تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 14

نام گفتگو: شما هم از ایرانسل شکایت دارید؟

زمان پیوستن
    28 Jun 2006
    شهر
    همه جاي ايران سراي من است !
    گوشی موبایل
    PPC

پیش گزیده شما هم از ایرانسل شکایت دارید؟

در اینکه ایرانسل اپراتوری بود که با آمدنش تکان بزرگی به سیستم تلفن همراه کشور داد، و در طی این مدت ایرادهای زیادی رو در شبکه خود برطرف کرده، شکی نیست؛ اما به نظر من به هیچ وجه اصول مشتری مداری رو رعایت نمیکنه و این برای یک اپراتور بزرگ که کلی ادعا داره بسیار زشته. فکر کردم شاید اگر ایرادات و چالش های ما کاربران شبکه ایرانسل در این فروم بزرگ و پرمخاطب گفته بشه بتونه بسیار موثر باشه و به گونه ای به گوش مسولان آن برسه تا شاید به فکر بیفتن و برای کاربران خودشون کمی شعور و شخصیت در نظر بگیرن.
    متاسفانه این سیستم کاغذ بازی اداری در کشور ما هنوز هم ادامه داره و البته در قالب سیستم تلفن بازی اداری.
    من دیروز یک شارژ از خودپرداز یک بانک گرفتم ولی هرچه تلاش کردم شبکه، شماره شارژ رو قبول نکرد و هربار پیامهای متفاوتی میداد و در آخر هم حساب من رو مسدود کرد. به هرکدام از دفاتر خدمات ایرانسل که مراجعه کردم گفتند به دفتر مرکزی (که بسیار از من دور بود) مراجعه کن یا با امور مشترکین تماس بگیر.
    ضمنا به خود بانکی که ازش شارژ خریده بودم هم مراجعه کردم و بعد از تماس با دو شماره و کلی معطلی درنهایت آنها هم گفتند با امور مشترکین تماس بگیر.
    به ناچار با امور مشترکین ایرانسل تماس گرفتم و بعد از کلی معطلی و تحمل صدای آهنگ انتظار _که انگار پایانی نداشت_ سرانجام اپراتور ایرانسل که سعی میکرد وانمود کند که مودب است _اما لحنش چیز دیگری میگفت_ پاسخ داد. ایشان مشکل مرا حل نکرد و بعد از اینکه اعلام کردم از ایرانسل شکایت میکنم با لحنی که انگار من بدهکار شده ام گفت "صاحب اختیارید!" بعد هم گفت "امری نیست؟! خدانگهدار".
    البته اعلام میکنم که تا ظهر مشکل من خودبخود حل شد و با سعی مجدد، شبکه ایرانسل شارژ مرا قبول کرد.
    اما سوال این هست که چرا باید چنین مشکلی پیش بیاید و اصلن با قبول احتمال خطا در سیستم، چرا اینقدر وقت و هزینه یک مشترک برای رسیدن به حق خودش باید هدر برود؟ با یک محاسبه ساده من بیشتر از مبلغ شارژی که خریدم را صرف تلفن به امور مشترکین و دو شماره مرتبط دیگر کردم و در نهایت هم با برخورد نامناسب اپراتور کل روز من خراب شد و احساس بدی داشتم.
    با یک جستجو در گوگل متوجه شدم اینگونه نارضایتی ها از ایرانسل بارها مطرح شده ولی نمیدونم آیا مسئولین آن اهمیتی میدهند یا خیر.
    به هر حال فکر میکنم هنوز هم این حق برای مشترکینی مثل من محفوظ هست تا به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و همچنین سازمان حمایت از مصرف کنندگان شکایت کنیم، حداقل به خاطر بی توجهی و سهل انگاری آنها.
    آخرین ویرایش به وسیله applepie : 11 August 2011 در 02:11 AM
    ادب مرد به ز دولت اوست!

2. 8 نفر از کاربران ، از دوست گرامی applepie به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

12345a (11 July 2012), اینجانب (11 August 2011), FL66 (11 August 2011), MaZi Zo0M Z0oM (12 August 2011), Oonash (13 August 2011), Rain Man 4498 (11 August 2011), safasony (12 August 2011), Senator (16 March 2012)

زمان پیوستن
    31 Jan 2011

پیش گزیده

دقیقا همینطوره!
    منم بارها شارژ خریدم و با پیغام های مختلف روبرو شدم
    اما بعد چند ساعت مشکل حل شده! نمیدونم اگر یکی کار فوری اضطراری داشته باشه چی میشه!
    یه وقتایی هم sms های از ایرانسل به همراه اول نمیره...........
    سیمکارت من دایورت نمیشه به هیچ وجه! به هرجاییم که مراجعه کردم با جوابای سربالاو چرتو پرت مواجه شدم!!!!!!

نمیدونم چی کار باید کنیم که درست شه.............

4. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی OSTAAD به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

12345a (11 July 2012), applepie (12 August 2011), MaZi Zo0M Z0oM (12 August 2011), Oonash (13 August 2011)

زمان پیوستن
    17 Aug 2006
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    ریو ---> 207i
    گوشی موبایل
    DesireZ P990i w810 E310

پیش گزیده

بنده هم عادت کردم که هر شماره رو دوبار بگیرم چون بار اول میگه شارژ نداری بعدش میگیره !!!
    از دست اس ام اس های بد موقع اش هم خسته شدم گاه و بیگاه اس ام اس میده ، متاسفانه در موضوع اس ام اس هم کم نمیاره که جای امید واری باشه ... !
    جدیدترین وصیتنامه لقمان حکیم به فرزندش

پسرم! هیچ گاه دنبال به کرسی نشاندن حرفت در فروم ها مباش و همه جا سر هر صحبتی را بازمکن. بگذار تو را نادان بدانند

6. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی pooryab به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

applepie (12 August 2011), gilase_tanha2020 (13 August 2011), mohammadrezaef (31 August 2011), Oonash (13 August 2011), Senator (16 March 2012)

زمان پیوستن
    28 Jun 2006
    شهر
    گوشی موبایل
    PPC

پیش گزیده

از بیان نارضایتی دوستان بسیار سپاسگزارم و از سایر دوستان هم خاهشمندم که اگر از ایرانسل ناراضی هستید نظرتان را بیان کنید.

در مورد پیامک هم من از این موارد ناراضی ام:
    نرخ پیامک فونت فارسی 10 تومن و انگلیسی 16 تومن هست ولی بعضی وقتا پیامک فارسی رو به اندازه انگلیسی کم میکنه؛
    وقتی در یک پیامک هم فونت فارسی و هم انگلیسی به کار میبریم یک 10 تومن و یک 16 تومن کم میکنه (یعنی به اندازه دو پیامک مجزا کم میکنه)
    هزینه پیامکهایی که به مقصد نمیرسه رو هم کم می کنه؛
    چند بار (البته کم)اتفاق افتاده که برای یک پیامک دو بار هزینه کم کرده؛
    پیامک ایرانسل به همراه اول (به ویژه اعتباری) گاهی نمیرسه یا خیلی دیر میرسه؛
    بعضی وقتا ایرانسل پیامک میده که مثلن شما یک آهنگ پیشواز رایگان برنده شدید و برای فعال سازی یک پیامک به فلان شماره بزنید، وقتی پیامک میزنم هیچ اتفاقی نمیفته و حساب کنید اگر مشکل سیستم هم باشه اینجوری درمجموع از چندین و چند نفر مشترک چه پول هنگفتی رو الکی کسر میکنه و به جیب میزنه.
    شاید هر نفر وقتی این پیشامدها _حتی به ندرت_ براش اتفاق بیفته بیخیال بشه و بگه مثلن 10 تومن که ارزش این حرفها رو نداره؛ ولی درنظر بگیرید که ایرانسل از بلوک 0935 تا الان که 0939 رو فروخته چه تعداد فوق العاده زیادی مشترک داره و اینجوری چه مبلغ وحشتناک زیادی در حق مشترکهای خودش اجحاف میکنه.
    ادب مرد به ز دولت اوست!

8. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی applepie به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

12345a (11 July 2012), Oonash (13 August 2011), Senator (16 March 2012)

زمان پیوستن
    16 Feb 2009
    اتومبيل
    پژو 405
    گوشی موبایل
    SE W960

پیش گزیده

چند وقت پیش هم سیمکارت بنده رو که سال 86 خریده بودم و با ارسال مدارک ثبت و راه اندازی کرده بودم به بهانه نفرستادن مدارک مسدود کرد و یک ماه بعد بدون اینکه مدرکی براشون بفرستم خود به خود وصل کرد
    ولی از اونجایی که ما بازیچه دست اینها نیستیم رفتم یه همراه اول گرفتم و دیگه از ایرانسل استفاده نمیکنم
    اگرچه بعدها متوجه شدم تو اون فاصله تماسهای مهمی رو از دست داده بودم که دیگا قابل جبران نبود!
    دین راهگشا بود و تو گم گشته دینی
    تردید کن ای زاهد اگر اهل یقینی

10. کاربر زیر از دوست گرامی Oonash به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

applepie (13 August 2011)

زمان پیوستن
    30 Jan 2009
    شهر
    Kerman
    اتومبيل
    Peugeot Pars
    گوشی موبایل
    Galaxi S2

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط pooryab مشاهده گفتگو
    بنده هم عادت کردم که هر شماره رو دوبار بگیرم چون بار اول میگه شارژ نداری بعدش میگیره !!!
    از دست اس ام اس های بد موقع اش هم خسته شدم گاه و بیگاه اس ام اس میده ، متاسفانه در موضوع اس ام اس هم کم نمیاره که جای امید واری باشه ... !
    دوست عزیزم منم دقیقا مشکل شما رو دارم یعنی همیشه باید دوبار بگیرم بار اول میگه شارژ نداری اما بار دوم میگیره
    در مورد پیامکم دهن آدمو ... میکنه یه چند وقتی هست که پشت سرهم پیام میده شما واجد دریافت سیم کارت هدیه هستید و ... شاید باورتون نشه روزی 10 ، 15 تا میفرسته.
    صبح کله سحر اس ام اس میده 14653 تومن شارژ کن 250 تومن شارژ هدیه دریافت کن.
    درد من زیستن و مردن در سرزمینی است , که مردمش انقلاب کردند , تا کارهای قبل از انقلاب رو دزدکی انجام بدن

12. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Rain Man 4498 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

12345a (11 July 2012), applepie (18 August 2011), fatrhadi (1 September 2011), Mehrdad_jafari89 (31 August 2011), pooryab (18 August 2011)

زمان پیوستن
    10 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پيكاپ فوتون ديزلي 4X4
    گوشی موبایل
    Nokia Lumia 1020

پیش گزیده

حالا من یک مدت هست که مجبور شدم خط همراه اولم رو خاموش کنم و ایرانسل دستم بگیرم!یعنی توی این مدت توی آیینه که نگاه کردم 4 - 5 تار موس سفید توی سرم پیدا کردم!فکر کنم سرطان اعصاب هم گرفتم!
    ساعت 4 صبح اس ام اس داده که بیا از این آهنگ های پیشواز یکی رو بخر...آخه 4 صبح بلبل ها و کلاغ ها هم خوابن چه برسه به من؟!!!
    دوستان خدایی خیلی افتضاح هست!دعا میکنم هرچه زودتر خط خودم رو روشن کنم!فکر کنم بعدش یا سیم کارت ایرانسل رو میزارم روی تله موش جای پنیر یا می اندازم توی جوب و می سپارمش به آب...
    خیلی گنده!!!!چیه این؟!!!!!
    جالبه دقت کردین هی میگه هدایای ویژه رمضان؟ آخه آدم بابت هدیه پول میده؟!!!آهنگ و تصویر و زنگ و ....!
    موفق باشید.

14. 6 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Mehrdad_jafari89 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

12345a (11 July 2012), applepie (10 September 2011), fatrhadi (1 September 2011), ghaghool (1 September 2011), masoud687 (31 August 2011), rouya (1 September 2011)

زمان پیوستن
    08 Jul 2011
    شهر
    تهران---->دربند
    اتومبيل
    سانتافه+206SD

پیش گزیده

ايرانسل اصلا احترام به حقوق مشتري سرش نميشه و تند تند اس ميزنه که آهنگ پيشواز بخريد.

کارمنداش که تازگي ها بي ادب و بي مروت شدند و انگار که شاه زمين هستند و مغرور و از خود راضي!

16. 8 نفر از کاربران ، از دوست گرامی fatrhadi به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

12345a (11 July 2012), abs206 (25 December 2011), applepie (10 September 2011), ghaghool (1 September 2011), masoud687 (1 September 2011), Mehrdad_jafari89 (1 September 2011), rouya (1 September 2011), Senator (16 March 2012)

زمان پیوستن
    15 Jul 2011
    شهر
    تهران - زعفرانیه
    اتومبيل
    206SD V8
    گوشی موبایل
    مویایل ماهواره

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Mehrdad_jafari89 مشاهده گفتگو
    حالا من یک مدت هست که مجبور شدم خط همراه اولم رو خاموش کنم و ایرانسل دستم بگیرم!یعنی توی این مدت توی آیینه که نگاه کردم 4 - 5 تار موس سفید توی سرم پیدا کردم!فکر کنم سرطان اعصاب هم گرفتم!
    ساعت 4 صبح اس ام اس داده که بیا از این آهنگ های پیشواز یکی رو بخر...آخه 4 صبح بلبل ها و کلاغ ها هم خوابن چه برسه به من؟!!!
    دوستان خدایی خیلی افتضاح هست!دعا میکنم هرچه زودتر خط خودم رو روشن کنم!فکر کنم بعدش یا سیم کارت ایرانسل رو میزارم روی تله موش جای پنیر یا می اندازم توی جوب و می سپارمش به آب...
    خیلی گنده!!!!چیه این؟!!!!!
    جالبه دقت کردین هی میگه هدایای ویژه رمضان؟ آخه آدم بابت هدیه پول میده؟!!!آهنگ و تصویر و زنگ و ....!
    موفق باشید.
    اره موافقم که امواج ایرانسل قوی تره و باعث ضرر به انسان میشود. تو مترو اگه دقت کرده باشین در تمامی سراسر تونل ها ایرانسل آنتن میده که یعنی امواجش خیلی قوی.
    یادمه دوران دانشجویی که توی دانشگاه شریف بودیم امتحانات پایان ترم که از دستگاه مختل کننده استفاده میکردند ایرانسل مختل نمیشد!!!

اویل که ایرانسل تازه راه افتاده بود وقتی به امور مشتریان تماس میگرفتی خوش برخورد بودند ولی حالا جواب که نمیدهند که هیچ ، زود قطع میکنند.

18. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی ghaghool به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

12345a (11 July 2012), applepie (10 September 2011)

زمان پیوستن
    28 Jun 2006
    شهر
    گوشی موبایل
    PPC

پیش گزیده بر نگشتن هزینه شارژ ناموفق

نمیدونم واقعا ایرانسل کارشو درست انجام نمیده یا شانس من بده. تا بحال چندبار پیش اومده که از درگاه اینترنتی بانکها شارژ ایرانسل بخرم ولی شارژی دریافت نکنم و البته بعد پول برمیگرده. اینبار با کارت بانک ملی از درگاه بانک پارسیان شارژ خریدم ولی شارژ انجام نشد و هنوز هم بعد از 10 روز سند اصلاحیه برای بازگشت پول صادر نشده. بانک ملی میگه ما پول رو به بانک پارسیان دادیم برو از اونا بگیر! بانک پارسیان میگه به ما ربطی نداره! برو از شرکت تجارت الکترونیک پارسیان بگیر. اونجا میگن برو از ایرانسل بگیر. تازه به من میگن "یه شارژ که ارزش نداره وقتتو تلف کنی، دنبالشو نگیر! اصلا چرا اینترنتی شارژ میخری؟ " ایرانسل هم که باید 20 دقیقه پشت خط بمونم تا تقصیرو بندازه گردن بانک. در نهایت میبینم خودم مقصرم که دارم از خدمات اینترنتی استفاده میکنم. من همینجا از ایرانسل و بانکهای محترم طرف قرارداد معذرت خواهی میکنم که از خدمات اینترنتی اونها استفاده کردم.
    ادب مرد به ز دولت اوست!

20. کاربر زیر از دوست گرامی applepie به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

12345a (11 July 2012)

زمان پیوستن
    07 May 2011

پیش گزیده

من از سال 85 ایرانسل دارم. اون زمانی که هنوز آنتن دهی نداشت. با همه‌ی معایبی که پیدا کرده مخصوصا این پیامهای وقت و بی وقتش، اما باز نتونستم کامل کنار بذارمش و از همراه اولم بطور کامل استفاده کنم. اما همه‌ی این مشکلات رو همراه اولم که حدود یک تومن بایتش هزینه کردم هم داره. تازه همراه اول نه سرویس‌دهی درست و حسابی داره و نه پاسخگویی مناسب.
    اون مورد امواج قویتر ایرانسل و ضررش رو هم بدون منبع نمیشه اثبات کرد. (نزدیک یکسال کار من بررسی اثرات بیولوژیک این امواج بوده)
    از دوستان خواهش میکنم یک جدول بگذارند و تمامی پارامترهای یک اپراتور رو یادداشت کنن و امتیاز بدن. با همه‌ی اشکالات باز ایرانسل به نسبت همراه اول امتیاز بیشتری میاره.

22. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی masoud687 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

applepie (25 December 2011), PAYAM (24 December 2011)

زمان پیوستن
    19 Mar 2004
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    206 Type3
    گوشی موبایل
    iPhone 6

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط applepie مشاهده گفتگو
    نمیدونم واقعا ایرانسل کارشو درست انجام نمیده یا شانس من بده. تا بحال چندبار پیش اومده که از درگاه اینترنتی بانکها شارژ ایرانسل بخرم ولی شارژی دریافت نکنم و البته بعد پول برمیگرده. اینبار با کارت بانک ملی از درگاه بانک پارسیان شارژ خریدم ولی شارژ انجام نشد و هنوز هم بعد از 10 روز سند اصلاحیه برای بازگشت پول صادر نشده. بانک ملی میگه ما پول رو به بانک پارسیان دادیم برو از اونا بگیر! بانک پارسیان میگه به ما ربطی نداره! برو از شرکت تجارت الکترونیک پارسیان بگیر. اونجا میگن برو از ایرانسل بگیر. تازه به من میگن "یه شارژ که ارزش نداره وقتتو تلف کنی، دنبالشو نگیر! اصلا چرا اینترنتی شارژ میخری؟ " ایرانسل هم که باید 20 دقیقه پشت خط بمونم تا تقصیرو بندازه گردن بانک. در نهایت میبینم خودم مقصرم که دارم از خدمات اینترنتی استفاده میکنم. من همینجا از ایرانسل و بانکهای محترم طرف قرارداد معذرت خواهی میکنم که از خدمات اینترنتی اونها استفاده کردم.
    بانک به شما باید یه خدماتی می‌داده که نداده، حالا این می‌تونسته شارژ ایرانسل باشه یا هرچیز دیگه. انصافن موارد این‌طوری رو نمی‌شه به پای ایرانسل نوشت، از ایرانسل هم که پیگیری می‌کنید باز اونا از بانک براتون پیگیر می‌شن که پول رو بهتون برگردونه.

24. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی PAYAM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

abs206 (25 December 2011), applepie (25 December 2011), masoud687 (25 December 2011)

زمان پیوستن
    28 Jun 2006
    شهر
    گوشی موبایل
    PPC

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط masoud687 مشاهده گفتگو
    من از سال 85 ایرانسل دارم. اون زمانی که هنوز آنتن دهی نداشت. با همه‌ی معایبی که پیدا کرده مخصوصا این پیامهای وقت و بی وقتش، اما باز نتونستم کامل کنار بذارمش و از همراه اولم بطور کامل استفاده کنم. اما همه‌ی این مشکلات رو همراه اولم که حدود یک تومن بایتش هزینه کردم هم داره. تازه همراه اول نه سرویس‌دهی درست و حسابی داره و نه پاسخگویی مناسب.
    اون مورد امواج قویتر ایرانسل و ضررش رو هم بدون منبع نمیشه اثبات کرد. (نزدیک یکسال کار من بررسی اثرات بیولوژیک این امواج بوده)
    از دوستان خواهش میکنم یک جدول بگذارند و تمامی پارامترهای یک اپراتور رو یادداشت کنن و امتیاز بدن. با همه‌ی اشکالات باز ایرانسل به نسبت همراه اول امتیاز بیشتری میاره.
    با حرف شما کاملا موافقم که خدماتی که ایرانسل ایجاد کرده قابل مقایسه با همراه اول نیست، به ویژه اینکه این امکانات جدید برای اولین بار به کشور ما اومد. بنده هم از اپراتورهای دیگه (همراه اول، تالیا، اسپادان) استفاده می کنم و میدونم که ایرانسل عملکرد بهتری داره. هدف اصلی من هم از ایجاد این تاپیک گوشزد کردن این مسئله هست که یک شرکت به این بزرگی و پیچیدگی باید به طور مداوم به فکر ارتقای خدماتش باشه و به حقوق مصرف کنندگانش احترام بذاره، چرا که درغیر اینصورت اعتماد مصرف کننده هاش رو از دست میده. این دلیل نمیشه که چون رقیب ندارن هرکاری بخوان بکنن.
    تهیه جدول پارامترهای اپراتورها فکر خوبیه ولی زمانی که این اپراتورها زیرساخت ایجاد امکانات به روز رو داشته باشن.

نقل قول نوشته شده توسط PAYAM مشاهده گفتگو
    بانک به شما باید یه خدماتی می‌داده که نداده، حالا این می‌تونسته شارژ ایرانسل باشه یا هرچیز دیگه. انصافن موارد این‌طوری رو نمی‌شه به پای ایرانسل نوشت، از ایرانسل هم که پیگیری می‌کنید باز اونا از بانک براتون پیگیر می‌شن که پول رو بهتون برگردونه.
    PAYAM خان اتفاقن این مورد به ایرانسل هم مربوط میشه؛ چرا که پول به حساب ایرانسل رفته و شماره ارجاع رو هم سایت ایرانسل به من داد. ایرانسل هیچوقت پیگیر برگرداندن پول نمیشه. فقط گفتن باید صبر کنی تا ارور سیستم درست بشه. البته امروز همینطور هم شد و پیامک شارژ برای من رسید! ناگفته نماند که هزینه پیگیری من چند برابر مبلغ شارژ بود.
    به هر حال امثال من که وقت و انرژی میذاریم و شکایت هامون رو مطرح میکنیم به نفع شرکتهای بزرگی مثل ایرانسل کار کردیم؛ در دنیا کمتر از 5% مشتری ها زحمت گزارش ایرادهای سیستم کار یک شرکت رو به خودشون میدن. ایکاش مسئولین ایرانسل توجه کنند و انعکاس این موارد باعث بهبود خدمات و سطح رضایت مشتریان بشه.
    ادب مرد به ز دولت اوست!

26. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی applepie به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

12345a (11 July 2012), masoud687 (26 December 2011), Mehrdad_jafari89 (25 December 2011), PAYAM (26 December 2011)

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد