صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمایش نتایج 40 به 50 از 50

نام گفتگو: بدون توجه به قيمت، مزدا 323 چطور ماشينيه ؟

زمان پیوستن
    31 Jan 2009
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    LOGAN
    گوشی موبایل
    K850 ,K800
    سپاس
    2,824
    از ایشان 969 بار و در 405 نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده

من یه اتوماتش رو دارم مدل85 تا حالا اذیت نکرده ولی همینطور که دوستان میگن شتاب بالایی نداره و تو جاده همیشه با دتده3 رو دور موتور6000 عوض میکنه اما موتور تنبلی داره ولی سازگاریش با گیربکس عالیه و صندلی های مبله راحتی داره ولی امکانات خاصی نداره (اینم نظر من هست که نزدیک3 سال هست این ماشین رو دارم ولی نسبت به قیمت لوگان خیلی سرتره ولی قیافش.........)

2. کاربر زیر از دوست گرامی mmamushy به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

bahahs (17 April 2010)

زمان پیوستن
    16 Nov 2008
    سپاس
    0
    از ایشان 4 بار و در یک نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده

فرق مزدا 323FL و مزدا 323 GLX چیست؟

زمان پیوستن
    20 Mar 2007
    سپاس
    0
    از ایشان 3 بار و در یک نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده

دوستان عزیز من این پست رو تازه دیدن و چون هم مزدا 323 اف ال دارم و هم پرشیا میخوام نتیجه مقایسه خودم رو بگم.
    از نظر زیبایی که مزدا خیلی شیک تره که این حرف خیلی از کسایی که ÷ست دادت بوده و خودمم خیلی شنیدم نسبت به زانتیا و پرشیا.
    من و دوستم با هم کورس انداختیم من با مزدا و اون با پرشیا. که قطعه مزدا با فاصله تقریبا 5-6 متر جلو تر بود لازم با ذکر باشه که مزدا مدل 84 و مدل ÷رشیا 86 بود.
    مزدا از لحاظ (((( نرمی))) خیلی راحت تر و نرم تر از پرشیا هستش.
    از لحاظ هندلینگ که اگه سر تر از زانتیا نباشه کمتر نیست.ولی من شخصا از مزدا بیشتر خوشم میاد تا زانتیا.
    از لحاظ ((((تیز بودم)))) و مخصوصا(((( فرمون))) که فقط یه ماشین دیدم که مثل مزدا هستش و اونم نیسان پیکاب هست.
    مزدا 323 اف ال با داشتن ترمز((ABS ))و ((تک ایربگ)) و(( آیینه های تاشو برقی)) از مدل قدیمی خودش 323 سر تره و همینطور از پرشیا 1800 که هیچکودوم رو نداره.
    به نظر من پرشیا 1800 با 405 هیچ فرقی نداره و فقط زیبا تره.

به نظر من مزدا 3 خیلی سر تر از زانیا هستش و تنها مشکلش پایین بودن سطح اون هستش که تو تمام تولیدات مزدا همین روال پیش میره.
    من واقعا از مزدا 323 راضیم و با اینکه 4 ساله این ماشین رو دارم ولی بازم تعویضش نمیکنم.

حرف آخر ----------------------------

پرشیا هر ماه باید بره تعمیرگاه یه بار برا کلاج یه بار برا اگزوز یه بار برای دسته موتور یک بار برای پمپ بنزین یه بار برای جلو بندی !! ولی خدا شاهده که من تا حالا مزدا رو برای تعمیر نمایندگی نبردم و تنها خرجش لنت و لاستیکه فقط و فقط همین که به نظر من مهمترین چیز همین کم اصطحلاک بودنشه .
    تشکر.
    حالا هرکدوم از دوستان که فکر میکنن حتی 1 کلمه از حرف های من اشتباهه یا غیر اینه خوشحال میشم نظرشون رو بدونم.
  5. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی shahabpersia1 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ali_clo2002 (13 April 2010),soheil86 (17 March 2010),Validator (17 March 2010)

زمان پیوستن
    31 Jan 2009
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    LOGAN
    گوشی موبایل
    K850 ,K800
    سپاس
    2,824
    از ایشان 969 بار و در 405 نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده

منم با حرفهای شما کاملا موافقم همه چی رو درست گفتید منم با پرشیا بارها و بارها کورس گذاشتم ولی تقریبا همیشه تونستم به لطف مزدا بگیرمش و کلا برای خانواده ماشینه مناسبی هست

زمان پیوستن
    21 Sep 2009
    شهر
    کرمانشاه
    اتومبيل
    Ford C Victoria 1955
    گوشی موبایل
    Nokia 5700XM
    سپاس
    3,404
    از ایشان 2,373 بار و در 845 نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط shahabpersia1 مشاهده گفتگو

پرشیا هر ماه باید بره تعمیرگاه یه بار برا کلاج یه بار برا اگزوز یه بار برای دسته موتور یک بار برای پمپ بنزین یه بار برای جلو بندی !! ولی خدا شاهده که من تا حالا مزدا رو برای تعمیر نمایندگی نبردم و تنها خرجش لنت و لاستیکه فقط و فقط همین که به نظر من مهمترین چیز همین کم اصطحلاک بودنشه .
    تشکر.
    حالا هرکدوم از دوستان که فکر میکنن حتی 1 کلمه از حرف های من اشتباهه یا غیر اینه خوشحال میشم نظرشون رو بدونم.
    این طوری هم نیست که شما میگین من پارس مدل 88 دارم با 11 هزار کارکرد با کیفیتی که دیگه خودتون میدونید چه جوریه! و با استفاده نا مناسبی که من از ماشینم دارم! ولی هنوز در طی 6 ماه فقط برای سرویسها نمایندگی رفتم و تنها مشکل ماشین من گیربکسش هست که بعد از عید قرار هست عوض کنن.البته شاید بعد از 30000 کیلومتر کم کم کیفیت بد قطعات خودشونو نشون بدهند اما بازهم آنطور که شما میگین نیست! البته اینجا جای مقایسه نیست اما اگر بخوایم صرفا دو خودرو را با هم مقایسه کنیم مزدا واقعا بهتره!

8. کاربر زیر از دوست گرامی equinoxe به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

mohammadrezaef (10 April 2010)

زمان پیوستن
    07 May 2004
    شهر
    قم
    اتومبيل
    MAZDA 323
    گوشی موبایل
    N95-2 & 8250
    سپاس
    495
    از ایشان 389 بار و در 178 نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده

ماشین مردیه.البته نه تو سرعت نهایی بلکه تو راحتی فرمون و هزینه و مصرف.اینو کسی میگه که ماکسیما و 206 تیپ 6 و پرشیا داشته و مزداش هم تا الان 215000 کیلومتر راه رفته.
    دوستان هرکسی به شاهی پیهالز نیاز داره تو پیام خصوصی مقدارش رو بگه.درخواستها فقط از تهیدستان سایت تا خروج از مرز فقر پذیرفته میشن.
    ضمنن از ثروتمندان هم مالیات جهت پخش بین فقرا پذیرفته میشود

"LOVE IS IN THE AIR AND IT IS EVERY WHERE"

زمان پیوستن
    19 Jul 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Peugeot 206- Nissan Maxima
    گوشی موبایل
    Nokia N97-HTC Touch Viva
    سپاس
    1,944
    از ایشان 2,653 بار و در 575 نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده

برادر من يکي داره، فکر کنم مدل 82 باشه. تا جايي که يادم مي آد:
    نکات مثبت:
    فرمان نرم
    کمک فنرهاي نرم
    اتاق بي سر و صدا
    شتاب خوب در دنده 1 و 2
    استهلاک و دردسر کم

معايب
    کشش پايين در سربالايي
    ضريب نامناسب دنده 2 که باعث شده عليرغم داشتن موتور 1600 سي سي و 16 سوپاپ در صورت استفاده از دنده مرده حتي از 206 با موتور 1400 هم بدتر باشه
    عدم کنترل مناسب در برخي شرايط به دليل نرمي بيش از حد فرمان
    نفوذ بیش از حد صدای ناخوشایند موتور به داخل اتاق

زمان پیوستن
    22 Feb 2010
    شهر
    همین نزدیکی ...
    سپاس
    3,530
    از ایشان 3,911 بار و در 1,250 نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده

به نظرم ماشین خوبیه: کم خرج، زیبا و راحت. البته در عین حال که قیافه اش بیشتر از رانندگیش اسپرته اما رانندگیش راحت و نرمه. یعنی خودروی خانوادگیه ولی براحتی میشه اسپرتش کرد. بدون تقویت موتور نباید توقع شتاب خیلی زیادی ازش داشته باشید اما تو کلاس خودش، ناامید کننده نیست. کم مصرف و کم استهلاکه و هزینه های قطعات و تعمیرش هم توجیه پذیره.
    ...hunted by the memory of a lost Paradise

12. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Validator به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

baris (10 April 2010),mohammadrezaef (10 May 2010)

زمان پیوستن
    28 Feb 2009
    شهر
    ساری
    اتومبيل
    دوو سیلو-206تیپ5 -323
    گوشی موبایل
    SAMSUNG PIXON 12
    سپاس
    44
    از ایشان 22 بار و در 11 نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده

دوستان 323 سوار سلام
    در بیشتر پستاتون راجع به کم خرج بودنو کم استهلاک بودن 323 صحبت کردید خواستم بدونم امکانش هست راجع به قیمت لوازم یدکیشم صحبت کنید؟؟؟
    تو تاپیک مربوط به لوازم 323 هم پیگیر شدم ولی کسی جواب نداد شاید اینجا 323 سوار بیشتر باشه و یه جوونمرد جواب بنده رو بده
    و سوال دیگه اینکه ایا بدنه و داخل اتاقش صدا میوفته یا نه؟
    راستی از وقتی مزدا3 اومده دیگه پست ها راجع به 323 خیلی کم و دیر به دیر شده البته تا حدودی طبیعیه ولی ...
    پیشاپیش ممنون از لطف دوستان

زمان پیوستن
    07 May 2004
    شهر
    قم
    اتومبيل
    MAZDA 323
    گوشی موبایل
    N95-2 & 8250
    سپاس
    495
    از ایشان 389 بار و در 178 نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده

عزیزم هرچیو خواستی بخودم pm کن بت بگم
    دوستان هرکسی به شاهی پیهالز نیاز داره تو پیام خصوصی مقدارش رو بگه.درخواستها فقط از تهیدستان سایت تا خروج از مرز فقر پذیرفته میشن.
    ضمنن از ثروتمندان هم مالیات جهت پخش بین فقرا پذیرفته میشود

"LOVE IS IN THE AIR AND IT IS EVERY WHERE"

15. کاربر زیر از دوست گرامی Hamed به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

ali_clo2002 (13 May 2010)

زمان پیوستن
    30 Sep 2009
    شهر
    ساری
    اتومبيل
    camaro +PARS+mazda 3
    گوشی موبایل
    iphone 5 + htc
    سپاس
    1,085
    از ایشان 2,278 بار و در 807 نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده

تشکر.
    با سلام من تازه این پست رو دیدم تمام حرف های شما کاملا درست بوده و منطقی جز این قسمت.
    والا ماشین من مدل 88 هست خدایش تا الان واسه هیچ مشکلی نمایندگی و سرویس نبردم جلوبندی هم که با وجود پایین بودن ماشین تا الان آخ نگفته و پام تا حالا به تعمیرگاه بعد 30000 هزار کیلومتر باز نشده.فقط بنزین و آب و روغن ریختم. ولی خب مصرف و سر صدای اتاقش خیلی زیاد شده.
    ولی در کل مزدا 323 خیلی بهتر کم مصرف تر و باکیفیت تر هست.

FREE MAN

17. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی amir eshghefarmon به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

equinoxe (10 May 2010),mohammadrezaef (10 May 2010)

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد