تبليغات در پيهالز

نمایش نتایج 1 به 9 از 9

نام گفتگو: آیا 206 SD V9 ماشین مناسبیه؟؟

زمان پیوستن
    05 Jul 2011
    سپاس
    0
    از ایشان 3 بار و در 2 نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده آیا 206 SD V9 ماشین مناسبیه؟؟

ما یک خانواده ی 5 نفره هستیم . ماشین رو برای مسافرت های خارج از شهر میخواهیم.به نظر شما 206 صندوقدار وی 9 گزینه ی مناسبی هست؟ میخوام از این سایت به صورت اقساطی خرید کنم. (khodroshop.ir)
    آیا شرکت معتبری هست؟
    قیمت ماشین رو میگه 19340000 تومان
    8700000 نقدی
    الباقی اقساط 297000 تومانی چهار ساله
    . حالا در کل ماشینی هست که حال بده و پشیمون نشم؟
    شما چه ماشینی رو پیشنهاد میکنید؟(میخوام کم مصرف و بی خرج باشه)
    راستی شما میگین صفر بگیرم یا دست دوم؟؟

2. کاربر زیر از دوست گرامی allinone به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

tiger-2000-full (6 July 2011)

زمان پیوستن
    02 May 2011
    شهر
    طهــــــــــــران
    اتومبيل
    M3SNRT2010&206TU5-7.4.4
    گوشی موبایل
    SAMSUNG GALAXY SII i9100
    سپاس
    12,393
    از ایشان 8,620 بار و در 3,352 نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده

سلام
    بنظر من 206 برای یه خانواده 5 نفره اصلاً مناسب نیست ، خصوصاً برای مسافرت ، مگر نفر پنجم یه خردسال باشه
    تفاوت SD و هاچبک فقط در حجم صندوقباره ، وگرنه از نظر فضای داخل اتاق فرقی با هم ندارند
    البته 206 خودروی خیلی خوبیه ، من خودم V9 سوار شدم ، از نظر قدرت و شتابگیری واقعاً خودروی خوبیه ، البته طبق گفته دوستان سریهای جدید این خودرو با مشکل گیربکس مواجه هستند
    بنظر من اگر بدنبال خودروی جادار و مناسب برای خانواده 5 نفره و مسافرت هستید بهتره به سراغ خودروهایی چون L90 تیپ E2 ، سمند EF7 یا TU5 ، پارس ELX یا سال ، ریو و ورنا برید که از اتاق جادارتری نسبت به 206 برخوردارند

4. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی FL66 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

gilase_tanha2020 (5 July 2011),mohammad1983 (5 July 2011),tiger-2000-full (6 July 2011)

زمان پیوستن
    05 Jul 2011
    سپاس
    0
    از ایشان 3 بار و در 2 نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده

متشکرم

به نظرت حالا اگه یه سمن lx سفید بخرم خوبه؟؟
    میشه با اون هم ماشین بازی کرد که خوشگل بشه؟ :d
    مصرف بنزینش چقدره؟در کل کم خرج هستش؟

راستی دکمه ی تشکر کجاس؟ من پیداش نمیکنم چرا؟

6. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی allinone به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

FL66 (6 July 2011),tiger-2000-full (6 July 2011)

زمان پیوستن
    23 Apr 2011
    شهر
    HALF THE WORLD
    اتومبيل
    MEGANE 2.0&LOGAN
    گوشی موبایل
    NOKIA C5-00
    سپاس
    3,227
    از ایشان 2,328 بار و در 918 نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده

دوست عزیز ورودت به جمع پی هالز رو تبریک می گم ! خوش اومدی.
    ما یک خانواده ی 5 نفره هستیم . ماشین رو برای مسافرت های خارج از شهر میخواهیم.به نظر شما 206 صندوقدار وی 9 گزینه ی مناسبی هست؟
    در مورد ماشین اگه می خواهید مسافرتی باشه اصلا سراغ 206 نرید علی الخصوص که می فرمائید 5 نفر هم هستین! مطمئنا در سفرهای طولانی همتون خسته و کوفته خواهید شد! هر چند 206 خودروی بسیار خوب و حتی با کیفیت ترین خودرو داخلی به حساب میاد! ولی من اصلا به شما توصیه اش نمی کنم.

میخوام از این سایت به صورت اقساطی خرید کنم. (khodroshop.ir)
    آیا شرکت معتبری هست؟
    در مورد خرید از سایت هم بازم خود دانید ولی تا جاهای معتبر تری هست هیچ وقت سراغ اینطور جاها نرید خیلی شرکت های حتی معتبر بودن که پول مشتری ها رو گرفتن رفتن براشون خودرو بگیرن که هنوز بر نگشتن! انقدر معتبر که حتی فکرش هم نمی تونید بکنید اگه خواستید براتون اسم می برم تا خودتون حساب کار رو بکنین! در هر صورت می تونین استعلام کنید که خیالتون راحت تر هم باشه ولی بازم توصیه نمیشه !

شما چه ماشینی رو پیشنهاد میکنید؟(میخوام کم مصرف و بی خرج باشه)
    گشتم نبود نگرد نیست ماشین بی خرج نمی تونی پیدا کنی دوست عزیز ! اما در مورد کم مصرف بودن 206 و تندر خیلی عالی اند!

راستی شما میگین صفر بگیرم یا دست دوم؟؟
    در مورد دست دوم یا صفر هم خوب دوست عزیز اگر می تونی صفر بگیری چرا ماشین دست دومی رو تهیه کنی که هم نمیدونی صاحب قبلی باش چی کار که نکرده و هم افت قیمت زیادتری موقع فروشش داشته باشی!؟ ماشین دست دوم خریدن اشتباهیه که وقتی مرتکبش شدی ممکنه هیچ وقت خودت رو به خاطر این اشتباه نبخشی! پس حتما صفر بگیر.

به نظرت حالا اگه یه سمن lx سفید بخرم خوبه؟؟
    حالا چرا سفید؟
    میشه با اون هم ماشین بازی کرد که خوشگل بشه؟
    مصرف بنزینش چقدره؟در کل کم خرج هستش؟
    کلا سمند ماشینی نیست که زیاد بشه باش بازی کرد آخر قیافش همینه که می بینی! مصرف بنزینش هم تو شهر حدود 11 و توی جاده حدود 8 لیتره!

راستی دکمه ی تشکر کجاس؟ من پیداش نمیکنم چرا؟
    چون کاربر جدید هستین بعد 13 نوشته دکمه سپاس براتون فعال میشه دوست من!
    به نظر من اگه دوست داری برو سراغ ال نود هم برای شما که 5 نفره اید خوبه هم کیفیتش به مراتب از سمند بهتره ! البته این مقایسه ها قبل مفصلا شده توصیه می کنم تاپیک ها رو با دقت بخونین تا بهتر بتونین نتیجه بگیرین! سمند ال اکس هم خوبه از لحاظ کم خرجی هم بستگی به خودت داره که چه طور برونی و از ماشینت نگهداری کنی!
    ---------------------------
    1. ال نود (البته اگه مشکلات فروشش حل شد!)
    2. ورنا
    3. ریو
    4. سمند ال ایکس
    5. پژو پارس خوبه ولی آخرین نفساش رو داره میکشه!
    آخرین ویرایش به وسیله tiger-2000-full : 6 July 2011 در 12:48 PM

به کسی که از ته دل نمی خندد، اعتماد نکن! (بومارشه)

8. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی tiger-2000-full به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

FL66 (6 July 2011),hajarash (6 July 2011)

زمان پیوستن
    04 Sep 2006
    سپاس
    817
    از ایشان 423 بار و در 222 نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده

برا مسافرت سمند LX ماشین خوبیه و مصرفشم تو جاده خیلی پایین میاد. اما برای داخل شهر اصلاً و مصرفشم وحشتناکه مخصوصاً با کولر..

10. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی hajarash به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

زمان پیوستن
    11 Nov 2010
    اتومبيل
    سمند EF7 - توسان
    گوشی موبایل
    NOTE 2 & BLACK BERRY
    سپاس
    2,251
    از ایشان 2,181 بار و در 836 نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده

سمند تو شهر با کولر تا 13 لیتر مصرف میکنه و 206 هم حدود 11 تا .
    در مورد ماشین دست دوم ، من خودم همیشه سعی می کنم ماشین دست دوم بگیرم چون افت قیمتش رو کرده . مثلاً شما الان یه سمند صفر میگیری 15 تومن حدود 6 ماه بعد 13.5 هم ازتون ور نمی دارن و در صورتی که ماشینتون هیچ مشکلی نداره و تمیزم هست. در ضمن ماشین دست 2 رو میتونین خودتون تست کنین و چند جا نشون بدین تا ببینین مشکلی داره یا نه . من خودم تابستون که 206 رو خریدیم حدود 45000 کارکرده بود ( مدل 86 ) معلومه ماشینی که 45 تا کارکرده و تسمه تایم هم تعویض شده و لاستیکا فابریگ کارخونه و . . . طرف اهل هیچ چی نبوده و از ماشینش بخوبی استفاده و مراقبت کرده .
    'درسته میگن گیربکس 206 اتومات به مشکل بر می خوره و این قضیه خیلی حاد نیس و خیلیا از ماشینشون بسیار راضی هستن و بعد از 2-3 سال استفاده هیچی نشده .

12. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی gilase_tanha2020 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

زمان پیوستن
    02 May 2011
    شهر
    طهــــــــــــران
    اتومبيل
    M3SNRT2010&206TU5-7.4.4
    گوشی موبایل
    SAMSUNG GALAXY SII i9100
    سپاس
    12,393

پیش گزیده

در مورد خرید خودروی دست دوم خیلی باید دقت کرد ، البته خرید خودروی در حد صفر هم خوبه که افت اولیه خودشو کرده باشه
    206 با وجود اینکه خودروی خیلی خوبیه و نکات مثبت زیادی داره ولی برای خانواده 5 نفره اصلاً مناسب نیست
    بهترین گزینه ها برای شما بنظر من : L90 - ریو و ورنا
    ریو و ورنا هم خودروهای کم استهلاک و کم خرج و خوبی هستند و سواری راحتی دارند
    اگرم قصد خرید سمند دارید بهتره بدنبال دو مدل TU5 و EF7 برید
    در ضمن هر خودرویی رو اگر تغییرات خوبی در ظاهرش انجام بدیم زیباتر میشه ، حتی سمند و تندر
    باز شما همونطور که دوستان گفتند به تاپیکهای دیگر هم سری بزنید بد نیست
    موفق باشید
    آخرین ویرایش به وسیله FL66 : 6 July 2011 در 03:00 PM

14. کاربر زیر از دوست گرامی FL66 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    23 Apr 2011
    شهر
    HALF THE WORLD
    اتومبيل
    MEGANE 2.0&LOGAN
    گوشی موبایل
    NOKIA C5-00
    سپاس
    3,227
    از ایشان 2,328 بار و در 918 نوشته سپاسگزاری شده است

پیش گزیده

نه نه نه !
    ماشین دست دوم کاملا شانسیه ! حداقل من یکی که تا حالا ازش شانس ندیدم قبل خرید هم انقدر عقلم میرسید که به چند نفر نشون بدم ولی متاسفانه هر کاریش که بکنی زمین بیای هوا بری ماشین دست دومه و اسمشم روش!
    من تا حالا یه پراید یه پیکان یه آردی یه دونه 206 ، سمند ال ایکس و دو تا پرشیا و یه 405 هر کدوم مال خودم یا آشناها مون گرفتم رک و پوسکنده هم بهشون گفتم که ماشین دست دوم ماشین صفر نمیشه که بعد فحشم ندن ! تقریبا هیچ کدوم هم تا حالا راضی نبودن!
    در مورد افت قیمت هم که دوست عزیزم گیلاس فرمودن بالاخره وقتی ماشینی رو می خری موقع فروش افت قیمت به چند تا نکته بستگی داره: کار کرد ، رنگ خوردگی، صاحب چندمی، و تازه نفس بودن ماشین که دو تا مکانیک خبره سوارش بشن بهت می گن و ...! بنا بر، این شاخصه ها ماشین دست دوم افت قیمت بیشتری داره فقط و فقط در صورتی توصیه میشه که ماشین در حد صفر باشه و طرف هم مثل چشات بهش اعتماد داشته باشی که در این صورت هم تفاوت قیمتی با صفر نداره یا خیلی کم! بنابراین (0000) رو توصیه می کنم. البته حالا ما اینارو میگیم فکر نکنی صفر بخری دیگه حله ها! ایرانخودرو ماشالاش باشه کم شاکی ماشین صفری نداره متاسفانه اونا هم شانسین ولی خوب بازم خیالت از جهاتی راحت تره

به کسی که از ته دل نمی خندد، اعتماد نکن! (بومارشه)

16. کاربر زیر از دوست گرامی tiger-2000-full به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

FL66 (6 July 2011)

زمان پیوستن
    02 May 2011
    شهر
    طهــــــــــــران
    اتومبيل
    M3SNRT2010&206TU5-7.4.4
    گوشی موبایل
    SAMSUNG GALAXY SII i9100
    سپاس
    12,393

پیش گزیده

منم کلاً با خودروی دست دوم مخالفم ، ولی اگر به یه کارشناس خبره نشون بدیم تا حد زیادی میتونیم از صحت سلامتی ماشین مطلع بشیم
    البته تایگر جان سال تولید خودرو هم در افت قیمتش بی تأثیر نیست و دیگه صاحب چندمی وجود نداره ، چون سندا دیگه تک برگی شده و اسمی از صاحب قبلی در اون ذکر نمیشه
    بنظر من یا صفر یا در حد صفر که کارکردی زیر 10000 تا داشته باشه ، اونم با حصول اطمینان

18. کاربر زیر از دوست گرامی FL66 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد