تبليغات در پي‌هالز

نمایش نتایج 1 به 3 از 3

نام گفتگو: صدای شرشر آب در بیست متر اول در صبح

زمان پیوستن
    29 Sep 2011

پیش گزیده صدای شرشر آب در بیست متر اول در صبح

با سلام
    دوستان عزیر
    من یک پرشیا مدل 84 دارم حدود 4 ماه پیش سر سیلندر و رادیاتور و واتر پمپ عوض کردم حدود چند وقتی بود صبح ها وقتی استارت می زدم تا 100یا 150 متر می رفتم صدایی توی ماشین می آمد مثل اینکه یک سطل آب خالی کردن بعد بردم چند جا هواگیری کردم (رادیاتم و ترموستاتم نو هست ماشین هم آب کم نمی کنه و آمپر هم بالا نمی ره ) ولی هر جا رفتم سر در نیاوردن تا اینکه لوله آلومنیومی بخاری نشتی داشت اون رو که عوض کردم صدا یک روز قطع شد ولی دو باره صبح ها وقتی ماشین رو روشن می کنم صدای شر شر آب و آبشار داره ولی اصلا آب کم نمی کنه و آمپرم هم بالا نمی ره فقط این صدا رو صبح ها دارم بعد جوری کلافه ام کرده شاید 20 جا بردم مطمئن شدم مال هواگیری نیست نمی دونم چه کار کنم لطفآ من رو راهنمایی کنید متشکرم am_farrokhi@yahoo.com

زمان پیوستن
    08 Oct 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    نیومزدا3-206تیپ5-ریو
    گوشی موبایل
    p1i- nokia 1201

پیش گزیده

جانا سخن از زبان ما میگویی.!!!
    راستش منم وقتایی که هوا سرد باشه (البته گاهی) این مشکل رو در 206 داشتم.(امسال هنوز پیش نیومده)
    ماشینم سابقه تعویض ترموستات و البته چندین بار کم کردن آب ( و متاسفانه حرکت با اون و روشنی چراغ استاپ) رو داشته.
    دوستان اگر لطف کنند جواب بدن که مساله چیه.

زمان پیوستن
    16 Nov 2015
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پارس

پیش گزیده

دوست عزيز من همين مشکلو داشتم يهو صداي شرشر آب ميومد پشت داشبورد توي غ²غ°-غ³غ° متر اول، بعدا متوجه شدم زير رادياتور نشتي داره و هوا ميگيره سيستم. رادياتورو عوض کردم درست شد. مواظب باشين دير متوجه ايراد بشين ممکنه واشر سرسيلندر بسوزونين

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد
  • کد [VIDEO] اکنون روشن مي‌باشد