تبليغات در پي‌هالز

نمایش نتایج 1 به 4 از 4

نام گفتگو: مشكل gps نوكيا

زمان پیوستن
    19 Jul 2011
    اتومبيل
    پرايد 131
    گوشی موبایل
    samsung galaxy

پیش گزیده مشكل gps نوكيا

سلام 
من علاقه خاصي به نوكيا6720 دارم يكي را ال سي دي شكست ديگه خوشم نيامد بردم بازار بايكي ديگه نو عوضش كردم. حالامشكلي پيش آمده نميتوانم نقشه هارا كه درداخل نقشه ها كه فابريك درداخل گوشي است دانلود كنم بعدازبازكردن نقشه ها به محل من يا جستجو ميروم كليديك راميزنم گزينه نقشه راانتخاب ميكنم اما بر روي نقشه دانلود نميكنه ولي بر روي ماهواره وزمينه دانلود ميكنه و فقط نقشه ماهواره اي كه هيج آدرسي ويانام خيابان وجاده ننوشته وبدون مشخصه آدرس فقط نقاشي ساختمانهاوجاده وخيابان ميباشددانلود كرده وهيج نشاني ندارد.ولي گوشي قبلي علاوه برجاده هاي كل ايران كل كره زمين بامشخصه دانلو كرده بودوازجي پي اس به بهترين شكل استفاده ميكردم باگوشي قبلي نقشه تهران رابه طوركامل دانلودكرده بودم.حال مشكل من اينه كه هيج چيزي درحالت نقشه دانلودنميشود . 
باتشكر رضا

زمان پیوستن
    10 Aug 2011
    شهر
    Rasht
    اتومبيل
    LOGAN
    گوشی موبایل
    SonyEricson Xperia Neu V

پیش گزیده

درود بر شما
    به این لینک برید http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=134063
    ب
    ر اساس دستور عمل کاملا انجام بدید . بدون هیچ گون مشکلی به راحتی بکار میوفته . یعنی دقیقا نقشه های دانلود شده از سایت رو توی گوشی و در حالت مس استرانگ بریزید بدون هیچ درد سری کار میکنه . اگه تو مموری گوشی قدیمیتون هم دارین میتونید با کپی کردن اطلاعات فعالش کنید
    موفق باشید .

3. کاربر زیر از دوست گرامی arash99ir به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Rezanz (31 December 2011)

زمان پیوستن
    10 Aug 2011
    شهر
    Rasht
    اتومبيل
    LOGAN
    گوشی موبایل
    SonyEricson Xperia Neu V

پیش گزیده

با عرض معذرت لینک رو اشتباه گذاشتم
    این لینک صحیح است
    http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101571

5. کاربر زیر از دوست گرامی arash99ir به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Rezanz (31 December 2011)

زمان پیوستن
    19 Jul 2011
    اتومبيل
    پرايد 131
    گوشی موبایل
    samsung galaxy

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط arash99ir مشاهده گفتگو
    با عرض معذرت لینک رو اشتباه گذاشتم این لینک صحیح است http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101571
    با تشکرازدوست عزيزآرش خان 
قبلا از رم قبلي به رم جديد كپي زدم وازآن استفاده ميكنم ولي بعضي از جاهاي نقشه كه در رم قبلي هم ناقصه ميخوام انهاراكامل كنم وجنابعالي هم كه آدرس سايت دادين نقشه رادانلود كردم بازم نقشه هارودرحالت ومتن فوق الذكر دانلود كردو فقط نقاشي ساختمانهاو جاده هارابدون مشخصه دانلود ميكنه اون حالتي كه فرموده بودين مس استرانگ نفهميدم چيه ضمنا به اون ادرس باگوشي رفتم وباگوشي دانلود كردم. 
باتشكر رضا

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد