تبليغات در پي‌هالز

صفحه 2 از 28 اولاول 12345678912 ... آخرآخر
نمایش نتایج 14 به 26 از 352

نام گفتگو: پارس با موتورTU5

زمان پیوستن
    19 Oct 2011

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط saeedmajid مشاهده گفتگو
    آقایونی که این ماشین رو خریداری کردن حتمن توضیح بدن که واقعا مصرف سوخت چقدر هست ؟

که اگه واقعا مصرف معقولی داشته باشه میشه این ماشین رو در سطح v8 sd دونست و گزینه مناسبی برای اونایی که می خوان زیر 20 تومن ماشین خوب داشته باشن .
    این موتور رو پارس اتومات و خارج شهر صدی شش و نیمه.من با یه باک پر 920 کیلومتر تو خارج از شهر راه میرم.

2. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی AKIDIBA به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

enginer03 (22 October 2011), FL66 (9 November 2011), saeedmajid (20 October 2011)

زمان پیوستن
    21 Oct 2011
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    پارس LX

پیش گزیده

توي دفتر چه كه نوشته نداره فقط ELX داره

4. کاربر زیر از دوست گرامی amin s به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

FL66 (9 November 2011)

زمان پیوستن
    09 Oct 2010
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    ندارم
    گوشی موبایل
    GALAXY s plus

پیش گزیده

دوستان بع احتمال زیاد مصرفش اومده پایین ولی شتاب هم باهاش افت میکنه

6. کاربر زیر از دوست گرامی enginer03 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

FL66 (9 November 2011)

زمان پیوستن
    03 Nov 2011

پیش گزیده پارس با موتورTU5

سلام دوستان . چند وقته ايران خودرو فروش پارس با موتور TU5 را شروع کرده است .نمي دونم اين ماشين قابل اطمينان باشد يا نه . اگر کسي از دوستان اين مدل پارس رو داره و امتحان کرده ممنون مي شوم يک اطلاعات کلي در خصوص شتاب ٓ قدرت و به طور کلي مقايسه با ساير مدل هاي پارس ارائه کند .ممنون

8. کاربر زیر از دوست گرامی keyvan-mo به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

FL66 (9 November 2011)

زمان پیوستن
    17 Mar 2009
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    پارس LX
    گوشی موبایل
    Nokia N97

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط keyvan-mo مشاهده گفتگو
    سلام دوستان . چند وقته ايران خودرو فروش پارس با موتور TU5 را شروع کرده است .نمي دونم اين ماشين قابل اطمينان باشد يا نه . اگر کسي از دوستان اين مدل پارس رو داره و امتحان کرده ممنون مي شوم يک اطلاعات کلي در خصوص شتاب ٓ قدرت و به طور کلي مقايسه با ساير مدل هاي پارس ارائه کند .ممنون
    سلام دوست خوبم
    از اینجا موضوع رو پیگیری کن
    http://www.phalls.com/vbulletin/show...د-خانواده-پارس

10. کاربر زیر از دوست گرامی mehdi_mi به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

FL66 (9 November 2011)

زمان پیوستن
    17 Mar 2009
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    پارس LX
    گوشی موبایل
    Nokia N97

پیش گزیده

سلام طی توافق با دوستان قرار شد از اینجا ادامه مطالب پارس TU5 رو بگیم

12. کاربر زیر از دوست گرامی mehdi_mi به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

FL66 (9 November 2011)

زمان پیوستن
    13 Jan 2011
    اتومبيل
    ماکسیما+206type2
    گوشی موبایل
    nokia N8

پیش گزیده

مهدی جان این تاپیک http://www.phalls.com/vbulletin/show...1%D3-TU5/page2

از مدیران خواهش میکنم این تاپیکهای که مربوط به پژو پارس tu5 هستن رو تجمیع کنن تو یه تاپیک یا قفل بشن.تاپیک بالا از همون روز اول فروش پارس ال ایکس شروع شده یه سری بحث ها هم توش انجام شد, اما تعجب میکنم مدیران هیچ تذکری به این همه تاپیک که بعد از تاپیک پژو پارس tu5 به آدرس بالا ایجاد شده نمیدن و قفل نمیکنن !!!

14. کاربر زیر از دوست گرامی shahin1990 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

FL66 (9 November 2011)

زمان پیوستن
    17 Mar 2009
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    پارس LX
    گوشی موبایل
    Nokia N97

پیش گزیده

سلام
    وای که من گیج شدم شونصد تا تاپیک پارس TU5 هست اینجا

16. کاربر زیر از دوست گرامی mehdi_mi به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

FL66 (9 November 2011)

زمان پیوستن
    13 Mar 2007

پیش گزیده

سلام
    دوستان به نظر شما نسبت به امکانات و قیمتش گرون نیست چون که رقیبش تو خانواده سمند یعنی سورن ELX از لحاظ قیمتی حول و حوش 400 تومن ارزونتره تازه سورن ELX داشبورد به روزتری داره همچنین 2 تا ایربگ داره فقط از لحاظ موتوری اونم تو مصرف سوخت نسبت به سورن ELX برتری داره.
    نظر دوستان چیه؟

18. کاربر زیر از دوست گرامی aliaghil به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

FL66 (9 November 2011)

زمان پیوستن
    17 Mar 2009
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    پارس LX
    گوشی موبایل
    Nokia N97

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط aliaghil مشاهده گفتگو
    سلام
    دوستان به نظر شما نسبت به امکانات و قیمتش گرون نیست چون که رقیبش تو خانواده سمند یعنی سورن ELX از لحاظ قیمتی حول و حوش 400 تومن ارزونتره تازه سورن ELX داشبورد به روزتری داره همچنین 2 تا ایربگ داره فقط از لحاظ موتوری اونم تو مصرف سوخت نسبت به سورن ELX برتری داره.
    نظر دوستان چیه؟
    سلام
    البته سورن elx با موتور TU5هم تولید میشه چی بگم والا مشخصات جزئی باید مقایسه بشه ولی در کل سلیقه ایه من خودم از بدنه پارس خیلی بیشتر خوشم میاد

20. کاربر زیر از دوست گرامی mehdi_mi به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

FL66 (9 November 2011)

زمان پیوستن
    17 Mar 2009
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    پارس LX
    گوشی موبایل
    Nokia N97

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط shahin1990 مشاهده گفتگو
    مهدی جان این تاپیک http://www.phalls.com/vbulletin/show...1%D3-TU5/page2

از مدیران خواهش میکنم این تاپیکهای که مربوط به پژو پارس tu5 هستن رو تجمیع کنن تو یه تاپیک یا قفل بشن.تاپیک بالا از همون روز اول فروش پارس ال ایکس شروع شده یه سری بحث ها هم توش انجام شد, اما تعجب میکنم مدیران هیچ تذکری به این همه تاپیک که بعد از تاپیک پژو پارس tu5 به آدرس بالا ایجاد شده نمیدن و قفل نمیکنن !!!
    سلام شاهین جان
    فکر میکنم از اینجا ادامه بدیم بهتر باشه چون زیر مجموعه پژو پارسه

22. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mehdi_mi به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

FL66 (9 November 2011), shahin1990 (7 November 2011)

زمان پیوستن
    13 Mar 2007

پیش گزیده

سلام
    نظر دوستان چیه؟

24. کاربر زیر از دوست گرامی aliaghil به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

FL66 (9 November 2011)

زمان پیوستن
    01 Sep 2004
    اتومبيل
    مگان ٢٠٠٠
    گوشی موبایل
    آیفون

پیش گزیده

با سلام
    اتول سواري به من نساخته سرما خوردم حسابي و من خونه استراحت ميكنم و ماشينم توي پاركينگ !!!
    فكر كنم ماشين كه از مشهد با تريلي روباز اومده بود سرما خورد و من ازش گرفتم و انشاالله حالم بهتر شد توي اين بخش (پارس ال ايكس) براتون مينويسم فقط رسيدم لاستيك هاشو كه چيني بود (١٨٥ رينگ ١٥) رو با ميشلن انرژي ٢٠٥ رينگ ١٥ عوض كردم كه هم خيلي زيبا شده و هم خيلي عالي شده توي نرمي حركت وصداي حركت چرخها روي آسفالت . ضمنا دزدخبركن (دزدگير مجيكار گلد ١١٠ ) هم نصب كردم
    ببخشيد بابت تاخير و بزودي برميگردم

26. کاربر زیر از دوست گرامی مهرداد الف به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

FL66 (9 November 2011)

صفحه 2 از 28 اولاول 12345678912 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند