تبليغات در پي‌هالز

نمایش نتایج 1 به 5 از 5

نام گفتگو: گیرنده تلویزیون برای گوشی آندروید

زمان پیوستن
    07 Jan 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDA 3
    گوشی موبایل
    Apple Iphone 4S

پیش گزیده گیرنده تلویزیون برای گوشی آندروید

دوستان ، من الان کمتر از یه سال که یه Galaxy Tab P1000 سامسونگ دارم . با پایه تو ماسنم گذاشتم و هم پلیر آهنگمه هم نویگیتورمه ( عالی کار می کنه ) هم .... ولی 2 تا کمبود دارم که داره دیوونم میکنه . میخوام ببینم کسی راهی برای رفعشون بلده ؟

کمبود اول سخت افزاری و نرم افزاریه : میخوام با استفاده از گیرنده تلویزیون بتونم تو ماشین با گوشیم TV ببینم . با توجه به اینکه گیرنده آنالوگ و دیجیتال برای لپ تاپ تو بازار موجوده باید راهی برای این گوشی هم باشه ، نه ؟؟؟ ولی چه راهی ؟؟؟ که بشه ازش بعنوان نمایشگر استفاده کرد .

کمبود دوم : راهی که بشه فلش مموری رو مستقیم بهش وصل کرد مثل لپ تاپ و اون هم بتونه محتوی داخلش رو ببینه و بخونه و write کنه .

مورد سوم : چون کاملا نرم افزاریه جدا آوردمش : نرم افزاری که بتونه SMS ها رو بخونه که تو رانندگی هم بشه SMS ها رو فهمید چون خیلی سخته که بشه این کار رو همزمان با رانندگی انجام داد .

زمان پیوستن
    07 Jan 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDA 3
    گوشی موبایل
    Apple Iphone 4S

پیش گزیده

یعنی کسی هیچ راهی ، چیزی بلئ نیست ؟

زمان پیوستن
    19 Mar 2004
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    206 Type3
    گوشی موبایل
    iPhone 6

پیش گزیده

1. گوشی موبایل یک صفحه‌ی نمایش صرف نیست که بشه مستقیم بهش دسترسی داشت و تصویر رو روش پخش کرد. با برنامه هم بسیار بعیده چون کانورت نرم‌افزاری و آدرس‌دهی سخت‌افزاری می‌خواد، برای همین من بعید می‌دونم همچین چیزی وجود داشته باشه.
    2. این مورد هم به این راحتی‌ها نیست و قطعن یه مدول سخت‌افزاری می‌خواد. برای آی‌فون گویا یه دیوایس جدیدن ساخته شده ولی برای اندروئید تا جاییکه می‌دونم خبری نیست.
    3. ؟

4. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی PAYAM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

F@RSH@D rezayi (22 September 2011), romeo_1593 (22 September 2011)

زمان پیوستن
    07 Jan 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDA 3
    گوشی موبایل
    Apple Iphone 4S

پیش گزیده

راستش پیام جان خیلی فکر کردم راجع به فرمایشتون ولی دیدم کمی مشکل داره . اگه استفاده از گوشی یه عنوان TV سخته پس چطوری این گوشی های در پیت چینی همچین امکانی دارن ؟

زمان پیوستن
    19 Mar 2004
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    206 Type3
    گوشی موبایل
    iPhone 6

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط romeo_1593 مشاهده گفتگو
    راستش پیام جان خیلی فکر کردم راجع به فرمایشتون ولی دیدم کمی مشکل داره . اگه استفاده از گوشی یه عنوان TV سخته پس چطوری این گوشی های در پیت چینی همچین امکانی دارن ؟
    گوشی‌های درپیت چینی دوتا سیم‌کارت همزمان هم دارند، دوتا رم هم می‌خورن، گوشی GLX هم گویا بدون باتری کار می‌کنه. خب اینا چه ربطی به موضوع موردبحث ما داره؟
    گوشی درپبت چینی تلویزیون رو می‌گیره چون دیکودر سخت‌افزاری برای TV داره. اصلن TV به کنار، شما حتی رادیو رو هم روی یک گوشی که بصورت دیفالت این قابلیت رو نداره (مثل آی‌فون مثلن) نمی‌تونید داشته باشید. این از این.
    حالا شما سوالت این بود که از گوشی یا تبلت بشه یعنوان نمایشگر استفاده بشه. این به این معنیه که شما باید دسترسی مستقیم روی صفحه‌ی نمایش‌تون داشته باشید (بصورت سخت‌افزاری مشابه فیش AUX مثلن در دستگاه‌های پخش خانگی) که این رو در حال حاضر اندروئید بصورت دیفالت به شما ارائه نمی‌ده. بصورت نرم‌افزاری هم این امکان نیست و تا جاییکه از ساختار اندروئید می‌دونم و محیط SDKش رو بررسی کردم تقریبن غیرممکن می‌ئونم که روی ویرایش فعلی با این محدودیت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاریش بشه داشت، مگر اینکه یه دیوایس جدا براش بسازن که تصویر رو تبدیل به دیتا کنه و بعد اینو به یه برنامه که روی گوشی نصب می‌شه پورت کنه.

7. کاربر زیر از دوست گرامی PAYAM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

romeo_1593 (25 September 2011)

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد