 (6 May 2012)

زمان پیوستن
    19 Oct 2011
    شهر
    تهرون
    اتومبيل
    Azera 2011 - Peugeot 206

پیش گزیده

به نظر من نوع ماشین تو رانندگی شخص خیلی تاثیر میزاره!
    حداقل من تاثیرش رو تو خودم دیدم
    ---------------
    من تقریبا بیشتر شهرهای ایران رو دیدم به دور از تعصب هم بگم تهرانی ها از همه بهتر رانندگی می کنن
    البته فرق رانندگی بین پایین شهر و وسط شهر با بالای شهر خیلی زیاده
    (حالا فکر نکنین میخام کلاس بزارم,من خودم بچه پیروزیم )
    این مسئله هم برمیگرده به نوع ماشین که بالا شهری ها ماشینای بهتری سوار میشن!

22. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Cube_Head به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

اینجانب (2 May 2012), Mgh122 (6 May 2012)

زمان پیوستن
    07 Aug 2007
    شهر
    یه جایی همین نزدیکیا
    اتومبيل
    پارس LX
    گوشی موبایل
    Nokia6220-N86

پیش گزیده

رانندگی تو تهران برا شهرستانیها سخته، چون تو تهران با توجه به فاصله زیاد سفرهای درون شهری و همچنین ترافیک زیاد راننده ها مجبورن در کمترین فضا و بیشترین سرعت ممکن رانندگی کن تا در کمترین زمان به مقصد برسن و اگه بخان به سبک شهرستانیها رانندگی کنن هیچوقت به مقصد نمیرسن. ولی اگه شما به اکثر شهرهای کوچیک تشریف ببرید میبینید که فرهنگ رانندگی پایینتره (البته من خودمم شهرستانیم) دلیلشم اینه که با توجه به فاصله کمتر و ترافیک روان تر نیاز به رانندگی بهینه احساس نمیشه.

24. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی ipcis2007 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Mgh122 (6 May 2012), PAYAM (5 May 2012)

زمان پیوستن
    12 Sep 2009
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    MVM110/ MEGAN 2.0
    گوشی موبایل
    Iphone4

پیش گزیده

بنظر من الان دیگه اکثر شهرهای ایران از لحاظ سطح فرهنگ رانندگی مثل هم هستن .علهتای زیادی داره مثل بی صبر بودن یا عجله داشتن رانندگان ، عدم رعایت قوانین ،عدم اموزش های مفید در هنگام اخذ گواهینمانه(یک پارک دوبل و دور یک فرمان و سه فرمان یاد داشته باشی یاعلی مدد گواهینامه داری) و عدم فرهنگ سازی دستگاه های مربوطه.
    اگر دوستان به جزیره کیش بغیر از تعطیلاتی مثل عید رفته باشند متوجه مشیند که سطح رانندگی مردم کیش نسبت به اکثر نقاط ایران متفاونه یعنی بیشتر قوانین رو رعایت میکنند مثلا به خودرویی که در حال دور زدن در میدان است را میدن اگر عابری در حال عبور از خط عابر باشه به فاصله زیادی از ان توقف می کنند و... نمیدونم چه جوری این فرهنگ برای مردم ان جا جا افتاده یا اینکه ترس از جریمه های سنگین دارن؟
    در مشهد بدترین رانندگی متعلق به رانندگان اتوبوس هاست دست فرمانی دارند که خبره ترین رانندگان سنگین وزن دنیا ندارن همه چی(عابر-موتور-ماشین) رو میلیمتری با سرعت بالا رد می کنند و من هم همیشه موقوع رانندگی وفتی به یک اتوبوس میرسم بیشترین فاصله طولی و عرضی ممکن رو میگیرم واقعا غیر قابل پیش بینی اند.
    --------------------------------
    محسن
    -------------------------------

26. کاربر زیر از دوست گرامی mani60060 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Mgh122 (6 May 2012)

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند