با سلام

مشکلی که همه کسانی که حیوان خانگی دارند و فکر کنم در کسانی که طوطی دارند این مشکل بیشتر باشه این هست که :

وقتی که میخواهیم چند ساعت بیرون از خونه بریم و امکان بردن طوطی به جایی که میخواهیم برویم نیست . با طوطی خود چکار کنیم؟ یا حتی زمانی که میخواهیم مسافرت بریم.
من اکثر مواقع طوطیمو میبرم پانسیون ولی احساس میکنم برای پرنده دلسوزی نمیکنن و فقط در حد آب و غذا از اون پذیرایی میکنند.

این مشکل وقتی حادتر میشه که پرنده خیلی اهلی باشه و وابسته باشه و نتونه تنهایی رو تحمل کنه .
درمورد کاکاتو من که کمی هم دچار پرکنی هست واقعا برام عذاب آوره که طوطی رو تنها بذارم خونه و برگردم ببینیم چند تا از پرهاشو کنده!

حال این تاپیک رو ایجاد میکنم تا کسانی که تمایل دارند از پرنده های بچه های فروم در منزلشون برای چند ساعت تا چند روز نگهداری کنند همینجا اعلام آمادگی کنند.

طبیعتا خودم به عنوان اولین نفر اعلام آمادگی میکنم و اینجانب در شرق تهران سکونت دارم و حاضرم با کمال میل از طوطی شما نگهداری کنم . مسوولیت هر گونه مرگ و میر رو به عهده نمیگیرم . ولی اجازه پرواز و فرار به بیرون از منزل رو به طوطی شما نخواهم داد. و خوشحال میشم که عادات غذایی و رفتاری طوطی خود را پیش از سپردن بدونم.