تبليغات در پي‌هالز

صفحه 9 از 9 اولاول ... 23456789
نمایش نتایج 105 به 115 از 115

نام گفتگو: اخرین قیمت محصولات هیوندای و راهنما و نحوه ثبت نام

زمان پیوستن
    11 Mar 2008
    شهر
    همجوار بي بي فاطمه معصومه (س)
    اتومبيل
    206 & Kia optima
    گوشی موبایل
    Sony Xperia S

پیش گزیده

حالا با این قیمت های نجومی و تخیلی نمایندگی ها ثبت نام دارند ؟ واقعا 30 روزه تحویل میدن ؟
    من فاضل هستم ! اون اقاي اول اسمم رو هم هر چي گفتم برداريد مديران محترم گفتند نميشه !

2. کاربر زیر از دوست گرامی agha fazel به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

MaZi Zo0M Z0oM (8 April 2012)

زمان پیوستن
    19 Jan 2011
    شهر
    teh
    اتومبيل
    ایستگاه 11
    گوشی موبایل
    6500slide

پیش گزیده

دوستان شرایط فروش اسان موتور برای تحویل 6 ماهه با اقساط یه ساله باز شده اگه می خواین زود دست به کار بشین
    تو ایم شرایط همینم غنیمتیه

4. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی amir 89 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

agha fazel (14 April 2012), severom (12 April 2012)

زمان پیوستن
    11 Mar 2008
    شهر
    همجوار بي بي فاطمه معصومه (س)
    اتومبيل
    206 & Kia optima
    گوشی موبایل
    Sony Xperia S

پیش گزیده

دوست عزیز من بر عکس شما کاملا مخالفم ! این نوع خرید کردن ها یعنی مهر تایید زدن به پای دزدی این نوع شرکت ها !

قیمت همه چیز تو بازار مشخصه , پس تحویل 6 ماهه با قیمت علی الحساب یعنی چی ؟ یعنی پول و با اصل و فرع سودش بگیره بعد از 6 ماه که خواست ماشین رو تحویل بده ببینه اگر تو بازار ماشین گرون شده یک سود دیگه از شما بگیره و ماشین رو تحویل بده !؟

حیف که ... ! به قول یه بزرگی زبونمون زیر سنگه ! هیچی نمیشه گفت

یا علی
    من فاضل هستم ! اون اقاي اول اسمم رو هم هر چي گفتم برداريد مديران محترم گفتند نميشه !

6. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی agha fazel به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

achachi (14 April 2012), Mgh122 (14 April 2012), MSv-Classic (7 August 2012), sina1808 (16 August 2012)

زمان پیوستن
    19 Jan 2011
    شهر
    teh
    اتومبيل
    ایستگاه 11
    گوشی موبایل
    6500slide

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط agha fazel مشاهده گفتگو
    دوست عزیز من بر عکس شما کاملا مخالفم ! این نوع خرید کردن ها یعنی مهر تایید زدن به پای دزدی این نوع شرکت ها !

قیمت همه چیز تو بازار مشخصه , پس تحویل 6 ماهه با قیمت علی الحساب یعنی چی ؟ یعنی پول و با اصل و فرع سودش بگیره بعد از 6 ماه که خواست ماشین رو تحویل بده ببینه اگر تو بازار ماشین گرون شده یک سود دیگه از شما بگیره و ماشین رو تحویل بده !؟

حیف که ... ! به قول یه بزرگی زبونمون زیر سنگه ! هیچی نمیشه گفت

یا علی
    فاضل جان منم اون شرایطی که شما گفتی رو اصلا قبول ندارم ولی اسان موتور برای این شرایطش قیمت قطعی گزاشته
    یعنی شما یه چیزی پرداخت میکنی بعد از 6 ماه که ماشین رو تحویل بگیری اقساطی که از الان مبلغش معلومه رو به مدت 12 ماه پرداخت میکنی
    تنها مشکلش سود کم برای این 6 ماه پولتونه که البته با توجه به اختلاف قیمتی که الان وجود داره توجیح پذیره

زمان پیوستن
    09 Oct 2010
    اتومبيل
    206 تیپ 5

پیش گزیده

اول خودم رو عرض میکنم و فرد خاصی منظورم نیست ...ما اخلاق بدی داریم که اگه چیزی کم بشه هجوم میبریم و به اصلاح به بدترین شرایط هم عادت می کنیم چه غنیمتی ؟؟
    ماشینی که قیمتش تو کشورهای حاشیه خلیج با هزینه حملش زیر بیست تومن میوفته رو سه برابر قیمت میدادن و ما هم میخریدیم حالا همون رو هم گرون کردن بماند که این بی ..... با ارز دولتی این ماشینها رو وارد میکردن واصلا نوسان ارز دخلی به اونها نداشت.نمیدونم ایشالا که شعار نباشه ولی اگر بنا بود الان تو این شرایط ماشین بخرم یه رنوی 2 تومنی میخریدم یا نه حتی پیاده این ور اونور میرفتم ولی اینجوری باج به یه سری بی .... نمیدادم.
    تلف شدن هموطنان عزیزمون در تصادفات و آسیب های روحی روانی هم به گروه اول آسیب دیده وهم بازماندگان (که واقعا جمعیت عظیمی از کشور رو شامل میشن) همه اش نتیجه کوتاه اومدن ما و عادت به شرایط موجود و به بهانه حمایت از تولید داخل (صرفا منظورم خودرو هست نه باقی تولید کنندگان عزیز) هست.(بماند که پر واضحه اصلا هدف صنعت خودرو به هیچ وجهی ارتقای کیفی نیست)
    قیمت ماشینهامون بعضا حدود 4 برابر قیمت جهانی---قیمت بنزین نزدیک به قیمت جهانی ---ترافیک چندین برابر نرخ عادی در دنیا----طرح زوج وفرود----خدمات پایین پس از فروش -کیفیت معابر از لحاظ طرح هندسی و همچنین کیفیت سطح راه اکثرا بسیار پایین و...
    خدایا خودت گره از مشکل ما باز کن

9. 8 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Mgh122 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ali_452006 (25 April 2012), arash_2006 (15 April 2012), haftsin (15 April 2012), hsein (7 August 2012), mani60060 (7 May 2012), MSv-Classic (7 August 2012), pinata_game (7 May 2012), sepehr62 (30 April 2012)

زمان پیوستن
    19 Mar 2009

پیش گزیده

بابا ماشین ایرانی می خری همه قطعاتش چینیه وزود مستهلک میشه با این قیمتها که الان هست نمیشه ماشین خارجی خرید پس چه خاک بر سرمان کنیم

زمان پیوستن
    14 Oct 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    peugeot 206 sd v8
    گوشی موبایل
    hTC hd7

پیش گزیده

مثه اینکه قرار نیست پایینم بیاد قیمتها!!!!!
    Don't follow me you will be captivity

زمان پیوستن
    13 Jul 2005
    شهر
    esfahan
    اتومبيل
    IX55,Megan 2000,Rio
    گوشی موبایل
    htc mozart,iphone 5

پیش گزیده

با این نرخ نجومی دلار 100 درصد ماشین باز گرون میشه.... بابا لامصب دلار ترمز بریده...در عرض 2-3 روز جوری از 2000 تومان رد شد که دیگه ارزون هم بشه باز بالای 2000 تومان میشه!!!
    چرا هیچکسی به فکر ما نیست؟ با این قیمت دلار قطعات یدکی ماشین که سر به فلاک میکشه دیگه قیمت خود ماشین که بماند!!!
    چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد-من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
    اسم شما به خط میخی...کلیک کنید:
    هر که باشی و به هرجا برسی... آخرین نقطه ی هستی این است

13. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mehran_tavakoli به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

اینجانب (8 August 2012), MSv-Classic (7 August 2012)

زمان پیوستن
    03 May 2010
    اتومبيل
    ix35
    گوشی موبایل
    NOKIA-E6

پیش گزیده

نمايندگيها به صورت سهميه اي وعلي الحساب يه سري ماشينا روثبت نام ميكنن

زمان پیوستن
    29 Mar 2007
    شهر
    اطراف تهران
    اتومبيل
    هيونداي النترا مدل 2014
    گوشی موبایل
    سامسونگ گلکسی نوت 2

پیش گزیده

خوب دوستان بعد از 1 سال از تعطيلي پي هالز قيمت هاي جديد و شرايط فروش آسان موتور رو تو سايتش مي تونيد ببينيد:
    http://assanmotor.com/common/html/sa...ubmenuheader=0

زمان پیوستن
    12 Feb 2015

پیش گزیده

بنده در اولين فرصت ميخوام اين كار انجام بدم اگر كمك و نظري هست دوستان بفرماييد كه ما استفاده كنيم ازشون
    eman

صفحه 9 از 9 اولاول ... 23456789

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند