تبليغات در پي‌هالز

نمایش نتایج 1 به 8 از 8

نام گفتگو: مشكل مهم در پرايد 141

زمان پیوستن
    08 Dec 2008
    اتومبيل
    206 تيپ 2
    گوشی موبایل
    2600

پیش گزیده مشكل مهم در پرايد 141

دوستان عزيز سلام
    من مشكل بسيار مهمي دارم كه از شما راهنمايي ميخوام
    من يك پرايد مدل 88 141 دارم كه حدود 30 هزيار تا راه رفته و هيچ مشكلي تا بحال باهاش نداشتم
    جديداً ساعت ماشين بعد از چند ساعت البته تايم خاصي نداره ممكنه 5 ساعت ممكنه 2 ساعت در حالت كه ماشينم خاموش هست و يا در حالت روشن بودن ماشين باز هم فرقي نميكنه ريست ميشه يعني ميره روي 0.00 آمپر بنزين هم كه صفرش ميكني كه كيلومتر بزني اون هم يكدفعه در حالت حركت ريست ميشه .و ميشه 0 كيلومتر هم كه آمپر دور موتور و آمپر كيلومتر باشه اون هم يكدفعه از كار ميوفته دوباره به كار ميوفته دزدگير هم مشكلي نداشت الان در رو قفل نيميكنه
    مشكل از چيه؟
    البته همه اينها از زماني شروع شده كه من ضبط ماشين رو تعويض كردم سوكت فابريك هم براش گرفتم و ضبط هم ميخونه مشكلي نداره
    مشكل از كجاست

زمان پیوستن
    09 Oct 2010
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    ندارم
    گوشی موبایل
    GALAXY s plus

پیش گزیده

ضبط را جدا کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه؟

زمان پیوستن
    08 Dec 2008
    اتومبيل
    206 تيپ 2
    گوشی موبایل
    2600

پیش گزیده

باشه ولي ميخوام ببينم علتش چيه؟

زمان پیوستن
    04 Oct 2008
    شهر
    شیراز--بچه شهر
    اتومبيل
    ix35...تندر ...تیبا
    گوشی موبایل
    SE w810...SAMSUNG WAVE I

پیش گزیده

سلام بنظر من که فقط از باطری میتونه باشه چون دقیقا همین بلا سر ما هم اومد البته زمانی که آردی داشتیم دقیقا همین جوری میشد
    سایت آپلود عکس http://img4up.com/
    آسمان فرصت پرواز بلندی است
    قصه این است چه اندازه کبوتر باشی

5. کاربر زیر از دوست گرامی moje90 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

arman486 (29 October 2011)

زمان پیوستن
    19 Jul 2011

پیش گزیده

سلام بر دوست و هم وطن عزیز
    من یه تجربه تقریبا شبیه شما برام پیش اومده که خدمتت توضیح میدم ایشالله برات راه گشا باشه.
    عرض کنم خدمت شما قصه از اونجایی شروع شد که لامپ سقف ماشینه من بعد از چند سال نور افشانی بالاخره سوخت(اتفاقا منم پراید 141 مدل 84 دارم)............رفتم یه دونه لامپ گرفتم و قصد تعویضش رو داشتم . از اونجایی که لامپ خیلی سخت در میومد با یه کارد میوه خوری افتادم به جونش و درش آوردم و لامپ جدید رو گذاشتم بجاش و وقتی کارم تموم شد دیدم که روشن نمیشه و وقتی ماشینو روشن کردم دیدم که ساعت زمانش به هم ریخته و نورش مرتب کم و زیاد میشه و کیلومتر و دور موتور هم به هم ریخته .مثلا وقتی ماشینو خاموش میکردم دور موتور و کیلومتر سر جاشون میموندند.........وقتی فندک رو میزدم ساعت خاموش میشد و وقتی راهنما میزدم ساعت شروع به روشن خاموش شدن میکرد.............................خلاصه از طرفی این وضعیت خنده دار بود و از طرفی هم ناراحت شده بودم که کل سیستم برق ماشینم ریخته به هم..........یه کم فکر کردم که چکار کنم که یهو یادم اومد که اون کارد میوه خوری که استفاده کردم رسانا بوده و احتمال داره که مثبت منفی رو به هم وصل کرده باشه و در اثر اتصال کوتاه احتمالا فیوز مربوطه سوخته باشه ......خلاصه رفتم و فیوز ها رو چک کردم و دیدم که بـــــــلــــه فیوز 10 آمپر قرمز رنگ که مربوط به برق اتاق ماشین هست آب شده و سوخته......منم که چند تا فیوز یدک داخل جاسیگاری ماشین از قبل برا همچنین روزی گذاشته بودم فیوز رو با انبرک پلاستیکی مخصوصی که داخل درب جعبه فیوز کارخونه خودش گذاشته بیرون کشیدم و یه 10 امپریه نو گذشتم به جاش و مشتاقانه رفتم سراغ چک کردن ماشین و دیدم که همه چی مثل روز اولش سالم و بی نقض شده........................................... شما هم چون گفتید که دستکاری ای در قسمت پخش ماشین داشید شاید این فیوز رو در همون موقع و یا بعدا دچار اشکال کرده باشه..............به هر حال سراغ حعبه فیوز برید و تمام فیوز ها رو چک کنید که سالم باشن.............البته شما خودتون استادید ولی به هر حال عرض کنم که جعبه فیوز پراید زیر فرمون و سمت چپ راننده هستش......................بازم بگم که من تعمیر کار نیستم و فقط تجربه ای که برام پیش اومده براتون توضیح دادم امیدوارم که مشکلتون حل بشه..........فقط یادتون باشه هیچ وقت و به هیچ وجه فیوزی رو با فیوز ضعیف تر یا قوی تر از خودش تعویض نفرمایید .(و دقیقا با هم آمپر خودش تعویض فرمایید)در ضمن اگه دفترچه خودروتونو دمه دست ندارید دو تا لینک در این ضمینه براتون پیدا کردم که براتون گذاشتم و امیدوارم کمکتون کنه...............فیوزی که در ماشینه من سوخته بود یه فیوز قرمز 10 امپر بود که مربوط به برق داخل خودرو هست ولی به هر حال شما تک تکه فیوز ها رو چک کنید.............................................. .................با تشکر.

http://shahrsakhtafzar.com/img/out.p..._Image0329.jpg

http://inlinethumb45.webshots.com/41132/2053656290101829305S600x600Q85.jpg
    آخرین ویرایش به وسیله saeed_gh_h : 29 October 2011 در 08:23 PM

7. 6 نفر از کاربران ، از دوست گرامی saeed_gh_h به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arman486 (30 October 2011), danashjo-gsm (1 November 2011), el matador (2 November 2011), ghafouri yazdi (4 November 2011), ipcis2007 (29 October 2011), secretboy66 (29 October 2011)

زمان پیوستن
    10 Apr 2011
    اتومبيل
    سمند ال ایکس مولتی پلکس، پراید GLXi
    گوشی موبایل
    Nokia

پیش گزیده

اگر فیوز سالمه، ممکنه موقع عوض کردن ضبط، سیمهای پشت داشبورد کشیده شده و یه سوکت دیگه لق شده.

زمان پیوستن
    19 Jul 2011

پیش گزیده

سلام دوست عزیز
    چه کردی بالاخره؟..............مشکل حل شد؟..................عیب از کجا بود؟

10. کاربر زیر از دوست گرامی saeed_gh_h به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

ghafouri yazdi (7 December 2011)

زمان پیوستن
    28 Dec 2014

پیش گزیده

سلام بر دوست و هم وطن عزيز
    من يه تجربه تقريبا شبيه شما برام پيش اومده که خدمتت توضيح ميدم ايشالله برات راه گشا باشه.
    عرض کنم خدمت شما قصه از اونجايي شروع شد که لامپ سقف ماشينه من بعد از چند سال نور افشاني بالاخره سوخت
    (اتفاقا منم پرايد 141 مدل 84 دارم)............رفتم يه دونه لامپ گرفتم و قصد تعويضش رو داشتم . از اونجايي که لامپ خيلي سخت در ميومد با يه کارد ميوه خوري افتادم به جونش و درش آوردم و لامپ جديد رو گذاشتم بجاش و وقتي کارم تموم شد ديدم که روشن نميشه و وقتي ماشينو روشن کردم ديدم که ساعت زمانش به هم ريخته و نورش مرتب کم و زياد ميشه و کيلومتر و دور موتور هم به هم ريخته .مثلا وقتي ماشينو خاموش ميکردم دور موتور و کيلومتر سر جاشون ميموندند.........وقتي فندک رو ميزدم ساعت خاموش ميشد و وقتي راهنما ميزدم ساعت شروع به روشن خاموش شدن ميکرد.............................خلاصه از طرفي اين وضعيت خنده دار بود و از طرفي هم ناراحت شده بودم که کل سيستم برق ماشينم ريخته به هم..........يه کم فکر کردم که چکار کنم که يهو يادم اومد که اون کارد ميوه خوري که استفاده کردم رسانا بوده و احتمال داره که مثبت منفي رو به هم وصل کرده باشه و در اثر اتصال کوتاه احتمالا فيوز مربوطه سوخته باشه ......خلاصه رفتم و فيوز ها رو چک کردم و ديدم که بـــــــلــــه فيوز 10 آمپر قرمز رنگ که مربوط به برق اتاق ماشين هست آب شده و سوخته......منم که چند تا فيوز يدک داخل جاسيگاري ماشين از قبل برا همچنين روزي گذاشته بودم فيوز رو با انبرک پلاستيکي مخصوصي که داخل درب جعبه فيوز کارخونه خودش گذاشته بيرون کشيدم و يه 10 امپريه نو گذشتم به جاش و مشتاقانه رفتم سراغ چک کردن ماشين و ديدم که همه چي مثل روز اولش سالم و بي نقض شده........................................... شما هم چون گفتيد که دستکاري اي در قسمت پخش ماشين داشيد شايد اين فيوز رو در همون موقع و يا بعدا دچار اشکال کرده باشه..............به هر حال سراغ حعبه فيوز بريد و تمام فيوز ها رو چک کنيد که سالم باشن.............البته شما خودتون استاديد ولي به هر حال عرض کنم که جعبه فيوز پرايد زير فرمون و سمت چپ راننده هستش......................بازم بگم که من تعمير کار نيستم و فقط تجربه اي که برام پيش اومده براتون توضيح دادم اميدوارم که مشکلتون حل بشه
    ..........فقط يادتون باشه هيچ وقت و به هيچ وجه فيوزي رو با فيوز ضعيف تر يا قوي تر از خودش تعويض نفرماييد .(و دقيقا با هم آمپر خودش تعويض فرماييد)در ضمن اگه دفترچه خودروتونو دمه دست نداريد دو تا لينک در اين ضمينه براتون پيدا کردم که براتون گذاشتم و اميدوارم کمکتون کنه...............فيوزي که در ماشينه من سوخته بود يه فيوز قرمز 10 امپر بود که مربوط به برق داخل خودرو هست ولي به هر حال شما تک تکه فيوز ها رو چک کنيد............................................. . .................با تشکر.
    من بجاي شما باشم نويسنده ميشم متن روان زيبا با محتواي خوب آدم تا آخر مي خواد اين داستان رو بخونه
    منتظر چاپ اولين کتابتون هستم

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد