تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 37

نام گفتگو: تقویت موتور برای پرشیا

زمان پیوستن
    25 Jul 2011

Post تقویت موتور برای پرشیا

سلام و عرض ادب به تمامی کاربران عزیز !!!!
    من میخوام موتوره پرشیامو تقویت کنم ایا اصلا امکانش هست یا نه؟ چه جوری؟ ایا میشه موتوره ماشینه دیگه ای را همراه با گیربوکس عوض کرد و روی پرشیا گذاشت؟ ایا به صرفه هست یا نه؟ از تمامی کاربران محترم میخواهم که کمکم کنند!
    با سپاس

2. کاربر زیر از دوست گرامی Tohidtm به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

FL66 (6 November 2011)

زمان پیوستن
    21 Sep 2009
    شهر
    کرمانشاه
    اتومبيل
    Ford C Victoria 1955
    گوشی موبایل
    Nokia 5700XM

پیش گزیده

سلام اي کاش در قسمت تيونينگ اين تاپيک رو ايجاد مي کرديد! بله امکان تقويت موتور L3 هست اما بايد اصولي و با دانش باشه تعويض موتور اصلا پيشنهاد در مورد گيربکس هم ميشه عوض کرد قطعات استوک براي اين موتور خيلي زياد هست(اگه کرمانشاه هستی میتونی از بازار شهرستانی یا دولت آباد گیربکس استوک یا هر قطعه دیگه مثل سر سیلندر بخری)يکي از دوستاي من سمند 83 رو تقويت کرد مثلا سر سيلندر 16 سوپاپ نصب کرده بود که يه چيزي شبيه موتور پارس اي ال ايکس شده بود و يه سري کاراي ديگه اما چون اطلاعات زيادي نداشت نتيجه خوبي نگرفت و ماشين رو استاندارد کرد! شما يه سر به بخش تيونينگ بزن اطلاعات خوبي به دست مياري
    سرباز مرزباني، نقطه صفر مرزي

4. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی equinoxe به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

enginer03 (28 October 2011), FL66 (6 November 2011)

زمان پیوستن
    25 Jul 2011

پیش گزیده

دوست عزیز من رفتم ولی چیزی پیدا نکردم اگه میشه اینجا راهنماییم کنید ممنئن میشم!!! کلا هر چیزی که به ذهنتون میاد بگین لطفا

زمان پیوستن
    09 Oct 2010
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    ندارم
    گوشی موبایل
    GALAXY s plus

پیش گزیده

داداش شما اول بگو که چقدر میخای هزینه کنی وتا چه قدرت میخای ؟
    تیونینگ موتور کار پر هزینه وطاقت فرسایی هست
    برای شروع اول فیلتر اسپرت مارکK&Nبزار که قیمتش فکر کنم حدود80هزار تومان هست چون طبق تجربه ای که دارم فیلترهای چینی روی پارس جواب نمیده وحتما باید از اون بگیری
    بعد از اون هم برو سراغ هدرز وسنتر ومنبع اسپرت
    وبعد از اینها هم برو سراغ وایر شمع اسپرت وشمهع سوزنی
    برای هدرز فعلا صبر کن تا خودم خبرت کنم
    آخرین ویرایش به وسیله enginer03 : 28 October 2011 در 01:16 PM

7. کاربر زیر از دوست گرامی enginer03 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

FL66 (6 November 2011)

زمان پیوستن
    09 Oct 2010
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    ندارم
    گوشی موبایل
    GALAXY s plus

پیش گزیده

داداش این منبع ریموس قیمتش 45هزار تومان هست دو لولش هم هست 65هزار تومان اگه خواستی بهم PMبده تا شماره فرشونده را برات بفرستم ایشون وارد کننده هستن وبه هرجای ایران هم که بگی میفرسته این منبع باعث افزایش 5درصدی توان میشه

9. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی enginer03 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

equinoxe (29 October 2011), FL66 (6 November 2011)

زمان پیوستن
    09 Oct 2010
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    ندارم
    گوشی موبایل
    GALAXY s plus

پیش گزیده

اینم عکس های دولول ها

11. کاربر زیر از دوست گرامی enginer03 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

FL66 (6 November 2011)

زمان پیوستن
    25 Jul 2011

پیش گزیده

سلام دوست عزیز! البته من بیشتر به دنبال تعویض موتور هستم! ایا میشه موتور این ماشینو با ماشینایی مثل زانتیا 2000 یا اوانته عوض کرد؟البته با گیربوکس! یا موتور های بهتره دیگه ای سراغ دارین بگین! هزینه اش رو هم برام بنویس! ممنون میشم از راهنمایی هاتون!

13. کاربر زیر از دوست گرامی Tohidtm به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

FL66 (6 November 2011)

زمان پیوستن
    21 Sep 2009
    شهر
    کرمانشاه
    اتومبيل
    Ford C Victoria 1955
    گوشی موبایل
    Nokia 5700XM

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط enginer03 مشاهده گفتگو
    ......................... این منبع باعث افزایش 5درصدی توان میشه
    سلام
    واقعا 5 درصد افزایش توان میده؟ فکر نکنم یه منبع آخر به تنهایی بتونه همچین کاری کنه باید ست کامل اگزوز باشه!!!!!!!اینا فکر کنم فقط صدا رو عوض میکنن
    سرباز مرزباني، نقطه صفر مرزي

15. کاربر زیر از دوست گرامی equinoxe به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

FL66 (6 November 2011)

زمان پیوستن
    09 Oct 2010
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    ندارم
    گوشی موبایل
    GALAXY s plus

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط equinoxe مشاهده گفتگو
    سلام
    واقعا 5 درصد افزایش توان میده؟ فکر نکنم یه منبع آخر به تنهایی بتونه همچین کاری کنه باید ست کامل اگزوز باشه!!!!!!!اینا فکر کنم فقط صدا رو عوض میکنن
    داداش منبع معمولی را اگه تا حالا باز کرده باشید باید دیده باشید که دود باید چندیدن بار چرخش کنه وبعد خارج بشه که این باعث مقاومت وافت توان میشه اما منبع اسپرت دود را مستقیما به خارج ارسال میکنه ومقاومتی انجام نمیده

17. کاربر زیر از دوست گرامی enginer03 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

FL66 (6 November 2011)

زمان پیوستن
    09 Oct 2010
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    ندارم
    گوشی موبایل
    GALAXY s plus

پیش گزیده

تعوییض موتور به هیچ عنوان توصیه نمیشه چون اگه یه بار گرفتنت کارت با کرام الکاتبین هست

19. کاربر زیر از دوست گرامی enginer03 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

FL66 (6 November 2011)

زمان پیوستن
    25 Jul 2011

پیش گزیده

البته حق با شماست ولی خوب اگه جلو چشم اقا پلیسا که قانونی برونیم که نمی فهمند و گیرم نمی دن! اصلا امکانش هست موتوره اوانته رو پرشیا جا سازی بشه؟؟؟

21. کاربر زیر از دوست گرامی Tohidtm به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

FL66 (6 November 2011)

زمان پیوستن
    27 Jun 2011
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    206 تیپ 5
    گوشی موبایل
    Nokia 5800

پیش گزیده

البته تا اونجایی که میدونم، تعویض موتور مشکلی نداره، فقط باید مراحل قانونی طی بشه.

23. کاربر زیر از دوست گرامی ali1363 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

FL66 (6 November 2011)

زمان پیوستن
    09 Oct 2010
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    ندارم
    گوشی موبایل
    GALAXY s plus

پیش گزیده

تعویض موتور بله میشه کرد ولی زمانی شماره موتور جدید را وارد سند میکنن که شما یه موتور از همون نوع قبلی نصب کرده باشی
    داداش شما این کارهایی که من میگم را انجام بده مطمئن باش به نتیجه دلخواه میرسی این موتور حیف هست چون تا حالا بوده که 40اسب بخار اضافه تر ازش بکشن بیرون

25. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی enginer03 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ali1363 (2 November 2011), FL66 (6 November 2011)

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد