تبليغات در پي‌هالز

نمایش نتایج 1 به 7 از 7

نام گفتگو: مجیکار بدون استارتر یا تکستون برای 206 SD ؟

زمان پیوستن
    15 Aug 2005

پیش گزیده مجیکار بدون استارتر یا تکستون برای 206 SD ؟

سلام دوستان. براي 206 SD دارای ایموبلایزر، مجيكار بدون استارتر بذارم يا تكستون كه ميگن فابریک پژو 206 هست؟ اصلا تکستون کجاییه؟ واقعا" برای نصب نیاز به دستکاری سیستم برق ماشین نداره؟ مجیکارها چطور؟ اونا هم برای نصب نیازی به دستکاری سیستم برق ماشین ندارن؟ یا برای استفاده از بعضی امکانات اون باید سراغ سیم کشی ماشین هم رفت؟ متشکرم

2. کاربر زیر از دوست گرامی baran310 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

greela (29 January 2013)

زمان پیوستن
    20 Nov 2010
    شهر
    تبریز
    اتومبيل
    206 sd -سمند
    گوشی موبایل
    galaxy pro

پیش گزیده

سلام
    من هم 206 اس دی دارم ولی مجیکار استارت زن وصل کردم ولی نصاب قسمت سیمهای استارتو نصب نکرد و گفت حیفه به خاطر 20 تومن مجیکار بدون استارت بخری در ضمن من فکر کردم اگه ماشینو عوض کنم میتونم دزدگیر رو از رو ماشین باز کنم و ماشین دیگه نصب واز قسمت استارت دزدگیر استفاده کنم در ضمن سعی کن با سوکت فابریک اصل نصب کنی
    مدل دزدگیر من gold 110 as هست و الان در مدت 6 ماه خیلی راضی هستم

4. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی rozbehn به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

baran310 (25 October 2011), greela (29 January 2013)

زمان پیوستن
    15 Aug 2005

پیش گزیده

آقا ممنون از پاسختون. دست به سیم کشی ماشین نزدن که، دسته؟ فقط نصب سوکت و فیشه؟

6. کاربر زیر از دوست گرامی baran310 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

greela (29 January 2013)

زمان پیوستن
    20 Nov 2010
    شهر
    تبریز
    اتومبيل
    206 sd -سمند
    گوشی موبایل
    galaxy pro

پیش گزیده

نه در مجموع 3 تا 4 تا سیم لخت کرد بقیه کار نصب سوکت بود

8. کاربر زیر از دوست گرامی rozbehn به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

greela (29 January 2013)

زمان پیوستن
    18 Mar 2007
    شهر
    مشهد MaSHaD
    اتومبيل
    206SD - v8 LX 1.6 & سمند LX EF7/CNG
    گوشی موبایل
    Sony Xperia Z Ultra

پیش گزیده

میتونین به تایپ دزدگیر فابریک برای 206 مراجعه کنین. من حدود 3 هفته اس Texton گذاشتم و راضی ام...الان باز بودن کاپوت و صندوق هم رو Display نمایش داده میشه.
    اصلا دست به سیم کشی نمیزنن...خودش سیم داره و در BSI فعال میشه.. اگر مشکل دارم بشه مثل ABS و یا کمبود بنزین و غیره اعلام خطر میکنه و اخطار میده.
    خلاصه به نظر من خووبه...یعنی مثل اینکه رو ماشین باشه ازش ورداشته باشن!!

10. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mil-i300 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

baran310 (25 October 2011), equinoxe (25 October 2011), greela (29 January 2013)

زمان پیوستن
    15 Aug 2005

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mil-i300 مشاهده گفتگو
    میتونین به تایپ دزدگیر فابریک برای 206 مراجعه کنین. من حدود 3 هفته اس Texton گذاشتم و راضی ام...الان باز بودن کاپوت و صندوق هم رو Display نمایش داده میشه.
    اصلا دست به سیم کشی نمیزنن...خودش سیم داره و در BSI فعال میشه.. اگر مشکل دارم بشه مثل ABS و یا کمبود بنزین و غیره اعلام خطر میکنه و اخطار میده.
    خلاصه به نظر من خووبه...یعنی مثل اینکه رو ماشین باشه ازش ورداشته باشن!!
    آقا کجایی بود؟ فرانسه؟ شنیدم حول و حوش 400 قیمتشه. ضمنا" اینکه فرمودین بازبودن کاپوت و صندوق رو نشون میده، روی نمایشگر فعلی ماشین نشون میده يا type B ؟ اگه از امکاناتش بیشتر بفرمایید ممنون میشم.

12. کاربر زیر از دوست گرامی baran310 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

greela (29 January 2013)

زمان پیوستن
    18 Mar 2007
    شهر
    مشهد MaSHaD
    اتومبيل
    206SD - v8 LX 1.6 & سمند LX EF7/CNG
    گوشی موبایل
    Sony Xperia Z Ultra

پیش گزیده

ساخت فرانسه است..تولید سال 2002 ... من 150 با نصبش شد روی Type B بصورت گرافیکی و روی Type A بصورت نوشتاری ... مثلا میگه Bonett Door Open همچین چیزی... امکانات خاضی نداره! آژیر بکاپ...ریموت همون ریموت ماشین...فعال سازی در BSI...زمانی که درها رو میبندین..دری باز باشه یک بوق کوچیک میزنه...دیگه دوتا چشمی سولار هم داره.

14. کاربر زیر از دوست گرامی mil-i300 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

greela (29 January 2013)

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد