تبليغات در پي‌هالز

نمایش نتایج 1 به 12 از 12

نام گفتگو: آموزش روت کردن گوشی های اندروید

زمان پیوستن
    23 May 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سمند
    گوشی موبایل
    w810-z600-xperia x8

پیش گزیده آموزش روت کردن گوشی های اندروید

از اونجا که دیدم تاپیکی برای روت کردن گوشی های اندروید وجود نداره با اجازه مدیران این تاپیک رو راه اندازی کردم تا کاربران بتونند گوشی خودشونو روت کرده و از مزایای اون استفاده کنند
    روت کردن گوشی بسیار ساده است
    ابتدا برنامه زیر رو دریافت کنید ( اکثر گوشی ها با این برنامه روت میشن)
    http://www.4shared.com/file/g57vIal-...ik__Ver21.html
    از روی گوشی به منوی setting رفته و از آنجا وارد منوی application setting شوید و development و در نهایت گزینه usb debugging رو فعال کنید
    حالا کافیه گوشیتون رو به کامپیوتر وصل کنید ( فراموش نکنید که درایور گوشی باید از قبل نصب شده باشه)
    سپس SuperOneClick رو اجرا کنید و بر روی Root کلیک کنید.

چند لحظه صبر کنید تا کار تمام شود
    حالا یکبار گوشیتون رو ری استارت کنید
    تمام شد.

2. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی saeed2u به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

alirezad (29 July 2011), PAYAM (30 July 2011), pooryab (30 July 2011)

زمان پیوستن
    07 Jan 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDA 3
    گوشی موبایل
    Apple Iphone 4S

پیش گزیده

میشه توضیح بدین که اینکار به چه کاری میاد?

زمان پیوستن
    11 Nov 2010
    اتومبيل
    اسبرتیج و MB S350 و206
    گوشی موبایل
    chat 335

پیش گزیده

خودشون میگن فقط در این صورته که میشه رو گوشی برنامه و بازی ریخت

زمان پیوستن
    17 Aug 2006
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    ریو ---> 207i
    گوشی موبایل
    DesireZ P990i w810 E310

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط saeed2u مشاهده گفتگو
    از اونجا که دیدم تاپیکی برای روت کردن گوشی های اندروید وجود نداره با اجازه مدیران این تاپیک رو راه اندازی کردم تا کاربران بتونند گوشی خودشونو روت کرده و از مزایای اون استفاده کنند
    روت کردن گوشی بسیار ساده است
    ابتدا برنامه زیر رو دریافت کنید ( اکثر گوشی ها با این برنامه روت میشن)
    http://www.4shared.com/file/g57vIal-...ik__Ver21.html
    از روی گوشی به منوی setting رفته و از آنجا وارد منوی application setting شوید و development و در نهایت گزینه usb debugging رو فعال کنید
    حالا کافیه گوشیتون رو به کامپیوتر وصل کنید ( فراموش نکنید که درایور گوشی باید از قبل نصب شده باشه)
    سپس SuperOneClick رو اجرا کنید و بر روی Root کلیک کنید.

چند لحظه صبر کنید تا کار تمام شود
    حالا یکبار گوشیتون رو ری استارت کنید
    تمام شد.
    ممنون از توضیحاتتون
    ولی شنیدم که برای بعضی از گوشی های اندروید مانند Desire Z باید قبلش s-off کرد ، هم چنین بعضی اوقات دانگرید هم لازم میشه
    میشه در این موارد هم توضیحاتی بدید

علی رضا جان بدون روت کردن نیز می شه روی گوشی برنامه و بازی ریخت ، چون الان بیش از 20 بازی و نرم افزار در گوشی روت نشده من هست البته نرم افزار های خاصی هم هستند که نیاز به روت کردن دارند

چند تا از فواید روت کردن تا اونجایی که من میدونم ، ریختن appliication جدید تر و آپگرید گوشی به ورژن های بالاتر (مثلا از اندروید 2.1 به 2.2 یا 2.3 برید)
    و یا اضافه کردن قابلیت تایپ و خواندن واژه های فارسی در برخی از گوشی های اندورید که از فارسی پشتیبانی نمیکنند و و و
    جدیدترین وصیتنامه لقمان حکیم به فرزندش

پسرم! هیچ گاه دنبال به کرسی نشاندن حرفت در فروم ها مباش و همه جا سر هر صحبتی را بازمکن. بگذار تو را نادان بدانند

6. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی pooryab به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

PAYAM (30 July 2011), romeo_1593 (30 July 2011)

زمان پیوستن
    23 May 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سمند
    گوشی موبایل
    w810-z600-xperia x8

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط pooryab مشاهده گفتگو
    ممنون از توضیحاتتون
    ولی شنیدم که برای بعضی از گوشی های اندروید مانند Desire Z باید قبلش s-off کرد ، هم چنین بعضی اوقات دانگرید هم لازم میشه
    میشه در این موارد هم توضیحاتی بدید

بله دقیقا
    همونطور که خودتون هم فرمودید گوشی های سری vision که desire z هم شامل میشه دارای یکسری محدودیت ها هستند (این گوشی ها دارای یک قفل امنیتی هستند)
    این قفل امنیتی در صفحه bootloader دارای دو وضعیت s-off و s-on میباشد (s-off به معنای security -off و s-on به معنای security-on)
    گوشیهای سری ویژن در اوایل کار به دلیل ضرورت داشتن S-OFF قابل روت شدن کامل نبود یعنی به کاستوم ریکاوری دسترسی نداشت.بعد از این بود که سایت موداکو ( modaco)برنامه ای به اسم visonary را ساخت تا دستگاه های ویژن بتوانند از دسترسی های روت برخوردار بشند.این برنامه به صورت موقت دستگاه را روت میکند امابا خاموش و روشن کردن دستگاه روت از دست میرود.
    البته روشهای جدیدی اومده که مشکل روت موقت رو حل کرده ولی مطمئن نیستم روی همه build number ها جواب بده به همین دلیل هم هست که دانگرید میکنند.

8. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی saeed2u به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

mortezagipsy (10 December 2011), PAYAM (31 July 2011), pooryab (31 July 2011)

زمان پیوستن
    17 Aug 2006
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    ریو ---> 207i
    گوشی موبایل
    DesireZ P990i w810 E310

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط saeed2u مشاهده گفتگو
    بله دقیقا
    همونطور که خودتون هم فرمودید گوشی های سری vision که desire z هم شامل میشه دارای یکسری محدودیت ها هستند (این گوشی ها دارای یک قفل امنیتی هستند)
    این قفل امنیتی در صفحه bootloader دارای دو وضعیت s-off و s-on میباشد (s-off به معنای security -off و s-on به معنای security-on)
    گوشیهای سری ویژن در اوایل کار به دلیل ضرورت داشتن S-OFF قابل روت شدن کامل نبود یعنی به کاستوم ریکاوری دسترسی نداشت.بعد از این بود که سایت موداکو ( modaco)برنامه ای به اسم visonary را ساخت تا دستگاه های ویژن بتوانند از دسترسی های روت برخوردار بشند.این برنامه به صورت موقت دستگاه را روت میکند امابا خاموش و روشن کردن دستگاه روت از دست میرود.
    البته روشهای جدیدی اومده که مشکل روت موقت رو حل کرده ولی مطمئن نیستم روی همه build number ها جواب بده به همین دلیل هم هست که دانگرید میکنند.
    1- پس برای سری های vision باید از برنامه ای به نام visonary استفاده کرد!؟
    2-سوال بعد در مورد روت موقت هست: آیا بعد از خاموش و روشن شدن تغییراتی رو که توسط روت کردن اعمال کردیم هم می پره یا فقط قابلیت های روت بودن گوشی رو از دست میدی!؟
    3- چگونه می توان s-on رو به S-off ببریم!؟
    4- کاستوم ریکاوری چیست ؟ و فایده اش چیست؟
    5- چگونه باید دانگرید کرد!؟

نکته : سعید جان به نظر من اگر پاسخ برای سوال ها دارید ، به نظرم ارزش این رو داره برای هر کدوم تاپیک جدید بسازید
    جدیدترین وصیتنامه لقمان حکیم به فرزندش

پسرم! هیچ گاه دنبال به کرسی نشاندن حرفت در فروم ها مباش و همه جا سر هر صحبتی را بازمکن. بگذار تو را نادان بدانند

زمان پیوستن
    23 May 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سمند
    گوشی موبایل
    w810-z600-xperia x8

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط pooryab مشاهده گفتگو
    1- پس برای سری های vision باید از برنامه ای به نام visonary استفاده کرد!؟
    2-سوال بعد در مورد روت موقت هست: آیا بعد از خاموش و روشن شدن تغییراتی رو که توسط روت کردن اعمال کردیم هم می پره یا فقط قابلیت های روت بودن گوشی رو از دست میدی!؟
    3- چگونه می توان s-on رو به S-off ببریم!؟
    4- کاستوم ریکاوری چیست ؟ و فایده اش چیست؟
    5- چگونه باید دانگرید کرد!؟

نکته : سعید جان به نظر من اگر پاسخ برای سوال ها دارید ، به نظرم ارزش این رو داره برای هر کدوم تاپیک جدید بسازید
    1- همونطور که عرض کردم visionary برای روت موقت استفاده میشه

2- سوالتون کمی ابهام داره اما وقتی گوشی قابلیت روت رو از دست میده برنامه هایی که نیاز به روت دارند به درستی کار نمیکنند( برای اینکه متوجه منظورم بشید کافیه وقتی گوشی روت هست وارد superuser بشید و یکی ازبرنامه هایی که توی لیست وجود دارند رو deny کنید )

3- جواب سوال 3 و 5 به هم مرتبطه و البته طولانی اما فعلا میتونم بگم زمانی میتونید s-off کنید که فیرم ورتون 1.32 باشه و در صورت داشتن 1.72 باید دانگرید کنید (که اون هم برای خودش یه تاپیکه)

4- با استفاده از کاستوم ریکاوری شما میتونید رامهایی که دیگران برای گوشیتون کوک میکنند روی گوشیتون نصب کرده و از مزایای اون استفاده کنید همچنین میتونید از رام گوشیتون هم بک آپ بگیرید تا هر وقت لازم شد بتونید رامتون رو ری استور کنید و ...

11. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی saeed2u به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

PAYAM (1 August 2011), pooryab (1 August 2011)

زمان پیوستن
    30 Jun 2006
    گوشی موبایل
    p 910i بهترین موبا&#

پیش گزیده

سلام من 1 روزه دیزایر hd خریدم ولی اصلا هیچی نمیدونم خیلی سرچ کردم ولی هیچ کس واسه منی مه اکبند هستم اطلاعاتی نداده بود

راستش من با این گوشی چند تا مشکل دارم و اولیش اس ام اس فارسیه میدونم میشه از میرسال استفاده کرد ولی برنامش یه جوریه همه میگن اول باید روت بشه انگلرید بشه و ... و اینکه مسولیت پای خودتون هست منی که فقط دنبال sms فارسی هستمهم باید روت کنم؟ اگه روت بشه ممکنه چه بلایی سر گوشی بیاد؟
    چند تا سایت رو دیدم هرکی یه روشو گفته به نظرتون واسه منی که هیچیبارم نیست کدوم روش بهتره؟
    اگه میشه پله پله بگید
    راستی قضیه gold cart چیه؟از کجا بفهمم ماله من میخواد یا نمیخواد؟

زمان پیوستن
    01 Mar 2009
    شهر
    sariiiiiiiiiii
    اتومبيل
    LEXUS RX350
    گوشی موبایل
    NOKIA N97

پیش گزیده

چقد امکان داره تو روت گوشی یه چیزش بشه؟
    حتما از اين تاپيك ديدن كنيد:
    دانلود فايل هاي پاور پوينت جالب و خنده دار

زمان پیوستن
    19 Mar 2004
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    206 Type3
    گوشی موبایل
    iPhone 6

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mrvk50 مشاهده گفتگو
    چقد امکان داره تو روت گوشی یه چیزش بشه؟
    از بابت سخت‌افزاری تقریبن غیرممکنه که مشکلی پیش بیاد ولی چون دسترسی روت به خودتون می‌دین ممکنه با پاک کردن یک فایل سیستمی دیگه سیستم‌عامل‌تون بالا نیاد.

15. کاربر زیر از دوست گرامی PAYAM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

mortezagipsy (10 December 2011)

زمان پیوستن
    10 Apr 2011
    اتومبيل
    سمند ال ایکس مولتی پلکس، پراید GLXi
    گوشی موبایل
    Nokia

پیش گزیده

من یه تبلت اندورید چینی دارم که اندرویدش 1.6 هست. به کامپیوتر هم وصل نمیشه! بخاطر همین هم تاحالا نتونستم روتش کنم. یه بار هم که بهم ریخته بود و بالا نمیومد، با کلی بدبختی توی یه سایت چینی یه سری فایل پیدا کردم که وقتی بریزی روی microSD و بذاری توش و روشن کنی، سیستم عامل رو دوباره نصب میکنه. حالا سوالم اینه که میشه اندروید ورژن بالاتری روی این تبلت نصب کرد؟ سوال دومم هم اینه که چجوری فارسی روش نصب کنم؟(چون به کامپیوتر وصل نمیشه و در نتیجه روت نمیشه)

زمان پیوستن
    07 Jan 2006
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    پیکان وانت 1600i - سمند - مگان 2008 اتوماتیک
    گوشی موبایل
    NOKIA and HTC

پیش گزیده

سلام کاکو
    من یه گوشی دارم HTC Wildfire S A510b
    چطور میتونم روتش کنم و یه توضیح کامل در مورد مزایا و معایب روت کردن بگید.....

ممنونم از دوستان عزیزز-------- البته پیشا پیش
    هر ورود = يك جمله:
    ◊ بزرگترین اشتباهی که کسی مرتکب می‌شود، این است که دائم از اشتباه کردن بترسد آلبرت هوبارد

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد
  • کد [VIDEO] اکنون روشن مي‌باشد